• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tinaki1275 moja kráska už druhý deň skoro vôbec nepije mliečko... v noci vstáva raz,to pije normálne,ale cez deň takmer nič. čajík vypije, tuhú stravu .- kašu a ovocie papá... dúfam,že je to len prechodné....
19. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka to by som aj ja chcela vedieť, že ako stíhajú koníkovať. Môj malý si vyžaduje celodennú pozornosť :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka noo tak ale co chces, do malej izbicky, maly stromcek a na velky si este musis pockat :wink:
ja som vcera prvykrat ozdobovala stromcek v nervoch, tak som to radsej nechala tak, a ked som uz vecer mala na to naladu, tak som to dokoncila. Totalne ma vytocili tie nove svietidla, som zvedava ci ich zajtra vyreklamujem :angry: :angry:

@oacka spravna zena, vydupala si si obra :grinning: :grinning:
19. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, pridavam aj ja nas stromcek,,+ moju pomocnicu :grinning:
19. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako podávate drobcom kašičku? Vo flaške alebo lyžičkou?
19. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to je dobre :slight_smile: asi zacnem poziciavat plechy :grinning:

nas UMELAC :grinning:
19. dec 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac kraaasny, presne o tomto som hovorila, ze ten umely lepsie vyzera , je taky hustejsi, super, a mas tam moje farby, my mame hnedo oranzovy, ale viac mi prevlada oranzova :wink:
19. dec 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac debil som, a samoska ze Ema je zlatulinka, krasnu dcerku mate :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka krasny umelac,,ale co si budeme hovorit,,,na zivy nema,,ale zas my sme solidarne k zivotnemu prostrediu,ze?! :grinning:
Baby, tak pre inspiraciu + moj malilinky umelacik
19. dec 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 aj vy mate pekny umelaaac, super. juuuuuj, baby krasne su to sviatky zeee????
19. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak ty si to teraz zabila s tymi kolacikmi, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.....
A aj tvoj umelaaacik je pjeeekny. :wink:
19. dec 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
@merikac tak vase stromceky u mna jednoznacne vedu! Niezeby boli tie ostatne skarede, to vobec nie, ale presne takyto styl zdobenia sa mi strasne paci :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 mne mala kase nechce vobec,,ani lyzickou a z lase uz absolutne,,,,ale zato chleba, zemiakovej kase a bananov, by zjedla za vagon :grinning:
19. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Ty brďo to si kedy stihla?
19. dec 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta povodne som tam chcel nechat len gule,,vyzeralo to bore,,ale bolo to na moj vkus moc sterilne,,ako hovorim,,mne sa gycove vianoce pacia :D- samoska,ze je krasna,,ako vsetky julovciatka :wink:
19. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz... :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 jeeej, cerveny,,,,,,,,,,,kraaasa, :dizzy_face: ,,,,nasim som urobila dnes ruzovy,,tiez neni na zahodenie
19. dec 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 V podstate za dnesny den ale mam malu vycitku, lebo som koli tomu nebola s malym vonku.. :unamused: ale neva, zajtra mu to vynahradim :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafko,,,supene to vyzera -vratene toho stromceka az po sameho anjela,,, :grinning: ...............teeda, zas sa zacne obdobie prezierania,,,,mnam,,ale ja sa tak tesim na ryby,,,,,,,,,,,,,a salat,,,,,,,,,,,,,,,az slintam :grinning:
19. dec 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dala by som si tie suhajdy, vyzeraju super... sikulka :slight_smile:

kocky mate vsetky pekne stromceky, ked budem mat cas tak nafotim nasho "drobecka" , mame ho zlato- oranzoveho :slight_smile:
19. dec 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 skoda,,ze si tu fotku neotocila,,,chcem vidiet laurinku a otacam si hlavu nabok :grinning: :grinning: ,,ako poslusne sedi,,zlatunka
19. dec 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som chcela dokupit take velke oranzove alebo hnede gule, ale nikde som take nezohnala, strasne sa mi paci stromcek, kde su velke masle a velke gule. :wink:
19. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka čožéééé. Ja neurobím vôbec nič pokiaľ som sama doma s malým Filipkom. On si vyžaduje aby som s ním bola neustále. On sa aj sám pohrá ale to musím byť stále pri ňom. Variť a piecť môžem len keď mám doma mm. :frowning2:
19. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 aj my mame oranzovy+trosku hnedej+trosku zlatej na ozivenie, ale prevlada oranzovaaaa, kedze mame oranzovu obyvacku.
a suhajdy sa chystam ja zajtra robit, mnaaaaaaaaaaaaaaam. a ty si na sviatky v italiano???
19. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak musim sa pochvalit ze za posledne dni som schudla 2 kila, jak sa neprezieram tak to funguje :grinning: tesiiim sa, dneska rano som mala 57kg, tolko som mala naposledy v januari , este 3 a som spokojna.
19. dec 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta paradox na tej fotke tenstromcek vyzera uplne inac farebne ako na v skutocnosti,,,je to kombinacia,,hnedo smotanovo bielej,,,,,gule su smotanove- tamavsie a bledsie,,,a slamenicky,,+ biele mamine uhackovane anjeliky a zvonceky,,k tym mam citovy vztah,,,kazdy rok ich skorbim aby pekne vyzerali
Ahojte,
vsetky mate krasne stromceky, my budeme ozdobovat az 24 rano... my budeme piect teraz cez tyzden, dnes sme cistili orechy a zajtra sa zacina... niektora pisala, ze mojalili ma nejaky dobry recept na vanilkove rozteky, hodite mi ho, dakujem :slight_smile:
u nas dnes bola strasna zima, cez den bolo - 11 a to sme boli s malym vonku, ale iba na hodinku, lebo by som bola zamrzla :slight_smile:

@denisse mala je aka rozkosna a ako krasne si tam keca :slight_smile:
@merikac mala sa krasne potmehutsky usmieva... krasnucka je
@noemarta tent rok som nebola v baumaxe,,ale minuly rok mali kraaasne hnede,,som rozmyslala, ze ich dokupim,,no nakoniec mi to mm, zatrhol,,lebo mame aj cervene, aj zlate,,,aj taketo smotanove,,ze on na serepetičky robit nebude :angry:
19. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok