Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
10. dec 2010

@luminkasp tebe nechyba svk ? ja vianoce na Krete vyslovene nenavidim ..😢

katarina7777
10. dec 2010

a co sa svaby tyka tak ja ked som bola teraz doma tak som spravila "velky" krok a bola som si vybavit rodny list, uz len dalsich 20 dokumentov a svadba moze byt .... tak za dalsich 5 rokov pri mojom tempe 🙂 ale ideme aj s malym na "predsvadobnu cestu" v marci.... uz sa tesiiiim, to mam teraz taku motivaciu ked uz nevladzem ze tam si oddychnem.

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 konecne 😉

katarina7777
10. dec 2010

@noemarta
@mirka285 ja vyzeram este lepsie nez kleopatra z turca, lebo mam navyse cerveny nos a vystipane pery, a to cierne okolo oci mam oooovela vacsie 😀

stromcek je taka moja srdcovka, my sme sa do domu stahovali pred vianocami a este sme nemali prestahovany nabytok ale stromcek uz stal....taka moja mala uchylka 🙂 este musim dokupit jedny svetielka aby bol dokonaly a potom odfotim.

luminkasp
10. dec 2010

@tinaki1275 ani ja nemam rada spanielske vianoce 😢

katarina7777
10. dec 2010

@tinaki1275 toto budu moje prve vianoce v taliansku lebo doteraz sme chodili k nasim na sviatky .... estee 25 dojdu nasi a donesu mi salat a kapusnicu lebo by som to nezvladla.... ako sa oslavuju vianoce v grecku?

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola ty sa zase neucis?a chod sa napit!!🙂)

katarina7777
10. dec 2010

@luminkasp a v spanielsku je to ako s tradiciami?

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 neucim ale z toho dovodu ze sa mala rozhodla ze sa spat este nnejde, skrieka mi tu a zabava sa a ja pritom neviem ani spat nieto este sa na nieco sustredit a ucit sa 😠 samozrejme, ze dnes dosiel mm za nami ale mi ju strazil asi hodinku a pol, to chcela potom papat a medzi tym on zaspal takze si ju teraz mozem obstaravat sama 😠 chapem , ze je unaveny ale kurnik...... a uz som na to pitie myslela len sa mi nechcelo vstat z postele 😉

tinaki1275
10. dec 2010

@luminkasp@katarina7777 ja tu toho mam plne zuby ..tu sa 24.neoslavuje nic,normalny pracovny dena neexistuje ani Stedry vecer ..☹ akurat 25.sa stretne na obed rodina..a jedia sa same shity ..teda nic specialne ich klasika..steaky ,a hranolky a zeleninovy salat a niekedy varia taku hnisnu poleivku s vnutornosti ...fuuj...a nedavaju si darceky ..debili ..
ja som za poslednych 9 rokov bola s mm 3x na svk ale neda sa kazdy rok ani kvoli jeho robote ,ani kvoli sialenym cenam leteniek..cez sviatky -on je technik v nemocnici a ma raz v mesiaci 7 dnovu sluzbu (teda aj sobotu aj nedelu )a raz za tri roky mu to daju vzdu vianocny tyzden alebo ten potom ..31.12 sa zase stretavaju rodinne a po polnoci hraju vsetci karty alebo ine hazardne hry o peniaze vraj kvoli stastiu do noveho roka..ja som situ s 2 kamsokami zvykla urobit 24.taky slov-ces.stedry vecer ale tento rok su obe doma..☹

katarina7777
10. dec 2010

@bambola pocuvaj a ty kedy spavas? po nociach sa ucis , cez den sa staras o malu, odkial beries energiu? porad aj nam 🙂
dikes

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola no nemas to lahke..musis Matke vysvetlit ze maminka musi urobit skusky 😉))hadam pochopi ..ale nemysli moja je tiez nocny vtak ..este ze sa nemusim ucit..ale obavma sa cobude od maja ked budem makat a ked budem mat v stredu takych 7 priletov na letisku a posledny o 00:45 a dojdem domov o nejakej pol tretej rano a an druhy den budem mat cely den welcome meetings..a Leia si nahodou zmysli ze medzitym spat nebude..uf uz keby dosla moja mama..😢

katarina7777
10. dec 2010

@tinaki1275 no tak to znie dost na prd... ani tu neni stedry vecer a vianoce oslavuju 25 na obed, my pojdeme k svokre a bude tam draheho rodina tak bude zabava, dufam ze sa drobec bude slusne spravat.... a jedia sa same dobroty... zas priberiem urcite aspon kilo 😠

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 ona je perpetuum mobile..ja to tiez nechapem a este aj monline..🙂 ta stiha este aj piect medovnicky😉)

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 no u vas to s jedlom urocte bude lepsie..a moja mala zasadne u svokry vyvadza..neciti sa tam dobre☹

katarina7777
10. dec 2010

dneska mi totalne zmizlo mlieko, posledne 2 tyzdne sa mi postupne stracalo.... takze vydrzala som odsavat 5 mesiacov.... ufff, ked som s tym zacala tak som si myslela ze skoncim uz po tyzdni ale na vsetko sa da zvyknut, teraz mu pre istotu vyvaram dobrotky, este som mu vyzivu kupovanu nedavala ale po sviatkoch skusim aby mi ich neodmietal ked mu budem chciet dat .

bambola
10. dec 2010

@katarina7777
@tinaki1275 ale ved ja normalne sa vyspim 🙂 napriklad vcera som sla spat o tretej v noci a spolu sme vstavali o desiatej . ked sa ucim postupne po troskach ze nemusim tahat v noci tak vstavam rano o siestej s mm ale to chodim spat s malou v rozmedzi od 22-24h.

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 bravo to ti pekne vydrzalo ,mne odsavanie vydrzalo cca 3 mesiace..a potom zarazu za 3 -4 dni mlieko vymizlo ..

katarina7777
10. dec 2010

@tinaki1275 ja sa skor obavam to ze leo bude nervozny z vela ludi, ale vsak keby nieco tak berem kocik a pojdem ho von vozit.... tu sa velmi na vianoce nevypeka lebo tu vsetci kupuju panettone alebo pandoro, to su ich klasicke vianocne kolace....

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola az sa mam chut pozriet dozadu kedy si v noci z kona odisla a kedy rano na kona prisla🙂)..ale ak spis medzitym ako hovoris a mala ta nebudi(ako ta moja mna ☹)tak to je ok ..mne by stacil 6-7 hodin v kuse aj raz za tyzden ,to by bola lahoda..🙂))

bambola
10. dec 2010

len nech uz teraz konecne zaspiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 tusim okolo pol 2 s monline 😉

katarina7777
10. dec 2010

ja si uz ani nepamatam kedy som sa naposledy dobre vyspala, mozno na zaciatku tehotenstva.... cize niekedy pred rokom ☹

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 ano poznam tie kolace ,predavaju ich aj tu v Carrefoure ..🙂tu sa nevypeka nic..akurat blbe steaky ..☹inac na to mnozstvo ludi pozor..nasa Leia to nenavidi ..ja ju vzdy ukazem cna chvilu drzim ju v naruci a ked zacnu byt ostatni prilis hlucni -co bude aj vas problem urcite🙂)poviem ze ju idem vedla prebalit a chvilku sa tam s nou pomojkama ukludnim ju a zase sa vratim ..po hodinke si zvycajne zvykne..

katarina7777
10. dec 2010

idem sa pokusit zaspat pokial akotak mozem dychat lebo zase budem v noci hore kvoli nadche.... a to trpnem aby som nezobudila maleho... ked ma videl prvykrat fukat nos tak srasny rev spustil jak sa zlakol..... teraz uz si zvykol a robim mu pritom opicky takze sa chichoce.

dobru a hlavne pokojnu noc vam zelam

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 ale ved taliani vooooooooooobec niesu hlucniiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

bambola
10. dec 2010

@katarina7777 dobru noc 🙂

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 tusim aj ja ta k..ja som mala brutalnu nespavost od 3-ho mesiaca..nespala som v noci od tej tretej aj do siedmej rana..

katarina7777
10. dec 2010

@tinaki1275 to zas moja svokra sa nesere, ked nahodou budu hlucni tak ich hned stlmi.... ona zboznuje maleho.... mala som velke stastie na taku dobru svokru.... bohuzial som citala ze tvoja neni nic moc ☹
moja zachrana bude kocik alebo si pojdem s malym normalne lahnut ked bude unaveny, jeho potreby su na prvom mieste a urcite dostane najviac darcekov, drobcek nas...

dobruuuuu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre