• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
pekny vecer,co robite takto v piatok vecer...nas malicky spinka,tak mam chvilku pre seba... :slight_smile:
3. dec 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g ake sanky si kupila...porad.
3. dec 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
vcera mi to suseda hovorila, tak preto som mudra...
3. dec 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@kafoditka
Pozor! Z odrezaných častí rastliny vyteká biela mliečna šťava, ktorá je veľmi jedovatá. Vianočnú ružu preto neumiestňujeme v dosahu detí a pri manipulácii s ňou používame rukavice. Ronenie mliečnej šťavy môžeme zastaviť horiacou zápalkou, alebo ponorením do teplej vody. Ruža sa rozmnožuje vrcholovými odrezkami v lete
3. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, poraďte nejaký obchod na rozkošné detské pančušky za dobrú cenu.
3. dec 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett v tých sánkach budú jazdiť skoro všetky júlovčatá... :slight_smile: len my ešte žiadne nemáme. mm je za drevené.
3. dec 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine tak ako vravi @oacka julovcatka budu mat rovnake sanky :slight_smile:
3. dec 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su skvele len neviem kedy ich uz budeme moct pouzivat, babatko v nich sedi ale su tam popruhy tak o nejake 3-4 tyzdne uz urcite pojdeme na sanky
ja som objednavala zo stranky perinbaba.sk atrvalo to 4dni
3. dec 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete,čo by som veľmi chcela? zažiť celoslovenské stretko júloviek.... nestretneme sa všetky v júli na nejakej lúke na pikniku?
3. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine 15.12. Košice vianočné trhy, môžeš prísť?
3. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ako ste vymenili autosedacku? uz nemate vajicko?
3. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to by bolo jake už paráádne celoslovenske stretko na luuke..:slight_smile:)decka by začinali akurat chodiť mali by tam bazeny pekná predstava :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: aa ja by som mohol navarit guláááš a vy by ste robili menuučko pre decká :wink: :wink: len by ste mohli vziat aj nejakých chlapov vašich aby som tam nebol sáám:slight_smile:) :wink: :wink:
3. dec 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boddez no jasné,že tatkovia by si to nedali ujsť! veď kto by ma tam doviezol? :grinning:
3. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka.g vajíčko je už naspäť u môjho brata, máme sedačku 0-18kg a malej sa zatiaľ veľmi pozdáva.
3. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka hehe...kráásne zadelene..odkazujem ze kludne nech ostanuu..na guláááš:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave pozeram na nete nejaku sedacku 9-18, zase to bude tazke rozhodovanie :confounded:
3. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly spinka a ja som robila vianocne pohladnice pre rodicov a krstnych ....
3. dec 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka
mne ich kamoska odporucila a nasi zaplatili a teraz cakame, uz dva dni sme neboli vonku, s kocikom sa v tomto pocasi fakt neda
3. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby
neviete nejaku akciu na fotku 10X15, kde je najlacnejsia?
3. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett ale do tych sanok mozes dat malu az ked samostatne sedi...tvoja uz sedi?
3. dec 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
miri, a nemozem ju tam dal lahnut, zababusim ju, vlozim este do toho fusaka a hotovo, ci?
3. dec 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska pekneeeee :wink:
@mirka285 co mirka docvicene ???
ja pozeram panelak, mala spi a a a uz som zozrala vsetko co som nasla v maskrtnej krabici :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett no neviem si to predstavit zeby tam lezala...ale zajtra idem k nasimtam mam tie sanky odlozene,tak to vyskusam a napisem ti,ok?
3. dec 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywett myslim si, ze jej bude lepsie v kocaary :wink: zo spodu sanok jej moze byt zima...
3. dec 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ano ano,dnesna misia splnena,kalanetika odcvicena...akurat sa stazujem Gabovi,ze kedy to uz bude na mne vidiet,ze cvicim :angry:
3. dec 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a ked bude vediet sediet, vtedy jej nebude zima zospodu? ved ked da pod nu deku, fusak a poriadne zababusi, nemala by byt zima...ale mozem sa mylit
3. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ked ju zababusi tak jej nebude zima,ale povedzme si uprimne,vy ste uz videli v sankach leziace dieta?ja este nie,a fakt si to neviem predstavit....
3. dec 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok