Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
27. nov 2010

@bambola : v utorok ideme na 14.00 h
@maxara: tri sestry pohoda, nahoda a nedoha 🙂
@kafoditka: tie prve sa mi pacia najviac
@katty17: a boli by tie pancuchace aj na cca 69 - 70 cm dieta?

luludi
27. nov 2010

@maxara: uff, dufam, ze sa uz vecer budes citit lepsie a ze to rychlo prejde ..

luludi
27. nov 2010

@petrap001 juuj,ale zajtra budete mat doma krasne vyvonane 🙂

mirka285
27. nov 2010

ahojte,v prvom rade dakujem,ze sucitite so mnou 🙂 takze vam napisem vcerajsiu story...okolo piatej som sa stretla s Tomasom pred domom,pomahal mi vykladat veci z auta a bol uplne triezvy a cakal na kamosa...dosiel kamos tk odisli niekam von...o dve hodiny nato,mi uz volala mama co sa stalo,takze chlapec sa celkom poponahlal 😠 takze on isiel na ihrisko v zasitej casti Devinskej,aj s tym kamosom aj s kamaratkou Katkou a tam sa stretli s dalsimi kamosmi..kedze bolo Katky niekto kupil marhulovicu...neviem kolko Tomas za ten kratky cas do seba nalial,ale v nemocnici mu namerali 1,5 promile ☹ z toho ihriska sa vybral asi domov alebo neviem kam,ale po ceste mu asi zacal ucinkovat alkohol a dotackal sa k babkinmu domu a tam odpadol...resp.vracal a nevedel o sebe...tak ho tam nasla suseda,ktora mu hned zobrala mobil a volala dedovi (lebo moj mudry syn,kedze moje cislo vie naspamat nema mna ani otca v telefone) a dedo volal otcovi mojmu byvalemu muzovi...kym tam prisiel moj ex uz tam bola sanitka a policajti,nakolko ta suseda nevedela co ma robit a zavolala zachranku...takze skoncil na Kramaroch s vyplachom zaludka a na infuzkach a celu noc si ho tam nechali na pozorovanie...doktory nas nezabudli hned upozornit,ze nas to bude stat 1200 eur za vyjazd sanitky a osetrenie....v tej chvily mi to samozrejme bolo jedno i ked nechapem naco si platim zdravotne poistenie ked mi potom zauctuju vyjazd sanitky,a hlavne trochu neprimerana suma to je podla mna,a este by som chcela vediet kto plati vyjazd za ozratych bezdomovcov 😒 a v neposlednom rade mozem ocakavat socialku,takze parada...tak som sa dnes pekne s mojim synacikom porozpravala,ze som z neho strasne sklamana a smutna...ja moje deti nebijem,lebo to jednoducho neviem,nepokladam to za vychovnu metodu...tak som mu povedala,ze kedze mu bolo tak dobre,ze nevie co od dobroty,tak od dnes bude doma pomahat,ziadny pocitac,nebude chodit von, a bude sa pekne ucit do skoly...

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 ☹ tomu poplatku nerozumiem... akoze slusne rodiny, ktore platia vsetky dane, odvody a ostatne poplatky musia zacvakat, lebo akoze "maju z coho" a k spominanym bezdomovcom mozu jazdit sanitky len tak? 😠 😠 😠
Zaujimalo by ma, co ti na to Tomas povedal? Priznal, ze to prehnal alebo hral doleziteho pubertaka?

mirka285
27. nov 2010

@kafoditka mne sa pacia najviac tie posledne,ale asi viac tieto http://www.mall.sk/damske-hodinky/festina-f16362-1

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 aj tie boli na zozname, len som si nebola ista tou kombinaciou naramku a krystalikov.. 🙂 Petovi sa najviac pacia 🙂

merikac
27. nov 2010

@kafoditka podla mna hral kajuceho-teda nehral,,ale bolo to uprimne,,toto uz musel vediet, ze prestrelil a myslim, ze mu to neni jedno,,,je z toho riadne vykolajeny,co sa stalo,,ale lutovat ho netreba, aj ked istym sposobom, musi mat riadny strach- alebo mal v nemocnici, ze co to narobil,,ale hold, musi si zvknut, ze kazdy preslap cosi stoji.......

mirka285
27. nov 2010

@kafoditka Tomas mi povedal vsetko co si pamatal...co uz s nim narobim,stalo sa a teraz budem musiet na neho viac dohliadat aby sa to neopakovalo i ked ja dufam,ze ma z toho dost dobre ponaucenie...a presne to ma sere,ze riadne si platim dane,odvody,zdravotne poistenie a toto mi nauctuju...ako dobre,vsak keby mi naratali nejakym 150 eur naklady,nepoviem ani slovo,ale 1200 eur je trochu dost a kedze bol v ohrozeni zivota,je to ich povinnost prist,ale ja uz nerozumiem v tomto state nicomu ☹

mirka285
27. nov 2010

@kafoditka prave ten remienok je velmi pekny na nich,mame s Petom rovnaky vkus 🙂

mirka285
27. nov 2010

Gabo bol cely den na mna ako med,stale ma obskakoval,hovoril nech som neni smutna,kupil mi v Auparku drahu bundu a ja ze asi chce sex ako povie Maxi a prd,on na mna vecer vybali,ze zlato nevadi,ze vecer idem s kamosmi von? 😠 😠 tak som dnes sama,lebo Tomas isiel na paskal k otcovi...

katty17
27. nov 2010

@mirka285 , @kafoditka - aj tie co mirka nasla su pekne. cize ako som pisala ja som za tie festiny 😉 . po niecom podobnom som uz i ja pokukovala 🙂

merikac
27. nov 2010

@mirka285 mirka ale to nemas este iste, ze si to musis zaplatit,,myslim, ze je to blud,,,ved boli ohlaseny ozj k pripadu, ked sa nieco dialo,,a clovek nevedel co a keby ho nehospitalizovali, tak nepoviem,,ale ozaj sa jednalo o opravneny zasah

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 Miri mne sa to nejak nezda... Sak Tomas je normalne poisteny, ty platis na neho odvody tak akych 1200evri?? To ked napr. ja dostanem infarkt, som v ohrozeni zivota, manzel mi zavola sanitku a ked ma odvezu do nemocnice tak im za ich psiu povinnost, za ktoru su este plateni, este zacvakam 1200evri?? 😕 Nechceli ta nahodou lekari vystrasit?? Ja by som si dala na tvojom mieste tu namahu a zavolala na nejaku infolinku uradu pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou a opytala sa na to. Sak tych 70% vyjazdov, co su k bezdomovcom, to kto zaplati???

katarina7777
27. nov 2010

@kafoditka tie moschino ma aj moja segra a je s nimi spokojna ale hovorila ze blbe je to ze nemaju cisla.

katarina7777
27. nov 2010

@kafoditka inak mne sa najviac pacia dkny

mirka285
27. nov 2010

baby no jasne,ze zatial som nic nezaplatila,tak vam dam vediet ked mi poslu sek,ja som tiez najprv pozerala jak puk,ale zda sa mi to dost vela penazi...a viete co?rano ke isiel moj ex pre Tomsa do nemocky,tak uz tam lezali dalsie dve deti v Tomasovom veku ☹ povedzte,kam ta dnesna mladez speje,ved ja sa uz teraz obavam o Lindu 😢

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 a presne ako hovori merikac, bol to opravneny vyjazd a Tomas bol hospitalizovany. Keby si chlapci spravili srandu a zavolali sanitku len tak - tak prosim, v tom pripade to beriem, ale za opravneny vyjazd.... ja by som to tak nenechala..

mirka285
27. nov 2010

a vrak to musim platit preto,lebo je malolety a ja som za neho zodpovedna...chapete,akokeby som mu ja ten alkohol naliala??a nestalo sa to ani v nocnych hodinach kedy by mal byt moj syn uz doma,tak ja fakt neviem co.....

kafoditka
27. nov 2010

No babulky, musim ist zehlit, samo sa to nespravi.. 😒

mirka285
27. nov 2010

my sme samozrejme radi,ze je v poriadku zivy a zdravy,urcite to mohlo dopadnut aj horsie,mohol odpadnut niekde pri tom ihrisku,tak neni ani zivej duse,bolo stastie ,ze dosiel az k dedovmu domu a suseda ho spoznala...ani susede to nezazlievam,on lezal na zemi a bol cely ovracany,nevnimal tak jasne ze volala zachranku...

ywett
27. nov 2010

ahojte maminy,
stihla som si precitat len jednu stranku...ale vecer dobehnem
ja som uz dostala mrchu, fuuuuj, bolo mi to na zvracanie, ale zvladla som...stale mam navaly tepla, nechapem.
malinka mi uz od piatej spi a tvari sa, ze by vydrzala az do rana, ale asi ju zobudim na kupanie, ci co mam robit?
sme u starych rodicov v trencine,tak sme vcera aj dnes kocikovali pekne...a od kamosky sme dostali tu rukavicu na kocik, super vec vam poviem.

@mirka285
je mi luto, co sa stalo a uplne ta viem pochopit, mam rovnako stareho bratranca a tiez by ma to skolilo, keby tak dopadol, ale to je vsetko o partii asi..aspon, ze sa horsie nestalo...drzim palce

noemarta
27. nov 2010

@kafoditka mne sa najviac pacia tie stredneeee 😉
@mirka285 duuufam, ze si to tomas zapamata ako sa citil a ze ako pisala katka o braskovi, ze ked sa pozrie na alkohol, ho strasie!!! a tiez nechapem tych 1200 eur, im hrabe, to akoze za bezdomovca kto plati??????

katarina7777
27. nov 2010

@bambola to bol ale sen , leo by sa veeelmi tesil tvojej Matke 😀

mirka285
27. nov 2010

inak podla mna za vyjazdy k bezdmovcom to platime my danovi poplatnici a kedze ja som riadny obcan tohto statu,ktory si plati dane tak si to musim zaplatit sama...ak je tu niekto kto vie alebo pocul uz o niecom takom,budem rada ak napise....

katarina7777
27. nov 2010

@mirka285 chvalabohu ze to horsie nedopadlo a mlademu to daj vyzrat, vygrcal si jeziska na 5 rokov dopredu ☹

katarina7777
27. nov 2010

@mirka285 inak ked niekto narazi opity v aute a je v ohrozeni zivota tiez si zaplati vsetko? vsak sa sam ozral a nemal co soferovat.... ja by som sa odvolala a neplatila

mirka285
27. nov 2010

@katarina7777 tak tak....odomna neuvidi korunu tak skoro...

merikac
27. nov 2010

@mirka285 Jeden výjazd stojí priemerne 130 – 150 €. Pri platení zdravotného poistenia a pri priemernom plate 700 € si zaplatíme jeden výjazd raz za dva mesiace. Ak pritom neužívame lieky hradené poisťovňou, neabsolvujeme vyšetrenia a nenavštevujeme lekára. Rozmyslite si, než zavoláte záchranku k potácajúcemu sa opilcovi. Myslite na to, že k takým chodíme aj niekoľkokrát do týždňa. Pred privolaním záchrannej služby najprv oslovte a zatraste za plece človeka, ku ktorému ju chcete zavolať a opýtajte sa, či vôbec potrebuje pomoc.

Takze nestoji to tak ako ti povedali,alebo si len v tom strese zle pocula,,,,,,,,,,,,

noemarta
27. nov 2010

Tak sorry Miri, ja ze Gabo je preto na teba ako med, ze mu je luto co sa stalo, ze suciti a a a a on chcel ist voooon... 😕 😖
A a a ako sa tvaril Tomas k tebe po tom vsetkom, videla si na nom ze mu to je luto co sa stalo, alebo akoze frajireeek.

Baby z ineho sudka, tak teraz mi volala moja kolegyna, ze je hotova z tej co je namiesto mna, ze robi same kiksi, co v mzdaaach nie je buh vi cooo.... 😕 😕 😔
Tak zajtra mame rande aj so sefe a asi od januara zacinam doma pracovat!!!! nie asi ale urcite 😕 😕
Ale tak aspon budu euraaase doma. 🙂 😉 Ved Nela je dobrunka, tak to hadam zvadnem, ale jak mile mi to bude prerastat cez hlavu, tak serem na to, urcite nebudem robit na ukor Neli. A a a a este zalezi, ci sa dohodneme na peniazoch, lebo teraz si budem diktovat podmienky JA, ved oni chcu pomoc neeee!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre