Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. nov 2010

tak ja navrhujem 13:30 pred divadlom.. tam sa vydrbem z elektricky

maxara
30. nov 2010

oki baby tak s tymto verdiktom odchadzam na kute a zajtra sa tesiiiim 😀

mirka285
30. nov 2010

@noemarta ja sa budem snazit teda na tu 13.30...

noemarta
30. nov 2010

@maxara o.k. platiiii, supeeer sa tesiiiim 😉 😉
@mirka285 a budes parkovat v tej garazi alexi ci ako sa to vola, tam pri divadle???

kafoditka
30. nov 2010

ja by som chcela dovalit, hadam bude Filip v pohode...pred divadlom 13:30

meruska
30. nov 2010

@maxara
@karinnka
@oacka juuj ja som tanecne drevo, to len tento tancek sa nam podarilo nacvicit 😀

mirka285
30. nov 2010

@noemarta no ja neviem,ked bude volne v meste,necham to tam,ked nie pojdem do tych garazi,lebo za divadlom je to parkovisko malicke a minule som tam dlho cakala kym sa uvolni...

noemarta
30. nov 2010

@mirka285 o.k. vsak uvidime. Tak zitra sa vidiiime 😉 😉

noemarta
30. nov 2010

idem pozerat ordinaaaaciu a venovat sa mm 😉

lela1809
30. nov 2010

ahojte kocky....
pozeram ze sa zajtra stretate.... my zajtra plavame... a najnovsie aj tak nemam auto tento mesiac... tak by sme sa nejak ani nemali ako dovalit...len busom... a to si netrufam 😒 tak hadam v januari nam to vyde...to uz budem mat auto...

meruska
30. nov 2010

@mirka285 @bellablonde @maxara vdaka baby 😉 ale za 2 roky co sme spolu takto tancili som pribrala 8 kil ..och jooooj fuuuuj

meruska
30. nov 2010

@oacka I cant take my eyes from you

oacka
30. nov 2010

@meruska tanečné drevo vyzerá inak. 😀 a bola si fakt super urobená,krásny princeznovský účes.. aj dobre postavená kamera, dobrý záber na parket.

lela1809
30. nov 2010

boze ja taaaaaak nenavidim reci co sa siria rychlostou svetla.... jaaaaaaaj DEEES

nina88
30. nov 2010

Dakujem veeeeelmi pekne vsetkym,co mi odpisali,,, 😉 Ja nenavidim tieto veci... 😠 😖

katarina7777
30. nov 2010

caute koceny, co to citam? dalsie stretko? jaaj tak by som isla aj ja ale neviem akoby som to zorganizovala kedze je uz zajtra.... hmmm ☹
pridala som nejake foto do albumu ...

ywett
30. nov 2010

ahooojte kocky,
po tyzdni opat pripojena..mala som pokazeny comp...ale uz som tu...ake stretko, cooo? musim vas docitat.
dnes sme boli na masazach, tak uz mame za sebou nozicky aj brusko...leiluska vzdy potom spi asi 3,5 hodinky, velmi sa jej to paci a aj mne a dnes bol aj mangel a masiroval aj jemu sa pacilo.
od januara chceme este tancovanie a potom plavanie...
inak uz nas ockovali, ale zatial len do jednej nozicky
vsetky maminky mooc pozdravujem a idem citat

noemarta
30. nov 2010

@lela1809 koho co si myslela 😕 😕 😕
@katarina7777 maly je na zozratieeeee 🙂

mojalili
30. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 smiala som sa nad tym, co ten chlap po tebe chcel.......
Mne minule mm hovoril...."Danko ty do postele a mámo, vrhni sa na mna..:" 😝

tinaki1275
30. nov 2010

jaj baby tak si dajte zajtra punc aj za mna..😉)ja vam tak zavidim 😒 ...
mna dnes mala utahala, cely den jej zamrncana,uz sa mi s placom budi aj zo spanku co predtym nerobila, dasna opuchnute,uz to trva skoro tyzden..ja mam pocit ze tie zuby nevylezu nikdy .. 😠 dnes som uz nasadila vecer aj ten gel na dasna z rakuska co mi odporucili kamosky ,vyzeralo to ze jej zabral..tak uvidime..inac som si baby doniesla zo stareho domu aj dve macky co som mala na zahrade a samozrejme situcacia katastrofalna ,len co vysli z klietky vliezli mi pod auto a sup do motora..tak som otvorila kapo a jedna jej pod chladicom a druha este nizsie..a nie anie vyliezt ,uz su tam do tretej poobedia..ani na sunku som ich nevylakala..ja len dufam ze zajtra vylezu ,ved nemozem nastartovat to je nebezpecne povedal mm ze ich mozem zabit.. 😕 tak hadam si to rozmyslia..
baby co davate aj kasu ,davate ju vecer /a este pootm mlieko ?ja som dnes dala malej 1x od aptamilu co je od ukonceneho 4.mesiaca a mala sa naramne bavil vyprskavanim na mna.. 😖 ale nieco zjedla a potom este aj tak scucla 150tku mlieka..

tinaki1275
30. nov 2010

tak vidim ze dnes ste si vsetky urobili stredu aj ked je len utorok ..😉)tak prajem prijemny vecer 😉

robika
30. nov 2010

Ahojte, takze ani dnesna papanica nebola pre Filipka zaujimava alebo teda presnejsie chutna, ja neviem co to mam za narocne dieta, papal mrkvicku + zemiacik a dala som tam trocku mojho mliecka, ale cele mi to vypluval, teda dostala som do neho asi tak necelu jednu lyzicku....
ako pisala maxara ze ovocie (hrusku a banan) ked mu mm dal, tak to cuckal, ale neviem ci je teda na prikrmy pripraveny, ked mi doteraz nechcel ani jedno, ale uz to malo asi dobru konzistenciu, pretoze ho uz nenapinalo.
Este skusim aj zajtra a dufam ze to bude papat viac, ani si neviem predstavit, ze vase deticky sa za tym este aj nacahuju, moj kruti s hlavou, zatne pery a papanica je uplne vsade, len nie v ustach 🙂

tinaki1275
30. nov 2010

@robika mne prvych 4-5 dni robila to iste a potom jej to zacalo chutit..😉skus to davat vtedy ked ma dobru naladu mne to zabralo ..pravda je ze mne nechcela mrkvu ale do zemiaka sa zamilovala..ale ovocie som este vobec nedavala chcem najorv aby bola zvyknuta na zeleninu takze este pockam take 2 tyzdne..zeleninu davam uz treti tyzden..

robika
30. nov 2010

@tinaki1275 tak dufam, ze sa do zeleniny zamiluje aj Filipko 🙂 , tiez si myslim ze sladke ovocie by sa mu viac pacilo, ale este nemoze 🙂

merikac
1. dec 2010

dobre ranko konickarky 🙂)))))))) aku ste mali noc???? Emma je nejaka mrzuta- neni zla, ale vidim, ze jej nieco je,,mozno ju trapia zubky 😢
noe, mirka, maxi, kafko, bella- nech vam stretnutie vyjde na vybornu,,,a deticky nech sa predvedu ake su dokonale

@tinaki1275 no sledujem, ze @monline postupne obmedzuje vecerne pisanie na MK a @bambola oslavovala s mmm jeho meninky,,,,

@nina88 istotne ak si pojdes vybavovat rodicovsku, tak musis na socialku, kde ti potvrdia od kedy do kedy si bola na materskej a budes to mat cierne na bielom,,,,,...pretoze rodicak ti prislucha na mesiac v ktorom koncis matersku,,a ak to bude este v mesiaci december, tak ti istotne prisluch a256 eur- aspom do januara,,,potom uvidime vsetky co s nami porobia

luludi
1. dec 2010

bre ranko,

drobec moj je hore uz od piatej, tak dufam, ze sa o chvilu este ulozime na hodinku aspon, lebo ja by som si dala povedat 🙂 ale ked nie, tak sup ho upratat a navarit a potom ma caka kontrola u mojho lekara.

Pekny den a nech je krasne pocasie na stretko ;)

tatianka.g
1. dec 2010

prajem krasne ranko,
chcem sa opytat, do kolkych stupnov pojdete s detickami vonku? u nas je dnes neskutocne chladno (-10)

luludi
1. dec 2010

@tatianka.g ked je vonku -5 chodievam vonku 2x denne maximalne na 20 min. Ked je menej, tak to prebehneme v nosici len do nakupneho strediska a chvilu sa tulame tam, ked je okolo 0 ideme vonku normalne na hodinku 🙂

tatianka.g
1. dec 2010

na 20min je pre nas malo, mne Tomasko v kociku spinka a to by z toho spanku nic nemal? My sme zvyknuti na 2 hodinove prechadzky ale v takej zime sa mi vobec nechce.
zabera vam u deticiek ta morska voda do nosteka, my sa uz nejak dlho trapime a stale nic

lela1809
1. dec 2010

@noemarta aaale u nas doma.... nieco si povieme s mm... nahodou pride jeho mama... a opyta sa ho (ohladom prace... dostal novu ponuku...ale nic jej nepovedal ze by to bral) a teraz po celej rodine idu reci ako keby uz robil v novej praci...proste babka s tym chodi po celej rodine... a uz normalne telefonaty... mi to ide na nervy.... ze ani nic nepotvrdis a reci sa siria rychlostou svetla...a este k tomu pridanych milion veci co ani nie su pravda.... a zabila ma svagrina ktora to dala dalej do tej firmy... 😲
ach sorray ja som uz bola taka vytocena ze som vam to tu zavesila.... si ani neviete predstavit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre