• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ahojte holky,
miri, kafko, boli ste flakat na vianocnych??? dobreee, fesandy steee :wink:
@merikac hej hej, ako si to uhadla, dnes som konecne bola na nakupoch a skoro vsetkych sa mi podarilo poriesit, okrem svokrovcov a mojej mm.
23. nov 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to faaakt, tak to je sila, tak to musime dat to stretko co najskoooor :confused: :confused: :confused:
23. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to je dosť čakania..a stále to bude horšie..
23. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jeeeeeeej krasna je babula v modrom, aj nasa bola vecne prezlecena za chalana a super teraz vyuzijem niektore veci aj pri malom....

@merikac no my sme boli na plavani a poobede sme sa flakali po meste lebo maly nechcel vobec spat... vonku potiahol zo tri hodiny, veruze som pri nom aj nakupila :wink:

my po zube ani stopy, som pozerala a nic... asi bude ako krpana aj tej vysli prve zuby v 11tich mesiacoch
23. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam,že to nezakríknem,ale ja sa cítim,ako by som s krmením z fľaše objavila Ameriku...veď to je celkom inak prežitý deň s malou - pohodička... akurát že už pár dní si stále vyžaduje spoločnosť, ke´d je sekundu sama,hneď rev,ale taký vydržateľný :grinning:
my máme v modrej farbe len kočík a ten jeden overal po synovcoch,inak nič. ale práve v ňom chodíme von,takže Kika vyzerá jak chalan,keď jej nevidno náušnice.
23. nov 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no veru musime dat spicha na trhoch v skorsich hodinach...
@oacka no vidis ako malo staci k spokojnosti,tak to som ja asi zato spokojna od zaciatku :grinning:
23. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ono je to asi iné,ke´d má mamička veľa mliečka, vtedy je to asi tiež ok, no ja som si dnes to krmenie z fľaše veľmi užila,kiežby to vydržalo.... koľko vypije Linda v jednej fľaši? príkrm dávaš len na obed?
23. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,to aj vy ste mali také hrozne silné prvé krámy? veď ja mám pocit,že sa mi skvapalnila maternica a celá mi odíde, každú polhodinu som na WC... to som nikdy nezažila...ale už to aspoň nebolí.
23. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Linda pije kazde tri hodky 150 ml,mne to vychadza 5 davok,lebo v noci neje...a prikrm davam trosku na obed,ale moc mi nechce prikrmy,tak nasilu to do nej nepcham....
23. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 @kafoditka - juj, ale vam bolo dobre,,lokse boli dnes stastna volba pre obe :grinning:
23. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ak zoberies malu kavovu lyzicku a poklepepkas nan a zacinka,,tak je to zarucene zubok
23. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hadajte kto nemoze spat? :unamused: maxiiiii
to mam za tie tri ruske pikola.. :confounded:

@merikac @monline oki, vyskusam
23. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline citam postupne,,vidim, ze sme dali rovnaku rado o zisteni zubku :grinning:
23. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jasnačka, však vlastná skúsenosť :slight_smile:
23. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja si klopkam na drevo, ja som mala prve take v pohode a totalne bezpocitove bezbolestne ani by som o nich nevedela a druhe boli este supernejsie.. resp. neviem ake su pre teba silne, ci slabe lebo ja som bola zvyknuta predtym mat brutalne krvaky :angry: a bolestive.. a teraz som mimoriadne spokojna,
23. nov 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja zavidim, ze si to dokazete tak zorganizovat v predstihu,,,je neznasam pre toto vianoce,,ze nikdy neviem, co mam kupit a zostanem nervna,,takze riesim veci za horuca, ked som uz prinutena
23. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som dnes dala Ninke iba 80ml UM, vsetko som odkojila :dizzy_face:
23. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac iba ja som mala lokse,Kafko cigansku..a mali sme jedneho podgurazeneho napadnika,sme sa vam zabudli pochvalit.uplne bol najebany a vkuse nam chcel cumet do kocikov,tak sme sa museli presunut...a potom sme stretli Cinkotu s natrhnutym licom,ale nevieme ci to mal fakt alebo len v ramci nejakeho natacania..hm,mali sme sa ho opytat...
23. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka veru ani u nas ani chyru ani slichu po nejakom zubku,,,,a dnes po prvy krat herecka este nespi,,som presvihla jej hodinku, lebo som chcela, nech vydrzi do kupania a teraz je tak unavena, ze sa nemoze utrepat......a malemu sa ako paci na plavani????? neplace?
23. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Marianka ja uz mam kupene darceky uplne pre vsetkych :slight_smile:
23. nov 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ja tiez davam po kupani papat, je to taky ritual, kupkanie, papanie a hned na to spinkanie a potiahne si kolko mu chuti, pred kupanim sa snazim aby min. 1,5 hodiny nejedol. V noci papame kazde 3 hodiny, tie papania po polnoci som vacsinou s cicikom vonku na boku a v takom polospanku, inak by som sa vobec nevyspala a ked sa mozem nahodou dat na chrbat a natiahnut, tak je to super pocit :slight_smile: ... @merikac @bambola inak som rada, ze to nemam take sama :slight_smile:
@merikac ako sa Ti dari v praci? nevsimla som si ze by si o tom pisala, ze ako bolo?
@oacka kikuska je krasna a modra sa jej hodi, ma v nej vyrazne krasne ocka

23. nov 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 @noemarta tak dajte nejaku inspiraciu
Mirka Gabcovi si kupila ten parfem? na akej stranke kupujes?
23. nov 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a co si nakoniec kupila rodicom?
23. nov 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka , tiez som mala prve ake brutal silne,,ja som skoncila az na pohotovosti,,druhe boli o nieco slabsie,,ale ako pises,,bez bolesti,,,zato ovulka ma boli a to fest :angry:
23. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to vážne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: som z toho smutna,,ze ja som taka neschopna
23. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak hrozna vec sa mi stala, teraz som si uspala najprv dieta a potom som uspavala este mm a on mi tak hladkal ofinu a po sekunde strasne nezne zahnojil ze: Strasne riedke mas tie vlasky. :angry: Tak mu hovorim, nech mi teda aspon tu ofinu nemasti, nech nevyzeraju uplne najhorsie a on ze No toto ta z biedy urcite nevytrhne :grinning: tehliak
23. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som cely panelak prezehlila, Peto nafasoval nove rondony a skoro ma drblo, kym som ich poriadne vyzehlila :angry: :angry: A tie moje kramy ma asi len postrasili, lebo tam mam 4 kvapky dokopy.. :unamused: Pojdem si dat sprchu a hajde do postele, nejak ma berie na spanok..
@merikac :grinning: co by si bola neschopna.. to by znamenalo, ze aj ja som :grinning: :grinning: :grinning:
@robika celkom dobre,,,zatial sa nestaram do zalezitosti ked baby nieco riesia- sa tvarim, ze sa ma to netyka :grinning: treba zacat pozvolne, aby nebola svalovica z toho :grinning: :grinning:
23. nov 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara :grinning: :grinning: inak ako vypada uspavanie manzela?? Lebo ten moj ked je moc unaveny, tak lahne a v momente spi..
23. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok