Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
24. nov 2010

@tutifruti deti svojich matiek.... nemôžem si pomôcť,ale keď vidím Ninku smiať sa, no čistá Maxara.... a malý Šimon presne ako jeho ségry. zlatučkí sú obaja!

tutifruti
24. nov 2010

@maxara tu sú

tutifruti
24. nov 2010

No náš Šimon je o dve čísla menší od Ninky 😀

maxara
24. nov 2010

@tutifruti 🙂 krasni su.. a takto je brutalne vidno to ninkino napapane brusinenko 😀 teraz uz tri dni papa iba z prska a k tomu okolo 19tej stiahne 80-90 ml UM.. som na seba pysna

maxara
24. nov 2010

@tutifruti 🙂 najprv som si myslela, ze je dlhsi ale tusim ani nie je.. vsak?

nina88
24. nov 2010

@katka55 ahoj, dakujem,ze aspon ty si mi odpisala... 😉 Aj ja som ho raz vazila pred a po a vypil 50,ale za hodinku chcel vtedy zas,ale ja myslim,ze vypije 100 max. A kolko vazi tvoj maly?? Moj 7kg

strasska
24. nov 2010

@maxara si sikulka s tym kojenim a ano vsimla som si dalsieho zaujemcu...no proste Ninka je klasa, aspon sa potvrdilo, ze mame doby vkus 😉

strasska
24. nov 2010

@nina88 ja by som ti aj odpisala, lebo ja iba kojim, ale ja zasa malu nevazim, takze neviem kolko vypije 😉

maxara
24. nov 2010

@strasska 🙂 ale tentokrat som nemyslela Simonka, ale Lulinho Riska 😀

strasska
24. nov 2010

@maxara ja viem, aj ja som myslela na Riska 😉 Simonko je pre mna novinka 😕 😲

maxara
24. nov 2010

@nina88 ja aj prikrmujem aj kojim, ale tiez nevazim.. 😒

maxara
24. nov 2010

@strasska 😀 Simonkovi sa Ninka pacit asi nebude.. urcite bude mat iny vkus 😀

maxara
24. nov 2010

@tutifruti Tutinka posles mi cih niekedy do mejlu, pls pls pls..

strasska
24. nov 2010

@oacka inak ten link na tu stranku sashe je super. Stale cumim a cumim a nechapem...proste talentovani ludkovia tam su

oacka
24. nov 2010

@nina88 kojené deti nepijú stále rovnako. raz vytiahnu viac,raz menej. má peknú váhu a podľa tabuliek by dieťa v piatom mesiaci malo priberať tak ako tvoj,ba aj menej môže. ako často pije?

maxara
24. nov 2010

@oacka taketo pneumatiky ako ma Ninka sa ti pacia? akurat pozeram stale dokola na tie fotky, ze pampusik moj mileny, aky si tucnucky 😀

bambola
24. nov 2010

snazim sa uspat malu aby nebola zajtra mrzuta. dnes mala den blbec lebo sa riadne nevychrapala 😠 a tusim mi uz aj dochadza baterka. tak dobru noc 🙂

maxara
24. nov 2010

@bambola dobru, tak idem aj ja, nech ani ja nie som zajtra mrzuta 😀

macik27
24. nov 2010

dievčatá ahojte, predstavte si tak tá moja princezná dnes vstávala o pol desiatej 🙂 ...a to išla včera o desiatej večer do hajan...proste nechala mamičku vyspať do ružova 😀

tutifruti
24. nov 2010

@maxara poslem, ked bude Roman doma.... a posli mi do IP mail.... a podla mna sú rovnako dlhý.... a s tým kojením super....

oacka
24. nov 2010

@maxara no brušinko má teda riadne napráskané, 😀 ale tie faldy by som brala hne´d...aj ke´d asi nosiť to na rukách nie je bohviečo... dobrú noc! 😉

strasska
24. nov 2010

aj ja zdrham, bru!

@oacka a ty 15. mozes?

maxara
24. nov 2010

@macik27 ja som bola ticho dnes, ale Ninuska vychrapavala dnes celucicky den a aj teraz spi a hned si aj klopem..

@oacka no ona mala pekne plne brusko asi tri dni.. ked sme odisli od tuti do strby, prdela cele dva dni a kakala do kazdej plienky 🙂 kto vie, co mama pozrala 😀

@tutifruti hej, asi rovnako, akurat tym ze je Simonko stramak stihly, vyzera byt vyssi 😉

macik27
24. nov 2010

@maxara no to Kajka zase cez den spala 2 krat po pol hodine 😒 ale večer zaspinkala krásne ...ale zase až o desiatej...tá fotka je úžasná, teraz neviem či je Šimonko taký drobček alebo Ninka taká veliká 😀

oacka
24. nov 2010

@strasska zatiaľ môžem, veľmi rada by som vás všetky stretla 🙂

bambola
25. nov 2010

Dobré ránko 🙂

oacka
25. nov 2010

Ahojte, tak my máme naozaj zvýšenú teplotu, v noci 37,8 a ráno 37,4, - po odčítani pol stupňa z riťky. dávam jej paragrippe rozpustené v čajíku,neviem prečo,ale čajík s tabletkami jej chutí,samotný čajík nie. už nie je taká horúca ako včera... zuby zatiaľ nevidno,môže maťť teplota súvis so zúbkami? v telke som počula,že to je mýtus,že teplota je pri zúbkoch iba keď dieťa chytí nejakú infekciu... tvári sa normálne, len jej veľmi nechutí papať......

mirka285
25. nov 2010

dobre ranko....ja som uz nrmalne hore,moja dcera sa rozhodla mi porozpravat co sa jej v noci snivalo...tak uz si davam kavu lebo musi byt zly tlak kedze ma pobolieva hlava...
@oacka a neockovali teraz niekedy malu?
@bambola ranko 🙂

noemarta
25. nov 2010

dobre ranko, aj my uz sme horeeee.....
Vsetkym KATKAM prajeme len to naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
25. nov 2010

@noemarta ja som vcera moju sestru presviedcala,ze dnes neni Katariny lebo je este nizky datum 😀 idem jej zavolat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre