Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. dec 2010

@mirka285 akoze tieto mudre reci mam rada, nechapem preco si ludia nevychovavaju vlastne deti 😠

kafoditka
1. dec 2010

@noemarta ☹ no teeeda takto sa na nas vykaslat 😀

bambola
1. dec 2010

inac tie co ste take "zabehane" neviete kde by som kupila lacoste tricko za dobru cenu?

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka no foto nemame,ale stale tam niekto pobehoval s kamerou,tak mozno budeme v telke 😀 ale kupili sme si paradne capice 🙂
@bambola veru neviem,skus vygooglit...

kafoditka
1. dec 2010

@mirka285 no tak krasne zapozujte s detuchami a sem s fotkou v novej capici 😀 😀

bambola
1. dec 2010

@mirka285 som vyguglila nejake za 25 a za 31 naa mimibazare, to je asi dobra cena nie? 😕

kafoditka
1. dec 2010

Ja som akurat dnes nadavala, ze nemam poriadny velky teply pleteny sal.. ☹ v sobotu ideme trochu shoppingovat tak musim nejaky pozriet..

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka ja som si ju pred chvilou oprala...
@bambola a s dlhym ci kratkym rukavom.?..ak s kratkym tak tych 31 je dost,25 moze byt...

bambola
1. dec 2010

@mirka285 ty si aka sikulka, uz aj oprana 😀 no s kratkym. napisala som tomu chlapikovi co ich ma za 25 ze nech posle foto ake ma. a v obchodoch sa to kde kupuje?v benetone?

mirka285
1. dec 2010

@bambola niekde je urcite lakoste obchod ale netusim kde,vacsina ludi to nosi z Turecka alebo z Thajska tam je to lacne...v Lakoste obchode budu drahe...

bambola
1. dec 2010

@mirka285 ja mam jedno z turecka 😀

monline
1. dec 2010

@mirka285
@bambola ahojte, myslela som na vás ked som odhrnala sneh, za pár min som mala pár centi snehu na kočíku, ale ako čítam, zvládli ste to dobre 🙂 Škoda, že nemáte fotky..koľko vás bolo?
Inak- Nika šla zo školy domov na Nivy, je tam od štvrtej, až teraz o pol siedmej jej šiel bus, prepchatý, je taká zápcha, že budeme radi, ak príde do dvoch hodín domov...☹

bambola
1. dec 2010

@monline bola maxi, katty, noe, mirka, ja a samozrejme nase pokladiky 😵 bolo dobre ale ja fakt nemam rada ked mi snezi do ksichtu, najlepsie to vyriesila katty a maxi co mali ciapku so siltom 😉 (@maxara vsimaj, ze vsetci spominame tvoju ciapku 😀 )

mirka285
1. dec 2010

@monline no snezilo naozaj viac ako som cakala...dosla som sice domov totalne premocena,ale aspon som videla baby...a Maxi kupila pekne gule,take biele akoby snehove,no chystam sa tam este ked bude lepsie pocasie aj ja nieco dokupit na stomcek...mne nevadi,ze je zima,akurat,ze sme boli rychlo mokre,lebo naozaj vela snezilo...

kafoditka
1. dec 2010

@mirka285 veru veru ja co som bola hodinu s malym vonku na prechadzke tak som mala bundu mokru ale hruba capica s mini siltom sa mi osvedcila, vlasy boli v suchu a nesnezilo mi na okuliare 🙂

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka no ja som mala ciapku sice,ale bez siltu,hlavne ze so siltom mam doma tri a kupila som si na trhoch stvrtu 🙂 ale tak zabijem sa ked mam uchylku na capice 😝 mala je okupana,vonava,zlupla 180 ml sunaru a ja idem cvicit,lebo Gabo trci niekde v meste,tak nebudem cakat kym dojde...a mala mi dnes nasrala do kazdej plienky,neviem ci z detskej vyzivy alebo zo zubov...ale mrzuta nie je 🙂

kafoditka
1. dec 2010

@mirka285 mesto je cele zapchate, teraz som volala so svagrom a uz 2 hodiny ide z prace domov, co za normalnych okolnosti mu trva 15min... za tych 5min. co sme spolu hovorili povedal asi milion nadavok 😕

mirka285
1. dec 2010

@kafoditka no ved prave 🙄 idem nahnat Tomasa nech je s malou v izbe kym zaspi...

bambola
1. dec 2010

baby na kolkatke sa perie "oblek" z vajicka?

kafoditka
1. dec 2010

@bambola ja by som to prala na 40tke

bambola
1. dec 2010

@mirka285 chudak tomas, musi teraz kmitat a plnit este predtym nez vyslovis 😀

bambola
1. dec 2010

@kafoditka tiez som tak rozmyslala, vsak to nije nejak extra spinave.snad mi to do zajtra poobedia vyschne

bambola
1. dec 2010

@luludi zajtra necvicite? na cviceni si bola s manducou? lebo neviem neviem ako budu zajtra vyzera chodniky 😒
taka mozno blba otazka, ty davas riska este do novorodeneckej vlozky?

kafoditka
1. dec 2010

Baby chcela by som si z tejto stranky objednat capice, ale univerzalna velkost neviem ci mi bude dobra...nemate niektora skusenost s touto strankou?? http://www.styloveciapky.sk/product/atlantis-ca...

monline
1. dec 2010

@bambola
@mirka285 a ako to zvládali detičky? nebolo im dlho a zima v kočíkoch? Aj som sa pohrávala s myšlienkou, či nesadnem na bus a neprídem i ja...ale dobre som spravila, ked som ostala doma..to nie je na cestovanie busom, hlavne ked je kalamita...
Malý mi konečne zaspal, bol unavený..objavil pľutie, ale také fest...strašne sa mu to páči 🙂

bambola
1. dec 2010

@monline ja som mala malu v manduce, ked sme sli tam tak spala, potom cucala okolo, potom si porevala polhodku a potom zase spala 😉 a baby v kocikoch spali a podriemkavali 🙂 dobre ze si nesla, teda niezeby sme ta nechceli vidiet 😀 ale vsak by ta porazilo keby si bola teraz niekde s malym v zapche

bambola
1. dec 2010

a inac maťka je uplne hotova, uz spi 😉

monline
1. dec 2010

@bambola bude aj lepšie počasie a dalšie stretko..muž má 24hodinovku, ten by nemohol prísť zachraňovať, a ak je zápcha, tak dupľom nie..otec má v servise auto a brat trčal v zápche..chudák Nika prišla len teraz domov, premrznutá, už vyjednáva, že zajtra nepôjde do školy..zajtra majú také testovanie u sociologičky, celá trieda, zamerané na väzby v kolektíve či čo..tak ju asi nechám doma..však aj v pond a utor bola na zoške na školení a spala v hrubej mikine a nohaviciach a hrubých ponožkách, takú zimu tam mali, a na bus 12,25 ich nahnali bez obeda a tam na stanici zistili, že pozerali zlý spoj a ide im to až o tretej, tak prišla domov o siedmej večer totál zmrznutá a hladná...

noemarta
1. dec 2010

baby, no tak konecne mi mala zaspala, nejak strajkovala, hadzala sa ako kapor na suchu 😎 😎
Miri, tak mne sa mala ani z toho caju dnes nevykakala... sakris.... aleee tak brusko ju neboli, chvala bohu. 😉
@monline noo skoda ze si nebola, ale ako pise bambola bolo by to o drzku ist v autobuse taku dialku a este k tomu tolko hodiiin, ved ja som pri sadoch pred metrom stala 25 minuuuut. 😒 Ale nastastie mala bola v pohodeee.

bambola
1. dec 2010

inac BABY ste ma nechali odist ako taku trubelu 😠 komu som dlzna za ten cajik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre