Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. dec 2010

@merikac my mame tiez nakadene v kazdej plienke uz dva dni, okusava vsetko ako besny a zuby stale nikde..
@katarina7777 pridavam sa do antimliecneho klubu...v kave trochu znesiem, kakao milujem ale ciste mlieko nedam ani za svet, toboz nie ohriate 😝

tinaki1275
23. dec 2010

ahojte baby ,ja len narychlo lebo moj drahy mi to zase poriesil.bez mojho suhlasu poziacal moj mobil kotry pouzivam na internet kamosovi ktory vcera odcestoval do talianksa na 10 dni ,lebo ma dobry a rychly navigator 😠 mna sa zabudol opytat ze teda ci suhlasim ...tak som odvcera bez internetu lebo moj normalny mobil sa neda nastavit na moj laptop ..tak som sa s nim vcera riadne pohadal a povedala mu ze ma na to 24 hod....nech to poriesi ..teraz som sa pripojila- cez susedov!!a stojim vonku na dvore a pisem... 😖 ja som si vcera v noci konecne urobila stromcek ..trvalo mi to od dvanastej do tretej rano ..ale hlavne ze stoji ..mala bola uplne nadsena rano ,chytala gule do ruk a pchala si ich do pusy 🙂 a teraz varim kapustnicu na zajtra a zemiakovy salat ,lebo inac to nestihnem..takze ratam s tym ze budem v kuchyni zase do tretej rana.. 😒 no co uz..vianoce su len raz do roka...dufam ze zajtra budem mat net a stihnem si vas pocitat ..viete mi niekto zhrnut co nove za tie dva dni ? 😕

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 ta chvalim za to nejake-nijake 🙂 ja este stale neviem ako pisat sami-y ...

merikac
23. dec 2010

@mirka285
@meruska ved prave,,ze aj u nas to je uz len sama voda,,,uz len sledujem, ci tam nema chuda nahodou krv,,a snazim sa jej davat dost caju,,ale ona okrem cici,,nic nechce,,,aj to len tak leda bolo,,,,Noo, zubana je ani som nepredpokladala,ze tak po sebe jej budu tie zuby liezt,,,,,musim povedat,ze na to vsetko, je dobrucka,,az na nocne budenie

mirka285
23. dec 2010

@tinaki1275 Mati super ze mate stromcek a kapustnicu...tu nic dolezite sa nestalo,deticky nervozne lebo vsak zuby ☹ kocky maju poupratovane,napecene a kazda sa tesi,ze tieto Vianoce prezije so svojim drobcom,cize pre kazdu z nas su vynimocne 😉

katarina7777
23. dec 2010

@kafoditka ani my este zuby nemame a bez prstov v ustach by som ho ani nespoznala 😒 nec uz su vonku lebo uz nevladzem po dnesku, esteze v sobotu pride zachrana zo slovenska

merikac
23. dec 2010

@kafoditka brrrrrrrrrrrr,,az ma striasa, ked si predstavim, ze by ma niekto nukal ohriatym mliekom,,tiaz ho vypijem iba vo forme kakaa

katarina7777
23. dec 2010

@mirka285 v taliansku by sa linde pacilo , zranica urcite 😉

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka to ma naucila Maxi 🙂

kafoditka
23. dec 2010

@merikac a ta kozka na povrchu, ked sa prihreje.. 😝 😝 moja svokra to miluje 😲

mirka285
23. dec 2010

@katarina7777 no ked podrastie tak urcite aj chlapi...taliani su zvodni 🙂

katarina7777
23. dec 2010

@merikac ja ani kakavo nie, len jogurty a syry , ani mliecne polievky a privarky.

meruska
23. dec 2010

@merikac kedze ty len kojis u vas bude chyba v niecom inom ako pokazenom balicku nutrilonu 😠 dufam ze len zuby a nie nejake pliaga

merikac
23. dec 2010

@tinaki1275 uuuzasne,,ako si sa napriek vsetkemu popasovala s nepriaznivou situaciou a robis krasne vianoce svojej rodine a svojmu "ja"- preto si to uzi,,lebo si ich zasluzis, uz len tym ako sa obetujes,,,,,,,,,,,

katarina7777
23. dec 2010

@kafoditka keby mi maly na rukach nezaspava tak idem hodit grcku pri predstave tej kozky na mlieku.... bleeee

merikac
23. dec 2010

@kafoditka normalne ma striaslo a postavili sa mi vsetky chlpy,,co mi pripomenulo,ze sa musim oholit 😀

mirka285
23. dec 2010

baby ja by som teple mlieko nevypila ani keby mi zaplatili...ja naozaj mlieko ale uplne musi byt studene,tak to vypijem ku pizzi,ja vlastne ani pizzu bez mlieka doma nezjem,v pizzerke si davam male pivo 🙂

merikac
23. dec 2010

@meruska fuuu, neplas,,dufam aj ja,ze to su ozaj len zubky,,a ako si na to prisla,ze je to z mileka??? 😲

merikac
23. dec 2010

@katarina7777 tak az taky extremista nie som,,,,, 😀 ..ale za to nedam do ust domaci tvaroh,,,citim v nom neskutocnu pachut,,,ja som ta generacia uz,,co je zvyknuta na dobre"prepraty" tvaroh

mirka285
23. dec 2010

koceny moje drahe,opustam vas,idem do obyvacky za mojim drahym,a dufam,ze rano tu este nakuknete...ja uz nemam zajtra na robote nic,len umyt vlasy,a o dvanastej pojdem k mame poobalovat kaprov a o tretej vyprazam,o piatej vecerieme...tesim sa velmi 🙂 🙂

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 akaaaa kombinacia, ze mlieko a pizza 🙂 ja si davam vineu k nej.. moj peter si dava mlieko ku parkom 😕 a ja milujem k paradajkovej polievke lupacku alebo kusok vianocky, ale moj najvacsi extrem bol makovy rozok s treskou a lupacka s medom a kuracou sunkou 😕 😀

tinaki1275
23. dec 2010

@mirka285 @merikac -jaj tak som si povedala ze si to nenecham pokazit ..😉svokrovci vcera volali e mame prist na veceru zajtra ale obycajnu ,oni oslavuju az v sobotu ,hned som ich zrusila ze my mame Stedry vecer 🙂)a boli sme dnes kupit malej darceky tak hadam to bude ako ma byt...inac baby mne mala velmi nepapa,ale zatial to neriesim - vypije cca 600-630 ml mliecka a spapa tak 100g zeleniny a dnes aj 80 g ovocia..ale mlieko vyslovene nechce ..☹a zacala mi sama drzat flasku s cajom ..tak sa na to bavim ...
ak by som stratila signal ,baby prajem vsetkym krasne a vesele sviatky a prezite ten zajtrajsi den najkrajsie ako sa da ved mame prvy rok vianoce s tym najkrajsom darcekom ake si kto moze zelat ..🙂)a este strucne grecky ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 😀

meruska
23. dec 2010

@merikac prisla na to lekarka..lebo nic nam na to nezaberalo a studovali sme co vlastne jedol...v tom case sme zacali s prikmami...tie som teda mala hned ukoncit......a kedze som vtedy kojila i sem tam prikrmovala, dalo sa to odsledovat...ked som ho pol dna len kojila, hnacka bola na ustupe..vecer ked som mala menej mliecka zarobila som trosku nutrilonu a hned sa hnacka vratila na par hodin...

lekarka sa potom opytala ci som nezacala prave nove balenie ked zacali hnacky, a veru nacala 😠 tak sme skusili hned otvorit nove a co sa nestalo? hnacka zazracne zmizla z minuty na minutu ..
inak pisala som do nutrilonu, mlieko som mala odniest do lekarne kde mi ho dali a samozrejme dali mi zanho nove...toto slo na preskumanie

monline
23. dec 2010

@tinaki1275 wau, to je originálne prianie 🙂 tiež ti Maťka prajem prekrásne Vianoce v kruhu svojich najbližších, vybozkávaj Leiu i za nás 🙂

miki060707
23. dec 2010

@meruska ahooj, počuvaj vy pijete nutrilon? mne zostala jedna krabica nutrilonu, ale tá menšia, by som ti ju poslala, daj adresu do sukr. alebo do pošty...

monline
23. dec 2010

@merikac aj Daniela preháňa, máme trojnásobnú spotrebu plienok, kúše ako divý, čakám, že sú to zúbky, však nič iné mu nie je..keby tam bol iný problém, tak by ho aj bruško bolelo, alebo by mal teplotu, ale nič také, má len soplíky

monline
23. dec 2010

@mirka285 krásny večer prajem 🙂 sekt už je rozliaty? 🙂

merikac
23. dec 2010

@meruska fuuuha,,tak takato vec by ma nenapadla,,aspom ja si myslim,ze vsetky potraviny pre taketo male babatka su nezavadne a prisne konrtovlovane,,myslis, ze sa aj dozvies,ci ozaj bolo nieco s tou krabicou nutrilonu?

merikac
23. dec 2010

dievcata lucim sa s vami,,este ma caka dost prace,,je mi za vami smutno, ked sem nemozem pre nedostatok casu nahliadnut,,,pekny vecer a krasne vianoce

monline
23. dec 2010

@mirka285 ja musím mať mlieko k francúzskym zemiakom..poriadne studené...také vypijem kedykoľvek a mám rada aj kakao, ale úplne horúce až vrelé...nič medzi tým

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre