Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
3. dec 2010

@lutsine ano chod si to este teraz podat, lebo rodicak sa vyplaca za mesiac, cize za mesiac december ti uz prislucha. 😉
@denisse booze, chuda, vobec ti nezavidim, drz saaa ☹

@kafoditka jo jo, novyyyyyyyyy, este si ho nevyskuuusala??? 😉
Baby dnes som vecer sama, mm ide na firemnu husacinu do grobu a jaaaaaaaaaaaa????? som mu povedala, nech mi zoberie do tasky.... hi hi
Jak som mala vcera chut upratovat dnes sa mi total niiiiiiiiiiiiiiiiiiic nechce, musim este povysavat.... 😒

meruska
3. dec 2010

@noemarta aj mne by sa zišlo upratať a hlavne veeeľa žehliť

boddez
3. dec 2010

@kafoditka 🙂)je jej chutna..dakedy mam chut ju zjest a hlavne ked je celá od mrkvičky🙂)vtáčatko moje male🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
3. dec 2010

@maxara hmm..ja neviem mozno nejaký super parféém..alebo nejaké oblečenie..ale netušiim nekupoval som este chlapovi darčeky🙂)🙂 🙂 🙂

karinnka
3. dec 2010

Ahojte 🙂 Vonku je des a hruuuuza 😠 Prsiiiiii 😝 Vcera sa nedalo ist von,lebo vsade bol lad a dnes prsi.....Uz neviem ako mam zamestnat Emmu nech sa nenudi 🤐

Inak v stredu sme boli v poradni a na 4 a pol mesiaca mame 6160gr a 66cm,takze aspon sme prekrocili 6kg...inak ma to zacina ´tesit,ze nema vela kg,lebo uz teraz je co nosit🙂
V pondelok si musim ist vybavit rodicovsky,jooooj ci sa velmi tesim 😀 😀 Milujem uradnicky🙂)....
Vybavila si niektora z Vas,ktora nie ste vydata predlzenu matersku?
Lekarka nam odporucila prikrmovat od 5mesiaca,tak este mame 11dni🙂Uz som jej skusala davat korku a ta sa jej paci🙂Inak dievcence jak Vam fajne co mozte nosit ciapky ja v kazdej vyzeram ako blbec 😀

boddez
3. dec 2010

@meruska fiiha..too neznie zle a spojenie z vianocnými trhmi..noo pouvažujeme..ale znie to super...aj vy sa idete utlllcť po banannne?..sofi ich zbožnuje tak ako aj mrkvu to dobre ze nevyskoči zo sedačky ked jej to davam🙂)ale banana jej zvyknem davat na olovrants kašičkou to miluje..🙂)a otvara pusu ako vtáčatko🙂)

meruska
3. dec 2010

moje dieťa dnes už druhý krát spíííí ..ja nechápem, som sa naňho asi mala posťažovať skôr že mi cez deň nespáva 😀

meruska
3. dec 2010

@boddez my sme ešte kašu neskúšali, len na desiatu banán, lebo nás pár dní preháňalo, a tak mu zachutil že ešte pokračujeme, ale zajtra už asi skúsim i jabĺčko kedže je už bruško Ok..a na obedík mu chutí tiež mrkvička, ale i brokolica...zemiak veľmi nemusí

boddez
3. dec 2010

🙂 🙂 🙂 ja mam doma tiež spachtoš a to pritom spi v noci 10hodin a o 6tej vstavame a uz o 8:3 je unavena hrozne najviac tak prvy slofiik a po desiate zase druhy...
@meruska inakvejsie aj mne môôžeš poslať do pošty informatikejšn...o stretku pri stromčeku🙂)už ako keby vidim vsetky tie kukadlá z kočiarikov ked zapnu stromček...si to viem predstaviť

meruska
3. dec 2010

@boddez ok prepošlem ti info o zraze kočiarikov 😉

boddez
3. dec 2010

@meruska too preháánalo aj nas z banannu..ale ked jej ho dam do kašičky tak nepreháána..my mame bruško dobre nemali sme este problem..🙂 😉 😉 🙂 ja jej kupujem tie prikrmy od uk..4teho mesiaca a tie su bud mrkvičkove čisto alebo mrkva zo zemiakom...jej to velmi chuti ja som to raz okoštoval ..no skoro som sa one...ble.. 🙂 🙂 🙂

boddez
3. dec 2010

@meruska 🙂

meruska
3. dec 2010

@boddez nás nepreháňalo z banánu, práveže banán nám pomohol 😉

mirka285
3. dec 2010

@karinnka ja som si to predlzenie materskej nedala,lebo tym padom by som prisla o ten vyssi rodicak....ja som taka vytocena baby....keby nebolo taketo pocasie a chcelo sa mi odhrnat auto tak asi zbehnem do Sale a niekoho tam vyfackam 😠 😠 😠

oacka
3. dec 2010

ahojte, máme za sebou poradňu, Kristínka váži 6600g,ale vobec nerastie. ☹ vraj to nevadí... poslala nás k neurologičke, malá sa jej vidí mäkká a smutná. 😲 že vždy na poradni jej príde smutná. 🙄 nechápem,čo to znamená. a málo papaáme. vraj by mala určite vypiť 1000ml tekutín denne. no to Kika ani náhodou nedá,preto má aj takú hustú stolicu a nevie ju vytlačiť. budeme jej robiť ovocné šťavy. dostali sme Nutrilon HA na predpis, musím ho do nej nejako tlačiť. 😀 príkrmy budem dávať radšej až po mliečku.
@boddez @meruska teším na stretko! som rada,že Timko už nehnačkuje.

meruska
3. dec 2010

@mirka285 v Sali ti býva svokra?

oacka
3. dec 2010

@mirka285 ta co?

oacka
3. dec 2010

@karinnka ja si v čiapke vždy pripadám ako dilko...ale radšej ako zdravý dilko ako prechladená sexica. 😀

meruska
3. dec 2010

baby podržte sa..volala som lekárke na výsledky výteru, čo mu brali kvôli hnačke...nič nám nezaberalo, ani ryžový odvar, ani pigi čaj....lekárka nám ešte kázala otvoriť novú krabicu s nutrilonom, lebo keď začal mať tieto problémy, práve sme načali novú....

výsledok: zistili mu neakého ľahkého baktera, na ktorý netreba ATB a keď som povedala že večer po návšteve u nej sme otvorili nový nutrilon a hneď bolo lepšie a aj banán zabral, povedala mi, že asi bol chybný nutrilon....že sa jej to už stalo....chápete?

oacka
3. dec 2010

@meruska no diky! kupuješ HA? to je inak dobre drahé aj s receptom.... a vypije to za 3 dni...

mirka285
3. dec 2010

Gabova ex si mysli ze je pupok sveta a vsetko sa bude tocit okolo nej 😠 stazovala sa svokre ze Gabo je malo s malou,k tomu je v Sali tri krat tyzdenne,proste nevie predychat,ze aj my mame malu...asi nepochopila,ze ani my nezijeme z lasky iba,Gabo musi robit a venuje malej casu kolko sa da...ja som s malou cely tyzden sama,sme spolu ako rodina iba cez vikendy,ale to uz ona nevidi 😠

meruska
3. dec 2010

@oacka tiež máme tento HA na predpis....ale tým že ja ešte i kojím, nám vydrží skoro týždeň

oacka
3. dec 2010

@mirka285 ser na ňu. tm sa malej venuje až až. vy máte fakt nadštandardné vzťahy.

meruska
3. dec 2010

@oacka inak tiež nechápem prečo je o toľko drahší ako obyčajný čo dostať hocikde a ešte naňho býva aj akcia

oacka
3. dec 2010

@meruska mm kúpil predvčerom a už som musela kupovať ďalší. ale blbé je to,že malej urobím 150ml a ona to nevypije, nijako to do nej neviem natlačiť,tak musím vylievať... asi jej budem robiť po 30ml... aby nevyšiel nazmar.

strasska
3. dec 2010

@oacka som na teba myslela s tou neurologickou...inak dobru hlasku mala Dr. ze sa jej vidi smutna 😀 no moja vacsinou v ambulancii place, tak nas by poslala asi hned k psychoske 😀
My sme boli na poradni v stredu a Julka ma 6890gr a 66cm...cize pribrala skoro kilo, ale bodaj by nie, ked zuje v noci kazdu hodinu 😎

strasska
3. dec 2010

@meruska som rada, ze mate hnacku za sebou a inak zeleny banan stolicu zastavi a dozrety banan upravi 😉

meruska
3. dec 2010

@oacka koľko ti dá lekárka naraz na recept?

strasska
3. dec 2010

@meruska
@oacka
a na stretko sa tesim, len vymodlime lepsie pocasie, lebo dnes je hroza..raz prsi, raz snezi...ked toto zamrzne tak sme v keli

mirka285
3. dec 2010

@oacka najviac ma vytaca,ze pre malu chodi do skoly kazdy den svokra,je u nich az do vecera,cez vikendy je tam minimalne jeden den a este sa bude stazovat?ved ona je s tou malou menej ako Gabo,akurat,ze ona si mysli ze zato,ze mala spi u nej tak aj to je cas straveny s nou...akurat ze spiacemu dietatu sa venovat netreba...no mudra je jak radio,nechapem o co jej ide?vlastne chapem je to jesitna zenska,ktorej vadi,ze Gabo uz ma dve dcery...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre