• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tutifruti deti svojich matiek.... nemôžem si pomôcť,ale keď vidím Ninku smiať sa, no čistá Maxara.... a malý Šimon presne ako jeho ségry. zlatučkí sú obaja!
24. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No náš Šimon je o dve čísla menší od Ninky :grinning:
24. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti :slight_smile: krasni su.. a takto je brutalne vidno to ninkino napapane brusinenko :grinning: teraz uz tri dni papa iba z prska a k tomu okolo 19tej stiahne 80-90 ml UM.. som na seba pysna
24. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti :slight_smile: najprv som si myslela, ze je dlhsi ale tusim ani nie je.. vsak?
24. nov 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55 ahoj, dakujem,ze aspon ty si mi odpisala... :wink: Aj ja som ho raz vazila pred a po a vypil 50,ale za hodinku chcel vtedy zas,ale ja myslim,ze vypije 100 max. A kolko vazi tvoj maly?? Moj 7kg
24. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara si sikulka s tym kojenim a ano vsimla som si dalsieho zaujemcu...no proste Ninka je klasa, aspon sa potvrdilo, ze mame doby vkus :wink:
24. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ja by som ti aj odpisala, lebo ja iba kojim, ale ja zasa malu nevazim, takze neviem kolko vypije :wink:
24. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska :slight_smile: ale tentokrat som nemyslela Simonka, ale Lulinho Riska :grinning:
24. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja viem, aj ja som myslela na Riska :wink: Simonko je pre mna novinka :confused: :astonished:
24. nov 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ja aj prikrmujem aj kojim, ale tiez nevazim.. :unamused:
24. nov 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska :grinning: Simonkovi sa Ninka pacit asi nebude.. urcite bude mat iny vkus :grinning:
24. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti Tutinka posles mi cih niekedy do mejlu, pls pls pls..
24. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka inak ten link na tu stranku sashe je super. Stale cumim a cumim a nechapem...proste talentovani ludkovia tam su
24. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 kojené deti nepijú stále rovnako. raz vytiahnu viac,raz menej. má peknú váhu a podľa tabuliek by dieťa v piatom mesiaci malo priberať tak ako tvoj,ba aj menej môže. ako často pije?
24. nov 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka taketo pneumatiky ako ma Ninka sa ti pacia? akurat pozeram stale dokola na tie fotky, ze pampusik moj mileny, aky si tucnucky :grinning:
24. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa uspat malu aby nebola zajtra mrzuta. dnes mala den blbec lebo sa riadne nevychrapala :angry: a tusim mi uz aj dochadza baterka. tak dobru noc :slight_smile:
24. nov 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola dobru, tak idem aj ja, nech ani ja nie som zajtra mrzuta :grinning:
24. nov 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ahojte, predstavte si tak tá moja princezná dnes vstávala o pol desiatej :slight_smile: ...a to išla včera o desiatej večer do hajan...proste nechala mamičku vyspať do ružova :grinning:
24. nov 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara poslem, ked bude Roman doma.... a posli mi do IP mail.... a podla mna sú rovnako dlhý.... a s tým kojením super....
24. nov 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no brušinko má teda riadne napráskané, :grinning: ale tie faldy by som brala hne´d...aj ke´d asi nosiť to na rukách nie je bohviečo... dobrú noc! :wink:
24. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zdrham, bru!

@oacka a ty 15. mozes?
24. nov 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 ja som bola ticho dnes, ale Ninuska vychrapavala dnes celucicky den a aj teraz spi a hned si aj klopem..

@oacka no ona mala pekne plne brusko asi tri dni.. ked sme odisli od tuti do strby, prdela cele dva dni a kakala do kazdej plienky :slight_smile: kto vie, co mama pozrala :grinning:

@tutifruti hej, asi rovnako, akurat tym ze je Simonko stramak stihly, vyzera byt vyssi :wink:
24. nov 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no to Kajka zase cez den spala 2 krat po pol hodine :unamused: ale večer zaspinkala krásne ...ale zase až o desiatej...tá fotka je úžasná, teraz neviem či je Šimonko taký drobček alebo Ninka taká veliká :grinning:
24. nov 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska zatiaľ môžem, veľmi rada by som vás všetky stretla :slight_smile:
24. nov 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
25. nov 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my máme naozaj zvýšenú teplotu, v noci 37,8 a ráno 37,4, - po odčítani pol stupňa z riťky. dávam jej paragrippe rozpustené v čajíku,neviem prečo,ale čajík s tabletkami jej chutí,samotný čajík nie. už nie je taká horúca ako včera... zuby zatiaľ nevidno,môže maťť teplota súvis so zúbkami? v telke som počula,že to je mýtus,že teplota je pri zúbkoch iba keď dieťa chytí nejakú infekciu... tvári sa normálne, len jej veľmi nechutí papať......
25. nov 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....ja som uz nrmalne hore,moja dcera sa rozhodla mi porozpravat co sa jej v noci snivalo...tak uz si davam kavu lebo musi byt zly tlak kedze ma pobolieva hlava...
@oacka a neockovali teraz niekedy malu?
@bambola ranko :slight_smile:
25. nov 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj my uz sme horeeee.....
Vsetkym KATKAM prajeme len to naj naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja som vcera moju sestru presviedcala,ze dnes neni Katariny lebo je este nizky datum :grinning: idem jej zavolat
25. nov 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok