Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. dec 2010

@mirka285 ale vypila a to je hlavne.. 😉 za chvilku ta znova poslem

bambola
7. dec 2010

@maxara aha, takze budem cakat kedy mi zakole ten zubok to prsa 😀
uhadla si 😉

bambola
7. dec 2010

@mirka285 mirka urob to tak ako pisala tusim noe. do pollitrovky si daj vodu, nos so sebou a popijaj. takto denne vypijes tri litre ani sa nenazdas.

mirka285
7. dec 2010

@bambola ja nemam doma jednu sprostu flasu som zistila 😠

bambola
7. dec 2010

@mirka285 ver mi, ze aj u nas by bol toto problem kedze pollitrovky nekupujeme 😉

bambola
7. dec 2010

vidim, ze dnes ma vela julovciatok vymesacie 🙂
tak vsetko najlepsie @strasska @nununka @miki0607 @tinaki1275 😵

maxara
7. dec 2010

@bambola 😲 teda a co sa nepochvalis verejne ze si MAJSTERKA SLOVENSKA??? ved to je riadny uspech.. to si bola urcite aj v telke, nie?

maxara
7. dec 2010

@mirka285 daj si ku kompu normalne pol litrak a daj si ho tak, aby si cez neho pozerala na monitor.. a taky isty si daj k zehliacej doske a neviem co este ides dnes robit.. teda neviem ci ides zehlit, ale to idem ja robit 😀 😀

sarai
7. dec 2010

ahojte, ked ste zacali s prikrmami, jedli to vase deticky normalne? lebo moja to nevie moc prehltat. zacne to vykasliavat. skusila som jej to aj zriedit, aby to mala take skoro tekute, ale aj tak.

kafoditka
7. dec 2010

@maxara mojho kolegu ocino - panko 73rokov - ked ide zehlit, co on mimochodom strasne ras robi, si postavi na stol lahvinku vinka a pri zehleni popija - akoze kropi pradlo 😀 😀

robika
7. dec 2010

@sarai Ahoj, tak moj nevie tiez este velmi prehltat tie prikrmy, aj ked uz to je o nieco lepsie, ako na zaciatku sa mi s tym normalne drhol chudacik alebo ho napinalo, ako mu to zostalo vzadu na jazyku...

mirka285
7. dec 2010

@maxara ty mas kristalovu gulu?ano idem vecer zehlit,este dopieram poslednu varku pradla 🙂

maxara
7. dec 2010

@sarai a dost si to zriedila? lebo mne zo zaciatku Ninka ani kasu nechcela, musela to mat ako mrkvovu vodu.. a este jedna vec, ona skoro lezala pri tom papani.. ked som ju oprela, tak do polosedu, tak to nechcela..

bambola
7. dec 2010

@maxara da si pohar k zehliacej doske a zehleniu sa bude vyhybat 😀
jezs sak tu nevykrikuj 😕 sak to je taky nezmyselny titul, ze az a este to bolo aj v juniorskej kategorii 😀 tento sport u nas v telke moc nejde ale je mozne, ze to spomenuli v novinach 😉 ale ti vravim, ze to nema ziadnu hodnotu kedze nas bolo malo 🙄

meruska
7. dec 2010

práve sme dojedli výživu a máme spokojné a plné bruško

maxara
7. dec 2010

@kafoditka no to ja by som moc nenazehlila..

@mirka285 😀 no ja len ze uz dlho si nespomenula zehlicku 😀 ale nie, teraz idem zehlit, tak preto ma to napadlo.. ale kazdopadne si rozostav pohare po byte a vsade kam sa pohnes, napi sa hlt.. postupne ti tak zacnu liezt tie pohare na nervy, ze ich radsej rychlejsie podopijas, aby si ich mohla odpratat 😉 nesmej sa, len vydrz a neodprac ich hned

maxara
7. dec 2010

@bambola Bambi, jasne ze to ma hodnotu.. venovala si sa tomu a aj z mala, ale bola si najlepsia.. takze ja sa mozem chvalit ze u mna sedela v obyvacke juniorska majsterka slovenska v modernom patboji 😀 😀 😀 juchuuu .. tak sa este teda pochvalim, ze mojho otca sesternice vnucka je ta nasa znama kladivarka.. celkom uspesna 😉

meruska
7. dec 2010

@maxara aj ja sa chcem pochváliť 😀 nech tu trošku smrdí...samochvála ......ja som bola na majstrovstvách SR ako juniorka druha 😝

meruska
7. dec 2010

@maxara ale Bambi vedie

bambola
7. dec 2010

@maxara tak vidis ake mas znamosti 😉, dokonca aj v rodine 😎

bambola
7. dec 2010

@meruska a v coom?

maxara
7. dec 2010

@meruska a v com? 🙂 nech uz to tu mam zmapovane..
viem ze Tinaki bola gymnastka a biatlon a triatlon..

@bambola ano, tesim sa..

maxara
7. dec 2010

Len ja som taka sportova lama ☹ som chodila 3 roky na akvabely, aj som niektore prvky robila lepsie ako ostatne baby a trener mi v slabej chvilke povedal, ze nikdy nepojdem do zostavy, lebo som tucna a pomaly plavam ☹ to ma dost demotivovalo, kedze treningy boli v pondelok od 20 do 22 a potom rano pred skolou a v nedelu od 8 do 10.. 😖 Nikdy som kuka nevidela, iba ked som bola chora a potom ked som s tym prastila..

meruska
7. dec 2010

@maxara @bambola basketbal

mirka285
7. dec 2010

@meruska veru vyzera velmi spokojne....
@maxara tebe nic neunikne...

maxara
7. dec 2010

@meruska fiiiha, tak to by ma nebavilo 🙂 skor volejbal

Baby mam otazku na telo.. viacere gunguliaky uz vykrikuju mamamamama , ale do tabulky mam dat, az ked vedome mamu oslovi mama? alebo proste ked vyhrkne mama len tak, ze nieco potrebuje.. hm?

maxara
7. dec 2010

@mirka285 😉 ale unikne.. ozaj pisala ti nejaka baba kvoli kociku? lebo niekam do nejakej temy som napisala, nech sa opyta teba, ze ty mas prehlad.. neviem co to bolo presne..

mirka285
7. dec 2010

@maxara ☹ to je pekny necitlivy hajzel ten trener

meruska
7. dec 2010

@maxara ja by som bola skôr za také vedomé mama

mirka285
7. dec 2010

@maxara nepisal mi nekto koli kociku,pasovala si ma za poradkynu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre