Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

liluu
18. feb 2010

Dobré ránko, to je prúser 😠 . Ráno človek vstane a ukrutne ho bolí hlava, teraz by mi pomohla ružová kamoška 😉 , ale budem to musieť prežiť so studeným obkladom na čele. 😀

Tá čínska tabulka mne nevychádza, mám čakať dievku, ale bude to pipik. že v číne to vychádza na 99% ale inde na svete len 85%.

tutifruti
18. feb 2010

Dobré ráno...
Tak mne podľa tabuliek vychádza chlop tak teda uvidíme 😀 , Ináč dievky mi podľa čínskej sadli obe.... 😀

denisse
18. feb 2010

ahojte .. ja som bola teraz dva dni v praci a nemam sancu precitat, co ste vsetko popisali .. 😀
gratulujem vsetkym, co uz vedia pohlavie ... 😉
vitam nove clenky ... a vsetkym prajem krasny den ...

denisse
18. feb 2010

liluu .. vela pi, cistej vody, kludne z vodovodu, ak nemate hnusnu ... to na hlavu pomaha ...

oacka
18. feb 2010

dobré ráno, kočky! Dík za vyjadrenie sa k tabuľke, ktovie,odkiaľ to tí číňania zobrali.
DUGY - to mňa si sa pýtala, či moji žiaci študujú VŠ? Áno, moje krásne múdre kočky, a nemám 25,ale 31. 😀 ale si ma fakt potešila s tým vekom,ak to ovšem bolo pre mňa. 😀 dostala som ich ako začínajúca učka, som od nich len asi o 8 rokov staršia.
a veľmo sa teším,že východ sa ozýva!!!!!!!! 😀 😀 😀 mňa včera už aj moja svokrička schladila,že nemám ešte nič kupovať. a pekne mi povedala,že keby som chodila do roboty,tak určite potratím.... 😲 to človeka poteší, také vyjadrenie.... asi ma berú všetci za totálne chorú, ale ja som pritom mala len také problémy,aké má kopec tehotných. a bábo vyzerá byť úplne ok, jemu ani zrazeninka,ani myom hádam nijak neuškodil... radšej sa netreba nikomu sťažovať,lebo hneď vyzeráš ako lazar neschopný donosiť dieťa... 🙄
a k tomu pôstu: na mojho chudáka manžela nemá nikto: my sme od októbra 2009 sexovali až raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karinnka
18. feb 2010

naty u nas je to opacne...ja mam vybrate nejake muzske mena,ale dievcatka su mi blizsie 😉

janatt23
18. feb 2010

bre ranko kocky,
nestiham vas docitat, bo idem k doktorovi. drzte palce, nech spravi uzv a nech sa male ukaze. no a potom musim ist k mojmo obvodnemu, bo choroba sa stupnuje. vidim to asi tak, ze lyzovacka sa rusi ☹ tak zatim pa a pekny den

jaruska8
18. feb 2010

Ahojte!!
No, inak aj ja sa hlásim do klubu učiek, ja učím na základke, na druhom stupni. 😀 A čo sa týka sexovania, Oacka, sme na tom podobne, ja neviem, ja som sa zo začiatku bála (prvé tri mesiace) a keď som už aj chcela, tak mi zistili nízko placentu a nemôžeme. 😒 Ja stále dúfam, že sa posunie a ešte si užijeme. 😀 😀

oacka
18. feb 2010

tak to bude o chvíľu v školstve akútny nedostatok pracovnej sily! Všetko ide na materskú! 😀 😀 😀 😀 ale dobre robíme,lebo potrebujeme žiakov ako soľ,nejako je málo detí ...
ja ani neviem,či môžme alebo nemôžme sex, ale najprv muž nemohol kvoli polámanej nohe,potom ja kvoli príšerným nevoľnostiam, a teraz už asi skúsime.... 😵

jaruska8
18. feb 2010

😀 Inak, vedenie sa zachovalo naozaj dobre, som im skrížila plány kvôli PN, ja som učila len 2. rok a bola som triedna piatakom, doteraz si s niektorými píšem na Skype. 😀 A mala som aj deviatakov, tak si museli nájsť náhradu za mňa, jednu dôchodkyňu. Dnes inak idem do poradne, tak mi držte palce, aj sa teším, aj som nervózna. 😉

tatianka.g
18. feb 2010

Prajem krasne ranko, jaruska a ty si na rizikovom?

tatianka.g
18. feb 2010

ja zatial normalne ucim, na matersku by som mala nastupit az zaciatom juna

jaruska8
18. feb 2010

Ja som na rizikovom, kvôli tej nízkej placente. 😒 Ozaj, okrem Naty a Mojejlilly má/mal ešte niekto z vás túto diagnózu????

oacka
18. feb 2010

ja si myslím,že pre riaditeľov na školách musí byť to,že ide učka na PN alebo na materskú úplne normálne, veď majú v kolektíve skoro samé ženy, tak sa to dá čakať. Nechápem, čo im vadí na tom, že mojalili bola 3 týždne PN, u nás v škole je to bežné. kolegyne chýbajú aj dlhšie, a tie čo majú deti, tak bežne berú OČR.
ja učím už asi 9.rok, teda už neučím,lebo som PN. učím na strednej,tiež mi dali v septembri triedu a v novembri som išla na PN, nie je to pre vedenie ľahké,ale od toho sú tam, nie?

jaruska8
18. feb 2010

Ale veď jasné, veď aj riaditeľka povedala, že to aj tak čakala. 😉 A čo sa týka toho mailu, na ktorom sa na Mojulilly sťažovali, tak to je dobre trápne, som bola niekedy až zhrozená z toho, čo vedeli narobiť niektorí rodičia. ☹

julovky2010
18. feb 2010

čaute, kočky, tu je oacka! Prihláste sa na modry konik nickom julovky2010, heslo jul a dostanete sa do nášho fotoalbumu. Práve som tam dala foto môjho bruška. popridávajte tam brušká aj vy! 🙂 založila to terina,ale teraz tu málo chodí,má malú dcérku,myslím. bolo by asi treba aktualizovať našu tabuľku,keď už vieme pohlavia. treba jej asi poslať údaje na IP.

mirka285
18. feb 2010

dobre ranko,som si dnes dlhsie pospala 😉 ja som tie udaja poslala terine uz dva krat a aj tak nie som v tabulke ☹ asi ma toho vela..tak kocky co mate dnes v plane?ja idem nakupit za chvilu,nieco navarim,upeciem kolac a potom neviem..kazdy den robim to iste..uz som z toho zmagorena 😒 aspon ze je moja polovicka somnou doma,ma trosku nadchu,ale tvari sa ze umiera..ved poznate chlapov 😀si predstavte co sa stalo...sestra ma mesacne babatko,v nedelu mali navstevu a odvtedy je maly ako vymeneny..stale place,nevie sa vykakat,je nervozny..tak sam skonstatovala ze podla mna je urieknuty ☹tak vcera som kupila ocistec,a kazala som jej nech mu vecer oblize viecka,potrie ho ocikanou plienkou a nakoniec okupe v ocistci..tak dnes idem poobede ku nej a som zvedava ci to zabrala..lebo ja veru na taketo veci verim,tiez som uz bola urieknuta a odvtedy nosim na ruke cervenu snurku 😲

kafoditka
18. feb 2010

Dobre ranko kocky,
tak mne podla tabulky vychadzal chlapec a aj ho cakame 😉

MIRKA, tiez verim na urieknutie, ale odriekam sa opakom tricka. O ocikanej plienke viem, ale prosim ta, co je to ten ocistec a kde si to kupila? Mam to chapat ako svatenu vodu?

jaruska8
18. feb 2010

Hej, aj ja som vraj bola urieknutá a to len mamina mala málo výživné mlieko a keď mi nasadili sunar, tak som už neplakala. 😉 😉 Ale zase na druhej strane, ja verím na veci medzi nebom a zemou, len mi to príde také zvláštne, ale zase ako poznám niektorých ľudí, tak verí, že sú schopní malému dieťaťu zo závisti priať niečo zlé. 😠 😠

kafoditka
18. feb 2010

Jaruska....mne staci, ze sa na mna niekto zadiva a hned krizim prsty.. 😉 Tiez som tomu spociatku neverila ale ostala som urieknuta, mama ma odriekla-ale musela som tom v danu chvilu tomu verit- a pomohlo. Ked sa to stalo mojmu muzovi, tak sa mi smial ze som carodejnica, ale nakoniec sam nechapal, ako to moze zabrat a pomoct...

jaruska8
18. feb 2010

To fakt??? Krížiš prsty???Myslíš nejako pichľavo, keď sa pozrie??? A keď si bola urieknutá, tak si sa ako cítila?

kafoditka
18. feb 2010

Poznas ten pohlad, ked sa na teba niekto tak neprijemne dlho zahladi-najma chlap, tak vtedy krizim prsty a tak to isto, ked som niekde medzi ludmi a nieco jem, mam prekrizene nohy. Mozno to znie choro, ale je to sila zvyku. Ja som bola urieknuta casto v jednom obdobi a odvtedy sa takto tomu "branim". A ako sa citis pri urieknuti? Mne osobne prislo v minute zle, vracala som, vysoka teplota, pot, a zle a zle..citis sa na umretie, slaba. Vtedy som sa potrela opakom tricka 3x v protismere hodinovych ruciciek, povies URIECISKO NA SMETISKO a odplujes si... Mozno sa niekto mojim riadkom teraz schuti zasmeje 😉 ale kto to zazil a pomohlo mu to vie, o com rozpravam..

oacka
18. feb 2010

aj ja verím,že sú ľudia,ktorí vysielajú negatívnu energiu, nevedia sa tešiť z úspechov iných a senzitívnejší ľudia potom tú energiu cítia a môže im z nej byť blbo. aj mne sa to už stalo.

sunnygirl
18. feb 2010

kafoditka:
keby len chlap, ale hlavne cigánky, treba si niečo určite prekrížit, trebars aj ruky cez prsia, prsty, nohy,.... a hlavne sa tej osobe nepozerať do očí. Alebo si predstaviť pred sebou zrkadlo aby sa pohľad dotyčnej osoby odrazil

oacka
my tiž od októbra nič, najprv bolo rizikové a teraz ja chodím spať o 7 hod. 😅

tatianka.g
18. feb 2010

taketo postupy pri urieknuti som teda este nepocula, my vacsinou palime zapalky do vody a ked tie uhliky padnu tak je zle, vtedy sa tou vodou urobia kriziky na celo a predlaktia a stale to zabera 🙂 🙂

sunnygirl
18. feb 2010

ono ľudia ktorý sa dajú urieknuť majú väčšinou slabú auru, ľahko napadnuteľnú. ľudia vedoaod nich cicať energiu, preto sú urieknutý, alebo im vedia zobrať dobrú náladu a tak

sunnygirl
18. feb 2010

ja som o tom tiež veľmi nevedela, ale som to študovala na internete, keď som zistila, že chorí ľudia, starí ľudia vedia odoberať energiu. Ja som tak bola keď som bola na nejakej akcii, kde bolo veľa ľudí, prišla som domov unavená a musela som si pospať. Cudzím ľuďom sa ani nepozerám do očí, nahodne stretnutých

sunnygirl
18. feb 2010

ale ja zase vycítim kto je moja krvná skupina a kto nie, tak sa už ani nesnažím nejako s ním vychádzať, lebo mňa to stojí plno zbytočne vynaložených síl a odoberá to energiu a nakoniev výsledok aj tak žiadny, lebo to nie je prirodzené

nina88
18. feb 2010

Ahojte... Idem z poradne akurát. Zas sa mi vrátila tá nešťastná mykóza... Bože jak ja to neznášam. Ale už som vyžobrala tabletky aj pre muža, tak snáď je to konečné...
Inak všetko ok, tlak nízky (chvalabohu-bojím tej preeklampsie) a ďalšia poradňa 11.3.

liluu
18. feb 2010

Mňa bolela minule 4 dni hlava, bola som celá na umretie a potom mi mamka spravila to kúzlo so zápalkami a do pol hodiny som bola fit. Ja na také neverím ale vtedy by som skúsila všetko.

Oacka ja drahého občas uprosíkam, len mi vadí že pri tom stále vykrikuje: "Pozor bruško, pozor bruško!"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre