• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tinaki1275 Mati zacala mi teraz celkom pit caj,vodu nechce...a tie pomarance,ja by som asi dala keby mi rastli na dvore,vcera som videla v Tescu hippku ktora obsahovala aj pomarance a sa mi zda ze bola od pol roka....
10. dec 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no tak pockam este taky mesiac dva ..pravda je ze pomarancov a mandariniek tu mame ze ic h vyhadzujeme...
10. dec 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ja viem, ze na znacke by malo byt i, ale som chcela vediet, ci pri vykani sa tiez pise i, alebo aj y, ked vykam jednemu

@luludi :grinning: :grinning: :grinning: tak ked si spravis aj bez tej logickej bunky, tak potom kludne zakricim hop
10. dec 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara http://www.ssn.sk/?id=34&num=84&lang=sk Už aj ja som z toho bola jeleň, sa priznám, tak som našla toto. :wink: :wink: :wink: :wink:
10. dec 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 chod sa napit :grinning:

@jaruska8 super, takze som mala pravdu.. cize ak mame tabulu Budete odtiahnuty! Tak iba muz bude odtiahnuty, zena nie :grinning: ta moze parkovat
10. dec 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara presne tak..
10. dec 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak tak!! :wink: :wink: :wink:
10. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ozaj, som si spomenula, ze ano tvoj kocik je trosku asi modernejsi :grinning: ale aj moj ma sportiak.. dokonca taky, ze vanicka sa vklada do sportiaka a ked sa vanicka vytiahne, ostane mi len strieska a take boky a ta sklapacia cast na nohy.. som bola az v soku, aky bol ten kociar premakany :confused:
10. dec 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počujte, tie , ktorým sa už bába pretáčajú... Moja sa začala v pondelok, na bruško, sa jej to zapáčilo a tak to robila ako divá, no odvtedy ništa, teda ten gríf vie, len ju musím trošku drgnúť a ide sa. Je to len preto, že sa jej prosto nechce??? lenivec jeden malý. :wink:
10. dec 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 mne ked zacala tak prve dni to robila stale a potom tyzden nic...a potom zacala zase..akurat my sme zacali opacne z bruska chrbat..
10. dec 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nasa mala sa ešte nepretaca, keď mala presne 4 mesiace tak z bruska na chrbatik jedna radosť ale bavilo ju to asi iba dva týždne a z chrbatika na bruško sa jej nechce......
10. dec 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 No, z bruška len čakám, to vraj neskôr, napr. moja neter až ako 8mesačná a je úplne v pohode. :wink:
10. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 Inak, som čítala, že ke´d takto skoro začne opačne, že to je len strata rovnováhy, tak neviem.
10. dec 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tým pomarancom- ja som niekde čítala že by sa nemali dávať minimálne do roka...... Ja súhlasím s teóriou že nám citrusy moc netreba, kedže u nás nerastu naše organizmy na to nie sú stavané, a už vôbec nie v zime citrusy totiž ochladzuju
10. dec 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ahoj.ja som s malou spavala.ale uz som prestala.uz dva tyzdne ju po kojeni vzdy prelozim do postielky.chcem aby si nezvykla pri mne spavat.kamoska spavala s malym stale.teraz ma 14 mesiacov a jej noci vyzeraju asi takto:maly pricucnuty na nej,ona sa nemoze ani pohnut,lebo ked pusti maly bradavku,zobudi sa a uz nespi.znova pricucnut a tak spat...no hroza.je z toho uz zufala,nevie ako ho to odnaucit a hlavne ma hrozu aj z toho,ze ako ho odstavy...takze tak.papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuss84 Fu, tak to má drsné. :wink:
10. dec 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 no veru,nezavidim jej.a hlavne ked vidim,aka je uz z toho fakt na dne...
10. dec 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 citrusy do roka sa nesmu, pretoze nas organizmus na to nie je zvyknuty, ale kedze tvoja dcera je polovicata grekyna, ti su na citrusy urcite zvyknuti uz starocia...
takze este by som chvilu pockala, ale neriadila by som sa striktne tym rokom :sunglasses:
@jaruska8 mala spi so mnou, pretoze syn je este v postielke...on by uz mohol mat aj vlastnu postel, ale potom by mi urcite na obed zdrhal...takze ho radsej nechavam v postielke.
A spanie s malou mi vyhovuje, aj maly spaval s nami a ked som otehotnela, tak sme ho bez problemov dali do postielky :wink:
10. dec 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuss84 Ono, je to krásne, mať bábo pri sebe, cítiť jeho vôňu, ale zase, asi treba aj na seba trošku myslieť, do budúcnosti, ja mávam divný spánok, takže takto by som to nemohla. Ja musím mať svoj priestor, inak sa nevyspím.
10. dec 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8
@lenuss84
podla mna spanie s babatkom je dovtedy prospesne a dobre, kym to vyhovuje obom stranam :slight_smile:
10. dec 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska Ak ti to takto vyhovuje, tak jasné a keď nebol problém zvyknúť si, tak nie je čo riešiť. Každému ako vyhovuje. :wink:
10. dec 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyyyy, keby ste videli, ako mi malá hypnotizuje Milu???? Určite by si oblizla, keby mohla, chúďa. :wink:
10. dec 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 kazde dieta je ine,niektore sa pretacaju uz v tretom mesiaci a ine zacnu ako sedemmesacne..u nas s a brusko na chrbatik zacala skoro lebo nenavidela ked somju davala na brusko ..a tak si nasla sposob ako sa tomu vyhnut..ale urcite to nebola strata rovnovahy ..
10. dec 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska no čo ti poviem,moja doki mi radila odšťaviť malej kiwi, a potom aj citrusy. :grinning:
10. dec 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Poznám ženu Roba Emilu, ležali sme spolu v nemocnici
10. dec 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska velmi pekne a zrozumitelne si to napisala o tom spani s babatkom :wink: dievcata idem vyvetrat dieta von aspon na hodinku...
10. dec 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka hej som citala a chytala sa za hlavu a este avokado spominala, nie?
ako ja nevravim, kebyze mi to rastie v zahrade ako @tinaki1275 tak by som asi do roka nevydrzala, ale u nas nemam co riesit :zipper_mouth:
a inak tie kupovane vyzivky, fakt treba pozerat co obsahuju...lebo oni napisu, ze vhodne od 4 measiacov a kase ma medovu prichut :confused: :confused: :confused:
10. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dakujem a peknu prechadzku :wink:
10. dec 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 Aj moja sa raz tak na brušku jedovala, že sa až obrátila, stalo sa to zopárkrát, ja som len písala, čo som sa dočítala v múdrych knihách. A ako sa hovorí, škatuľkovanie je len stres, ja viem, ale tak, ktorá z nás občas nepochybuje a nebojí sa, či je všetko OK. :wink:
10. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ani neviem :slight_smile: ona je strasny jedak
@luludi dakujem
10. dec 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok