Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. dec 2010

@noemarta zeby pod vplyvom red bullu?? 😀 😀 no nepamatam.. 😀

noemarta
12. dec 2010

@kafoditka nooo radsej si nepamatas hi hi 😀 😀

mirka285
12. dec 2010

@kafoditka teraz veru nie,uz treti den ju bolia dasna takze ju musim zabavat aby na to nemyslela...

noemarta
12. dec 2010

@mirka285 pocuj, teraz pozeram, ze nela total napreduje za lindou, si vsimni kedy ste si vy nasli prve zuby, presna ako ma teraz nela 😉 😉 😉

tinaki1275
12. dec 2010

@noemarta ale je Nelka rychla...myslim ze ziadne julovciatko nemalo tak skoro zubky..alebo hej?

tinaki1275
12. dec 2010

@noemarta ale hej aj Linda bola rychla..ako hovoris idete po ich stopach🙂

mirka285
12. dec 2010

@noemarta vsak bere si priklad od starsej kamosky,nee?Linda prave sprasila cely ten maly prikrm a teraz mi tu reve,ze chce este 😕

denisse
12. dec 2010

@tinaki1275
bara ma spodne dva zuby uz mesiac a pol ... teraz sa morduje s hornymi ... 🙂

mirka285
12. dec 2010

@denisse my sme tie spodne mali ani neviem ako,ale tieto horne idu nejako pomaly a nervoznejsie 😖

denisse
12. dec 2010

@mirka285
ja som teda vedela aj o dolnych, ale tieto su naozaj horsie ... uz sa bojim ocnych a stoliciek 😒

mirka285
12. dec 2010

@denisse no dufam,ze ked vylezu horne tak bude chvilu pokoj 😒

denisse
12. dec 2010

@mirka285
ani nevies, ako v to dufam ja 😉

denisse
12. dec 2010

@maxara
neslo mi to do hlavy, to TAK a POTOM, tak som si to este raz precitala v tvojom prispevku a uz chaapem .. ja som prvykrat myslela, ze pises, ze TAK je v tej vete spravne ... a to sa mi zdalo odveci ... 😀

gabika41
12. dec 2010

🙂 mozem sa k Vam pridat?Uz dost dlho si Vas tu citam....... 🙂
🙂 Lucka sa narodila 3.07.2010 🙂 uz mame 7,3kg a dnes sme sa prvy krat sami otocili 🙂 dasienka su napuchnute,len do nich pichnut a pojdu aj zubky von 🙂

monline
12. dec 2010

@gabika41 vitaj medzi nami
Lucka je krásne dievčatko 🙂

monline
12. dec 2010

strana 2222...🙂

gabika41
12. dec 2010

@monline dakujem

mirka285
12. dec 2010

@gabika41 vitaj,zlatu babulku mas,ako sa vola?koceny kde ste vsetky?ja som bola vonku,a mala mi vyse hodinu spala v kociku na dvore u nasich 😕 dnes som jej obliekla bodynko co som kupila minuly tyzden v Tescu velkost 6-9 a normalne je jej dobre,boooze ja uz mam taku velku babu doma....no idem hodit na panvicu maso co mam v pace,lebo Tomas je uz hladny....a mame dilemu-ist ci neist na Vianoce do Cicman?padol taky navrh,zeby sme tento rok stravili aj so segrou Vianoce v Cicmanoch,snehu je tam kopec,tak by sme tam 4 dni pobudli,aj stromcek urobili,aj veceru slavnostnu....tak sa nevieme rozhodnut,okrem nas by tam bola len jedna mensia partia a cely penzion by sme mali pre seba,vratane vinnej pivnicky a virivky 🙂 takze sme zacali vazne nad tym uvazovat 😨

kafoditka
12. dec 2010

Caute, ja so bola s malym vonku a teraz som vyclenovala veci zo skrine, tak som nazbierala za polovicu velkeho vreca veci co su mi male, stare a tie, co uz nikdy neobleciem.. hned sa mi tam uvolnilo tolko miesta, ze to budem musiet niecim novym doplnit 😀 a som rozcarovana, lebo som si skusala lodicky a asi mi nejak narastla noha, ale vsetky su mi tesne 😠 😠
@mirka285 urcite chodte! ved to bude taka prijemna zmena, no nie? Navyse kopec snehu, aspon vyskusas malej sanky, vyblbnete sa v snehu a ta vinarnicka s virivkou hovoria za vsetko 😉 😉

robika
12. dec 2010

@gabika41 vitaj medzi nami,

@mirka285 tak to nie je zly napad, cela rodina by bola pokope, v krasnom prostredi, v takom nejakom prostredi si viam aj seba predstavit... 🙂

kafoditka
12. dec 2010

@gabika41 vitaj 🙂

sisaa
12. dec 2010

@kafoditka ahoj kafko, mne sa tiez o polovicu zmensil obsah Adamkovych veci, ked som ich pretriedila, ale normalne mi bolo luto za tym obdobim ked tie mini vecicky nosil 🙂

kafoditka
12. dec 2010

@sisaa ahoj 🙂 ako sa mate? Ja som skoro vsetky Filipkove vecicky dala do toho velkeho vakuoveho pytla co sa z neho vysaje vzduch a supla pod postel.. sak sa zidu pre druhe, nie?? 😉

sisaa
12. dec 2010

ja som urobila to iste, ze sa zidu 🙂 🙂 Dnes je maly nejaky mrzuty, ani hore nechce byt ani spinkat, tak neviem. Zajtra ideme do poradne, tak uz som zvedava, co nam doktorka povie. Navyse zajtra ma ockovanie ☹ To zase bude. Minule to maleho vecer zacalo tak boliet, ze som mu musela dat cipok.

kafoditka
12. dec 2010

@sisaa to je normalne, kazde dieta inak reaguje na ockovanie.. niektore to znasaju v pohode a niektore potrebuju na upokojenie a bolest cipok..ja som davala malemu tiez cipok-viburcol.

mirka285
12. dec 2010

som sa napraskala a je mi tazko 😠

kafoditka
12. dec 2010

@mirka285 tak na toto zarucene pohar sektu alebo matovy caj zabera 😉

mirka285
12. dec 2010

a tie Cicmany zalezia od segry,samym by sa nam nechcelo,ale ja chcem ist...povodne sme chceli aby isli aj nasi,aj krstna,ale asi pride sesternica z Ameriky na Vianoce domov,tak ona s krsnou by isli k nasim a my do tych Cicman...a ked nie tak ideme do Sale k svokrovcom 😖

mirka285
12. dec 2010

@kafoditka matovy caj mame,tak si idem uvarit...

kafoditka
12. dec 2010

@mirka285 a tak co nedohovoris sestre? Urcite vies ako na nu, no nie? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre