Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
3. dec 2010

1.12. bol prvý pokus o prvú mrkvičku - všetka skončila na podbradníku 😉

mirka285
3. dec 2010

@maxara ty si bola na husacinke,mnaaam....my to volajako uniklo..

mirka285
3. dec 2010

@aalexis007 mozno druha mu bude chutit viac 😉

maxara
3. dec 2010

@mirka285 jasneee vcera.. pisala som to len do kratkej spravy a Bella si to vsimla.. 😀

mirka285
3. dec 2010

ze my to uniklo 😀 jasne ze mi a nie my

maxara
3. dec 2010

Inak baby, este vam musim napisat aj moj pozitivny sok.. 😲
Objednala som si nejake knihy z literamy, lebo boli len o tri centy na kus drahsie ako v gorile, ale literama mala postovne gratis. Aj mi z tej literamy volala jedna pani, ze jednu knihu nema na sklade a ze dodavatel ma len jednu jedinu, ktoru jej MOZNO doruci v pondelok a tak nevie, ci bude, ale ak by bola a nebola by poskodena tak mi ju urcite posle, len chce vediet, ci mi moze poslat zasielku bez tej jednej knihy, keby nahodou bola poskodena.. 😲 Tak toto ma milo prekvapilo, ze ake super a dalsi sok ma cakal vcera. Kedze bolo postovne zdarma a pani mi poslala mejl, ze zasielka bola odoslana, chodila som pozerat kazdy den do schranky, na zlty papierik.. a predstavte si, ze vcera mi zvoni ujo z posty, ze ma pre mna balicek a nic neplatim 😲 😲 😲 cize ani na postu som sa nemusela trepat.. no odpadavam

maxara
3. dec 2010

@mirka285 co si po orgazme? 😀 😀 😀

noemarta
3. dec 2010

@maxara ze by rannom??? 😀 😀

noemarta
3. dec 2010

tak nela sa mi teraz tak paraaadne posrala, ze som ju musela ist okupat, komplet plna plena aj chrbat.... aleee hlavne ze sa vykadila, super.
Baby ja som uplne ze napichana z toho snehuuuu, asi sa idem vyvalat do dvora, do snehuuuu 😀 😀 😀

kafoditka
3. dec 2010

@noemarta no super, uzasny pohlad na spokojne vykadene dieta, vsak?? 😉

maxara
3. dec 2010

A este vam musim napisat, ze po tej tour de Trnavske myto som mala vcera taku cudnu svalovicu na panve a Misko si pri odhrnani snehu natiahol sval na chrbte a tak vcera nikto sneh neodhrnal a teda dnes nam kraaaasne sype, cize Misko, co je dnes wfh, pekne vonku maka.. Prisiel chudak s vystipanymi licami dnu, ze ufff na jednu nohu pre chodcov uz mam 😀 .. to je totiz najhorsie, ze sme na rohu a teda musime polku obvodu pozemku odhrnut 😒 Ja som z toho vonku, lebo nemam zimne topanky 😀 😀 😀 Teda mam, ale nie do snehu

boddez
3. dec 2010

🙂 🙂 🙂 táák desiata za nami vegetikujeme o chvilku si dame šlofííka..🙂)ako sa tu máávate som tu dlho nebol..kuk...🙂ako vam dietky rastú:? moja Sofka je velmi šikovná krasne haja je spokojna zdrava..a robi tatikovi velikansku radosť 🙂 🙂 🙂

noemarta
3. dec 2010

@kafoditka veruuu, supeeer 🙂 🙂
@maxara vidiis, ale ciapku uz maaas!!! 😉 takze mm povedz ze chces pod stromcek este rukavice a zimne topanky, jasneeee!!!!
@boddez ahooj, to je dobre ze sa vam dari, aj nam vsetkym sa tu dari, rastieme, kakame, papame, a poniektorym uz aj zubky vysli 🙂 a vsetci sa tesime na jeeeziska 🙂

noemarta
3. dec 2010

@noemarta chcela som napisat zeby ranny sex???(mala mirka) a a a sa mi to nejak odoslalo nekompletneee...

noemarta
3. dec 2010

@maxara tak sorry co som aj ja po orgazme, nenapisem celu vetu, potom to poslem sebe... 😀 😀 😀 😀
Ja jedine z toho snehuuuuu mam orgaaac...

boddez
3. dec 2010

@noemarta 🙂 🙂 aj mýýý...a najlepsie sa jej kaka pri Kenny G...🙂)tiez mame už jeden zuubok uz von celkom a druhy velda neho sa nam tlači..a ani sme o tom nevedeli..bez teplôt bez plačkanie..super...a na ježiška sa tešiime samozrejme aj my🙂)

kafoditka
3. dec 2010

@maxara .....lebo ako povedala Noe, teraz si MAMA a musis nosit poriadnu capicu, rukavice a nozky pekne v teple 😉 🙂
@boddez no ze si nas aj prisiel pozriet 🙂 pozrela som video, Sofinka je chutna

kafoditka
3. dec 2010

@noemarta Novy druh orgacu??? 😕 😀 😀

maxara
3. dec 2010

@noemarta 😀 a este si to poslala aj sebe 😀 😀 😀

@boddez jeeej boddez aj teba tu vidno? 🙂 aj nam sa dobre dari.. toto je tusim klop klop take stastne obdobie.. a ako noe spravne poznamenala, tesime sa tu na jeziska 😀
Pocuj, co by ta ako muza najviac potesilo pod stromcekom (samozrejme odhliadnuc od Sofinkinych pokrokov a veci pre nu, skratka nieco iba pre teba, nech nas trosku inspirujes 😉 )

maxara
3. dec 2010

@kafoditka tie moje cizmy su nahodou velmi dobre, teple ale ako som zistila, pri rozmrazovani premoknu, takze nie su do snehu, ale iba do takeho mrazu, ale teple su super

meruska
3. dec 2010

@boddez inak 15.12 sa chystá košické stretko juloviek 😉

denisse
3. dec 2010

ahojte ...
tak nase noci sa zhorsuju ☹ o suvislejsom spanku sa mi uz ani nema kedy snivat ... a ked aj barunka spi, tak mne sa uz ozvali moje karpalne tunely a lavu ruku si takmer necitim ☹ a s tym sa neda vobec spat ..
som unavena ako kon ... a cez den tiez furt reve ... ked ju nemam na rukach, ale ja uz fakt nevladzem takto tazke dieta furt nosit, navyse s tou strpnutou rukou ... ach jaj ... tak aspon som sa trosku postazovala, teraz pijem kavu, lebo spi ale o chvilku bude hore a pojdem varit, k comu mi ona bude samozrejme spievat svoju najoblubenejsiu piesen "rev ako pavian" 😀

meruska
3. dec 2010

my sme práve zbaštili pol banánu..mám doma papkáča 😉

luludi
3. dec 2010

@denisse : to ma mrzi.. .( casto na vas mysli.. dufam, ze sa to polepsi

lutsine
3. dec 2010

Ked mam na papieroch zo Socialky napisane,ze mi materska konci 27.12.2010 a potom uz nepoberam ziadnu dovolenku...tak mi hned vznika narok na rodicovsky...papiere by som mala na UPSVaR odniest este teaz v priebehu decembra?

denisse
3. dec 2010

@luludi
a teraz sa zobudi, bude mat chvilku dobru naladu a ja ju musim rozplakat cvicenim 🙂 ma porazi ... 😝

lutsine
3. dec 2010

@meruska dobre vediet...ak budu dobre cesty,tak prideme...

meruska
3. dec 2010

@lutsine priiiidte hoci na saniach 😀

meruska
3. dec 2010

@lutsine pôjde sa na vianočné trhy

lutsine
3. dec 2010

@meruska a priblizne o kolkej bude stretko a kde?

meruska
3. dec 2010

@lutsine čas sa ešte upresní a pôjde sa určite na hlavnú k stromčeku a na trhy....určite ti napíšem do IP aby si neprehliadla keď sa dohodneme presnejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre