Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
27. nov 2010

@merikac odkial mas take infoooo???? 😕 😕

merikac
27. nov 2010
noemarta
27. nov 2010

@merikac sikovnaaaaa 😉 😉 😉

lela1809
27. nov 2010

@maxara jaj dufam ze coskoro budes fit...

@katty17 my v stredu o dvanastej plavame... nam menili cas ... tak my nic :(

@zrzulka no nejaky osvedceny receptik by bodol... ja rozmyslam aky stromcek budeme mat.... ale taky medovnickovy by bol pekny...len kto bude tie medovnicky zdobit....

mirka285
27. nov 2010

@merikac oni to aj dnes muzovi povedali kolko to bude stat..tak som zvedava,ci poslu sek,alebo co...
@noemarta on nehrl frajera,on plakal,ze mu to je luto ☹ a veru podmienky si diktuj ty,vsak nebudes blba,nee?/no Gabo povedal,ze mozme byt radi,ze sa nestalo nieo horsie,a robil si srandu z Tomasa,ze to natacali do 112 ky tak nech vraj kuka potom 😀 no a vecer ma opustil,a ja ze chce sexovat,ale taky bol mily cely den,ze som ani nefrflala,vsak nech sa vyvetra,dnes akurat necvicim tak nemusi ani malu zabavat,takze v pohode...

mirka285
27. nov 2010

my mame slamienkovy stromcek plus cervene gule a na mojom stromceku musia byt aj cervene salonky,pripominaju mi detstvo....

noemarta
27. nov 2010

@mirka285 tak este ze tak, tak cooo mame kukat 112stku????? hi hi 😀 😀 😀 😀
@lela1809 tak navrhnite daaatum, cas kedy sa stretnuuuut 😉

noemarta
27. nov 2010

my mame oranzovo-hnedo zlaty, ale teraz som niekde videla takych kraaasnych velkych zlatych anjelov a to sa mi neskutocne paci, ale neviem ich nikde zohnat. a mate umely alebo zivy, my vzdy zivyyyy.

merikac
27. nov 2010

@noemarta neboj to zvladnete,,aj ja som sa bala a klop klop,,zatial to je ok,,ale tiez so si povedala,,ak by to malo byt na ukor malej zostava doma,,,,za cely tyzden sa zmenilo asi len tolko,,ze mala je pri mamine spinava ako ciganca 😀 - nevie ju krmit, alebo co,,,a zacala mi spavat 2 hodinky cez obed 😲

noemarta
27. nov 2010

@merikac ty uz tiez robiiiis???? a a a coo? ked mas dieta spinave, co predavas produkty na pieskovisku??? hi hi 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
27. nov 2010

@mirka285 jeeej aj ja mavam niekedy cisto slamienkovo medovnikovi a este mam ktomu uhackovanych takych bielych anjelov,,alebo potom mavam cerveno maslovy-sklennne gule,,,,,a jeden rok som si robila cisto prirodny medovniky susene pomarance, jablcka a girlandy z pukancov(tiez som robila asi 3 hodiny- som ich robila na panvici,,nemala som vtedy tusenie, ze sa daju robit aj v mikrovlnke, alebo pukancovaci) 😕

merikac
27. nov 2010

@noemarta tiez papierovu robotu- robila som z domu,,ale to sa nedalo poriadne,tak chodim do prace uz tyzden,,a spinava je z toho, ze sa o nu stara moja mamina a vzdy je niecim dokvackana (sak keby som predaval tie produkty, tak by bola cistucka,mala by som k dispozicii prasky 🙂),,,,,,,,,,,,,booze a minule som prisla domov kojit a mala mala oblecene dupky (ale nie take v torych spava, ale take co mava na doma) na nich teplakovku a topanky 😀 - chuuda doobliekana ako mala ciganca,,,vraj mamina nezbadala veci co som jej prichystala,,,,,,,,,,tak ale hlavna vec, ze si rozumeju a zvladaju to- lepsie ako ja,,,ako mirka raz napisala

noemarta
27. nov 2010

@merikac no ved uvidim ako to zvladnem z domu, prinajhorsom budem chodit do kancla, mam to o dedinu daaal.
Trosku sa toho obavam, mat na starosti vyplaty 50tich ludi a este k tomu kamionisti......co su permanentne nespokojni.... aaale tak ked som to zvladla do teraz, tak haadam nebudem mat teraz z tym probleeem.Ved ja jsem malej ale sikovneeej!!! inaaac, uz sa tesiiim na vianocneee rozpravky a toto je jedna z nich.

lela1809
27. nov 2010

@mirka285 fuuha.. tak to riadne oslavil... paaani...si viem predstavit ako si sa strachovala....hadam mu bolo tak zle ze si to nebude chcet zopakovat tak skoro... hlavne ze je OK...
@ericica tak to si mala perny tyzden... hlavne ze ste uz doma.... si ani neviem predstavit ze by som malicku nechala samu v nemocke...uz teraz pri citani o uplakanych detickych mi zviera zaludok ☹

@macik27 my mame to iste...uz mam aj take vypadane miesta... des... a aj ked povysavam tak zachvilu uz vidim vlasy po zemi... otras

@petrap001 ty si sikula... mas dobry receptik??? hod tip 😉
@katty17 hod foto 😉 (pancusiek)

mirka285
27. nov 2010

baby ja sa uz tesim na Vianoce,ani nie tak na darceky,v podstate nic nepotrebujem,ale na vonu kolacov a na kapra,zase budem mat cemer 😀

merikac
27. nov 2010

@noemarta 😀 😀 tak to ti verim,,aj ten moj sa chodi stale hadat 😀

merikac
27. nov 2010

@mirka285 co je cemer? 😕

kafoditka
27. nov 2010

my sme mali cely zivot umely, ale odkedy byvam u svokrovcov a oni maju zasadne zivy stromcek, neskutocne sa mi to paci. Lebo krasne vonia. Lebo je to uplne iny stromcek, ked si ho samy vyberiete pred Tescom. 😀 A vzdy ho nechavame svietit aj v noci, strasne sa mi to paci a ked tak sedime pred telkou, popijame vinko a stromcek svieti, vzdy ma to dojima 😅 😅 No nechala som sa trochu uniest.. idem pokracovat v zehleni 😒

noemarta
27. nov 2010

@mirka285 veru aj ja sa strasne tesim, na tu atmosferu, kolaciky, rybu a a a rozpraaavky!!!!! a a a samoska sa strasne tesim, ze budeme mat kraasne prve vianoce s nasou dcerkou Nelinkou !!!!!!!!!

mirka285
27. nov 2010

@merikac cemer mas take hrce na zapesti ked sa prezeres...treba ich rozmasirovat aby sa ti ulavilo...
@kafoditka nesmiruj a zehli 🙂

noemarta
27. nov 2010

@merikac aaale cest vynimkaaam !!!
ty nevies co je cemer, to bud rada, ja ho poznam az priiiilis !!! to je ked sa z chuti najes a zaludok nestiha travit, vacsinou pomoze rozmasirovat ruku, pretoze rozmasirujes tuk v krvi.

merikac
27. nov 2010

ja mam uz koonecne objednany darcek pre syna a mm,,,,,,,,,,,,,pre oboch externy pamatovy disk,,,,,,,,,uz len dokupim dake oblecko,,,,

kafoditka
27. nov 2010

@mirka285 toto je jedina vec, ktoru nemusim..kapor. Ja mam taky zvyk, ze on rana sa postim a vecer by som uz aj tie gule zo stromceka zjedla taka som hladna, cize sa potrebujem najest a nie hladat kusok masa medzi stovkou kosti 😒 Cize Cibulky budu vecerat kapra a ja lososa 😀

noemarta
27. nov 2010

@kafoditka neflaaaakaj, hi hi 😀

merikac
27. nov 2010

@noemarta
@mirka285 ja ked sa prezerem, mam kyselinu 😠 ..........ale to neni asi ten cemer 😀

lela1809
27. nov 2010

@kafoditka mm vravi ze stredne 😉 ale ze sa musia tebe pacit---
@oacka musi to byt paradny pocit ked tak vykrikujeeee 🙂

mirka285
27. nov 2010

@merikac sikula..moj syn si nezasluzi nic,ma jedine stastie,ze uz mam nakupene darceky. 😠

oacka
27. nov 2010

@mirka285 úprimne obdivujem teba,aj tvojho Gaba aj tvojho ex,že ste sa tak výchovne držali... mne by určite rupli nervy v takej situácii.... s tými peniazmi - nechceli vás len doktori postrašiť, akože nezodpovedných rodičov?????? aký je dôvod na to,aby si ty platila výjazd? nechápem...
ja sa stráááášne teším na Vianoce, u nás dnes vkuse snežilo! ja sa teším aj na tie gýčové vianočné filmy,čo budú všetky telky dávať! a musím sa priznať,že som v živote nevidela celého Mrázika, 😲 ja nenávidím ruské rozprávky, oni sú tam všetci zmaľovaní ako oživlé mrtvoly, už ako decko som sa toho bála. ☹

noemarta
27. nov 2010

@kafoditka veru, ja tiez nemusim kapra, ja robim sumca, ten je bez kosti a je super.
aaale teraz v polsku my dali supis recept, takze mozno aj toho kapra spraviiim. a ja robim vajickovy salat k tomu a rybaciu polievku, ktoru robim z file so zeleninkou a je supeeer.
a na druhy sviatok vian. my robi mama bigos, to je polska kapustnica z bocika, masa brav., susenych hribou, mnaaam.

merikac
27. nov 2010

baby,,ja zboznujem rana ako bolo toto dnesne,,,pozriem z okna,, a krasne pada sneh,,proste nádhera,,,a potom zakricim ako male decko,,,,jeeeej snezi,,,,,,,,,,,uz sa zo mna smeju a cakuju len, kedy vyslovim tuto veru 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre