• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
jééé kafo, tie 3 bodinka foto č.13,14,15 máme aj my
18. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahý mi našiel fotky v počítači, a sa pýta, že čo si fotím somarinky. A ja že, veď babám ukázať
18. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafo - aj ja som si to dlho myslela... najhorsie je, ze som blizenec jak vysity, lahko sa nadchnem a potom cahooooj ked ma nieco sklame alebo neviem ako dalej... no vies, lahsie cesticky si vyberam... a som s tym vecne nespokojna... logicky, kedze potom nemam zo seba pocit, ze som nieco dosiahla... ale asi je toto moj styl, nieco kvazi "zmena je zivot" ... este by som mohla vytiahnut jednu vec... pocas vysokej som cez letne prazdniny dva roky po sebe brigadovala na Kramaroch :slight_smile: , na detskej chirurgii... sa veeelmi cudovali, ze maju sanitarku s ukoncenou strednou :wink:
18. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dnes osm skoro dusu vyplula... som sa zlakla, ze sa nam snad ruca dom... a potom som zistila, ze sa nam odtrhla zo strechy lavina, tak som sa ukludnila... ale taaaak straaasne som sa zlakla... fuuu
18. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak vyzerá to na princeznú!! :slight_smile: :slight_smile: Čiže žiadny futbalista, ale malá Ninka nám v brušku kopká o sto šesť. :grinning: Inak, má sa fajn, leží si v tureckom sede a má 333g. :wink:
18. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee jaruska, tam gratulujem! Dalsia princezna bude.. :slight_smile:
18. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj baby, vás nie a nie dočítať, sa tu rehocem, až sa ma deti pýtajú, že čo čítam :grinning:
oacka, tvoj žmolkovací mužík nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska supeeer, gratulujem... uz som si ta poznacila, ako ostatne.. takze mam vlastnu tabulku vo worde...nechcelo sa mi furt sa pozerat, kto ma koho :wink:
18. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem!! Veľmi sa tešíme!! :wink:
18. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, pridala som brusko do nasho albumu julovky2010 aj do mojho :wink:
18. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bábiky,
tak už som dočítala, to som si odbehla s práce domov a išla na nákup a vy len pííííííšete a pííííšete a pííííííííšete :slight_smile: .

Moja polovička mi dnes kúpila dve parenice neúdené (aspoň myslím že sú obe pre mňa), no aj tak je už len jedna.

Inak aj ja som panna, augustová. To si v lete musíme urobiť páááááááááááárty :grinning:
18. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny - aj mne parenice isli, ale teraz uz nieeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,ja som sa nažrala, žmolkovací manžel ma zobral na večeru do foodcourtu v nákupnom centre, dala som si sladkokyslú čínu. konečne som bola medzi ľuďmi. už mi vidno bruško,tak chodím ako hrdá tehuľa!
maxara,daj tú "pohlavnú" tabuľku aj do nášho albumu,keď si si dala tú námahu, bude to super! :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee konecne som docitala..maxara tak ja som tiez blizenec jak vysity a moj milovany muzik je panna :unamused: ale podla cinskeho horoskopu sa vraj k sebe super hodime :slight_smile: moj drahy je rad ze chodim na kona,aspon ma pokoj odomna :wink: len sa smeje,ze ved nemas nic na robote..on si mysli ze uprace sa,nakupi,navari vsetko same :angry: a Panelak aj ja sledujem,tak ku nam do kasina chodilo vela znamych ludi,bol u nas aj Karol,uplne nadrbany,a presne akeho trtka hra,taky je aj v skutocnosti :grinning:
18. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja panelák nesledujem, ja so zažratá do telenovely Keď budeš moja :grinning:
18. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, mirka,taak nabonzuj dajaké pikošky na celebrity!
sranduješ sunny?? :grinning: :grinning: :grinning:
a gratulujem jaruske k princeznej!
18. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ju sledujem na TV Doma :sweat_smile: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka:
niéééééééééééééééééééé, váááááááááááááááááážne :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :grinning: :grinning: tomu teda verim, je straaasny posuk... inak ja aj moj drahy sme obaja blizenci a obaja sme aj kohuti... cize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ci sa k sebe hodime aspon v jednom horoskope... :slight_smile: ale lubkame sa...
oacka dala by som, ale je vo worde... to mi pojde? asi ju musim nejako prekonvertovat do pdf, ci?
to je jediná ktorú som sledovala
sunny to fakt??? ako to dokazes??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ju opakujú :sunglasses:
18. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som moje banderko do mojho albumu, kuk :wink:
18. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti neporadím maxi... ja som technický antitalent. sunny, a nemáš chuť ich tam všetkých zabiť v tej telenovele? Lebo ja som mávala,keď too moja mama pozerala. :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teeeeeda, toto mi nerobte :angry: Ved ja nemam moznost vas za ten cely den precitat :confounded: :confounded: :confounded:

Od rana som na nohach, ale celkom sa citim dobre....len to BRUSISKO keby som este nemusela 15 tt nosit este:frowning2: pozrite http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=527220 ...dnes som si urobila radost a kupila malemu 2 bodynka :grinning: :grinning:

Ako chmulovia sme chodili po inom meste po obchodoch, ked som zistila, ze mam v meste super obchod (2 poschodia velkej haly, kde maju vssseeeetko...takze budem nakupovat vsetky veci len tam a naraz....apropo, dnes sme uz objednali kocik :grinning: :grinning: :grinning: Tak sa vytesujem.

Kocky, mali ste vela tem...a ja neviem, na co skor reagovat :unamused:
MAXARA - isla som dnes do papiernictva kupit tie fixy....a zabudla som ich kupit :grinning: :grinning: :grinning: dobra som, ze? Takze zajtra :wink:

JARUSKA - gratulujem ku dievcatku :wink:
18. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočice, no riadne brušiná! aj kafoditka, aj mojalili,aj maxara. dajte ich aj do júloviek. a maxara, peknú máš tuniku, veselú! :dizzy_face:
maxara, koľko máš rokov? a sunny?
18. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili - :grinning: :grinning: si asi prepracovana...
18. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok