Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. dec 2010

@luludi no ja hladam nejake plavanie ale to v dnv som si nevsimla 😕 skor som rozmyslala nad ruzinovskou poliklinikou lebo by sme sa mohli vozit s mm aspon jjednym smerom 😉 ale ak by sme sa dohodli a chodili spolu do dnv tak by to mohlo byt super, navyse to je tuto za rohom 😉

bambola
14. dec 2010

@kafoditka kafko ja cordon bleu 😉 s hranolkami 😝

oacka
14. dec 2010

@katty17 zlaté ste.. 😀 malá aká okrúhla! to už asi len moja a Linda trvajú na modelingu. 😀 😀 😀
ten mikulášský oblek majú za pár korún v hypernove, teda spoň zvykli mať.

meruska
14. dec 2010

@kafoditka paradajková polievka a tvarohová žemľovka s hruškami

katty17
14. dec 2010

@oacka - sandricka je uz predsa sedem kilova slecinka 🙂

oacka
14. dec 2010

@bambola cordon blue...mňaaaaaam! 😵 😵 😵 vlastnoručne robený? nie polotovar? joj,možno aj ja spravím....v nedeľu neboli rizky, tak by mohli byť dnes.

oacka
14. dec 2010

@katty17 vidno,vidno, veľká kočka to je! 🙂

katty17
14. dec 2010

@kafoditka - my sme vcera robili zapecene zemiaciky nakrajane na kruzky s kuracim maskom pokrajanym na rezanceky. zaliala som to syrovo sampinovou omackou, posypala kukuricou a zapiekla. bolo su take stavnate, rychle a chutne. nakoniec to mozes posypat syrom a este na chvilu zapiect. mnam 🙂 k tomu sa hodi aj kysle a aj cerstvy salatik 🙂

luludi
14. dec 2010

@bambola http://rolando.sk/aqua-baby/ skus pozriet.. ved to, ze je to blizko, ja nemam vodicak, takze ruzinov a petrzalka su pre mna dost od ruky :(

@kafoditka: z kuracieho mozes urobit napr. paprikas: opecies masko, sladka paprika, kysla smotana a hotovo, alebo pridas sampiony,sladku smotanu a hotovo. Alebo pridaj trochu wokovej zeleninky a pecene zemiaky. Alebo opec kuracie kusky, daj na salat zeleny, trochu paradajok, kukuricu napr. a polej roztopenou nivou alebo nejakym podobnym syrom - to je velmi dobre

katty17
14. dec 2010

@luludi , @bambola - baby tiez hladam co najvhodnejsie mieste pre nas na plavanie. 🙂

denisse
14. dec 2010
katty17
14. dec 2010

@luludi - to rolando vyzera naozaj fajn. aj ceny sa celkom daju. s tymi zlavami je to dobre 🙂

luludi
14. dec 2010

@denisse dakujem 😵

denisse
14. dec 2010

@kafoditka
my sme mali cez vikend toto a bolo to fajne

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15559

meruska
14. dec 2010

@denisse bola tam nejaká Inga vtedy? alebo si pletiem predmety?

luludi
14. dec 2010

@katty17 @bambola - ano, cenovo je to tiez fajn 🙂 keby sme chodili spolu, bolo by nam veselsie 🙂

luludi
14. dec 2010

hmm... teraz som hladna 😀 😀 😀

bambola
14. dec 2010

@oacka jasne, ze rucne robeny 😉 ani som nevedela, ze existuje taky polotovar 😕 ale pekne si nakrojimm bravcove rezniky a do toho to popcham, iste da sa aj z kuracieho alle ja som bravcovaaaa 😝

kafoditka
14. dec 2010

dakujem kocky 😵 z vasej ponuky si vyberam
@merusk-ino a
@katty17 kino menu 🙂 🙂 Kati idem spravit tu tvoju rychlovku, si mi narobila chute 😉 dufam, ze mam niekde schovane sampiony..

kafoditka
14. dec 2010

@katty17 co vsetko si dala do tej omacky?

oacka
14. dec 2010

v KE krásne modrá obloha,slnce svieti,sneh praští. tuším ma mirka totálne preorientovala... z leta na zimu 😉

meruska
14. dec 2010

@oacka dúfam že tak bude krásne i zajtra 😉

katty17
14. dec 2010

@kafoditka - olivovy olej, orestujes cibulku, hodis nakrajane sampinony, posolis. potom prihodis rozne druhy syru . na ake mas chut. vyborna ja kombinacia bambino a niva. a este sladku smotanu.. 🙂
inac ak by si mala doma od maggi v prasku "zapecene kura sampinony a syr" tak to je uplne ze mnam 🙂

kafoditka
14. dec 2010

@katty17 dakujem, tu zmes od maggi nemam ale nevadi...

oacka
14. dec 2010

@meruska presne na to som myslela! a ešte na punč. 😀

mirka285
14. dec 2010

babulky moja,tak ja som uz osprchovana,oblecena,o dvanastej vyrazam z domu...juj strasne sa tesim,idem k mojej koegyni s ktorou som robila,a strasne sme si rozumeli,asi preto,ze je blizenec,narodena den predomnou 😕 a po ceste beriem este druhu kolegynu...bude sranda dnes,dame sektik,rano mi volala ta druha kolegyna,ze ci to teda plati,ja ze jasne a ona,ze nezabudni zobrat malu 😀 akoby som ju mohla zabudnut?

luludi
14. dec 2010

@denisse ta stranka je vazne super 🙂 vdaka

oacka
14. dec 2010

@mirka285 tak nech to vyjde! znie to ako super deň! 😉

aalexis007
14. dec 2010

Ahojte, boli sme na kontrole u ortopéda. Nejako sa mu nevideli kĺbiky na nožičkách tak sme museli ísť dnes znova na kontrolu. Kázal nám baliť doteraz na široko na noc. Ale že to už je celkom dobré. Že nás ale chce ešte o mesiac vidieť.
A dnes sa mu to nepáčilo, tak nás poslal na RTG - tam nám urobili oničom snímok, videl dobre len jednu stranu. A že sa mu to veľmi nepáči tak nám dal takú abdukčnú perinku a mám mu to dávať 24 hodín denne. 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Debil, nie že by mu to dal už skôr, keď sa mu niečo nepáčilo, ale až teraz, keď sa už malý učí pomaličky sedieť a stále sa prevaľuje z chrbátika na bruško - lebo sa mu veľmi páči na brušku. A teraz sa chudáčik nemôže. A že až za mesiac na kontrolu. No hrozné....... To si ani neviem predstaviť ako v tom môj zlatúšik celý mesiac vydrží. 😠 😠 😠 Plačem ako malé decko 😢 😢 😢 😢
Najradšej by som išla k nejakému inému ortopédovi na kontrolu.

katty17
14. dec 2010

@aalexis007 - tak skus naozaj ineho ortopeda ak si si neni ista. za to nic nedas !!! radsej akoby si si nemala byt ista a mala by si byt z toho nervozna. bezkajte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre