• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 tak co s nimi ,,,,,ved len po niekom to zdedili,,,,Denis je povahovo presna kopia tatka,,,,,,,,,,
19. dec 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa nejako brutalne spomalil posledne dva dni internet ..kym nahodim stranku tak to strasne dlho trva.. :frowning2:
ani nestihnem pokomentovat vase super fotecky ...
tak hadam zajtra dnes skusim aspon docitat co ste popisali ..
19. dec 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booze baby ked citam, ake mate problemy s pubertakmi, tak som rada ze Filip je este malicky a puberta je este v nedohladne.. ale obdivujem vas, ako to zvladate ukocirovat..
19. dec 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka neminie nas to ale radsej nech sa vyblaznia ked su mladi jak potom v 50 tke podaktori dobiehaju to co zamladi nestihli :unamused:
19. dec 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no a Tomas je asi po mne :frowning2: so mnou tiez plieskala puberta o sto dvesto...som sklamana,vyhral ten druhy chalan,ale na druhej strane sa to dalo cakat,ze v madarskej spevakej sutazi nevyhra slovak...nevadi,aj tak bol lepsi a vsetci to vedia :slight_smile:
19. dec 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 Kati ale v 50 tke prichadza na chlapov druha puberta,to nevies?
19. dec 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nic ine nam nezostava, len riesit,,a vysvetlovat a stale dufat a verit,,,,a luuuubit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to posledne je to najjednoduchsie :grinning:
19. dec 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ja mam pocit,ze cim dalej,,tym ich to chyta aj skor,,,mojho mm, cyhtila uz v 36 :grinning: :grinning:
19. dec 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi ale mozes este dufat,ze Filip bude tutko a bude ti sediet pri sukni :grinning: len neviem co je lepsie....
kocky padam do postele ... bru noc :wink:
@mirka285 hlavne na tych ktori sa v mladosti nevybujacili, ti vatcinou skoncia s novymi mladymi manzelkami a malymi detmi.
19. dec 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809 bruuu noc.

ja tutmaka pri sukni veru nechcem
19. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no to nechci vediet co predvadza moj Gabo...on musi byt za kazdych okolnosti pan dokonaly :confounded:
19. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no presne,len som to nechcela napisat aby som si nieco take neprivolala :grinning:
19. dec 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac kedy si mu povedala, že ho ľúbiš? ja Danielkovi aspoň 150x denne poviem, že ho maminka veeľmi ľúbi..a Nika občas pozrie...tak ju objímem a poviem jej to tiež..ona sa rada túli...ale chalani sú asi niečo iné :slight_smile:
19. dec 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 nestraš...mne ten môj cukrík na narodeniny povedal...ako ten čas letí, miláčik veď ty už máš 31...som myslela že ho zastrelím :grinning:
19. dec 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ten moj je ciciak ale ukrutny,,uz teraz ako mame Emmku sa tak netuli,,,,,ale este stale vidim,,ze sa necha hladit pri tv,,alebo ked mu pusinujem hlavu,,,,,,,,,,, :grinning: ,,,,,,,,,,,a ze ho lubim,,som mu povedala dnes,,,asi takymto sposobom,,aj ked si taka zgerba,,aj tak ta lubim :grinning:
19. dec 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 pozerala som..škoda, že nevyhral Nikolas, spieva krásne..ale v tej piesni, ktorú mali obaja spoločnú, sa mi moc nepáčil
19. dec 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tu je takych co ziju s rodicmi cely zivot plna r.t, vacsinou maju mamicku generalku ktora akukolvek nadejnu kandidatku na nevestu bez milosti odplasi.
@mirka285 :grinning: no dufam a budem sa snazit o to, aby bol od mala samostatny a ziadny Oidipovsky komplex nehrozi :wink: Boze, hned ma napadol Jakub Svehla a jeho mamicka.. :grinning:
@merikac tak to mu musí stačiť :grinning: zato je to milé, ked aj takíto veľkí pubiši sa k nám pritúlia, že? :slight_smile:
19. dec 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no tak to bolo jasne,ze nevyhra,predsa len je to sutaz v Madarsku...a ta spolocna piesen sa mi nepacila vobec,to bol zly vyber,ani jeden z nich to nezaspieval dobre...
@katarina7777 jezis Kati len to nie :grinning:
@kafoditka vsak ale Kubo je taky zlaty...
19. dec 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: to je ,,,,ved clovek by za nich aj dychal,,,,,,,,,,,,,ale mna aj tak najviac dojima,,ked vidim ako on lubi emmu a hovori jej "" ze nkto nema taku krasnu setstru ako ja,,,alebo,,booze ja ta tak strasne lubim""" a emma az hyka ked sa k nej denis prihovala a jasi sa s nou----ja len dufam, ze im ta laska vydrzi na vzdy,,,,,,,,,,
19. dec 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 tak to mas este v poho...mne ten moj hovori,ze co by si chcela,vsak uz ti taha na 40 tku :confused:
19. dec 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: jaky mily,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :grinning:
19. dec 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac bud rada,Tomas Linde nevenuje ziadny cas,iba ked ho poprosim nech je pri nech chvilu,alebo tak...vraj je krpata a nema s nou o com :frowning2:
19. dec 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ako chlap ano, je sexi..
19. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buvat, pekne snicky
19. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vedia zalichotiť tí naši chlapi ...a to my ešte povedal že môžem byť rada že ho mám že pri ňom vyzerám mladšie...zasran jeden :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac vydrží..majú krásny vzťah...aj Nika veľmi ľúbi Daniela, aj keď sa mi zdá, že to prvotné nadšenie ju trocha prešlo..von sa jej už s ním nechce, ale uznávam, že cez týždeň ked príde zo školy, je už tma a cez víkend to akosi "nestíha" :slight_smile:

@mirka285 asi aj u nás by to bolo obdobné...nevyhral by maďar, dokonca myslím, že ani do finále by sa nedostal
19. dec 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok