Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
6. dec 2010

@mirka285 - miri, vezmi si pol litrovu flasku. napusti si ju vodou a postupne popijaj a doplnaj. tak uvidis kolko za den vypijes. ale mala by si minimalne 2,5 litra - 3 litre. ked vidis uz zmeny na postave tak to je super zaciatok. trosku sa to rozbieha a nakoniec bude paradny finish 🙂 . ja este stale neobleciem moje rifle. cez stehniska a boky nic neobleciem. 😠

petrap001
6. dec 2010

@mirka285 no voda robi velmi vela.ja pijem strasne vela vody,no s porovnanim co som pila niekedy 😝 a rano ked vstenem,vzdy vypijem 2 pohare cistej vody.trosku to trvalo si na to rano vzdy spomenut,ale teraz uz je to samozrejmost.a jem dost vela,na to ze mi tie kila zisli dole tak rychlo.ved ja som pribrala 23 kil a uz mesiac som ,,za vodou´´ .ako nechcem sa tu teraz akoze vychvalovat alebo co,ze som spat na svojej vahe alebo menej,ale voda na tom amala si najvacsi podiel. skuuus a uvidis 😉

noemarta
6. dec 2010

@meruska veruuuuuuuuuuu ani ja, nie si sama ☹ ☹

bambola
6. dec 2010

@mirka285 mirka pitny rezim je pri cviceni a chudnuti dolezity, minimalne tie tri litre. no mudra som ako radio, ja kojim, mala by som pit ale tiez dam za den pol litra 😠 😖

noemarta
6. dec 2010

@katty17 kati, ze si ides dat Sandricku nafotit, predsa???? 🙂

mirka285
6. dec 2010

@noemarta no ked mna to ani nenapadne ze sa mam napit..jezis idem si tu flasu hned teraz prichystat,vsak ja vobec nepijem 😕 😕 a potom,ze sa mi toci hlava a mam zavrate 😠

katty17
6. dec 2010

@noemarta - ja si davam kazdy den brusaciky 🙂 trosku sa mi to zlepsuje ale este mam dlhu cestu pred sebou 😉

katty17
6. dec 2010

@mirka285 - miri ta hlava je z pitneho rezimu. vazne. a navyse ak pijes este aj kavu, tak musim pit este viacej vody.

mirka285
6. dec 2010

@katty17 no vsimla som si ze tu fakt uplne hroznu celulitidu mam uz len hroznu 😀 ale cvicim 4 krat do tyzdna,co je dost si myslim...ponala som to zodpovedne 🙂

noemarta
6. dec 2010

@katty17 ked ja som nejaka teraz lemra lemrava ☹ ☹
@mirka285 tahaj sa napit, boooze a potom sa stazuje ze ma kruhy pod ocami a zavraty, ved ty si z vnutra tela vysusenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, za chvilu budes vyzerat ako starenaaaaaaaaaaa 😀 😀

katty17
6. dec 2010

@noemarta - chcela som sa nafotit so sandrou este pred vianocami pretoze som chcela dat urobit risimu obraz nas dvoch pod stromcek. ale uz sme to nestihli a kedze sandra mala zdravotne problemy nechcela som ju vlacit po atelieroch. tak som pisala zuzke ze ci by nas nenafotila po vianociach u nas doma. domace prostredie je vhodnejsie 🙂 zuzka ti vravela?

tinaki1275
6. dec 2010

@strasska no hej🙂..my dame zajtra prvykrat ovocie..akoze na oslavu🙂)

mirka285
6. dec 2010

@noemarta uz som sa bola napit...

katty17
6. dec 2010

@mirka285 - jeden log? 🙂 miri, hned rano ked sa zobudis, supni si dva deci. 🙂

katty17
6. dec 2010

@mirka285 - miri, ale dva deci VODY 😀

noemarta
6. dec 2010

@mirka285 si sa lakla tej stareny zeeeeeee??????? boooze aby ta clovek furt strasil 😀 😀
@katty17 hej zuzana mi vravela, bola som tam dnes odniest detom mikulasa 🙂
aj mne povedala ze mi nafoti malu, ze sa uz urcite na nu hnevam, ale ja som jej povedala ze naco mi ju ma fotit ked sa nedockam fotiek 😕 😕 tak si ju fotim sama...

bambola
6. dec 2010

@katty17 dva deci je malo, po zobudeni sa ma vraj hned vypit pol litra 😉

katty17
6. dec 2010

@bambola - ale keby si mirka dala na prvy krat hned na supu pol litra, ved by sa pogrciala 😀 . pekne postupne 😉

noemarta
6. dec 2010

@katty17 co pogrcala, zhrdzavela 😀 😀 😀 😀 😀

petrap001
6. dec 2010

@katty17 😀 😀 presna na tom som myslela,nerobte jej hned šokovu terapiu 😀

mirka285
6. dec 2010

@katty17 😀 to mas pravdu,pol litra nasupu nedam....
@noemarta a preco sa nedockas fotiek?

noemarta
6. dec 2010

@bambola a aky sport si sportovala???

mirka285
6. dec 2010

@noemarta 😀 to bolo dobre 😉

strasska
6. dec 2010

@tinaki1275 my si dame mliecko a budeme na vas mysliet 😉

noemarta
6. dec 2010

@mirka285 nooooooooooooooo....ako to napisat, slusne....
nema cas to spracovat, mozno iba co chce..... 😕 😕 😕
Napr.foto z krstin do dnesneho dna nemam, tak nac to fotila????? a za fotky co ma fotila ako tehu, mi bolo az traaaapne co som sa jej furt doprosovala...

monline
6. dec 2010

@mirka285 s tou veľkosťou nôh to nie je blbosť..ja som mala 38 a po Nike 39, mala som cca 5kíl navyše...no a teraz si čižmy kúpim aj veľkosť 40, aby dobre sedeli 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@strasska no to hej..my dame prvykrat ovocie..🙂))

mirka285
6. dec 2010

@noemarta chapem,proste urobi len zakazky...

katty17
6. dec 2010

baby, ja som dnes kupila risimu pod strom pekac do truby 🙂 uz moze veselo vypekat kacice a ine velke ohavy v trube 😀

carrie84
6. dec 2010

@maxara @meruska - no, ostre veci nas vztah urcite nerozhadzu - to som si ista po minulych vianociach. MM mi totizto daroval digitalnu vahu - tehotnej! - a pridal koment, ze aby som vedela, kolko priberam 😀 😀 😀 Som mu ju skoro omlatila o hlavu 😀 😀 😀 😝

Co sa tyka vahy, tak sa hlasim do klubu: Este 5 kil dole a som spokojna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre