Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
18. feb 2010

no jasné, zase si tu budete večer vypisovať 😉 , keď mne už budú klipkať o siedmej očká 😅 a po dlho a urputne namáhavom boji so svojím unaveným telíčko o ôsmej už jednou nohou v ríši snou a v hajanoch a o pól deviatej s barančekmi už preskakovať s obláčika na obláčik 😠 ..................No a ráno o piatej ako srnka, HOP HOP vyskočím s postieľky, keď v panelákoch sa nesvieti ešte ani v jednom okne budem študovať čo ste popísali a ľutovať, že som sa nemohla pripojiť keď to bolo aktuálne ....................................... 😨

sunnygirl
18. feb 2010

to je krásne záhradná architektka, aj sa nejako realizuješ? A čo vlastne všetko môžeš robiť, kvetinárstvo, výzdoby miestností.....alebo trepem a mýlim si pojem s dojmom? 😅

maxara
18. feb 2010

lenkaaninka - zasad, ja sama som zvedava, ci to funguje... resp. kde by som zohnala psenicu a jacmen teraz? 😀 😀 len ze ci to plati...
ja mam baby po otcovi celu postavu... cela som tucna, lytka mam ako bagrista, ruky - dlane mam siroke ako lopaty, vsetky kosti hrube... prstienok mam vacsi ako manzel ☹ som sa tak hanbila, ked sme ho kupovali...
po mame ma asi oci a prsia 😉 no aspon nieco...

sunnygirl
18. feb 2010

lenkaaninka:
to máš pravdu, ani nie tak zmieriť ako ich prijať tak ako sú, pretože tak to jednoducho má byť. A s tými vystrihmi si nič nerob, ja som mala postavu ako lusk 90-60-90, a nikdy som nechodila v sukni a s výstrihmi, nie som ten typ, som skôr utiahnutejšia, nevytŕčam sa.

sunnygirl
18. feb 2010

maxara:
a pohlavie si zabudla 🙂 inak máš pekné opisovacie schopnosti JEDNIČKA zo slohovej práce 😀

Ja sa neviem porovnať, lebo udajne po tom na koho som sa najviac postavou podala, bola to ocková maminka, tak starká zomrela keď som mala 9 rokov

lenkaaninka:
inak humor je podľa mňa viac ako postava ako lusk. Ja osobne mám rada vtipných ľudí 🙂

sunnygirl
18. feb 2010

idem pracovať, páááááááááááááááááááááááááááááááááá

maxara
18. feb 2010

sunny - nerealizujem sa akoze profesionalne... studovala som to na vysokej a potom som isla do Belfastu na 4 mesiace aj s drahym, no a ked sme sa vratili, sme sa chceli vziat a hned mat babo, tak nemalo vyznam zacat podnikat v takomto odbore a navyse, ked si na to sama... Som taka cierna ovca, lebo vsetci maju take povolanie u nas, ze sa maju s kym poradit, pomoct si, ale ja nech som sa chopila cohokolvek, tak vzdy sama... drahy je pocitacovy, ten bol mimo a tak som sa rozhodla, ze vsadim na istotu a zamestnala sa v statnej sprave... ako mi povedala veduca, chlebik uradnika je sice tensi, ale isty... a to som potrebovala, mat miesto iste aj keby som sla na matersku... ibaze kto mohol tusit, ze to bude trvat 2.5 roka... takze som sa nechala prelozit do PK, ked sme sa odstahovali z BA, ze snad to bude lepsie... ale hovno hovno zlata rybka, akvarium nebude... cize znova stresy a stresy... tak som odisla na menej stresove... na zeleznicnu ubytovnu... to som uz pisala dnes asi na 220tej strane 😀 . Ale inak uz som asi 5tim ludom robila zahradu, vratane navrhu mojej, este nezrealizovanej... uz sa tesim..

sunnygirl
18. feb 2010

inak my sme predpehli v počte príspevkov aj júnovky a to sú o mesiac viac tehotné ako my, fúúúúúj to sme hrozne klabetnééééééé 😀 😀 😀

pááááááááááááááááááá, už ozaj idem

maxara
18. feb 2010

no to teda sme... sa hanbim 😝

sunnygirl
18. feb 2010

maxara:
tak to by som chcela vidieť nejaké obrázočky z tých tvojich realizácií, pre mňa je to nevšedné zamestnanie, peknéééééé, ozaj peknéééééé 😉

lenkaaninka
18. feb 2010

ono je to sranda ked som minule pozerala staršie fotky spred 6 rokov ked som sa vydávala aká som bola štíhla no a ono všetko tak časom začne ovísať 🙂 a moj mm statočne sa pridal že ja som s tebou 😀 tak ono chvilku mi trvalo že to myslí na svoje brucho bradu a nie na 😉 viete čo 😀 (no šak chvalabohu )

a teraz išiel na pohreb jednej pani a obliekol si nohavice zo svadobného obleku a hovorí že miláčik v čom si ich prala nejako sa zbehli 🙂 tak ma celkom aj potešil

maxara
18. feb 2010

lenka tak ten moj do svadobnych nevojde ani omylom...

lenkaaninka
18. feb 2010

no aj toto bolo na tesnotku aj to brucho predtým nebolo...a pre info on má jedny čierne nohavice z toho obleku lebo chodí v monterkach stále robí také kované záležitosti zábradlia a tak tak stále v garáži a niečo majstruje ale ako sa hovorí obuvníkova žena chodí bosá platí aj u nas

šikovný na šlaka ale doma?? a ešte nevie že chcem na jar malovať...bude prekvapko

maxara
18. feb 2010

sunny no moc tych foteciek nie je... a ono je to aj tak take... ked ti tvoj projekt zrealizuje niekto bez teba... vacsinou to su taki znami mojich rodicov alebo moji znami... nie vela... a oni nemali peniaze na firmu, ktora im to spravi, tak robili svojpomocne a potom vies ako to chodi... napr moja mama sadi vsetko do jedneho riadku... zbytocne sa jej snazim vysvetlit, ze ked chce napodobnit prirodu, aby sa v zahrade citila prirodzene, tak to v riadku byt nesmie... "ano ano viem viem" ale nakoniec sa ma spyta, ci to dobre zasadila a mna ide porazit... mala na mna radsej pockaj, nie?

kafoditka
18. feb 2010

Caute baby, na chvilu som sa vyparila, musela som utekat na pohotovost. Tlak mi vyskocil na 185/105 tas sme s manzelom radsej sli. Urobili mi krvny obraz, EKG, moc, a podla vysledkov som v pohode (!). Bala som sa najma preeklampsie pri takom tlaku ale testy ukazali, ze je to v norme. Nasadili mi magneB6 a pokracovat v pn- lezat.
Na jednej strane som rada, ze mam testy v poriadku, na druhej strane mam z toho vsetkeho zmiesane pocity... 😒

maxara
18. feb 2010

no ten moj chodi do prace tak sportovoelegantne, akoze nohavice, napr. menzestraky alebo take nejake neformalne a k tomu kosela... ale uz si vsimol, ze sa vyrabaju stale mensie a mensie... 😀

maxara
18. feb 2010

no kafo... tak asi fakt len odpocivat a nerozculovat sa... pod s nami pokecat o blbostiach... 😀

kafoditka
18. feb 2010

maxara, dobre som postrehla, ze si "zahradkova navrharka" ? 😉

oacka
18. feb 2010

ale ženy! človek si tu hodí obedňajšieho šlofíka a nevie vás dočítať!!!! 😀 😀 ale som sa na vás dobre zabavila, takže idete urinálne zavlažovať zrno,čo? no dobre nechutné! 😀 😀 😀
u nás všetko spí, aj ja aj moj pes, tak chrápe, akoby ju za to platili! Košice dnes spia!
kafoditka, skontrolovali ťa, všetko ok, oddychuj doma a netráp sa tým! do nemocnice ťa nebrali,tak je to v norme! 😉

oacka
18. feb 2010

k tým talentom: ja som si robila všakovaké dekorácie, kvetináče a tak.. potom som nakúpila korálky z netu a robila som šperky, aj som nejaké akože "swarovski" porozdávala a vyšlo to oveľa lacnejšie ako z obchodu a pritom to vyzeralo rovnako. teraz mám aj čas na také blbiny,ale sa mi nechce...

lenkaaninka
18. feb 2010

ja som tak s manželom objemovo rovnaká akurát o pol hlavy vyššia a mám nohu č.41 tak som na svadbe mala topánky s prázdnou pätou a o sukni po zem som mohla snívať 🙂

a naše fotky stále fotografka kričala zníž sa a fotila od pása hore alebo ked jeden z nás sedel ale pobavila som sa a na každej som vyrehnena ako slniečko na hnoji a niekedy to bolo z toho krču ked ste už v polopodrepe dosť dlho a niekto kričí po vás ešte vydrž už to bude....jáj sranda no 🙂

ono zasa musím uznať že mám o jednu starosť menej nemusím žehliť nakolko schytím všetky monterky hodím do práčky a hotovka ...

ozaj baby aj vám sa to stáva že dáte dve ponožky do práčky a vytiahnete jednu ?? 🙂
ono najviac ma naserie ked nechá niečo po vreckách nakolko som mu povedala miláčik ak to dáš do práčky tak kontroluj vačky jasnééé..doprala som vytiahla som klúč nejaký a ked prišiel hovorím drahý kluč osmičku si nechal v gatiach a on vítazoslavne nie to bola 10 😉

a ja mám s ním kopa zážitkov...a akurát som sa včera presvedčila o tunelovom videní chlapov pozerá iba priamo pred seba ked niečo hladá a nikdy nie hore a dole a do strán ... 😉

maxara
18. feb 2010

inak baby, viete co ma trapi? ze mne gyndos urcil tehu iba podla velkosti plodu, lebo som mala problemovy cyklus a PM som mala v auguste, cize uplne out... no a ked som mala byt akoze 13 + 0 tak mi nameral 12 + 5... potom podla toho mi vyratal aj termin na tripple testy, aj to dopadlo dobre a ked som teraz bola u toho ineho na sukromnom morfologickom (k svojmu gyndosovi idem az 1.3.) tak som mala byt 18 + 4 a podla neho som bola len 17 + 1... ale babo vysetril, vsetko skontroloval, vsetko malo v poriadku, vratane prietokov v pupocniku, ale na vek 17 + 1... povedal, ze podla neho mi to moj zle urcil, lebo rozdiel 10, resp. 8 (podla druheho sona) dni, by nejako suvisel s prietokmi... ale tie su vynikajuce, tak sa nemam bat, ze podla neho len zle urcene... lenze potom mi mohli vyjst dobre AFP testy??? ja nechapem...dufam, ze nie je nejako pozadu, hm? vraj do dvoch tyzdnov je to ok, ale tak neviem...

oacka
18. feb 2010

moj si ponechával vo vreckách papierové vreckovky, nalepilo sa mu to na všetky trenírky,tak odvtedy mi povinne hlási: Vrecká som pozrel! 😀 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

kafo - ano som... teda nevenujem sa tomu profi... ale sukromne pre radost ano

kafoditka
18. feb 2010

Rata sa k talentom aj 15rocne huslickovanie vo folklore?? 😉

lenkaaninka
18. feb 2010

no jasné lebo niekto otehotnie hned po krámoch a niekto cez ovulku v strede tak podla toho každý má inak ovuláciu a tam je ten rozdiel dvoch týždnov

kafoditka
18. feb 2010

Maxara- no to musi byt uzasna praca. Ja milujem zelen, les, kvety- aj ked zo vsetkych sa u mna dari len kaktusu 😠 Ale stal sa zazrak- vianocna ruza mi drzi krasne uz od decembra!! 😀

oacka
18. feb 2010

s tým termínom je to čudné, ja som podľa menštruácie 30.6., pri prvom ultrazvuku posunul na 28.6., potom pri tom prvotrimestrálnom screeningu na 24.6. a pri minulom ultrazvuku napísal 23.6. Nie že nakoniec budem rodiť v máji! ale pritom tie tehotenské týždne mi nejako extra nemenia, iba hádam o také 3 dni mi to posunuli, aj to spätne... nechápem.

maxara
18. feb 2010

kafo, oacka... s tymi chlapmi je fakt sranda... niekedy mam pocit, ze v byte sa spravaju ako take teliatka... akoze ten moj pekne umyva podlahy, plni a vyprazdnuje umyvacku a uprace aj kuchynu... ale poviem vam, pekne dlho po neom hladam veci... totalne nesystematicky distribuuje drobnosti kade tade po suflikoch a skrinkach... a raz za cas si vyhradim vikend a vsetko popremiestnujem naspat... 🙂 dovolila som mu prkotinky davat len do prveho suflika... mam tri prve sufliky v kuchynojedalni, tak tie obcas pretriedim a je klud...
no a ponozky... vsetky cierne, pripadne sede, s patentom bez patentu, s nizkym alebo vysokym patentom... s kockami alebo inym vzorom nad clenkom... ked mu ich hodim vsetky na postel, ze tu mas pretried si, tak tri dni nadava a vytahuje do roboty vzdy take jasne pary a potom pride s prosikom, nech ich pretriedim ja... a najnovsie pindal, ze nech ich rovno do pracky hadzem scvaknute kolikom na pradlo... 😀 😀 ma pobavil... som povedala, ze ked si ich vyzuva, nech si ich zopne, lebo mne je jedno, kedy ich triedim a ze teda radsej vonave ako smradlave 😀 a ze koliky sa v pracke aj tak rozsypu..

maxara
18. feb 2010

kafo - to preto, ze sa nesmie prilis prelievat vodou 😉 asi... ja som prisla na to, ze milujem kvitnuce kry v zahrade, daju sa s nimi robit divy...
lenkaaninka, myslis, ze je to v poho? mohl mi aj v tom trinastom tyzdni zle namerat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre