Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
25. nov 2010

@mirka285 ja som moje dieta este uprsila (rozumej uspala prsom 😀 ) tak este hodinku by mohla potiahnut aj ked teda zvykne spat aj do obeda ale vcera spala viac nez dost kvoli tej blbej nalade. ale dnes mi slubila, ze bude ukazkova 😎 tak nemam dovod jej neverit 😀

mame tu nejaku KATKU? vsetko najlepsie k meninam 🙂

mirka285
25. nov 2010

@bambola ja predpokladam,ze aj moja este zaspi,co by bolo fajn aspon sa vklude osprchujem a nachystam.....

zrzulka
25. nov 2010

....dobre ranko, pozeram ze vsetky sa tesite z dnesneho dna rovnako ako ja:O)))))) joj kiez by nam pocasie vydrzalo ... maly este drichmosi ... idem tiez chystat a hodit sprchu 😉

oacka
25. nov 2010

neočkovali ju...
Katkám všetko naj! animne sa nepozdávalo,že to už je katky! 😀

noemarta
25. nov 2010

jasne ze mame katky, najmenej dveeee!!!! 🙂 🙂 🙂
kolacik sa pecie, obed sa vari, takze idem uspat malu a idem sa dat do poriadku.

meruska
25. nov 2010

Dobre ranko...
ja sa hlasim ako Katka 😵
moj syncek neuveritelne este spi...zvycajne vstava o 7, pripadne skor....zeby to bol darcek k meninam? 😀

bambola
25. nov 2010

@noemarta uz mi doslo kto je tu katka 😀 😀 blik, to vies skoro rano 😀
@meruska tak "osobne" vsetko najlepsie k meninam 🙂

kafoditka
25. nov 2010

Raaaanecko 🙂 🙂
Babule, sprcha za mnou, hlava umyta, oci namachlene, este ranajky a kava a mozme ist. 😵

kafoditka
25. nov 2010

@meruska vsetko najlepsie prajeme 😉

noemarta
25. nov 2010

@meruska nevedela som ze aj ty si katkaaaa, nooo tak sa ich tu nakoniec nazbiera celkom ze dost 😉
Tak prajem len to naj naj. 🙂

@kafoditka ty sa niekam chystaaas??? 😉 😉 😉

bambola
25. nov 2010

hnedo ruzovo biela kombinacia alebo hnedo modro zelena? 😀 😀

katka55
25. nov 2010

@nina88 Moj Patrik sa narodil 8.7. a pred tyzdnom vazil 7290g. A vraj je celkom bucko 😉

kafoditka
25. nov 2010

@noemarta ano ano idem s malym na taku dlhsiu prechadzku.. 😀

katka55
25. nov 2010

KATKA dakuje 😵

noemarta
25. nov 2010

@kafoditka tak potom nic nehovorim, to musis byt krasne upravena, namalovana, veru veru 😉 😉 😉 😉

noemarta
25. nov 2010

@kafoditka tak ale to vystrafni aj mladeho, co ked naaaahodou stretne nejake vystrafnute nadejneee nevesty?????

bambola
25. nov 2010

@kafoditka to sa na prechadzas z petrzalky 😀 😀

bambola
25. nov 2010

cakame 🙂

strasska
25. nov 2010

Aj ja gratulujem Katkam, speci @meruska a dufam, ze budem moct aj osobne 😉

petrap001
25. nov 2010

dobre ranko zeny 🙂
my dnes mame slnko waaw co sa stalo 😀
vsetkym Katkam prajem vsetko naj k meninkam a veru,to uz je katariny...o mesiac vianoce ach jaaaaj,dalsi rok za nami 😕
aj ja sa idem dat dokopy,hlavu umyt a taaak.kavicku som uz vypila.maly sa pekne hraje a trosku pozera aj telku 😅 ja viem,som strasna,ale zapla som mu bebe tv a on to zerie normalne!!aj sa smeje a normalne sa z toho tesi.ved to je pre malicke deticky tak snad trosku moze,nie???aj vasi obcas pozeraju telku?? 🙂
idem trosku pocitat,lebo som tu par dni nebola 🙂
aj sme sa vcera trosku fotili 🙂

oacka
25. nov 2010

@petrap001 naša je televízny maniak, ke´d ju ráno vyberiem z postieľlky,hneď natočí hlavu na telku,že či už dačo ide. 😀 😀 aký je zlatulinký!!!!!
a zbožnuje tú reklamu s vianočkou. 😀 to asi všetky deti. tak už tepltoka zmizla,už aj čo to papala, aj sme si 2 hodinky vkuse pospali! zázrak!

petrap001
25. nov 2010

@oacka takze Kristinka sa predsa rozhodla pit UM??? uz jej chuti,ci si jej skusila dat inu znacku???

oacka
25. nov 2010

@petrap001 začala ho piť, sme na Nutrilone, prsník vezme do pusy a po chvíli vypľuje. ale už začala priberať,to je hlavné. 🙂

petrap001
25. nov 2010

@oacka tak uz mas srdce na pokoji,ze??? ale uz vobec nechce cicu,ci jej striedas??

oacka
25. nov 2010

@petrap001 ja si raz denne odstriekam mliečko a neni to ani 60ml,takže mliečko sa už netvorí,už o to neusilujem. nebolo ho dosť.

monline
25. nov 2010

Všetko najlepšie Katarínkám, Katkám 🙂

monline
25. nov 2010

@petrap001 malý je krásny, okatý, bacuľatý..smejo malý

oacka
25. nov 2010

tato je v BA na služobke a práve v babymarkete kúpil Kike ružovú autosedačku Britax:

monline
25. nov 2010

my máme dnes fajn deň, kľudný, boli sme u našich na kafe, tam spinkal polhodku v kočíku, potom sme šli von prevetrať sa (mokla som, kým sa malý rozhliadal a spokojne vykúkal z kočíka), doma sme si púšťali pesničky od bamboly, strašne sa mu niektoré páčia, "spieva" si...vykrikuje, snaží sa prekričať hlasnú hudbu...a teraz som mu dala trocha kaše, prebalila ho, že o druhej ho nakojím a ideme spať..je tu vedľa mňa v lehátku, štikúta a nakladá do plienky- však do čistej sa to robí najlepšie 🙂 na obed som si spravila krupicovú kašu a na večeru vypečiem čerstvé hranolky a rybu - nechcelo sa mi stáť pri sporáku
aj u vás je tak sychravo? upršane? 😖

monline
25. nov 2010

@oacka krásna sedačka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre