• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@noemarta a ja ze co nevidim a ty si mmi nie priatel :grinning:
25. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mali ste krasne stretko,,skoda, ze my sme tu tak okrajovo odrezany aj od KE , aj od BA- brala by som hned volno a sla :grinning: ...fotky paradne,,len teraz uvazujem, ze co vas tak unavilo?! :astonished: .....a este tak rozmylam,ze vas tam bolo doooost- tak ze pred @maxara inym domom musel byt celkom slusny vozovy park,,,,,
25. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 moj drahy sa vola Diego :wink:
25. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta aj ja som si ta pridala medzi priatelov :wink:
25. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ... mm mi tu hovori ze ta urcite pozna :wink: a ze mas mm francesca :slight_smile: tak potom nie :wink:
25. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky kupete alebo hajate???
25. nov 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa ku podivu uz zaspala, zmohli ste ju :grinning: ale spi v autosedacke :angry: vsak ju prelozim ked mi skonci ordinacia :wink:
25. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky krasne fotky a vyzeralo to na super zabavu...zavidim v dobrom :grinning:
a neporadili by ste mi kde kupim, nejake reflexne pasiky, abo nalepky na kocik?
25. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ta stolicka sa da dostat bezne i v slovenskych strankach Neonatao happy meal...ale bezne stoji 47 €
25. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska dik si poklad, cmuk
25. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska kto bol este naposledy na stretku, nech sa opytam ci 15. nieco maju?
25. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska karinnka, tinka349 a petrap..ale ta je uz v Irsku..izira nakoniec nestihla prist a este z KE je aj boddez ale ten nebol
25. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska akurat nam dnes maxi vysvetlovala, ze ty si štrasska a nie strašška :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: si ma pobavila so strasskou
25. nov 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska Vsetko naj k meninam :slight_smile:
Vidim,ze ste znovu stretkovali :wink: sice som videla len fotky od Maxi,inde sa nedostanem kuk,ale vsetky ste rozkosne :dizzy_face: :dizzy_face:

Podvecer mi akosi tecie malo mlieka tak mi bambulka robi sceny tak som ju skusala dokrmit mliekom,ale ona vobec ziadne nechce pit :confused: nic jej nechuti.....Inak sme objavili,ze vieme vrieskat,tak ma teraz zalubu a vresti tolko az mam strach,ze strati hlas :grinning:
@strasska malicka je nadherna :slight_smile:
Inak sa tesim na Kosicke stretko,dufam,ze nas dojde viac ako minule :wink: Aj ked aj vtedy bolo fajn :slight_smile:
25. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate to niektora?Premyslam,ze si to kupim,ked uz je taka zima :slight_smile:
25. nov 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka a sme ta aj spominali,samozrejme v dobrom,pri teme vlasy sme skonstatovali,ze ti tato farba co mas velmi pristane :wink:
25. nov 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate? ja vas vobec nestiham, mam teraz tri decka na doucko z angliny, som v skolskej rade a asociacii rodicov, tak mam pocit, ze pri mojich dvoch detoch sa vobec nezastavim. zajtra sa chystam kupit deckam vianocne darceky, co nebude, objadnam cez net.
25. nov 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka jeej, to je rozkosne,,,Emmu to obdobie spoznavania hlasiviek uz preslo,,,ale miestami normalne jodlovala :grinning:
25. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka a nie je to nepohodlne?n nenosis rukavice?
25. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara som pozerala ninkin kalendar, je nadherna :wink:
25. nov 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka ja mam tu rukavicu len v inej farbe a je to supeeeeeeer!!!! fakt odporucam, je v tom super teplucko a hlavne ja som si zabudlivec a vzdy som si rukavice zabudala, toto je vzdy poruke, len neviem kolko budes na to cakat lebo ked mi volala majitel tak hovoril ze to ide na dracku, ja som na to cakala vyse mesiaca a objednavala som potom este dalsie 4 pre kamosky :wink: fakt je to super aj manzelik si pochvaluje ked kocikuje :dizzy_face:
25. nov 2010 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste spravili s mojim synom, ved on mi vytiahol 200 ml mlieka, predtym vzdy horko tazko 150 ml, asi bol zniceny z tolkej krasy :sweat_smile:
25. nov 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrela som si albumy s fotkami zo stretka, teda- vy ste mali skvelé megastretko! parádne..krásne fotky, taká pohodička z fotiek sála..detičky ukážkovo dobré, v hojdačke sa tuším vystriedali pri spaní..všetkým vám to veľmi pristane, deti krásne rastú
25. nov 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :slight_smile:Jeeej dakujem :slight_smile:
@erytrea to vazne?tak len aby som to stihla este do konca zimy:slight_smile:)
@luminkasp nosim,ale ked som v obchode alebo idem nieco robit musim s´davat dole rukavice a toto vyzera byt pohodlne :slight_smile:
@merikac a hlavne nas to bavi podvecer ked uz ideme spat :grinning:
25. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata a nakedy sa planovalo to celoslovenske stretko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka aj nasa teraz objavuje hlasivky ale jej doba je v rozmedzi osem hodin vecer az druha hodina nocna :rolling_eyes: :angry:
25. nov 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celoslovenske stretko? waw to znie super baby dajte blizsie info :slight_smile:
25. nov 2010 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@meruska aj ja som sa pobavila...aspon vidim, ze viacerym evokuje moj nick strasiaka :grinning:
25. nov 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok