Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
25. dec 2010
noemarta
25. dec 2010

@karinnka supeeer foto a diiik za prianie, Emma je zlatunka.
A vobec vsetky julovcata nase su vydarene, krasne, su prosto z dobreho materiaaaalu 😉 😉 🙂 🙂
idem aj ja k telke sa ulozit... za chvilu mi ide film, s tebou mne bavi svet.

tinaki1275
25. dec 2010

@mirka285 pravda Miri v Chanii bolo dnes 25 , a ja som si pod saty dala rolak a skoro som sa rozpustila..Leia mala len santaklausovske satocky a pancusky a mala chuda spoteny krk ..bolo to az divne.. 😒
@miki060707 ste strasne krasni na tej spolocnej fotke..
@alllexa blahozelame k zubku 🙂 tak aspon jedna dobra sprava..inac mna z tych mojich nechtov ide porazit.. dufam ze to casom prejde..
@bambola najviac sa mi paci to pocikanie 😀
@monline Danko je proste frajer..ale ak nas nebudete chciet tak aj Risi sa nam pozdava 😀

tinaki1275
25. dec 2010

@karinnka krasavica.. 🙂

meruska
25. dec 2010
meruska
25. dec 2010

všetky ste boli veru fešandy 😉 a všetky julovčiatka sú očarujúce 😵

tinaki1275
25. dec 2010

no baby tak som to dnes prezila..a uz som rada ze to mame za sebou .. bol to narocny den u svokry bolo tam 15 dospelych a tri male deti ...ale nastastie malej sa to evidentne pacilo -samozrejme kym som ju mala na kolenach ja alebo mm..akonahle si ju zobrala svokra rev nenormalny ..a celkom dobre reagovala aj na mm brata priatelku ,u nej v naruci tiez neplakala..a dnes sme prvykrat po obede nespali v nasej hojdacej sieti,riskli sme to a poobede isli hned na kavu do pristavu do kaviarne kedze bolo 25stupnov a mala driemkala v kociari ,sice nespala 3 hodiny ako zvykne ale podriemkala taku hodinku a pol..dostala prevazne oblecenie ktore budem menit..nieco je male este ze to kupuju vacsinou v Zare a da sa to vzdy vymenit aj bez blocka..a od svokrovcov dostala topanocky s obalkou a peniazmi -to ma prekvapilo ,ale potesilo samozrejme, dostala 200eur... tak pojdu na ucet aby bolo na internatnu skolu vo Svajciarsku
😀 vecer bola strasne utahana ale zaspat z tolkych dojmov nemohla asi hodinu ..dufam ze bude spat aspon do piatej ako ma vo zvyku ..fotky nahodim az zajtra ...

monline
25. dec 2010

@tinaki1275 tak to nakoniec dobre dopadlo...myslela som dnes na teba, že to budeš mať náročné...Leia asi vníma negatívnu energiu, preto tak reaguje...tak vy už máte takýto dlhodobý plán pre malú? internátna škola vo Švajčiarsku? 🙂

monline
25. dec 2010

@karinnka Emmka je krásna, ďakujeme za prianie 🙂
pozerám si priebežne vianočné albumy, kráááásne fotky máte, detičky sú nádherné a rodičia prešťastní...dávajte vedieť ak pridáte album, nech môžeme kuk 🙂
(mne nejde pridať fotky do albumu..)

meruska
25. dec 2010

@monline danko krásne sedí pri štedrom vianočnom stole
@miki060707 krasna rodinka
@karinnka ďakujeme

tinaki1275
25. dec 2010

@monline no dufam teda ze bude chciet studovat..ja sa kazdopadne pokusim ju k tomu viest...no uvidime..este je skoro..ja len tak snivam o tom co som chcela ja a nemohla som.. 😒 ale ja som mala stastie na dobre skoly na svk ,tu v grecku to nehrozi....tu je skolstvo uplne v prdeli.. ☹

monline
25. dec 2010

@tinaki1275 je fajn mať plány, sny a niečo pre ne spraviť..resp. všetko, čo sa len dá
@meruska prvýkrát sedel v stoličke, páčilo sa mu sledovať čo sa deje, ochutnávať z toho nášho po troške

tinaki1275
25. dec 2010

@monline ja malu davam asi tyzden do stolicky,vzdy len na par minut, ale robim to tak ze ked mi jeme pri stole tak aj ked je ona najedena dam ju v stolicke k nam aby sa naucila ze sa pap pri stole a vsetci spolu (ked sa da),celkom sa jej to zacalo pacit a pozera na nas a vyslovene sa natahuje po tom co jeme my ... 😀

monline
25. dec 2010

@tinaki1275 šikuľka krásna..🙂 už ju chcem vidieť, natiahni tie fotky, sľubuješ ich tak dlho...

tinaki1275
25. dec 2010

@monline uz hucim do mm nech mi najde ten blby kabel..hadam ho teraz ukecam..sedi tu a nema co robit..

monline
25. dec 2010

@tinaki1275 skús byť nežná a nie hučať do neho 😉

bambola
25. dec 2010

dnes ste skoncili nejako skoro 😕 idem pokukat vase vianocne albumy 🙂 ja som tiez pridala 😉

monline
25. dec 2010

@bambola asi len ja tu trčím a čakám kedy sa kto ozve

emanuel22
26. dec 2010

Ahojte. Dodatočne aj my želáme krásne vianočné sviatky 🙂
U nás prebehol štedrý deň celkom dobre, Adamkovi sa páčil stromček 🙂 len mu asi idú zúbky, tak je taký nesvoj už pár dní, nechce vôbec spať, ani vonku v kočíku (čo vždy zaspinkal), hoci je unavený, očká má červené, ale nezaspí, len mrnká celý čas. Tak ho mám celé dni na rukách. Chúďatko, tak sa trápi. Aj večerali sme tak, že sme si ho striedali s mm.
Sviatkujeme sami, tak mi je trochu smutno, rodiny máme obaja ďaleko...
Pridávam foto 😉

aalexis007
26. dec 2010

🙂 dobré ránko

bambola
26. dec 2010

Dobré ránko 🙂

katty17
26. dec 2010

dobre ranko babulky.
ako vidim fotky mate paradne. vsetky su niecim ine a vynimocne 😉 nam fotky nevysli velmi dobre lebo sme museli fotit bez blesku. sandra sa totiz neskutocne bala blesku a pokazde sa hned rozplakala. ☹
tak aspon par fotos pripajam 🙂

zuzik1983
26. dec 2010

ahojte babule,krasne mate fotecky,akurat som aj ja pridala,mozte kuknut 🙂

tinaki1275
26. dec 2010

@monline joj u nas neznost nezabera 😀 len rozkazy 😉 inac jednu fotku mi natahuje 40 minut.... 😠 tak to natahovalo do rana 😠

bellablonde
26. dec 2010

caute julovky
pozeram fotecky, vsetky mate roztomile deturence 😵 😵 fakt su to carovne okamihy
normalne by som si julovcatka poukladala u nas na gauc a rozplyvala sa ake su chutnucke 😵

my sme uz sklzli do "bezneho" provozu, chalani isli na par minut von, ja som stale chora, aj maly petko strasne kasle a sopli, akoze vrchol mojej zlej kondicie je horka chut v ustach, ktoru mam odkedy sme pred tyzdnom jedli rybu s piniovymi orieskami (niektorym ludom vraj sposobuju horku pachut, ktora moze trvat az dva tyzdne)...hocico zjem, chuti to horko...takze som si vobec nevychutnala vianocne varenie (solila a korenila som baj-ocko) ani jedenie.

ale zato sme si paradne uzili rozbalovanie darcekov 😉
tiez dam nejaku fotku

bellablonde
26. dec 2010

@katty17 nahodou vyborne, ta posledna, kde ste vsetci 3 je uplne krasna 😵
tie nase su zase akosi moc osvetlene 😀
@tinaki1275 leia je rozkosna...ma svetove papucky 🙂
@karinnka emminka ma nadherny kukuc 😵

bellablonde
26. dec 2010
bellablonde
26. dec 2010

@emanuel22 Adamko je velky fesak v tej macikovej capici. Drzim palce, aby uz zubky nehnevali a rychlo vyliezli von 😉
My sme tu v bratislave tiez osamoteni ... zajtra alebo pozajtra cestujeme.. mame na plane pobudnut u jednych aj druhych starych rodicov (tr. teplice, b. bystrica) takze si dosyta uzijeme celu rodinu 😉

maxara
26. dec 2010

Prijemne sviatocne popoludnie
my sa nudime, Ninka sa hra, ja som bola az teraz schopna dat nieco do zaludka, co som bola taka full.. guliver bo; super, mam rada taketo filmy.. teraz sa chystam pokracovat vo valani 😀

katarina7777
26. dec 2010

caute kocky, my sa trapime so siestou chorobou, namiesto vianocnych oslav teplotujeme ale dneska sa malemu konecne vysypali pupaciky takze by mu uz konecne mala prejst horucka... dneska sa konecne po 4 dnoch usmial, to je moj najkrajsi darcek... idem pozriet ako ste stravili vianocne sviatky vy kedze leo zaspal na babkinych rukach 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre