Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 bolo to strašne milé, zasmiali sme sa na tom 🙂 teba prešiel smútok?

tinaki1275
24. dec 2010

@monline da sa to aj tak povedat ,som rada ze mam tento stedry vecer uz za sebou ..na buduci rok budem na sviatky na 100%na svk..

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 verím, že smutno ti bolo..ale aj tak to boli prekrásne vianoce, však?

bambola
24. dec 2010

ozaaaaaaaaaaaaaj, zabudla som napisat, ze dnes sme mali prvuuuuu mrkvicku 😝
hoci s tym este moc nevedela narabat ale chutila jej a aj papala 😉

tinaki1275
24. dec 2010

@monline s malou to stalo za to ,zajtra pridam fotky 🙂
@bambola tak to je uspech blahozelame 😉

monline
24. dec 2010

@bambola super! to je sľubný začiatok papania 🙂

bambola
24. dec 2010

@tinaki1275
@monline keby ste videli co vyvadza ked jem jablko, lebo som jej uz dala liznut, mam pocit, ze na mna skoci 😀

tinaki1275
24. dec 2010

tak sa mi podarilo zmenit si fotku v profile,tato je trochu cerstvejsia-spred mesiaca 🙂

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola tak tu sa nam javi na obzore papkac 😀 pockaj ta predbehne raz-dva Leiu a aj Lindu 😉

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 pekné foto

bambola
24. dec 2010

@tinaki1275 no dufam , len to nezakriknut 🤐 krasna foto 😵 , ty nam normalne zatajujes takuto fesandu 🙄

tinaki1275
24. dec 2010

@monline dik len vcera mi ju poslala kamoska co nas fotila.. 🙂 ja som sice bez makeup-u 😕 9(ako sa to pise?)ale mala je ok ,a vyzera baculata na tej fotke 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola my si to setrime na neskor..aby sme potom krasou ohurili Daniela..ked nam ho chcete prebrat ..vsetky ostatne julovky bude mat okukane a tak pride tajomna krasavica z Krety a bumm 😵

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 ked poviem mužovi aké boje sa tu o Daniela zvádzajú, nevojde sa do dverí, tak narastie, všetci jeho kolegovia a známi to budú vedieť 🙂

@bambola musí byť zlatá ako sa naťahuje za jedlom 🙂

bambola
24. dec 2010

@tinaki1275 mas to riadne premyslene 😀 😀 my sme strategiu az takto dopodrobna nerozoberali 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@monline no nech sa radsej trasie 🙂 ked sa za nim zacnu tahat vsetky krasavice nebude stihat ich odhanat 😀

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola my sme pripravene na boj ..ved ju nenecham nejakemu necivilizovanemu kretanovi predsa 😀

bambola
24. dec 2010

@monline ja jej dam liznut jablka a potom vezmem a jem a ona sa normalne rozculuje a hneva, ze preco som jej ho zobrala. keby mohla tak ma asi aj kopne do clenku 😀

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 ked si predstavím koľko budem mať vtedy rokov, normálne mi dojde zle ☹

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola ja to registrujem ked jem sladkosti ,a to jej obliznut nedam-nehrozi,ona sa normalne natahuje a chce mi to zobrat .. 😀zase zacnem jest sladkosti tajme,a ko ked mm drzal dietu.. 😠

monline
24. dec 2010

@bambola no ale prečo jej ho vezmeš mamina? 🙂))) mne dnes daniel ráno jedol výživu s keksom, potom už nechcel, ja som si dala pagáč a on ma natoľko sledoval, že som mu ho musela dať ochutnať..takú veľkú pusu otvoril 🙂 oblizoval a tiež sa rozplakal ked som mu ho vzala 🙂

tinaki1275
24. dec 2010

@monline ale co ..budeme stale mlade lebo budeme mat mlade dietka 😀 nestras s vekom ,ved sme v pohode.. 😕

tinaki1275
24. dec 2010

@bambola tiez si myslim ze kludne mozes dat obliznut nech si zvykne na chute 🙂

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 áno..musíme spolu s deťmi mladnúť 🙂
Dnes som spravila pár fotiek, ja som asi na troch ale s takou pneumatikou, že ten stacionárny bicykel poputuje zajtra z pivnice hore 😖 ...a fotky musím nafotiť nové

tinaki1275
24. dec 2010

@monline nebud ale na seba taka prisna ..ved sme len 6 mesiacov po porode ,to este nemozme byt ako modelky ..ja mam pocit zase ze sa rozpadavam.. 😒 asi z unavy ,moj organizmus nic nezvlada..porezala som sa na prste -zacalo to hnisat..chrbat si necitim ,vlasy mi vypadavaju stale,zapalila sa mi jedna uzlina na slabine-des a hroza dostala som atb na 3 tyzdne.. a ozaj zacali mi zarastat nechty do koze.. 😕 a to si ich striham kazdy tyzden..

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 och...toľko nepríjemností pokope..tfuj tfuj tfuj nech sa ti to šikovne polepší...
mám tuším väčšie brucho ako po pôrode..sa mi zdá..síce len dve kilá mi behajú hore dole, ale vyzerá to, že sú presne na bruchu

tinaki1275
24. dec 2010

@monline aj mne co ostalo cca 2 kg je iba na bruchu ..to pojde az neskor..teraz je zima nema zmysel sa tym zapodievat 😀

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 mávnem rukou a zistím, že v lete bude tých kíl už šesť 🙂 ale- sú vianoce, nebudem sa tým ešte trápiť..kto poje všetky tie dobroty? 🙂

monline
24. dec 2010

@tinaki1275 možno by si si mala dať spraviť krvný obraz...a mala by si trocha pozitívnejšie myslieť, ty sa tam sama asi dosť trápiš, že? nie každý je stavaný tak, že mu k životu stačí len muž a dieťa..

tinaki1275
24. dec 2010

@monline presne tak dobre ze si pripomenula idem si niecoho zobnut 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre