Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
2. dec 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa rehocem jak blázen! ale je pravda,že to bol prvý mäskový príkrm,čo som ochutnala. asi som čakala úplný grc, a mne sa to až tak hrozné nezdalo. preddtým sme mali len čistú brokolicu a to bolo podľa mňa hnusné. možno ostatné budú fajnovejšie. 😀 😀 😀 😀

mirka285
2. dec 2010

baby ale vsak sto ludi sto chuti 😀 😀 oacka aspon ostanu tebe ked Kike nechutia

oacka
2. dec 2010

@kafoditka mm mal dosť dlho dosť boľavú nahnitú nohu.... a smrdí to inak. 😀 😀 😀

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 ty si spominala od hipp kuracie rizoto.. ja som ho este nikde nevidela a to som v dm-ke aj 4x do tyzdna niekedy 😕

kafoditka
2. dec 2010

@oacka 😀

oacka
2. dec 2010

@mirka285
@kafoditka ale vážne.,čo robíte s príkrmami,ktoré sa nezjedia? a nechutia vám? 😀 nám ostala aj tá brokolica aj tá smradľavá noha. 😀 čo s tým? keď ja som už mala plnené kurča?

kafoditka
2. dec 2010

@oacka pravdu?? mne ked ostane menej ako polovica, tak to vyhodim.. ale ja kupujem len tie, o ktorych viem, ze mu chutia a tie vacsinou spapa cele..

oacka
2. dec 2010

@kafoditka no moja tú celú fľaštičku ani náhodou nespapá...a ako vieš,čo mu bude chutiť? my s mäskom len začíname,,, ja neviem,či sa s tým vobec okrem vyhodenia dá dačo robiť....

mirka285
2. dec 2010

@oacka ja to zavriem,dam do chladnicky a mala doje na druhy den...a kupujem len to mensie balenie,a tiez uz viem ze jej chuti vsetko ryzove,tak teraz som take nakupila...tu malu flasu ma Linda na dva dni...ved aj ja si zohrejem jedlo na druhy den ked nedojem,no nie.?..

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka to rizoto maju v rakusku,gemuserisoto sa to vola...u nas som to videla len vcera v tescu,teda nevidela,lebo regal bol prazdny,len tam bol papierik ze zeleninove rizoto...

oacka
2. dec 2010

@mirka285 super,tak aj ja to tak spravím. takže pochúťka ju čaká aj zajtra. 😀

kafoditka
2. dec 2010

@oacka 🙂 lebo sme uz vyskusali skoro vsetky a viem co mu chuti.. Normalne ho po jednej lyzicke naplo a striaslo - to bola brokolica, potom som mu po urcitom case spravila doma brokolicu cerstvu a nasledovalo to iste.. darmo, je po tatovi, ten tiez brokolicu neznasa 😀 A potom su hippky, ktore mu nestacim davat do pusky, co tak rychlo papa a vyplazuje jazyk aby som mu dala dalsiu lyzicku 🙂

kafoditka
2. dec 2010

@mirka285 nasi krpci maju rovnake chute, Filip tiez lubi vsetko ryzove 😉

mirka285
2. dec 2010

@oacka ano mnamka,uplna delikatesa 😀 kupuj to male balenie,to mame mi teraz akurat na dva dni,takze super,ale zo zaciatku mi to ani na dva krat nezjedla,teraz uz je to lepsie lebo viem ktore jej chutia,ale to aj ty za taky tyzden dva budes vediet ktore Kike smakuju...

mirka285
2. dec 2010

@kafoditka to asi vsetky deti,lebo mne to poradila kamoska ke som sa jej stazovala ze mala mi to moc nechce,ze len tie ovocne jej chutia,tak vraj nech skusim to zeleninove rizoto alebo nieco s ryzou a mala pravdu...malej to dnes strasne chutilo,taka som bola natesena z toho 🙂

tinaki1275
2. dec 2010

Tak ja sa vam baby idem postazovat ..mala som strasny den..😢
rano bolo este ako tak ,okolo jednej som chcela ist do banky vyplatit kreditky a do supermarketu na nakup ze aspon sa s malou v meste aj prejdem..nastartovala som auto a asi po 1 km pocujem zvlastny buchot spod kapoty 😕 hned mi zaplo ze sa tam zase mohli schovat moje blaznive macky ,ktore si este nezvykli na nove prostredie a mpj leon je to jedine co im je ako tak zname,, tak som zastala a volam mm nech dojde..on robi 300m od nasho domu v nemocnici takze som bola stale este blizko ..Leia medzitym zaregistrovala ze stojime a zacala rycat ..,dosiel mm s nejakym kolegom na motorke(nie zeby debil zobral auto ) a otvorili sme kapotu a tam nasa Mica..ale Mangas chybal ..Mica sa zdala uplne v pohode..nechala sa pohladkat a tak ju beriem na ruky a hovorim mm ze co teraz kedze sineprisiel autom kde ju dat ? on ze do kufra..neviem ci mica pochopila ale baby ten hysak co ju zrazu chytil ..doskriabala ma tak ze az po lakte mam aj 20cm ove skrabance je ich asi 10 ...zacalasa mi liat krv, mala ktoru mudry mm vybral mezitym s auta a videla to zacala jacat este viac..mica zdrhla kdesi do kopcov..ja nalozila revajucu Leiu a hajde rychlonazad domov..s krvavymi rukami ..potom dosiel mm aisli sme hned vedla na pohotovost (ako sa nam hodi ze byvame vedla nemocnice).dostala som injekciu poroti tetanu a vsetci sa tam zisli obzriet aka som sialena ze som sa macke nechala tak doskriabat.. 😒 este vraj nieco take od macky nevideli..protitetanovku mi pichala nejaka neschopacka do polhodiny som mala opuchnutu celu pravu ruku ,teraz snou skoro nemozem hybat ..doma som potom z toho skoro odpadla,s malou na rukach ,zabrzdila som sa na dlani l;avej ruky a com myslite? nieco tam ruplo ..palec je asi prasknuty ,uz je opuchnuty od poobedia a boli jak cert,, 😢 najhorsie ze je leia ma novu zabavu objavila stipanie..a cely vecer mi zatina svoje prstiky do mojich krvavych skrabancov.. 😢 az mi tecu slzy ..nehovoriac o tom ze mi proste o desiatej odmietla jest tak som ju ulozila bez jedla,,,a potom som revala asi pol hodiny ...mica sa nevratila mm ju tam bol hladat a aj mangas chyba ,mm si mysli ze tam bol tiez a stihol vyskocit a je teraz vyplaseny ..ja som z toho hotova..ruky nepouzitelne ,ako budem zajtra sama s malou fakt neviem..a este som prisla o macky ..som tak neschopa ja alebo ma proste ten tam hore nema rad?

oacka
2. dec 2010

@tinaki1275 moja zlatučká, tak toto by sa asi ani maxare nestalo.... nalej si dačoho dobrého a relaxuj... všetko dobre dopadnee. teraz oceníš,že máš štíhlu dcéru. 😉 škrabance aj palec isto rýchlo prebolia. a mačky sa hádam vrátia. aké sú staré? zvyknú sa túlať?

macik27
2. dec 2010

@tinaki1275 to znie strašne, to sa snáď jednomu človeku ani nemôže prihodiť 😒

cigaretka5
2. dec 2010

@tinaki1275 Neboj micky sa vrátia

tinaki1275
2. dec 2010

@oacka praveze sa nikdy netulali ,maju tri roky a nasla som ich v odpadkoch ked boli asi dvojtyzdnove..a vypiplala na striekacke ..zili u nas v zahrade a spavali v takej sope kdemali normalne postielky ...boli uplne super,nikdy ma neposkrabali a ani nikoho ..a mangas bol taky priatelsky ze sa dal zdvihnut opatrne za chvost do vzduchu a vobec mu to nevadilo ..a to bol kocur... ked ja sa bojim ze sa uz natrvalo stratili ..je to tu pre nich nove a len odvcera za zacali volne pohybovat a nemali uz velky strach ..jaj ja som taka nestastna..

tinaki1275
2. dec 2010

@macik27 @cigaretka5 ja proste pritahujem pohormy ..ale bojim sa ze ich uz nenajdem..

oacka
2. dec 2010

@tinaki1275 uvidíš,oni ťa prekvapia, možno zdrhli len na najbližší strom.

macik27
2. dec 2010

@tinaki1275 ja by som skúsila ešte pokukať na tom mieste kde ušli možno sa tam budú zdržiavať...i keď kde ušiel kocúrik asi nevieš ☹

miki060707
2. dec 2010

@kafoditka no ja ked som dala malemu brokolicu od hami, kokso, chudák, mali ste ho vidieť, ale ked som dala normálnu so zemiakom... tak pekne papal a dnes mal cukinu so zemiakom a všeetko zbaštil, ja mu varievam, asi dva krát som použila tie sklenené poháriky, tiež tie male, to mal na dva dni, zajtra začínam masom...potom aj ovocie a potom kašičky...
pekne sa majte baby...

tinaki1275
2. dec 2010

@macik27 je to len usek asi 500m kde mohlo zdrhnut.. asi pojdem este teraz hladat ,problem je ze je tam cesta a bojim sa ze ich moze zrazit auto..nie su na take zvyknuti ,tam kde sme byvali predtym cesta bola riaden daleko od domu ...ja som tam uz podvecer bola ale je tam na lavej strane len jeden maly cintorin tam sa velmi nemaju kde schovata a napravo strmy kopec bez stromov..len dve tri olivy ..

tinaki1275
2. dec 2010

idem ich hladat...mne to neda..ja preplacem celu noc...

bambola
2. dec 2010

@tinaki1275 juj moja ☹ neboj sa nie si neschopna, proste den Blbec. neboj macky sa vratia, malej pekne ostrihaj drapky a snad vyciti, ze mamina nie je ok a bude ta trosku setrit. aspon, ze nemate snehovu kalamitu 😉

macik27
2. dec 2010

@tinaki1275 keď boli zvyknuté na ľudí tak sa budú určite tahať niekam medzi domy a možno trafia aj domov...mne raz takto ušiel pes vo švajčiarsku a to bol hluchý ale nakoniec sa našiel 🙂 horšie bolo že ho našli ochranári a nechceli mi ho vrátiť že vraj ho mám volať že či reaguje na meno a je naozaj môj... asi polhodinu som im vysvetlovala že nereaguje lebo nepočuje

mirka285
2. dec 2010

@tinaki1275 Mati,nikam uz dnes nechod...este sa ti nieco prihodi,rano mudrejsie vecera...

tinaki1275
2. dec 2010

baby tak som nazad...a stal sa maly zazrak ,nasla som mangasa..volala som celych cca 5 00m od domu na obidvoch a nic ..a ked som dosla na to miesto kde som dnes zastala teda na rohu nemocnice na parkingu pri cintorine zacula som odpoved..myslela som ze je to Mica a tak som vliezla dnu medzi hroby 😕 a zrazu sa predomnou zjavil mangas..takze aj on bol v motore s micou asi ked som zastala tak vyskocil hned a lenMica zostala dnu ..tak som hned prezvonila mm a dosiel autom,ja som mala len skuter (aj som trpla ze ci sa tych 10min.malej nic nestane,taky divny pocit ze bola sama aj ked spala) takze mangas je doma a mica stale pohresovana..ale teraz uz verim ze sa najde aj ona...mm este teraz isiel hladat na tu druhu stranu kde je kopec ci nahodou tam nie je..boze ale na tom cintorine mi to s tou baterkou jedno nebolo ...kde co tam suchotalo ..brrrr...a som vsetkych tych chudakov tam buntosila a vyvreskovala mangas ,a mica...ti ma pridu v noci strasit...joj som rada ze aspon takto ..tak vam prajem dobru noc a zajtra pekny den...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre