Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
23. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 ...................jaky su uprimny tí nasi mm, vlastne vsetci chlapi- minule mi Denis hovori,,ze mamina a ty kedy schudnes a budes vyzerat ako predtym, ved uz mas dost po porode,,som sa na neho skaredo pozrela,,a on zapotil,,ze no, vies, tak sa mi len zazdalo, ze si bola chudsia,,ci nie??- no nezabi ho

maxara
23. nov 2010

@kafoditka no ved aj Misko byva tak, ze po ceste po schodoch pada na hubu a ked si liha do postele, tak ked dopadne na madrac, uz sa mu sniva druhy sen 😀 ale OBCAS ma take stavy, ze pekne si vylihuje a caka s otvorenymi ocami kym Ninka zaspi, to znamena, ze sa musim (a samozrejme aj chcem) k nemu pritulit, lebo inak by tazko zaspinkaval 😀

mirka285
23. nov 2010

baby perfemy kupujem na www.parfums.sk tam sa mi zdaju teraz najlacnejsie,porovnavaa som aj s inou parfumerkou...otcovi som kupila taku kazetu Hogo Boss kde je parfum a sprchac,mame som kupila tenisky a telove mlieko od Juveny,Gabovi mikinu,parfum a dala som mu namalovat obraz z fotky...segrinym malym som jednemu kupila monopoly a spidermann dekovu mikinu a druhemu sanky a netecuci hrncek,Tomaskovi mikinu,zimnu ciapku,sveter na lyzovanie a dam mu nieco do obalky lebo si chce kupit volaco na bicykel...dobra,ze?

merikac
23. nov 2010

@maxara tak ja by som aj nieco kupila,keby som vedela co,ale uplne bezbranne, pozeram - aj - na nete, ze co asi tak,,,,a tolko vzdy vaham az je tyzden do vianoc,,,,,,,,,,

oacka
23. nov 2010

@mirka285 moja nechce 150ml, 120ml už stiahne, ale ona papá aj v noci. dnes v noci jej už dám nutrilon. aký chlebík okusuje Linda? obyčajný biely? to jej dávaš každdý deň, či to stačilo párkrát? ja som našej šupla piškótu,cucá to ako cumeľ a vycucá polovičku,viac sa bojím.... mám tušáka,že z nej vychovám pažrošku po mame,keď sa trochu v tom nutrilone oťuká. 🙂 aj mne sa vidí parfums stránka najlacnejšia. a ešte lacné parfumy mávali na www.mojalekaren.sk
zajtra asi začnem zas so zeleninkou,nech na ňu nezabudne.

merikac
23. nov 2010

@mirka285 no a zjavne si zabudla napisat, ze pre Lindu mas bazen a sanky 😀 a este?

mirka285
23. nov 2010

@oacka ja jej dam iba korku z chleba hocijakeho a dam jej ju vtedy ked chcem nech sa zabavi chvilu a je ticho 😀

mirka285
23. nov 2010

@merikac jasne pre Lindusu bazen,sanky,vianocnu supravu,krasne riflove satocky....

merikac
23. nov 2010

@monline- tak ty si dnes riadne lenosila 😀 ..istotne maly ockom kukol na mamu a ked videl, ze ete spis, tak tahal aj on 😀
Ja som malej pridala do maska aj uvarenu ryzu- jej to tak smakuje,,a teraz ked nieco jem, stale otvara pusku,,dnes som mala parene buchty,,no nedaj jej,,tak ich papala, 😀

kafoditka
23. nov 2010

@mirka285 z parfums.sk objednavam aj ja, ale teraz som mala zlavovy kupon do fann parfumerky a vyslo by ma to rovnako..
@maxara nooo tak to poznam 😵 Ja mu takto robim moja moja pred spanim 😉 teda ked v sekunde neodpadne a nezachrape,

maxara
23. nov 2010

@merikac 😀 zlaty..
no tak sa inspiruj tu.. aha Mirka nam tu vysypala, co komu..

@mirka285 Miri supeeer, paradna si.. no ja som trosku este mimo z dneska. Tak sestra mi zahnojila, ze sa chce dohodnut, ze aby sme si kupovali len deckam darceky, lebo ona fakt nevie co.. ☹ proste uplne skomercionalizovala vianoce. Ja som povedala, ze dobre, ale aj tak mi to neda a nejaku malu debilinu jej kupim. Ved tu nejde o to, aby kupovala velke dary, ale aby obdarovala svojho blizkeho ☹
Mna by potesilo viac ako hracka pre Ninku, keby kazdemu z nas zabalila do krabicky hovno, previazala maslickou a napisala meno. To by znamenalo, ze aspon za to jej stojime, aby si nasla cas na mna. 😒 A druha sestra mi pre istotu nedala nic, ale len to hovno .. ved sak som nemala deti, nie?

oacka
23. nov 2010

@merikac @maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj ženy vedia byť takto úprimné, ja sa minule sťažujem svokre,že Kika má na tvári fliačik,že či ju niečo nepoštípalo a ona mi,že to neni fliačik,to je vyrážka, ve´d je po mame,nie? 😠 😠 😠

kafoditka
23. nov 2010

@oacka no nie su tie svokry zlate? 🙂

oacka
23. nov 2010

@maxara no mňa tu ericica minule priviedla na dobrú myšlienku,aby sme si my dospelí už nedávali dary,ale iba deťom... mne sa to napr. pozdáva, tak my sme sa so súrodencami už tak dohodli, že kupujeme ddeckám. pre nás mi to už príde také také o ničom.... také akoby z povinnosti. asi nás to už tak neberie.

oacka
23. nov 2010

@kafoditka ale v noci strážila Kiku,tak som jej to odpustila...ale ona vždy vie také zahnojiť. 😀

oacka
23. nov 2010

ale mi, ženy, vážne poraďte,čo otcovi na 60tku??????

mirka285
23. nov 2010

baby ja uz druhy tyzden cvicim kalanetiku,viete co som tu minule pisala,ze by som si kupila stacionarny bicykel,tak Gabo ma hned zrusil,ze vesiak na saty nam netreba a vraj sa stazujem ako strasne ma boli chrbat,tak on teda vecer bude pozerat Panelak v spalni a ja mozem v obyvacne cvivit...a fakt ma ten chrbat boli menej,no ale podstata je,ze on teraz ked prejde okolo mna tak vzdy spravi ze hiiii,to akoze sa ma zlakol,lebo ma nespoznal,taka som chuda 😀 somar si robi srandu zo mna lebo samozrejme som za taky kratky cas neschudla 😒

mirka285
23. nov 2010

inak aj my si kupujeme so segrou uz len detom,ale obcas im kupim nejaku drobnost ked mi padne nieco do oka,ale ked nie,tak to nesilim...

oacka
23. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 zlatý

monline
23. nov 2010

@mirka285 aká si šikovná, máš nakúpené..ja nemám nič..a dokonca nemám nič kúpené ani synovcovi k narodkám, bude ma tri teraz v piatok..a musím aj švagrinej Katke k meninám, aj bratovi Milanovi a synovcovi Milanovi..zajtra musím niečo vymyslieť
a na Vianoce musím kupovať pre 8 detí a 2x rodičov..súrodencom už nekupujeme, lebo by toho bolo fakt moc..kupujeme si drobnosti k meninám a narodeninám, schádzame sa, Vianoce považujeme za sviatky, kedy nás teší to, že sa všetci zídeme a sledujeme decká ako sa tešia z darčekov..

maxara
23. nov 2010

@oacka ved v poriadku, kupujme len detom, ale napr nieco male vyrobme pre seba.. ☹ alebo len nejaku drobnost. Mne to prave pride take sproste, ze sedim pod stromcekom a rozbalujem darceky a tam nic.. napr mm sa najviac na svete tesi z naramkov priatelstva. ja ked mu nieco kupim, tak to akoze vyberie a ze jeeej, ale ked si rozbali naramky a este ked netusi ze ich robim, tak vtedy je najviac na svete prekvapeny a tesi sa.. minuly rok my ich nasiel v sufliku, kam nesiel cely rok.. normalne mi az slzy vyhrkli 😒 tak moc som ho chcela prekvapit

monline
23. nov 2010

@maxara možno ty si schopná vyrobiť nejakú drobnosť, ktorou potešíš, si dosť kreatívna..ale ostatní za drobnosť považujú najlacnejšiu kazetu s kozmetikou, či ponožky a to za darček, ktorý poteší, nepovažujem..a to je ešte ten lepší prípad, lebo telové mydlo i ponožky sa zídu..ale koľkokrát sa treba povinne tváriť, že - aha ako sa teším- aj keď dostanem totálnu kravinu, ktorú dokonca chcú, aby som aj nosila 🙂)

monline
23. nov 2010

@merikac presne ako píšeš..malý dobre spí len keď ležím pri ňom..inak vydrží spať len polhodku

oacka
23. nov 2010

@maxara vy ste ešte takí zlatí nepoškrvnení...moji by ma dakde poslali s vyrobeným darčekom, predminulý rok som sa takto vypiplala s fotoalbumom, kvetináčmi a aranžovanými dekoráciami,a už nikdy viac... 😖

@monline my sme dostali od švagra takú zvláštnu guľu,čo robí akoby blesky,ke´d sa jej dotkneš, neviem na čo to je,je to milé,ale kam to dám? kedy to mám používať? a on sa tak tešil,keď nám to dával... ☹

merikac
23. nov 2010

@maxara nastastie my surodenci sa uz neobdaruvavame,,a dokonca ani deti,,teda deti surodencov- to by som mala hlavu ako bambus, ze co komu a asi by som pri narokoch ich deti musela vylupit banku 😀

monline
23. nov 2010

@merikac ja už som zvolila limit..sumu, ktorú dám na jedno dieťa a jedného rodiča..tento rok to bude 20€, však 8x20 + 4x20 je 240€a pre svoje deti a muža musím kúpiť navyše

oacka
23. nov 2010

my máme do Vianoc ešte 3x meniny a 2x narodeniny - obaja moji rodičia......ja už neviem vymýšľať darčeky...

monline
23. nov 2010

@oacka fakt úplná zbytočnosť..a máš sa tváriť vďačne...toto na tom neznášam

oacka
23. nov 2010

@monline počuj, ako to dopadlo s Nikou a heslom. u nás v škole to deti robili,resp.nerobili bežne. 🙂 ale ja som bola v´dačná,lebo som videla,že si s tým úprimne dlho lámal hlavu,lenže ja to fakt nemám ako využiť, je mi to hrozne ľúto...

alllexa
23. nov 2010

@maxara - no mne by to tiez bolo take blbe, keby sme si na Vianoce nic nedali. S bratom si davame take normalnejsie veci, ale rodina mm je taka chudobnejsia, takze od nich ani nic extra neocakavam, svagrina nam dala nejaky maly darcek, ktory sama vyrobila, takze je fakt, ze si dala tu namahu nieco spravit. No a rodicia mm to nejako neriesia, co mi je dost luto, som nechapala, ked mi mm povedal, ze uz roky nic od rodicov nedostal.
Ale zda sa mi, ze napriklad co sa tyka darcekov pre mojho synovca, bratovho syna, to uz jeho rodina prehana - to absolutne ani nemal sancu zahrat sa s tolkymi hrackami a castokrat drahymi, teraz aby sme sa pretromfovali, kto da viac, a kedze ja som krstna, tak by bola hanba, keby som nieco poriadne nekupila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre