Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. dec 2010

@kafoditka 😀 jasneeeee
Inak ta buda je nahodou paradny handmade.. ma otvaratelnu sikmu sindlovu strechu este aj s ozdobnymi pantami.. otvor presne vyrezany na velkost mojich bugrisov a vnutro, spodok a dokonca aj vrch zatepleny dvojkou polystyrenom, ktory je zakryty zvnutra takou ako preglejkou, cize psi ho nemozu vysklbat.. proste supe.. dokonca na dne budy je plavajuca podlaha 😀 parada..

lenuss84
4. dec 2010

@alllexa drzim palce nech sa konecne polepsi a nech ste rychlo domka.

mirka285
4. dec 2010

ahojte 🙂
@lenuss84 preco chces davat silo mocou krupicovu kasu?vobec nie je vhodna pre 4 mesacne dieta,krupica sa varim rocnym deckam,takze urcite by som ostala pri kupovanych kasiach vhodnych od 4 mesiaca a ked sa da ,riedila by som ich MM alebo UM,ale nie krupicu....
@maxara v druhom zivote by som chcela byt tvoj pes 😀 a tu kasu no mnam mnam mnam,hned by som si dala 😝 my sme dnes zase smirovali v Rajke nejakepozemnky,potom sme boli u nasich,navarili vianocny punc a uz sme doma a pojdem si napacovat rebra,lebo zajtra varim vepro,knedlo,zeli 🙂

maxara
4. dec 2010

@mirka285 ja by som nechcela.. chudaci musia mrznut vonku.. sice maju budu totalne na mieru a uuuplne teplucku, ale tak -10 ? sice ma hreje laska, ale uhlie je uhlie..

tinaki1275
4. dec 2010

@kafoditka ja mam zapp uz doma,kupila som naraz quinny buzz..a je fakt super skusala som ho zatal len s maxi cosi ale je to parada..odporucam..

kafoditka
4. dec 2010

@tinaki1275 🙂 a v akej farbe ho mas? Mne sa paci cervena a hneda..

alllexa
4. dec 2010

@lenuss84 @kafoditka - dakujem, dievcata! Jednu davku antibiotik do zaludka ma uz za sebou bez vracania, este zvladnut nocnu a dva dni a snad pojdeme domov...

maxara
4. dec 2010

@kafoditka Kafko a co sa ti nepaci na tych meklerenoch, ved este nedavno si chcela tie... a na zappiku sa ti nepacilo to korytkove sedenie, nie? Ozaj a nechcela nahodou Mirka cerveneho zappa? 😕 ci to si pletiem?

mirka285
4. dec 2010

@maxara Peti cerveny zappik caka na mna,Kafko ma uz aj tak cervenu frbu mo obkukanu 🙂

kafoditka
4. dec 2010

@maxara ja som nevravela, ze sa mi nepaci to korytkove sedenie.. a ani to, ze som rozhodnuta pre maclereny.. no ked som si dala vedla seba mecleren, esprit a zapp tak mecleren bol najmenej pekny. A Petovi sa nelubi. Zapp mal najlepsie ovladanie. len skoda, ze nebola ta sportova cast na nom, chcela som ju obkukat. Na a k farbe - cierna mi u peta neprejde, takze z inych alternativ jedine hneda alebo cervena..

maxara
4. dec 2010

@mirka285 😀 jasne, tak ty Miri cervenu a Kafko pre zmenu hnedu so zelenymi doplnkami.. 😀

kafoditka
4. dec 2010

Inak mi panko povedal, ze z golfacov sa im najlepsie predava prave zapp ale az tento typ 2011 lebo ma aj polohovanie

maxara
4. dec 2010

@kafoditka Kafko len som sa pytala, lebo sak ja kukam golface len tak sporadicky.. mne sa pacili tie golfky co som sem dala link, ibaze golfky mam uz jedny doma po Kubovi, cize vramci setrenia na braceka pre Ninku a jeho izbicku to riesit nebudem.. navyse mam sportiak, ten je pohodlny pre Ninku a ja nemam problem najblizsie dva roky pouzivat ten 😒

mirka285
4. dec 2010

@maxara ja by som chcela ruzovy golfac najradsej,ale zappik je len cerveny,tak sa uspokojim aj s cervenou...baby tie co mate vajicka,budete ich predavat?a za kolko?

mirka285
4. dec 2010

a inak ak ma mat ten zappik polka Bratislavy tak si ho nekupim 😒 musim si vsimat po nakupnych centrach ake maju baby kocare...lebo Teutonku uz ma kazda cigana pomaly a zacinam byt nato alergicka...

tinaki1275
4. dec 2010

@kafoditka mam ho bledomodry..lebo to bola kupa od znamych co ho pouzili na dve dovolenky akurat.. a dali mi ho za 90eur..aj mne by sa pacila cervena...

kafoditka
4. dec 2010

@maxara sak jasne 😉 kedze mas uz jedny golfky doma tak naco budes riesit dalsie, no nie? jedine ze by si chcela na kazdy den ine.. 😀
@mirka285 no presne, a to som si myslela, ze tak drahy kocik nebude mat kazda mamina a vidis, opak je pravdou.. inak z tych espritov by si si mozno vybrala 😉 vajicko budem predavat urcite aj s isofixom. kupili sme to tusim okolo 160euri tak ho prasknem za 100 aby som sa ho zbavila..

maxara
4. dec 2010

@kafoditka no hej, lenze tie golfky su tmavomodrozelene.. co ja viem, moc sa mi nepacia..

maxara
4. dec 2010

@mirka285 Miri, tak zbehni do Polska na nakupy a kup najlacnejsi golfac aky zbadas, bude mat tie iste ficurinky ako drahe kociky a nebude ho mat nikto 😉 (vid moj tank 😀 )

tinaki1275
4. dec 2010

@alllexa joj to mi je luto cim prechadzate..uz aby ste boli doma a hlavne nech zaberu tie antibiotikaa..

mirka285
4. dec 2010

@kafoditka Gabovi sa nepaci taky dizajn klasickej bugyny,takze esprit by u neho nepresiel...jemu sa pacia tie modernejsie dizajny,ale to ze ten zappik sa najlepsie predava je tiez blbost,lebo je na trhou velmi kratko nato,aby to mohol povedat ten predavac,tak tiez nech netliacha 😠 budem si vsimat kociky a potom sa rozhodnem,ale urcite nechcem to co ma kazda....ved ja mam pocit,ze Teutonka na mna vyskoci uz aj z chladnicky 😀 a ty myslis ze ju za sto predas?

mirka285
4. dec 2010

@maxara Peti do Polska by ma cesta vysla drahsie ako ten golfac 😀

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 ja netusim Miri, este som nepozerala ceny na bazare to som treskla co ma napadlo prve.. myslis, ze je to aj isofixom prehnane moc?

maxara
4. dec 2010

@mirka285 no ale mozes tam pokupit kopec inych veci .. a mozno ta ten najlacnejsi polsky golfac plus cesta vyjde lacnejsie ako zappik 😀 😀 😀

maxara
4. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 z chladnicky??? 😀

mirka285
4. dec 2010

@maxara ten casuplay ma jediny taky dizajn aky sa paci Gabovi...mne sa paci este jeden,ale Kafko mi ho obhovorila,pockaj idem pohladat link...

kafoditka
4. dec 2010

@mirka285 ktory??

maxara
4. dec 2010

@mirka285 podla mna ten patron, ten posledny link vyzera ako ten bicykel pre invalidov, ten na rucny pohon, nie? 😅

pepppe
4. dec 2010

ahojte mamicky,,amm otazocku uz pouzivate sporotovy kocik??lebo ja este nie,,ale pomali by sme aj mali lebo sa tam len tak tak zmestime,,lenze ked to bude taky velky a nemotorny sportiak,,neviem ci by sme nemali nieco lahsie kupit, 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre