Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
19. dec 2010

@mirka285 asi by som sa cítila cudzo v Rajke..ale zas ktovie..stačí pár fajn susedov, veď ani tu v rodnej dedine nepotrebujem k životu veľa známych
chcem zavolať do Senca do hračkárstva, či nejaké majú a ešte v jednej predajni som minule videla, ale nebolo s hojdačkou..ak nepochodím, asi pôjdem do avionu..prípadne skúsim zistiť, či z toho Kubína by mi kuriérom chodítko prišlo do vianoc

mirka285
19. dec 2010

@monline necitila,tam je to uz sami bratislavcan...a som odtial hned v centre mesta,coby mi velmi vyhovovalo ale napriek tomu by sme byvali v kludnom peknom prostredi...ak chces len to choditko,chod radsej do Brendonu,v Avione sa zblaznis,tam bolo tolko ludi dnes,ze konec...

monline
19. dec 2010

@mirka285 pred nami na ulici sa bude stavať, ale ešte to nie je v územnom rozhodnutí (to je dobre, lebo stavebný ruch by mi asi vadil)..a ešte ulica, kde býva radička sa bude predlžovať a v tej časti dosť stavať.., aj pri jazere sa dosť stavia..ale u nás je asi nevýhoda každodennej zápchy smerom do BA, aj ked výhoda týchto lokalít u nás je tá, že sú začlenené do obce, nie sú natoľko mimo ako inde

mirka285
19. dec 2010

@monline no a Senci su tiez strasne drahe pozemnky,inak nam sa Senec paci,a tu zapchu vyriesi casom obchvat...nam je jednoducho luto vyvalit dva miliony za pozemok,a nejaky pidi si nechceme kupovat...

monline
19. dec 2010

@mirka285 hotový dom by to nevyriešil? pozeráte len pozemky? Aj ja som chcela bývať v Senci......exsvokra totiž plánovala kúpiť v PK byt na svoje meno a s exom sme ho mali od nej splácať..ale ja som nechcela ísť do Pk, však Senec je mi oveľa bližší, tak som našla super byt v Senci za trocha menej peňazí a o 20m2 väčší....IBAŽE to už exsvokra zaplatiť nechcela a nám vtedy úver dať nechceli....15 ročná spomienka

mirka285
19. dec 2010

@monline raz sme sa boli na jeden hotovy pozriet,stal 6 milionov a izby mal asi take velke ako mame v byte 😖 takze taky dom je o nicom,my by sme si chceli postavat podla seba,ale nechceme si brat uver,resp. max do vysky jedneho milionu...nemienim krmit tieto nenazrane banky...a Gabo je strasne rozvazny,on proste nekupi nic rychlo rychlo,len aby nieco bolo....

mirka285
19. dec 2010

@monline a bud rada,ze si sa zbavila exa aj exsvokry...

monline
19. dec 2010

@mirka285 ty ale nie si typ, čo bude stále sedieť doma na terase s vyloženými nohami..ty si akčná, tak nemôžeš bývať niekde, kde je jedinou spoločenskou udalosťou a miestom na stretávanie krčma..takže asi vybavenosť musíte sledovať..nech máte kam chodiť..

mirka285
19. dec 2010

https://www.youtube.com/watch?v=V2gObHWrHgA

toto mi dnes prislo,dufam,ze sa to zobrazi ☹

monline
19. dec 2010

@mirka285 sledujem občas domčeky na modrejstreche, teraz tuším všetci mladí majú veľké prachy na dom, sa až divím 🙂 ultramoderné špičkové kuchyne, zariadenie..ale tam na stránku chodia fakt divní ľudia, lebo prešmírujú všetky albumy a skritizujú..napr, dnes tam jedna kritizovala v cudzom albume stromček, že organza sa nehodí k prírodnej výzdobe..no a čo? ak sa to tej babe tak páči..neznášam takéto samozvané dizajnérky, tradicionalistky, architektky, estétky, ktoré majú jediný album s názvom- čo raz chcem ..aj mne tam tuším jeden kritizoval vývody na radiátor, že ich mám z podlahy...že to nevyzerá dobre...pako..ja musím aj na tie blbé vývody robiť, nikto mi nič zadarmo nedal a ak to mne vyhovuje, nech nekritizuje, ale sleduje svoje
ale som sa rozpísala, prepáč 🙂)

mirka285
19. dec 2010

@monline ja si popozyvam priatelov k sebe,budeme robit grilovacky a tak...ja som sa uz dost vyblaznila,mna uz to nebavi flakat sa po baroch a zurkach...asi som uz stara a mam Lindu a takto mi to vyhovuje,ja som si uz svoje odzila..

mirka285
19. dec 2010

@monline no presne,vsak nech si kazdy spravi tak ako sa mu paci alebo ako si moze dovolit...mne sa paci kopec veci,ktore si ale ebudem moct v domceku financne dovolit,takze spravime tak,ako nam to financne bude vychadzat a budeme stastni ze sme vo svojom,no nie?a kam by sme prisli,keby sme mali rovnaky vkus vsetci??a najviac kritizuju taki,co nemaju nic ☹

mirka285
19. dec 2010

@monline mne sa napr. nepacia domy,ktore su zariadene ako z katalogu,moj dom musi mat dusu ...

monline
19. dec 2010

@mirka285 žeby až takáto zmena? nechce sa mi veriť 🙂 ale zas- aj väčšia dedina má zopár krčiem, ale aj lepšiu reštauráciu, detské ihrisko, park, obchodíky..my máme napr, parádne detské ihrisko s krásnymi drevenými altánkami, pod jedným je obrovský gril..môže tam ktokoľvek zájsť a grilovať si, posedieť..deti sa zahrajú..ale nevyužíva sa ten gril, lebo každý je radšej doma u seba na dvore

mirka285
19. dec 2010

@monline Moni bohuzial musim si to priznat,ja uz starnem...ale na druhej strane si myslim,ze stale bude niekto u nas 😀

monline
19. dec 2010

@mirka285 ja obdivujem tento vkus a tento domček....šikovnosť majiteľky, ktorá si namaľovala sama obrazy, vytvorila veľmi veľa krásnych dekorácií..napriek tomu by sa mi tam nebývalo pohodlne, príde mi moc "perfektný"
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/nikto007/al...

monline
19. dec 2010

@mirka285 ale ved stále píšeš ako ste s kamoškami na káve aj s malou, na prechádzke niekde...ono prechádzka na dedine je niečo celkom iné ako po meste...mne dedina vyhovuje, ja nie som moc spoločenský typ..ja som introvert a aj keď mám strašne rada niektorých ľudí, rada som s nimi, neviem im to tak prejaviť, tak pôsobím odmerane..mám rada návštevy, ale keby mi kamošky chodili pomaly denne, otravovalo by ma to..aj ked mi rodina často chodí, aj to ma otravuje..ja už osm fakt stará..už len ihlice do ruky, klbko vlny, gauč..kto ma naučí štrikovať? 😀

mirka285
19. dec 2010

@monline ten dom je premakany ale mne sa vobec nepaci...nema dusu....necitit z neho teplo domova a na moj vkus je tam priliz vela bielej...ale vidis,niekto sa v nom urcite citi dobre...ja napr. neviem prist na chut ani tym nizkoenergetickym domom,mne to nic nehovori...mna sa pacia skor take vidiecke domy,v interiery musi dominovat drevo a prirodne veci...nastastie s Gabom mame rovnaku predstavu,a co musim v dome mat je velka drevena kniznica 🙂

mirka285
19. dec 2010

@monline vsak ale to preto lebo sa v tomto byte nudim maximalne...a vsetky kamosky chcu vidiet malu,tak musim obcas aj do mesta vybehnut.nikomu sa nechce trepat do Devinskej...

monline
19. dec 2010

@mirka285 mne sa páčia tieto knižnice..ale zatiaľ nemám doma knižnicu..moji rodičia, kým sme boli decká, mali dokonca miestnosť - knižnicu..šlo sa do nej z obývačky a mali tam dalšiu sedačku a na celej stene drevený policový regál s vyše tisíc knihami, otec ho vyrobil..ked brat ostal doma bývať na poschodí a naši šli na prízemie, tak sa prerábalo, maľovalo, knihy boli v bedniach na balkóne..a zmokli..ostala len polovica, to bola obrovská škoda
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/monline/alb...

monline
19. dec 2010

@mirka285 však nám skončia dobré časy, ked skončí materská a deti budú musieť do škôlky a my do práce..strašne rýchlo som si odvykla, bude to náročné 🙂

mirka285
19. dec 2010

@monline hned ta prva sa mi paci,jednoducha,tmave drevo,viem si ju predstavit v mojom buducom domceku 😀 a fakt skoda tych knih ☹ ale to sa mi paci,kniznica ako zvlast miestnost v dome,ale to by sme museli asi zacat kradnut 😖 aby sme si to mohli dovolit,takze budem rada ked ta nasa bude aspon sucast niektorej izby alebo chodby...no idem o nej snivat,vsak je kopec hodin,Moni dobre sa vyspi,dobru

monline
19. dec 2010

@mirka285 dobrú noc..malý sa mi práve prebral, ale stačilo mu dať dudlík..idem k nemu, pááá

aalexis007
20. dec 2010

Dobré ránko 🙂

aalexis007
20. dec 2010

Máme prvý zúúúúúúbok 😀 😀 😀

merikac
20. dec 2010

@aalexis007 gratulky,,,,jeeeeeeeeeeeeeej,,,,to je predcasny darcek od tvojho synceka,,,,,🙂))

mojalili
20. dec 2010

@aalexis007 gratulujem, to potesi , mozes cakat selmu kusavu dravu 😉 😉 😉

lela1809
20. dec 2010

bre ranko kocky 🙂
tak aktimel je dobry...aj ked som sa pravdupovediac obavala co si to mm vymyslel 🙂 ale zase ked som mu ho pochvalila tak bol hrdy 😀
@monline aj my to Laurinke stale hovorime 🙂 a ja cely den 🙂 neviem si predstavit zivot bez nej
@merikac pekne si mu to povedala 🙂 myslim ze to citi ze ho lubis 😉
@kafoditka no Jakub je teda riadne cislo 🙂
@mirka285 ked podrastie to bude lepsie.... kamoska ma priblizne taky rozdiel ako ty a tiez ked bola mala babo tak ju moc ,,nemusel,, ale ked uz behala tak to bolo o uplne niecom inom
tak Vily 🙂
@maxara no darcekove stresy☹ to nas este caka v utorok ☹ moj mm tiez nikdy nic nechce a nepotrebuje... ze on dostal darcek mna a Laurinku... tak nemam sajnu co mu kupit.... teda uz som mu kupila taku flisku na lyze, termopradlo a este chcem nejake pekne boxerky🙂
@aalexis007 GRATULUJEME k zubku

mirka285
20. dec 2010

dobre ranko...
@lela1809 no vidis akeho sikovnika mas doma,aj aktimel ti vyrobi 🙂ja som dnes hore od osmej,Linde sa nechcelo spat,a rozmyslam co dnes budem robit...navarene mam,takze asi len trochu poupratujem a poobede pojdem s malou von...

maxara
20. dec 2010

Ranko baby.. ja musim ist dnes na stredisko si vybavit ten pas na brucho.. si pripadam ako stara zena ☹
Pozeram, ze vcera sa tu koooopec toho prebralo..
@mirka285 @monline vcera som bola taka z toho vsetkeho rozcarovana, ze som sa ani nepochvalila a nepovedala som vam, ze ten moj kamarat, co nam vcera tlacil tie kalendare, si dal darcek k 30tke, ktoru ma 23.12. a ide si kupit dom taky, ze dole je este samostatny bytik a spodne poschodie rodinneho domu, ktory ma dole kuchynu obyvku zachod kupelku a hore 4 izby, satnik a dve kupelky A teraz prichadza bomba, poprosil ma, ci by som mu pomohla so zariadenim toho domu, ale uuuuplne od piky.. nema tam nic, absolutne nic, iba okna.. dokonca ten dom ma ruzovu fasadu, uplne novu a povedal, ze toto bude prva uloha, ktoru mi da, vybrat inu, peknu farbu na ten dom 😀 😵 akoze ja by som urcite tu fasadu tak nechala a prefarbila by som to ako posledne.. keby mi ostali prachy, ale je tak neskutocne antiruzovy ten chalan, ze toto bolo no.1 .. takze sa mozem realizovat vratane zahrady.. sa tesim, ak sa mi to podari a budem na seba pysna, tak sa pochvalim.. vraj do maja to musi byt hotove.. 🙂 on povedal, ze v tom RD budu byvat jeho rodicia a v tom bytiku jeho tetka, ale ze to chce mat zariadene podla seba, co sa rovna podla mna, lebo u nas sa mu velmi paci 😉 takze takato veeeelka pochvala sa mi dostala.. akurat ze teda asi musim zjemnit farby, lebo u nas su teda veeeelmi vesele a to by mozno jeho rodicia nerozdychali, ale vraj jemu sa to paci, takze ocakava velmi prijemny kompromis 😵

@kafoditka co to? aj u vas sa blyska na lepsie casy s osamostatnenim? 😕 supeeer.. nieco sa vam rysuje?

@lela1809 no ja uz pre neho mam a aj on pre mna 4 male, dva viem co su a 2 neviem, tie su naozaj malilinke, tak som zvedava.. a inak, neviem ake boxerky mas presne na mysli, ale ja kupujem mm v pluse hore na druhom, tam je taky obchod, co pripomina cinana, ale nie je to cinsky.. maju tam bavlnene celkom fajnove pradlo.. ja si tam kupujem bezne gatky a som veeeelmi spokojna a aj pre mm a pre otca tam kupujem slipy, resp boxerky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre