Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
27. nov 2010

@petrap001 - peti ja som tak bola vcera, ked som bola na kolaudacii u kamarata. tiez som kukala kazdu chvilu na mobil ci je vsetko v poriadku. 🙂
peti a ten recept mas na pernicky ktore zmaknu?

oacka
27. nov 2010

@mirka285 ja by som mu pysky rozbila... sorry za výraz, ale asi by som mu takú plesla, že by mu stena dala druhú.... 😠 občas to pomôže viac ako vysvetľovanie,,,šak on dobre vie,že to posral....

@ericica normálne mi bolo do plaču pri tvojom príspevku....deti samé v nemocke,to musí otrasné!!!! a už sa jej teda polepšilo? čo jej vlastne bolo? zapálené prieduššky? to ako dostala? doniesla Rebi zo škôlky? držím vám palce, sa natrápite. ☹

kafoditka
27. nov 2010

Babulky, mam troch vaznych favoritov na vianocny darcek pre mna a neviem sa rozhodnut - ako vzdy 🙄 ktore sa vam pacia najviac??
http://www.eluxus.sk/kategoria/hodinky/damske/m...
http://www.inhodinky.sk/product_info.php?cPath=...
http://www.mall.sk/damske-hodinky/festina-multi...

ericica
27. nov 2010

@oacka ved to ☹ ked som sa s malou prechadzala na chodbe lebo som sa isla v tej malej izbe zblaznit stale som sa im do izby prihovarala a oni na mna pozerali tymi smutnymi ocami 😖 ja viem ze aj sestry toho maju vela ale ked som videla plakat to trojmesacne male skoro mi puklo srdce hlavne ked som si predstavila zeby tam tak lezala nasa edin 😲 😝 😕
hej zapalene priedusky aj mandle a mala rozsirene v celom telicku tu plesen co som ti spominala 😝
strasne chrcala uz pri dychani tak nas dr poslala do nemocky lebo by to uz islo na pluca 😝

ericica
27. nov 2010

@kafoditka Domi mna chytili za srdce tie prve...ja by som sa im urcite potesila 😵

oacka
27. nov 2010

@ericica takže mala tú pleseň?? a už nemá? lebo to aj z toho sa deti horšie prisávajú k prsníku. ako jej zisitli,že to mala po celom tele?

oacka
27. nov 2010

@kafoditka pre mňa rozhodne tretie - prudko elegantné a moderné zároveň.

kafoditka
27. nov 2010

@ericica prave tie a este tie biele DKNY su favoriti, ale stale preklikavam ako blazniva a neviem sa rozhodnut...

bambola
27. nov 2010

@mirka285 neviem co by som robila ale ja by som saa asi nezdrzala a vypalila mu jednu 😠 a tych 1200€, no musel by si to odmakat a ziadnu babetu ci co ste mu to chceli kupovat, povedz, ze odvoz ste mu uz zaplatili (sanitkou) 😀 inak, nepochopim ako to mohol stihnut za hodinu na vyplach zaludka, to sa da ? 😕 ked si sa s nim rozpravala tak este nemal vypite?
alebo ma napada este jeden trest....😀 😀 dnes vecer si spolu sadnite a polejte si obaja domacej a donut ho to vypit 😀 😀
@zrzulka predtym som chodila na denne prekladatelstvo/tlmocnictvo anglictina/taliancina a teraz som presla na externe ale len AJ, no a cele to prebieha v BB takze sem musime k nasim chodit. ked som v skole tak je s malou mm alebo moja mama a nechavam im moje odstriekane mliecko

dievcata, moja dcera objavila hlasivky a niekedy sa ten skrekot fakt uz neda pocuvat 😠 😠

oacka
27. nov 2010

@kafoditka tie DKNY sa strašne často kopírujú,to má každá druhá z blšáku... ☹

oacka
27. nov 2010

@bambola naša objavila už aj jazyk a všelijako ním manipuluje a rozpráva, odvčera vykrikuje: mamamamamama, je to super!

kafoditka
27. nov 2010

@oacka fakt? 😕

bambola
27. nov 2010

@kafoditka k tebe sa mi hodia asi tie prve najskor a stymi DKNY je tak ako pise oacka, ze sa vela kopiruju 😒

lenuss84
27. nov 2010

@katty17 asi hej

kafoditka
27. nov 2010

@bambola 😉 tak zatial vedie Moschino 🙂

lenuss84
27. nov 2010

@kafoditka mne sa pacia-Moschin-a 🙂

lenuss84
27. nov 2010

@oacka na to mamamama sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime aj my

bambola
27. nov 2010

@oacka ako prosim ta pride dieta na to, ze ti ma hovorit mama? si jej to nejako opakovala? inac na to sa tesim uz aj ja 😵

merikac
27. nov 2010

@bambola 😀 😀 - zlata s tymi hlasivkami,,,,naa ma teraz zabavku nody,,ci bose, ci s pnozkami,,,ked lezi v momente ich ma v puse,,a naucila sa nadchynat,,he hiiiiiiiii- ale do seba,,,boli sme vcera v tescu a na vsetko hiiikala do seba,,,este aj pri salamach sa jej pacilo 😀

@kafoditka u mna jednoznacne vyhravaju z tych co si vybala moschino 😉

oacka
27. nov 2010

@bambola nemyslim,že to hovorí mne. 🙂 proste jej to tak samo ide,asi keď ju svrbia ďasná,tak tento zvuk začne vydávať...

bambola
27. nov 2010

@katarina7777 musim ti napisat co sa mi s tebou snivalo 😀
sa mi snivalo, ze si nas aj s malou zavolala do talianska, ze ti budem robit aupair 😀 a sme sa normalne stretli na letisku v benatkach a moj mm strasne nechcel aby som sla (on neznasa talianov a taliansko) a ked sme sa stretli na letisku tak si sa spytala ci mame nejaky odvoz a potom som behala po duty free a zhanala opasok a chcela som si kupit nieco na jedenie........no voloviny 😀 ale aj datum si presne pamatam, letenku som si kupovala na 12.2. 😀 😀

oacka
27. nov 2010

@merikac naša zase výska ako tanečnica z lúčnice 😀

merikac
27. nov 2010

baby aj ste boli volit?, ja som sa prave vratila,,,mala si pospala v kociku- po tyzdni sme boli vonku a normalne sa jej tam pacilo,,,prekvapila ma ako cusala,,,,,a teraz zjedla mrkvu s brokolicou- uplne chamtala,,zboznuje brokolicu @tinaki1275 - som si spomenula na tvoju malu,,,ako ju nechce 😀
@maxara- skore uzdravenie,,ma to drzi uz vyse tyzdna v stredu bol tyzden a este som soplava,,,,,,,,,a nahoda, pohoda a nehoda- supeeeeeeeer,,nemalo to chybu 😀

bambola
27. nov 2010

@merikac to je super 😀 nasa si este ani kolienka nechyta, asi zo dvakrat si ich nahmatala ale inak nie. ale to hikanie do seba zase robi uz asi mesiac, takze tieto veci asi nejdu po poradi 😀
@maxara no ty si bola v kazdom druhom riadku asi preto, ze si najakcnejsia a ze si tvoje prispevky asi najlepsie pamatam 😀 vsak mozme dat aj dalsie stretko, ved si spominala , ze jedlo ostalo 😀 😀
@luludi este sme neboli na rehabke, ideme v utorok k tej tete primarke tak som zvedava. o kolkej idete utorok?

bambola
27. nov 2010

@merikac ja som volit nebola, priznavam sa bez mucenia. jednak mam uz TP v BA a som momentlne v BB ale asi by som aj tak nesla 😅

bambola
27. nov 2010

@maxara och ano, nahoda, pohoda, nehoda su super 😀

kafoditka
27. nov 2010

Baby asi nam ide dalsi zub. Dnes sa mi dieta uz tri krat pokadilo, megaslinta a je ako z divych vajec.. zajtra budem sondovat s baterkou v ruke, ci nam nejaky zubcek nepribudol 🙂

merikac
27. nov 2010

@oacka tak aspom vies kde ju dat ked bude vacsia - do nejakeho suboru 😀
@bambola tiez som zvazovala ci ist- neist,,,uz dnes som mala raz cestu autom okolo volebnej miestnosti,,ale nakoniec som si povedala,ze sa s malou aspom prejdem,,tak som urobila mozno 2 uzitocne veci na raz --

katty17
27. nov 2010

@kafoditka - u mna domi vedu tie festiny. hodne dobre su 🙂 len keby mali inej farby tie palicky dnu. ale su pre mna favoritky z tych troch 🙂 zboznujem hodinky. som na ne zatazena. k 30 tke som dostala od risiho paradne 😉

petrap001
27. nov 2010

@kafoditka no moj uz kakal 4 krat za dva dni co nezvykne a nejaky je nervny.mozno ze aj nam pojdu???ale ja pozeram stale a ni zmienka o zubku ☹ ale ruky si dobre nezje a az ho napina,trdlo 🙂
@katty17 no to dufam,ze budu makke 😕 to mam mamin recept a doma boli makke tak uvidime co vznikne z tychto 😀
@kafoditka a vybrat si musim sama,lebo ty ich budes nosit 😉 tak si dobre premysli.ale baby maju pravdu tie moschino su asi naj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre