Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
18. feb 2010

moj muž je veľmi poriadkumilovný, to ja som bordelár, ja by som ani neupratovala,keby som sa pred ním nehanbila... a moj mal ten úraz nohy,tak 4 mesiace nosil len jednu ponožku a teda po jednej hádzal aj do pračky, tak teraz má v tom taký bordel,že radšej mu to ani nejdem do šuflíka kontrolovať! 😀 😀 😀 on má ešte čudnú schopnosť, z každej látky čo má na telle,mu ostávajú na koži žmolky!!!! to som nikdy nevidela! na nohách má žmolky od ponožiek, v pupíku má žmolky od tielka, od trička atď. a v posteli totál žmolky z plachty na jeho strane! on rozkladá materiály!

rybaanka
18. feb 2010

Caute kocky

no pekne tu klabosite dnes 😅

ja som dnes chcela zacat rano bez kavy, ale ked som zivla asi 50krat behom chvilky a mala som pocit, ze zaspim po sediacky, tak som si ju nakoniec urobila 😕 ale tak pomohla 😉

uz mam dnes v brusku okrem ineho palacinky s nutelou a slahackou a broskynkami a pikaom 😝 no a teraz pred chvilkou som si osupala jednu mrkvu - uplne odveci som dostala na nu chut 😀
inak mne teraz v poslednej dobe hrozne chuti francuzska natierka, neviem ci to poznate, v takom modrom crievku je to akoze sojova natierka, nikdy som na tom nejako extra neficala, ale teraz sa jej neviem dojest, minimalne 2x do tyzdna ju musim mat 😨 😨 😨

rybaanka
18. feb 2010

oacka 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

a inak, akykolvek folklor je podla mna uzasny... a ked niekto vie hrat na akykolvek hudobny nastroj, tak u mna je hrdina... ked som sedela vo filharmonii, tak okrem toho, ze som ani nedychala a lomcovali mnou zimomriavky obdivu, tak niektore skladby som predychavala so slzami v ociach... a to pred tehu... 😀
a teraz ked Nasta Kuzminova stala na vitaznom schodiku a stastna zdvihla medajlu... normalne ma to rosplakalo, ze kraaasne, taky uspech... velmi fandim niekomu, kto sa tesi z niecoho co dokazal..

kafoditka
18. feb 2010

No ten moj nema problem s nicim. Navari, uprace, nakupi. ale k pracke ho nepustam 😉 raz som ho nechala vyvesit pradlo a ked som videla ako to robi, vystrelila som z gauca, ze si to radsej spravim sama 😉 Ja som znamenie panna- teda perfekcionistka- radsej si veci v domacnosti spravim sama a poriadne ako sa potom rozculovat, ked to svokor alebo manzel odflaknu..

oacka
18. feb 2010

no ja z naste plačem permanentne! je úúúžasná! a taká skromná, čistá Nastenka!
rybanka: sojová francuzská nátierka je mňam! aj mexickú mám rada, a je to navyše zdravé.

oacka
18. feb 2010

Moj muž je panna! a vážne perfekcionista! ale so mnou má zluťovanie. 🙂 on by o tom, ako sa robia halušky mohol aj knihu napísať!!!! ale robí perfektné! 🙂

maxara
18. feb 2010

oacka... ja som u nas tiez ten bordelar a moj drahy je ten poriadkumilovny... no a o tych zmolkoch, zacinam mat pocit, ze moj drahy vedie dva paralelne zivoty, jeden v PK a jeden v KE 😀 😀 ten co sa mu vytvara z tielka alebo mikiny v pupku, tak ten volam pupocnik a fakt ho neznasam... ja totiz neznasam, ked si niekto predo mnou strci prst do pupku a nedajboze by ho strcil do pupku mne, bleee 😝 zomrela by som... no a on si vzdy vecer pred sprchou ten pupocnik vytiahne a dost casto predomnou... ma ide porazit 😀 😀

oacka
18. feb 2010

maxarka,ja plačem pri compe z teba! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
18. feb 2010

bože, keby moj chudák vedel,ako ho tu ohováram! mal problém aj s jeho fotkami na nete, a tieto intímnosti,no hrozné! 🙂

kafoditka
18. feb 2010

maxara... nas k hudbe viedol otec, aj so sestrou. Segra ledva skoncila, ju to moc nebavilo, ale ja si este z casu na cas zahram.. Vdaka kolektivu v subore som prezila krasne detstvo, pubertu, mam kopec zazitkov, vela precestovaneho.. V oktobri min. roka sme mali vyrocie a poviem ti. paradna akcia, ked sme sa stretli vsetky generacie- asi 50ludi.. 😉

rybaanka.. ja teraz ficim na zelenych jablkach a mentoskach 🙂

liluu
18. feb 2010

ženy, ten pupočník má aj môj, hihi. A mu to chcem furt vytiahnuť, ale to sa mu nepáči. 🙂

maxara
18. feb 2010

ano panny... mam skusenosti, moj sef a sestra... ta ma vzdy mlatila za tricko na kresle v izbe... vysavala kazdy druhy den... moj Misko pradlo vesia len v krajnych pripadoch.. mam susiak na ktory sa mi zmestia dve 7kilove prania... MNE. jemu necele jedno... vsetko rozprestrie na najvacsi mozny plac aky sa da zabrat, alebo ja neviem... celkovo, ked chce vlozit nieco do chladnicky, tak povie, ze je plna a nech tam ten nakup upracem sama... a ja k nej pridem a ten nakup tam vylozim a este mam miesto aj na hrnce z varenia... nechapem

janatt23
18. feb 2010

caute kocky. ani vas nevladzem docita. chora som strasne ☹ ☹
no dr povedal, ze to zatial vyzera na dievcatko. ale presne mi to povie ze 3tyzdne. tak sa tesime 🙂

oacka
18. feb 2010

tak to potom nežije tajný život v KE, maxi! Moj muž stále upratuje chladničku a zoraďuje v nej veci! lebo ja tam všetko natrepem akko sa zmestí a on to tak pekne poukladá!

kafoditka
18. feb 2010

Ja som vcera pozerala na nete chirurgov kde zomrel George a revala som jak najata. Manzel ma tak nasiel, hned pribehol ze co sa stalo pre boha, a ja mu na to, ze Georg zomrel!! 😀 Mna teraz rozreve kazda blbost.. 😉

oacka
18. feb 2010

super, janat, tak sa len pekne lieč a ležkaj v posteli,to je najlepšia medecína!

lenkaaninka
18. feb 2010

max 🙂
hej akurát som minule mojej mame vravela že chlapi teda aspon ten môj si myslí že mame doma všetko samočistiace hádam aj deti....

a ked on niečo urobí ako urobí to dobre ale nie tak ako ja ja som puntičkár a dokial je u nás neporiadok tak som nešťastná...ono viem že sa to nedá udržať sto pero poriadok ale ja by som tak chcela ....a serie ma ked nie su veci na svojom mieste...ale niekedy mi to je fuk a niekedy nervačím ako zúrivec 🙂

oacka
18. feb 2010

akože Klinika Grace? George zomrel?? Teda ja to nesledujem,lebo tá hlavná hrdinka mi je brutál nesympatická,ale George bol zlatý. ja som tak strašne revala,keď v NCIS zomrela Catherine...

maxara
18. feb 2010

😀 oacka hej, keby ti nasi vedeli, zatrhnu nam tieto kecacie seansy... uz minule som prisla s nejakou teoriou a on hned, ze "to mas z kobyly???" no nezabili by ste ho?
inak podla mna ma pupocnik kazdy, kto ma chlpate brucho, co vy na to? inak liluu, nikdy by som mu ho nevytiahla z pupka 😝 😝 by mi odpadla asi ruka... najhorsia nocna mora... to uz skor zo zadku...fakt sa mi pupok hnusi
kafo - viem si predstavit tu akcosku, urcite by som tam prerevala od dojatia aspon polku celej akcie, niekde skryta za stlpom...

oacka
18. feb 2010

maxi,zo mňa musia byť susedia hotoví,tak sa rehocem na tej tvojejj averzii k pupíku! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj muž sa každému sťažuje,že sa mu nevenujem, lebo som furt na nete a že týram dieťa,lebo neležím!

kafoditka
18. feb 2010

oacka... ja idem niekedy az do krajnosti.. napr. musim mat systematicky temovo aj velkostne poukladane knihy v kniznici.. alebo v chladnicke usporiadane v polickach syry, jogurty, salamy... 😉 A som uuuuplne najviac nestastna, ked upracem cely byt, spokojne si sadnem, pochvalim sa ze aka som sikovna- a pride moje krsna Kubo a za 15minut to vypada, akoby vybuchla u nas bomba 😠

oacka
18. feb 2010

a inač moj muž vobec nemá chlpy na bruchu a vo vnútri v pupíku má takú hrčku, to ti je hnus!!!! 😀 😀 😀

kafoditka
18. feb 2010

jezis oacka 😀 😀 😀

lenkaaninka
18. feb 2010

to je dobré že z kobyly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oacka
18. feb 2010

bože už skončíme tieto reči!!! 😀 😀 😀
koditka,som nevedela,že s pannami je to až také vážne! inak aj ja mám super pocit,keď poupratujem,ale aj tak viem, že o chvíľu zas bude bordel, tak načo.... 😅

maxara
18. feb 2010

no baby, nastastie v mojich serialoch momentlane nikto nezomrel... aspon nie niekto oblubeny... ale napr minule bol ten film, moja prva laska... hral tam ten z Kevina sameho doma este mladsi ako v samom doma a jedna baba a jej zomrela mama po jej narodeni a zila iba s otcom co mal pohrebny ustav doma... a s tym chlapcom sa kamaratila, ale v podstate sa lubili ako deti a on potom zomrel, popichali ho vcely... jej jediny kamarat... uz som to videla ale teraz ked som to pozerala, som plakala pol hodinu pred tym ako zomrel, lebo som vedela ze zomrie a potom pol hodinu po tom co zomrel, lebo naozaj zomrel... proste... tehula

kafoditka
18. feb 2010

To moj muz dnes rano hral hru na pc a ako som vosla do izby hned sa ma pyta: ides na kona zlato??

oacka
18. feb 2010

kafoditka, to ako som ťa premenovala!!!!!! sorry!!!!! ja mám ten malý notebook a ja na tej klávesnici neviem moc doobre robiť! sorry!

liluu
18. feb 2010

ja som síce panna, poriadok mám rada ale som total neporiadna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre