Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
26. dec 2010

@tinaki1275 super bola , som sa prezrala aj zemiakoveho salatu... vsak su vianoce , nie?

inak leo nema konecne teplotu, tesim sa jak male decko 😀 😝 😀

tinaki1275
26. dec 2010

@katarina7777 joj tak nech mu to vydrzi ,este ze nie si sama..tiez mu to chudatlu vyslo akurat cez vianoce..😢 a ako bolo u svokry ? predpokladam ze hlucne...🙂)

merikac
26. dec 2010

@tinaki1275 noo, vidis,,toto som si aj ja pomylela 😀 😉

merikac
26. dec 2010

@tinaki1275 juuj,,dnes som si tak pomyslela,,ze asi by som nedokazala v takom teple prezivat vianocne sviatky,,mas moj obdiv

tinaki1275
26. dec 2010

@merikac ale da sa zvykla by si si ..mne chyba hlavne mamina a segra...sranda je ze Leia dostala dve vetrovky na vianoce od rodiny ..sice nie velmi hrube ale tu ich teda nevyuzije...a ja uz pre nu na svk kupenu mam..tak ich pojdem vratit a vyberiem nieco ine..ale dnes to bolo cez obed fajn ked sme sa prechadzali po pristave a svietilo slniecko ...

katarina7777
26. dec 2010

@tinaki1275 namiesto u svokry sme boli na pohotovosti lebo som ho chcela dat prezriet kedze mal uz treti den horucky, takze ziadna oslava ale nemocnica... asi su tie vianocne sviatky zakliate kedze aj pred rokom sa mi o takomto case zacala ozyvat cysta a musela som ist do nemocnice, dufam ze buduce vianoce prezijeme v zdravi 😉

monline
26. dec 2010

pekný večer prajem
máte krásne fotky, krásne albumčeky, všade je vidno radosť z našich malých prírastkov 🙂
ako čítam, zúbky trápia, teplotujete, hnačkujete...aj u nás to je tak, malý je nevrlý, dnes mal celkom rozhodený režim, lebo od rána bol nervózny a zlý, tak som ho uspala a spal do pol 11, potom mal všetko posunuté..tiež sa ráno tak prekakal, že mi ho muž doniesol na prebalenie a tiež sa celý prezliekol, lebo mu to stieklo na rukáve až po nohavice 🙂 ale kúše silno a nezdá sa mi, že by ho to bolelo, skôr ho to asi svrbí...dnes sme boli u svokrovcov, tak návštevy máme konečne za sebou
držím palce všetkým našim dietkam, nech sa tie zúbky rýchlo prerežú a netrápia...a nech sú zdravé bez teplôt

tinaki1275
26. dec 2010

@katarina7777 joj tak to hadam do tretice na buduci rok uz bude fakt vsetko ako ma...ja sa bojim toho prveho prechladnutia ako cert ...este mala zatila nic take nemala ,ale obavam sa ze na svk nas to neminie..neviem ako si zvykne na taku zmenu teploty ..

merikac
26. dec 2010

@katarina7777 a ako ste na tej pohotovosti dopadli?

bambola
26. dec 2010

@katarina7777 kati ja som videla vsetky nazivo a ten xlr je naozaj uz ako taky maly tank 😉 navyse som mala pocit, ze mne je tak po bradu 😀
@merikac kde mam kuknut? 😕

merikac
26. dec 2010

@bambola siet domacich potrieb AZetko

tinaki1275
26. dec 2010

@monline vcera som rozkazom prinutila mm aby mi nasiel kabel ,a zistila som ze mi jednu fotku na kona natahuje 40 minut...skoro ma drblo ..tak preto som sa uz neozvala..no problem je ze moj fotak robi prilis dobre fotky ,musim najst nejaky program ako ich pretransformovat do nizsej kvaliti aby neboli take velke..

bambola
26. dec 2010

@mirka285 minule som si na teba spomenula pri potulkach avionom, v nexte maju krasne cervene kabatiky pre babule 😵 aj ked na moj vkus boli trosku drahe na to na ake dlhe obdobie budu 😕 😔 ale boli vymakane 😉

monline
26. dec 2010

@tinaki1275 poradila by som ti, ale ja to robím dosť zložito, sú na to aj jednoduchšie metódy....ja mám zas taký problém s PC, že dokážem iba raz za deň pridať fotky na koňa, či už do albumu, alebo do fora...potom už nie, ukáže sa mi, že mi to načítava, ale stojí to na prvom milimetri..ak reštartujem pc, tak to zas raz ide...budem musieť poprosiť brata, nech mi pc uprace, odvíri, odčerví 🙂 a ani mi nenatiahne všetky fotky, niektoré sú ževraj veľmi veľké, pritom aj väčšie mi to načíta..alebo že chyba pri preberaní súboru a pod..hnevá ma to..
tie fotky, ktoré som od teba videla, sú krásne..malá bola v kostýmčeku nádherná 🙂

bambola
26. dec 2010

@merikac aha, take nem poznam 😕

tinaki1275
26. dec 2010

@monline no pokusim sa niekedy vecer urobit nejaky novy fotoalbum na kona s novsimi fotkami ,necham to stahovat ked budem spat ...ja mam este ja net len cez mobilneho operatora je to ok ,ale na stahovanie fotiek tiez nic moc...no aspon ze takto to ale mam..na normalny net budem cakat este aspon mesiac..☹

tinaki1275
26. dec 2010

@monline ozaj ako brat? zdravotne myslim..

monline
26. dec 2010

@tinaki1275 jasne, však ty si poradíš 🙂

monline
26. dec 2010

@tinaki1275 stále berie lieky na spomalenie štítnej žľazy, kvôli tomu odložili operáciu, ale asi bude v januári, ak to bude mať v poriadku..strašne pribral, to tie lieky spravili, je to také celé divné..vravia mu, že má schudnúť, on aj schudol asi 20 kíl tento rok a teraz má určite 10 hore za tie tri mesiace ☹

tinaki1275
26. dec 2010

@monline no s tymi liekmi to tak byva,moja kamoska sa furt vytesovala ze je za 4 ani nepribera a potom jej zistili zrychlenu cinnost st.zlazy a ked zacala brat lieky tak pribrala 6kg za prvy mesiac..a druhy dalsie 4...teraz je furt na diete..☹.no dufam ze to bracha zvladne..kazdopadne je mlady a silny tak si nemyslim ze sa musi bat ...dnes je to bezny zakrok..

tinaki1275
26. dec 2010

no mna boli hlava, asi pojdem do postele..sovy uzite si vecer 😀

monline
26. dec 2010

@tinaki1275 hej, bežný..napriek tomu pred operáciou srdca má každý rešpekt..brat má 40 rokov, po tejto operácii asi skončí ako invalid..ale čo už..len aby všetko dobre dopadlo...ktovie..možno svoju robotu by mohol robiť, on je optik, to nie je namáhavé

katarina7777
26. dec 2010

@tinaki1275 skontrolovali malemu uska, hrdlo a popocuvali ho s tym ze vsetko mal ok a povedali mi ze s najvacsou pravdepodobnostou je to siesta choroba , co sa mi dneska potvrdilo ked sa vyhadzal... takze vlastne nic nezistili 😝

luludi
27. dec 2010

Ahojte babulky,

konecne som sa dostala k pc, lebo mm je opat v praci. Stedry vecer, kym sme neotvorili darceky bol velmi mily a skvely, potom uz to nebolo bohvieco. Ale kazdy den som sem nazrela a popozerala som vsetky vase fotky a musim povedat, ze ste mali krasne a bohate vianoce vsetky. Neverila by som, kolko krasnych stromcekov moze byt. Idem vas spatne precitat 🙂

mirka285
27. dec 2010

dobre ranko..ja som tiez tu a citam co nove,ale nechcelo sa mi prispievat,okrem toho,ze som total nechladnuta sa mi vysypali v ustach minimalne dve afty ☹
@bambola no v Devinskej vo vinoteke to maju,ci v domacich potrebach,to neviem....ten kabatik uz maju v Nexte dlho ak myslime ten isty,mozno ho uz aj zlacnili 😀
@merikac my mame nasrate v kazdej kazduckej plienke...

maxara
27. dec 2010

@merikac 😀 neviem sice, co si vydumala, ze by mohol byt dovod na malovanie spalne, ALE je to takto.. ta spalna este nebola maovana, je biela a kedze ja nemam jedinu stenu bielu, okrem predsiene a v kupelke a zachode nad kachlickami, tak je logicke, ze toto ma uz sakra dlho skrie.. a tak som si vymyslela fialovo kremovu, strasne sa tesim, bude to krasne.. a preto teraz, lebo teraz su prazdniny a mm ma tiez WFH a dovcu a tym padom k nam pridu smradosi a vymaluju to spolu 😀 lacna pracovna sila, vies.. staci nakupit karton kofoly a dve kg parkov a mas ich tu.. staci ak im slubis, ze po praci si mozu zahrat hry po sieti..

@bambola ja viem o jednej v Petrzalke, ako je policia na Namesti Hraniciarov.. tam maju pekne vinarske veci.. aj take stojany na flase a vsetko mozne, my tam pravidelne kupujeme ked nieco ohladne vina treba.. je to na terase oproti policii

maxara
27. dec 2010

@katarina7777 😕 co je to siesta choroba? to akoze je uz 6. v poradi? alebo je to nejaky nazov pre nejaku inu? 😕

@mirka285 aj ja som ochorela ☹

@luludi preco sa po rozbaleni darcekov stedry vecer pokazil?

mirka285
27. dec 2010

@maxara to sa tak vola,ze 6 choroba,najprv teplotujes a potom sa cela vyhadzes ☹ takze aj ty si chora?mna to uz pekne otravuje....

luludi
27. dec 2010

@maxara siesta choroba sa to tusim vola preto, lebo najcastejsie sa vyskytuje okolo 6 mesiaca dietata a konci ako pise mirka vyhadzanim sa
lebo ja som prvy krat nedostala svoje tradicne pyzamo na vianoce, ale nejaku extra kozmeticku sadu na skraslovanie, co by som mozno predychala (asi nie), ale s poznamkou, ze v pyzame ma mm vidi stale, ze to chce zmenu, co by som mozno predychala (urcite nie) a totalne ma vytocilo, ked som v tej sade nasla anticelulitidovy krem, pretoze teda CHVALABOHU z celulitidy nemam ani len naznaky... Takze momentalne fungujem v rezime byka 😠

maxara
27. dec 2010

@mirka285 @luludi 😲 to fakt? to prvy krat pocujem take cosi.. no teda, mam ja ale hrozne medzery

@mirka285 ano, ochorela som asi vcera, ma boli hnusne hrdlo a mam aj taky zacinajuci hlboky sopel.. neznasam to.. snad to Ninka nechyti odo mna

@luludi ☹ no toto.. takze ti chcel urobit radost kozmetikou a nevedel, ze ta to takto naserka.. inak praveze, ked ta furt vidi v pyzame, tak ti mal kupit nove, aby si zmenila satnik 😉 ak ta to potesi, tak ja mam celdu aj za teba a aj za dalsich desat juloviek a mne nikto neda anticelulitidny krem, lebo si vsetci myslia, ze mi to aj tak nepomoze ku krase 😀 a pyzamko som uz nedostala ani nepamatam.. musim si vzdy ja kupit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre