Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
9. dec 2010

@bambola
@tinaki1275 čauko
malý sa prebral a kecal, tak som si k nemu trocha ľahla, vtedy spokojne zavrie očká a spí ďalej

tinaki1275
9. dec 2010

@monline a to je sranda to teraz budeme pisat na dvoch rozdielnych strankach😉

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 a prečo nie 🙂

tinaki1275
9. dec 2010

@monline bambola sa asi uci nie?

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 tu som 🙂
@monline to mas fajn, ze si staci prilahnut, u nas musi byt aj prso 😠

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola no jasne ,neucis sa co?

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 dnes mi neviem prečo FB zamrzne, tak už ho nezapnem

@bambola ako kedy, niekedy mu dám aj prso..ale niekedy sa stačí pritúliť..tuším som ho blblo naučila, čo ak budem potrebovať byť večer preč?

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 neucim, este lezim pri malej ale za chvilku pojdem

tinaki1275
9. dec 2010

baby nasa je zatial v postielke ( aj ked postielku sa mi nechce nejako presunut do jej izby ,stale to odkladam🙂)a prso je uz dva mesiace nefunkcne..takze sa jej chuderke niekedy ani necudujem ze nechce spat ..

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 bambi je naučená 🙂) však naschvál vypli koňa, nech sa učí 🙂
ale zasmiala som sa, že aj napriek tomu sem napíše v noci posledná, aj ráno prvá 🙂)

bambola
9. dec 2010

@monline ani mi nehovor o blbom nauceni , moja bez prsa vecer nezaspi a cez den uz len ked je velmi unavena a ja niesom po ruke 😠

tinaki1275
9. dec 2010

@monline ja som sa nahodou mrkla ci kon ide a az som sa potesila..zajtra mam strach z toho ockovania..to bude zase placu ..

bambola
9. dec 2010

@monline pravy zavislak sa pozna 😀

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 nie je skoro mať malú v inej izbe? ja neviem..asi by som to ešte nedokázala, aj ked mi spí dobre

tinaki1275
9. dec 2010

@monline ja nechapem kedy to dievca spi ..

tinaki1275
9. dec 2010

@monline my sme ju mali od zaciatku v jej izbe a z ked mala 2,5 mesiaca prisla moja mamina a kedze sme nemali dalsiu izbu mala putovala k nam..a potom prisla kamoska a mala zostala..😉

monline
9. dec 2010

@bambola aj ja uspávam na prse, aj ked sa všade píše, že treba nakŕmiť a potom uložiť spať, nech zaspí samé, tak toto nedokážeme a ani vidina, že by sa nám to tak podarilo, zatiaľ nie je..

tinaki1275
9. dec 2010

@monline ale problem som ja.ja proste pri nej neviem spat ,budim sa na kazdy jej pohyb a to je v edla v postielke..akurat rano ked mm odide do prace putuje ku mne do postele a to miluje.. a spinkame aj do pol jedenastej..
fakt je ze len mrkne a ja uz som hore..

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 a teraz tam zostane 5 rokov, najlepšie vopchatá k vám do postele 😀

tinaki1275
9. dec 2010

@monline ja kym som kojila tak mi vzdy zaspavala na prse ale odcucla sa sama a proste zachrapkala a ani neodrgavala..

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 ja sa takto budím ked ho mám v posteli, ale ked je v postieľke, je to oveľa lepšie, aj jemu sa lepšie spí (alebo len ja nereagujem na jeho otočky, mrmlania, rozhadzovania rukami a lepšie spím, tak si myslím, že aj on)

tinaki1275
9. dec 2010

@monline dost mozne😉))rano sa s nou dost vytesujem ked sazobudi je uplne rozkosna taka vyspinkana a ked ma zbada..🙂

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 malý tiež tak sám vypustí prso a zaspí

tinaki1275
9. dec 2010

@monline to si myslim ze je ok ...podla mna kazde kojene dieta takto zaspava..kaslat na tie blbe prirucky

monline
9. dec 2010

@tinaki1275 pred chvíľou som bola za malým, lebo som ho počula..a on ako rozhadzoval rukami, dal si látkovú plienku na tvár a toho sa vždy zľakne..dala som mu ju dole a ked ma zbadal, dal taký úsmev, že až..strááášne krásny je vtedy

monline
9. dec 2010

@bambola kedy máš skúšky? a z čoho? ťažké to je?

tinaki1275
9. dec 2010

@monline toto presne robi moja..ona ked ma spozna aj v tom polospanku ..ten usmev je uplne uzasny ..taky odzbrojujuci ...co to s nami tie mrnata porobili ..🙂)ja som do tej potvorky normalne zalubena..🙂

bambola
9. dec 2010

@monline zajtra mam slovencinu, normalne ze diktat a doplnanie i/y 😕 😀 😀 a sobotu anglictinu to je tazsia skuska 🙄

tinaki1275
9. dec 2010

@monline ozaj kolko ti maly papa prikrmu ? mne uz mala zacina znizovat mnozstvo mlieka co pije..dnes po prikrmoch vypila len po 100 ml miesto 150 ml ..a to prikrmu este nepapa tolko zeby som to mohla uplne neahradit..

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola slovencina to je moje..toho by som sa ja vobec nebala..anglictina..no ..teraz uz moja gramatika nie je to co bolo ...😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre