Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
22. dec 2010

bre ranko 😉
my sme hore od piatej...nas drobec ani za ten svet spinkat 😒 tak sa hraje na deke a pluje 🙂 zase mame novinku 😀 @monline nam zabera na soplik physiomer (sprej do nosteka ) zabera nam to lepsie ako libenar 😉
som zvedava na vytvor 😉 odfot potom Niku v celenke 😉 ja som vedela hackovat len retiazku 😒

izira
22. dec 2010

@monline vyskusam a dakujem 🙂

lela1809
22. dec 2010

@ywett my sme tiez pocuvali ze netrenujeme a mala ze je mlandrava 😠 ... a co nech si hovoria co chcu... ona ma svoje tempo 🙂
my sme kupili malej take gumene lego clemy http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8989341&tab=13 taku kde su iba zvieratka

izira
22. dec 2010

@miki060707 ahoj, chcem sa opytat, ci si to bola ty kto tu davnejsie kontaktoval mamicky, aby sa registrovali na www hami...? kvoli tomu, ze UM je drahe a potrebovali ste pomoct? diky

karinnka
22. dec 2010

Ahojte dievcata,citam,ze aj Vase ratolesti akosi vymyslaju 😨 Moja od soboty sa budi v noci asi kazdu hodinu od 22 v noci... 😠 Tak som maximalne nevyspata...stale by jedla alebo len kecala..snad ju to coskoro prejde 😉

Prajem Vam pekny Deň 🙂

mirka285
22. dec 2010

dobre ranka...dievcata v prvom rade vam dakujem,ze ste ma odhovorili od Janosika 🙂 isla som si lahnut a dobre som urobila lebo v noci som k malej vstavala minimalne 5 krat ☹ od osmej sme definitivne hore a pijem silnu kavu lebo moj dnesny spanok bol o nicom.... Monline jasne,ze poznam Kalimera 😀
@izira ano bola to Miki,ona dala svoju adresu do sukromnej temy,neviem ci tam mas pristup,ona ti ju ucite posle...

luludi
22. dec 2010

bre ranko,

moj risi vcera navecer zase prilis teplotoval a zacal zvracat, tak sme s nim boli u doktora, ale nie tu na svk, u jedneho davidovho znameho - ten ho vysetril a povedal, ze to je reakcia na ockovanie, ALE bol zhrozeny, ze nas uz ockovali do oboch noziciek 2x, ked este nie je zahojene prve ockovanie, ze to mali posunut. Dostali sme lieky a pride nas pozriet domov par dni, chce mat pod dohladom to ramienko ☹

luludi
22. dec 2010

@monline krasne fotecky, daniel v tej modrej ciapke je nadherny, velmi mu to svedci 😵 😵 😵 Neboj, dnesny den bude prijemny, lebo posleme vela krasnych myslienok, aby bol 🙂

maxara
22. dec 2010

Dobre ranko,
tak vcera som poupratovala trochu, navarila a potom sme sa poflakali..

@mirka285 😀 😀 😀 pani Kunivrckova sa bola vcera flakat po meste.. ten moj Rumpisul mi slubil, ze pojdeme do obchodov a ja som mu to zozrala.. 😒 akoze sme aj boli, ale nezaobisli sme sa overeneho Ja ta tu pockam a Pod uz, je mi teplo.. ale nakoniec sme nejake somarinky pokupili.. kupila som bohovsku sosky kravu a macku.. su dokonale, ale zial uz maju vianocneho adresata ☹
A ked sme prisli domov, nahucal na mna za moje papuce, lebo som si ich nechala 2 pary v obyvacke pri stole a on sa o nej skoro potkol.. cize ani sa nepotkol, len ich musel obist, lebo niesol Ninku.. tak som nahucala aj ja na neho a bolo.. aj som mu povedala, ze uz nejaky cas mi takto kazi takmer kazdy den, na jeho debilitu a ci mu to nevadi.. a isla som hore.. Potom sa prisiel ospravedlnit, co teda on vo zvyku nema, ale tak.. asi som ho malo natahovala s Frantiskom :( Mne to uz normalne lezie na nervy.. ja normalne viem, ze raz za den mi zacne nieco vycitat.. a vacsinou taku blbost ako su papuce v obyvacke.. a pritom sam napr neodnasa rulicky z hajzlaku zo zachoda, lebo sak na co.. pomaly aj to mi vytkol, ked som sa tym branila.. akozeeeeeeee... nakoniec vysvitlo, ze pri nakupe vyhladol, ale mna toto nezaujima, ja ked som hladna, som nervozna, ale nehulakam po vsetkych za debiliny.. 😖

@mirka285 @kafoditka Odvolacia lehota je 15 dni od dorucenia, cize sa mozes odvolat od dorucenia listu do ruk 15 dni.. ako bella pisala, uradnicka nemoze poslat prachy, pokial nema dorucenku s datumom a od toho datumu dorucenia ubehnutych 15 dni. Keby ste sli na urad podpisovat, podpisujete prevzatie, odkedy bezi ta lehota a zaroven aj vdanie sa prava odvolania, ci ze potvrdite podpisom, ze sa neodvolate a prachy moze poslat hned. A zaroven uplynutim tychto lehot rozhodnutie nadobuda pravoplatnost. Cize sa neda zrusit.

@mirka285 zlaticko, ja viem, ze ta spominam akosi casto 😀 ale este ma napadol aj ten banan.. minule tu strasska pisala, ze banan zeleny zapeka a prezrety naopak.. tak ja som k tomu citala taky clanok a vyslo mi z toho, ze podla konzistencie bananu aky zjes, take hoveeenko mozes ocakavat. Cize ak zeleny tvrdy, tak take a ak prezrety, tak take ako ten banan, cize makksie ale urcite nie prehanku.. tak skus vskusat jej dat az uplne prezrety, samozrejme nie kvasak 😀

@sarai mne kazala dr dat vrecko o 4tej rano

gabika41
22. dec 2010

dobre ranko vsetkym 🙂
@monline jasne,ze poznam kalimera 😀 bola to prezyvka mojej mladsej sestry,ktoru dostala od otca 😀

s tymi chlapmi mi nieco hovorte.....uz ani dudlik sa mu nechce zo zeme zdvihnut......

luludi
22. dec 2010

@maxara inak aj moj mm, byva posledny mesiac taky nervozny, ked pride domov, stale mi nieco vyhodi na oci, malickosti, ale ja mam potom pokazeny cely vecer a on sa este cuduje, ze preco. Uz minule som sa mu snazila vysvetlit, ze ked sa na neho cely den tesim a on ma doma odpalkuje vo dverach s nejakou hlupostou, tak co caka.. Plus navyse ja som byk= viem mlcat dlho a intenzivne.. Nakoniec sa priznal, ze maju v praci zle ovzdusie teraz. Naordinovala som mu 2x tyzdenne chodit po praci cvicit, nech zo seba dostane stres. 😖 😕

A este k niecomu sa musim priznat, ja neznasam nakupovanie, ale strasnym sposobom: vzdy som to ja, co zahlasi, ze mi je uz teplo a po trebom obchode vyhlasujem nakupny strajk 😔

noemarta
22. dec 2010

dobre ranko,
babyyy vidim ze vsetky mame rovnaky "problem" nespavost a budenie nasich deti v noci, neviem co sa deje... 😕 😕
@mirka285 co sa deje linuske, hadam su to tie zuby.....
@maxara no co ti budem hovorit, chlaaaaaap.....
a este k tomu kombinacia najhoria aka moze byt chodit po obchodoch a byt hladny... to ho zas chapem, aleeee ty si si tie nakupy nevymyslela, treba to spravit a mal si byt toho vedomy, kusnut si do jazyka a vydrzat to.
ze no no ............... 😉 😉 😉

ja mam od dnes mm doma, takze supis, nebudem uz na vsetko sama, akurat je vonku z malou, lebo tiez strajkuje spat vnutri.

maxara
22. dec 2010

@monline 😵 aky fesaaak, krasny je.. ja idem dnes tiez este nieco pozriet.. mm sa chcel z toho vyzut, ale slubil mi to 😀 tak ma smolu.. a kam ides? ja som bola vcera v pluse v PK a ja si ten obchodak neviem vynachvalit.. tam je vsetko.. su tam dve hrackarstva pre deti, obchody s oblecenim deckym aj tri.. DMka, lekaren, butiky na saty a este aj pre tucne tam maju.. aj svadobny salon, galanteria, faxcopy aj kadernictvo kozmetika.. ja odpadavam.. a dokonca tam je aj ludovka, antikvariat a dva obchody s tymi somarinkami, soskami.. okrem vyslovene potravin a pekarne je tam asi vsetko a s celkom dobrym vyberom.. ale naco to sem pisem?! 😕 no a dnes sa chystam do Race, ako je brendon, tak do tych obchodov

@tinaki1275 jeeej ty prides? minuel som sa aj chcela opytat, ze ako si bookla tie letenky, ale akosik mi to vypadlo.. tak potom sa dufam nejako zorganizujeme 😉

katty17
22. dec 2010

ahojte babulky. som tu na skok lebo este chcem vybehnut do eurovei 🙂 vsetky darceky nachystane len pre sandrusu este cosi chcem 😉 . nemate niekto namierene do eurovei? 😉 potom chcem odniest darceky kolegynkam do prace a este za nasimi .
my sme spali paradne. len s jednym papanim o tretej 🙂 o pol osmej sa zobudila ale lezka vo velkej posteli a hra sa s takou malou knizkou. dnes som jej ju dala prvy krat tak si ju tichucko "listuje! 😀 . radsej si tri krat odklopem.
BABY - mate vysnivany darcek od jeziska? 😉

katty17
22. dec 2010

@maxara - maxi a co ides do brendonu? na nieco konkretne?

mirka285
22. dec 2010

@maxara ten banan bol dost presrety co som jej dala a aj tak ju zapiekol ☹
@noemarta veru neviem co je Lindiske,ma soplik ale papa normalne,spanok hrozny,kazdu chvilu mrncala,musela som ju utisit a dat dudel a potom spala dalej,ale kazde dve hodky bola hore ☹ mne nevadi,ze som sa nevyspala,ja len nechcem aby bola chora teraz 😢

katty17
22. dec 2010

@mirka285 - miri bud len rada ze si nekukala toho janosika. strasne davno som nevidela horsi film. my sme na nom boli este v kine. hrozaaaaaaaaa !!! 😠

katty17
22. dec 2010

@mirka285 - miri ak ma sopliky tak to znamena ze sa jej zle dycha. preto bola tak casto hore ☹ .

katty17
22. dec 2010

@mirka285 - ja dam sandre homeopaticky sprejik do nosteka. ten vzdy okamzite zaberie. odporucam ak maju vase deturence problem so soplikmi. caste odsavanie nieje vhodne.

katty17
22. dec 2010

@lela1809 - leni to lego vyzera dobre 🙂 . ozaj, ocakavaj balicek. alebo uz ti prisiel? 😉

katty17
22. dec 2010

luludi - poslala som ti vcera po bambole pancusky 🙂

maxara
22. dec 2010

@luludi 😀 vlastne sa ti nechcem smiat, len som rada, ze nie som sama v dusnej atmosfere.. presne si to vystihla.. cely den super, robila som ako svina hoci mam naordinovany kludovy rezim, ale to sa nevidi.. jeho nic neboli, on nema ziaden problem.. raz je ako medik a potom mu vyhladne alebo mu nieco nejde spravit a kto je po ruke? ma to nebavi.. som mu povedala, ze ked si nemozem nechat ani papuce pri gauci, tak sa z tohoto domu odstahujem ☹ on si moze vsetko nechat kde chce a ja si mozem nechat nieco iba na vopred schvalenom mieste 😠 ho prdim..
A inak, ani ja nie som zrovna maniak do nakupovania a hlavne nie v takomto obdobi.. ale nemienim sediet u svokrovcov a pozerat sa ako si nic nerozbalia, ked viem, ze oni nam pokupia toho vela.. ☹ nehovoriac o tom, ze pre mojho otca mame iba tesarske ceruzky 6 ks ☹

@monline aj ja poznam kalimera

mirka285
22. dec 2010

@katty17 vysnivany darcekom je Linda,ale mam zopr veci,ktore by ma potesili 😀
@maxara co ides este pokupovat?ja som chcela zbehnut do Tesca a potom ma napadlo ze mam dnes tu depilaciu a mala aj tak sopli,takze tak....

maxara
22. dec 2010

@katty17 asi ani nejdem do brendonu, ale do tych ostatnych obchodov tam v tom arealy, co je brendon 😉

@mirka285 😒 no tak potom mozno naozaj ho neznasa.. urob kamilky 😉

mirka285
22. dec 2010

@katty17 ako sa vola ten sprej,pojdem kupit,ja som este neodsavala,jej tie sopliky vytekaju su riedke a biele...

mirka285
22. dec 2010

@maxara inak presne viem o com hovois...mala teraz ako sopli,tak Gabo hned,ze urcite si ju zle obliekla 😔 proste do vsetkeho mudruje akokeby som bola neschopacka a pritom prd vudi,lebo neni doma....strasne ma s tym vytaca 😠

maxara
22. dec 2010

@mirka285 uz nic nemam naplanovane, ale idem pokukat, co maju.. a hadam ma nieco pre otca osvieti

noemarta
22. dec 2010

@mirka285 ale takato bola nela ked jej isli tie spodne zuby, mrncala a co hodku bola hore, pritom spala, ale mrncala....
Neboj, nebude chora, a ked ma iba soplik, tak to prejde neboj.
@katty17 moj dlho vysnivany darcek bude tieto vianoce sediet s nami za stolom pri stedrej vecery, nasa Nelinka!!!!
Baby akurat som to hovorila vcera mm, ze tak sa strasne tesim na vianoce, az mam z toho strach....
Moja mama hovori, ze sa uz boji aj tesit, aby neprislo nieco zle... a fakt, cim som starsia tym to tak nejak inak prezivam.... napr. moj byvaly svagor, (tento rok sa rozviedli) je taky k...t ze mi je z neho zle....
Vcera nam total pokazil predvianocnu atmosferu, prislo od pravnika taky list, ze mi je do revu.... ako chce exmanzelke zobrat total vsetko... ved to neberie jej ale ich detom neeeeeeeeeeeee???? on ich opusti,on ju podvadzal a este sa citi urazeny... jaaaaaaaaaaaaj, ja by som mu gule odrezala, aby uz v zivote nemohol sexovat. 😠 😠 😠
sorry, nechala som sa uniest, ale proste je to tak, clovek sa tesi a na druhej strane mozes cakat, ze dostanes od zivota nejaku tu facku. Presne takto pred rokom, ked sa nam konecne podarilo otehotniet, tak svagrina ho vyhodila a vsetko sa zacalo tocit okolo nich a my sme sa ani nemohli tesit z nasho stastia a detto ostatok rodiny, to mi prislo tak luto, lebo na vsetky deti v rodine sa vsetci tesili, prezivali to a ked sa to nam podarilo, tak nela bola na druhej kolaji, lebo sa riesil henten k...t

maxara
22. dec 2010

@mirka285 tie riedke sople su asi nieco ako nadcha alebo prvy priznask zacinajuceho ochorenia, lebo vyplavuju velke mnozstvo neziaducich latok zo sliznice..asi tam ma nieco premnozene

kafoditka
22. dec 2010

Ahojte vospolok 🙂 My sme spali celkom dobre, vidim, ze este dokupujete posledne darceky a mna dnes napadlo, ze som na jeden zabudla 😕 Mojej birmovnej mame - svedkyni a kamoske v jednej osobe som nic nekupila 🙄 A najhorsie je, ze ani netusim, co mam kupit... o par mesiacov sa vydava, tak ma napadol svadobny bedeker, ale to uz urcite ma, knihy necita, oblecenie si netrufam, sperky nenosi... napada vas nieco???
@maxara co budete mat v tej novo vymalovanej izbe??
@katty17 tak isto, moj naj darcekom je moj Filip a jeho zdravie.. 😉
@mirka285 prajem Linduske aby jej tie sople rychlo presli a vy ste mohli prezit pohodove Vianoce v zdravicku 😉

katty17
22. dec 2010

@mirka285 - mirka vola sa to euphorbium compostium Nasentrophen S 🙂 otras nazova. ale mam ho od pediny a nam zabral.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre