Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
16. feb 2010

maxara:
no vidíš aké máš pozitívne ohlasy a to si sa bála, že sa ti vysmejeme..................ešte si tu založíme internetový krúžok s výrobou ROZTOMILYCH BODINIEK 🙂 🙂 🙂

zrzulka:
ja si myslím, že keď ste zvládli s malou princeznou toto, zvládnete aj prijatie súrodenca 😉

oacka:
ja som mladšia sestra staršieho brata, ale ani to nebolo nič moc, stále ma tĺkol, neprešiel okolo mňa aby do mňa nešťuchol alebo ma udrel 😒 , no teraz sme už dospelí, tak je to samozrejme o inom 😅

zrzulka
16. feb 2010

maxi Lumi caka chlapceka🙂)))

maxi ta postielka je pouzivana?? ja odpadnem, ved vyzera ako nova🙂)) co si ju nalakovala? to nasa vyzera o dost horsie. mala ju okusuje a je to makke drevo (smrek) tak tam tie jej mini zubky aj vidno.....

janatt23
16. feb 2010

to myslis ten 3D? na ten idem 11.3. az ☹

zrzulka
16. feb 2010

baby ja som starsia z dvoch dcer mojich rodicov a tiez to nebolo vzdy take ruzove ako teraz 🙂))) keby ste vedeli ako sme sa mi tlkli... horsie jak chalani....

zrzulka
16. feb 2010

jani a kam ides na 3Dcko?

oacka
16. feb 2010

zrzulka, myslím, že to bude pre vašu hviezdu super mať súrodenca! určite sa pri ňom veľa naučí! a malý to možno vobec tak nebude brať,že ségre sa niekedy musíte viac venovať, podľa mňa to bude preňho prirodzené,keď to bude tak od jeho narodenia. fakt, decká so súrodencami,čo majú nejakí probléem sú perfektní ľudia!

janatt23
16. feb 2010

ja idem do hlohovca.

sunnygirl
16. feb 2010

zrzulka:
na internete je plno takých postieľok, ktoré sú ako nové a za dobré ceny, aj tu na MK

mojalili
16. feb 2010

JA mam tiez pouzitu postielku, uz pri LILI vyzerala ako nova a teraz tiez.Fakt sa oplati kupit na MK ci MMB

MAXARA -tie bodynka su ako orifinal, inspirovala si ma a idem aj ja zajtra nakupovat fixy🙂))))
Zrzulka - ten napad s rucickami je super 😵

Ja som o 11 a 13 rokov mladsia od mojich bratov....no poviem vam, mala som "kruty zivot". 😀 😀 😀 Ale zase na druhej strane som bola medzi dospelakmi,aj to bolo na nieco dobreeee 😉

maxara
16. feb 2010

sunny - no ked ja sa nerada nejako prezentujem, ale som rada, ze sa pacilo, aj ked napad nebol moj
zrzulka - lumi caka chlapceka? to naozaj? to mi kedy uniklo?? no toto... a ano, postielka je po jednom dietati, ale kocka tam nechcela spinkat, lebo ako uplne babatkova si tam zahasprovala nejako nozicku a nechcela tam byt... takze tam bola iba ako mililinkeee babatko

no a ja som najmladsia z troch sestier... a uuuuplne dovidenia... neznasali sme sa hadam donedavna a to moje sestry su uz stare kozenky... vzdy sme boli dve proti jednej, vacsinou oni dve proti mne, medzi nimi su 3 roky a medzi mnou a nimi je 11 a 8.. a vzdy sme sa hadali, ze ta jedna vyvrhnuta je od Detvajky, to bola nasa nechutna suseda, ktoru sme neznasali hadam vsetci v panelaku...

maxara
16. feb 2010

mojalili - inak tie bodycka mam vdaka tebe 😉 ty si sem pastla ten link... a tych bratov ti zavidim, vzdy som chcela...

janka256
16. feb 2010

ahojte... kuknite co som si objednala t katalogu Magnet a dnes mi to prislo je to super pre tehulky aj tak sa to da nosit bez bruska... 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka256
16. feb 2010

k tym postielkam asi neuverite ale ja pouzivam postielku este po nas a to uz ma dobrych 30 rokov je super este stale a nepredala by som ju ani za svet taka je fajna sice trosku osuchana ale stale velmi pevna 😅

maxara
16. feb 2010

janka a je to fakt dobry material? som nad tym totiz uvazovala, magnetacke strihy mi sedia a aj viem aku velkost si mam odtial kupit...

mojalili
16. feb 2010

Janka - aj u mojich rodicov je po mne postielka🙂 Vtedy naozaj bola super kvalita vsetkeho...LILI sa vozi na bobach a sankach po mne....takze naozaj boli kvalitne veci...🙂kedysi

zrzulka
16. feb 2010

jani ta tunika je paradna, presne moj styl.... kde si to objednala hod link.... A velkost ti sadla???

janka256
16. feb 2010

maxara ano mysli mze material je super velmi lahucky a vzdusny a ta tunika je podsita takym tenuckym materialom takze nepresvita nic iba rukavy mne sa velmi paci ja som si objednavala 1 krat a nelutujem brala som cislo 42 a super mi sadla 🙂

oacka
16. feb 2010

juuuj, janka, krásna tunika! ja keďže som tučko,tak mám plno tuník a voľných strihov, tak si vrchné diely ani neplánujem veľmi kupovať. iba nohavice a sukne v lete. a nejaké tie vychytávky tričká s nápismi,že som tehu. 😀

janka256
16. feb 2010

zrzulka tunika je z www.magnet-bp.sk je tam viac katalogov tak si skus popreklikavat a najst to ked to najdem ja tak skusim dat presnejsi link 😉

dugyna
16. feb 2010

ahojte kocky idem kuknut co ste dnes popisali 🙂
dnes som kupila malinkej krasne tyrkysove mensestrove satocky a mensestrove gate a ponozticky 🙂
ked docitm aodfotim do albumu 🙂

janka256
16. feb 2010

🙄 no nenasla som asi uz nie je v ponuke neviem inak stala 16 eur ale dostala som aj poukazku na zlavu 10 eur takze aj s postovnym ma vysla na 10,40 eur super cena a k tomu zdarma bol prehoz na postel 200 x200 cm v style patchwork tak sa vytesujem jak male decko z toho... a velkost sadla uplne presne akoby bola sita na mieru som sa bala ze bude velka kedze 42 -ka ale je super tak pekne v nej ukaze brusko 🙂

dugyna
16. feb 2010

no kocky vy ssa nezdate dneska ste popisali 10 stran vau

karinnka
16. feb 2010

Dievcence co hovorite na toto?

http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inz...

Mne sa to celkom pozdava,sikovne sa to sklada do auta...a je to fajn na cestovanie...mam sice kociar,ale toto je predsa lahsie 😉

dugyna
16. feb 2010

janat tak skore uzdravennie prajem

janka256
16. feb 2010

karinnka podla mna super mne by sa take nieco hodilo len to vyuzijem kratko asi a autosedacku uz mam ku kociaru takze dost zbytocne ale veeeelmi pekneee 🙂

maxara
16. feb 2010

karinnka ja mam tiez uz kociar aj s nacvakavacim vajickom, takze ja kupovat nebudem, ale myslim, ze pre nas idealne... myslim, pre letne deticky... ak vies, ze budes viac chodit autom, tak preco nie...

dugyna
16. feb 2010

zrzulka tak gratulujem k chlapcekovi 🙂 to mas super,hlavne nech je zdravy

janatt23
16. feb 2010

dugy dekujem 🙂
janka pekna je ta tunika velmi. mama si tiez objednava z katalogov a ked sa nahodou niekedy stalo, ze jej to nesedelo, tak to jednoducho vymenila 🙂
karinka to je dobra vec. ja mam sedacku do auta, ktora mi sedi na konstrukciu z kociarika. som na to pozerala pri vybere, pretoze dost cestujeme 😉

dugyna
16. feb 2010

katka tak to ti verim ze sa ti v tejto dobe neche ist do prace...my sme si to s drahym aj preto takto naplanovali ze po skole nastupim na matersku.. 😉 strsne sa tesim na oddych pri malinkej..lebo keby som nastupila do prace..tak neviem kedy by sa nam podarilo babanko..a my sme strasne tuzili po babatku takze som rada ze nam to takto vyslo..a druhe by sme chceli najneskor do 2rokov...
kati tak daj nam vediet potom co skrivas v brusku..my sme to nevydrzali lebo len zajtra idem do poradne a objedna ma na morfo..a tak sme boli v tom genetone..a tam je to na 100%iste

miki060707
16. feb 2010

ahojte, tak maxara, ja by som prijala dievča, možno len kôli tomu, aby vynosila veci 😉 🙂 a nemusela by som kupovať autička, xixixixi, takže by som ušetrila a baby by sa spolu zahrali, ale zas, párik je párik, takže budem rada aj aj, no šak uvidime, aj ja som prehliadla, že Lumi čaká chlapca......no vidiš a má doma dievča aj zrzulka ma doma dievčatko, no šak uvidime....
a s tými fixkami sa ti paráádne podarilo a nevyperie sa to, čo je písané v pribal. letáku?????

no baby ja som si myslela, že ma boli ten vpich po odbere, ale mna to boli rana po cisárskom, maternica sa asi rozťahuje a niejako sa to tomu rezu nepáči, no uvidim, čo povie doki, ale asi viac ležaž, aby som si to nezaťažila....ale mala vie, že ju moc nesmiem brať na ruky, tak som rada.....

juuuj, sme sa tešili na panelák a "nitra" nám vypadla, takže máme doma len novu....

janka, teba nebolela tá jazva, tušim to tu niekto spomínal....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre