Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
27. dec 2010

@maxara najhorsie je, ze z domu odchadza ked spim a prichadza, ked uz maleho uspavam a to pomaly idem spat aj ja, cez vikend ked je doma musi vidiet, ze nie som stale v pyzame, no nic to, pre zachovanie stastneho manzelstva budem spat v plesovej robe 😖 Ked on truba moja krasna, vzal prvy kozmeticky balicek a NEPOZREL aky a samozrejme, ze vybral taky pre damy nad 50. Muz...

maxara
27. dec 2010

@luludi 😅 mojko.. a nic ine si nedostala? urcite ano

luludi
27. dec 2010

@maxara maxinka mi mame tradiciu len jedneho darceka, takze od mm nic, ALEEE v januari ideme k nasim domov a teda neklesam na duchu 😉 .Ono je to vlastne banalita, ale to uz je nepodarena bycia povaha, ktora proste nelubi prekvapenia. 😉 🙂 MM si hned uvedomil, ze to teda nevyslo, uz len treba pockat, kym prestanem vidiet nacerveno, co trva tak 3 - 4 dni.

Inak citala som spatne, aj risi ma teraz take blbe obdobie, ze sa mu nic nechce a nepaci a co je horsie, neviem najst spravny cas, kedy ho ulozit, vecer co zaspaval medzi 7 - 8 zaspi az po 10, sice spi az do rana, ale do desiatej to je hrozny boj. Cez den spi dokopy max 1,5 h. Aj ziva, aj ocka si trie, ale neulozi sa.. neviem si to vysvetlit 😕

monline
27. dec 2010

dobré ránko baby 🙂

@maxara zasmiala som sa, ja už veru celulitídu neriešim, načo aj..a tiež by mi nepomohlo ani desať balení nejakých mastičiek 🙂 a ak aj hej, aj tak som už ako dalmatín fľakatá, načo riešiť nejaké pomaranče? 🙂

@luludi tak toto tvoj drahý prepískol...a on bol spokojný s darčekom? čo si mu?

monline
27. dec 2010

včera som tu v noci písala, ale zamrzlo mi to, tak sa to neodoslalo...videli ste aké krásne fotky má @lela1809 v albume?

margaretka08
27. dec 2010

ahojte mamičky mam babetko narodene v tomto mesiaci a chcela bi som sa vas spitať či chodite z detičkami von aj ked je -5 stupnou

monline
27. dec 2010

@margaretka08 ja chodím, ale len na chvíľu, prevetrať sa...ale keď veľmi silno fučí, sme doma

maxara
27. dec 2010

@luludi 😀 no tak sa tu trosku vybujac a hned sa ti ulavi.. inak, ked jeden darcek, asi by som si dala velmi zalezat, aby to bolo to prave orechove.. ale tak napr ja prekvapka milujem a dostala som od mm naozaj prekvapko. Kupil mi prsten strieborny s granatovymi ockami cervenymi, krasny.. presne taky isty mam aj akvamarinovy. Ten model prstena je jediny, ktory "obleciem" 😉 a k tomu mi dal privesok, tiez s granatom tiez strieborny.. krasne.. a tak som spokojna. tam na fotke mam modre sperky, akvamarinove a ten prsten je taky, co som teraz dostala v cervenom

Ninka je vselijaka, ale teda ja si klopkam, lebo rezim ma teraz krasny.. vstava o pol osmej rano, o pol jedenastej idem buskat, potom sa zobudi, o 13tej obedujeme prikrm, potom cajik a za taku pol hodku mliecko, lebo teda jej tie prikrmy absolutne nechutia.. a potom ide zakratko spat, potom sa hrame spolu aj dve hodinky a potom sa zase uklada, vstane tak o 19tej a o 20tej kupeme a potom uz prsko a dovi.. niekdey zaspava az do pol 22, ale prakticky o pol 21 zhasnem a ostane len telka svietit a sme ticho a iba ju max pohladkam, ale uz sa nerozpravame

maxara
27. dec 2010

@monline Mon, az teraz som si ich kukla.. Lela ani nedala vediet, potvorka 🙂
ano, ja tiez celdu neriesim, keby som schudla 30 kg, tak by som riesila, nech uz som pekna teda.. ale kym neschudnem tak celda moze byt moja kamoska 😉

monline
27. dec 2010

@maxara pekne zvládnutý režim, Ninka je kočka...u nás to našťastie je podobné...takže teraz ti spinká tak ako Daniel, však?

monline
27. dec 2010

@maxara pochopila som, že nemá zmysel voči nej bojovať 🙂)

maxara
27. dec 2010

@monline ano, teraz sa tvari ze spinka.. resp zaspala o pol 11 a teraz sa uz mrvi, ale ked budem po tichu, tak este zavrie oci.. ano uz zatvara.. vysivam jej totiz cosi na tie podsedaky, co chcem zosit do zasteny

monline
27. dec 2010

@maxara šikuľka kreatívna si 🙂 som zvedavá čo si vymyslela

maxara
27. dec 2010

@monline proste je to taka kamoska, co sa ta nepyta, ci ju za kamosku chces.. lepsie je ju prijat a vsetkym ju predstavit, nech sa vyhnes zacudovanym pohladom 😀 😀 😀 a poznamkam

maxara
27. dec 2010

@monline este som len zacala.. vysijem tam kvetinky, lebo celu izbu ma takym kvetinovym motivom spojenu.. spojovacie prvky su kvety a stvorce

monline
27. dec 2010

@maxara no jasne..aká hrdinka..a kto tu riešil, že nepôjde s malou do bazéna? 😀

monline
27. dec 2010

@maxara hej, videla som vtedy fotky, pekne si pomaľovala steny...rovnaký motív- to bude super....
ja zvažujem, či ísť do IKEA, či sa oplatí..sú výpredaje, chcem tam kúpiť knižnicu, ale nerada by som sa prebíjala cez masy ľudí, neznášam to

maxara
27. dec 2010

@monline nemusis ist cez masy ludi, ved si len kukni na nete cislo, rad a miesto v sklade a sup ho rovno do skladu a kup to.. alebo sa priamo tam dole opytaj, ked vies ktoru.. ja ked idem na hotove, idem rovno takto..

Ano ja viem, lebo niekedy je est horsie, ked ju predstavim a vsetci sa aj tak pozru s odporom 😀 😀 😀 a pozru sa aj ti menej vsimavi.. no ja teraz riesim to, ze do bazena s Ninkou neviem kedy sa dostanem, lebo po pruhu 6-8 tyzdnov nehrozi ist nikam, lebo ju nesmiem zdvihat a navyse po tej operacii cez najblizsie kramy idem na gyndu vypalit krcok a 6 tyzdnov budem mat krvavy vytok 😖 ☹ takze...

mirka285
27. dec 2010

bavite sa o celulitide,tak ja na to,ze nie som moc tucna,mam najstrasnejsiu celulitidy z celej rodiny,moj otec nam dal pod stromcek velikansku tasku a Avon vyrobkami nech si kazda vyberieme co potrebujeme a ja som si vybrala DVA anticelulitidove kremy a jednu spevnovaciu masku na krk a dekolt 😕 😕 baby keby ste videli ako vyzeram by ste sa ma zlakli,mne sa supe cely ksicht z toho co stale smrkam,navyse mam same jebaky...no otras,ved ja nemozem ist ani von medzi ludi 😢

monline
27. dec 2010

@maxara no..stojí to aspoň za pokus..zajtra bude muž doma, tak by sme mohli tú ikeu skúsiť...
čaká ťa náročné obdobie, už aby si to mala za sebou

monline
27. dec 2010

@mirka285 mirka, ty si aj s jebákmi a ošúpaným ksichtom krásna, čo to riešiš? 🙂))

mirka285
27. dec 2010

@monline tentokrat je to fakt zle,neklamem ☹ vyzeram ako nejaka supolienka 😒

mirka285
27. dec 2010

aj ja by som chcela ist do Ikei,chcem kupit taku zavesnu siet na hracky,som to tam tusim videla a mozno este nieco co by mi padlo do oka....ale moj Gabo samozrejme uz dnes musel ist robit 😠

monline
27. dec 2010

@mirka285 no ale ked si chorá...vyzdravieš a aj nos bude v pohode..a na celdu máš prípravky 🙂 kalanetika tiež pomôže spevniť svalstvo..
ja na tvár nemôžem takmer nijaké prípravky, lebo sa vyhádžem..ani tie najjemnejšie..takže síce som bez vyrážok, ale prirodzene "opotrebovaná" 🙂

monline
27. dec 2010

@mirka285 ja už rok chcem kúpiť knižnicu, rozmer 150x150, tuším maxi má v bledom, ja chcem tmavú...a do zelenej izby zas polovičný rozmer zostavy, mal by tam Daniel hračky, kým nemá svoju izbu (asi mu aj tak táto zelená prischne)

luludi
27. dec 2010

@monline drahy dostal hrazdu na cvicenie, uz 5 rokov o nej basni, ale nemal odvahu si ju sam obstarat, lebo sa mi nepacila predstava, ze mi to bude strasit v spalni nad dverami, taky bol nadseny, ze si ho rozbalil uz tyzden pred vianocami, lebo ju nasiel. Takze aby nemal pod stromcekom prazdnu krabicu, dostal este zalozny disk - som nenapadne vyzvedala u jeho kolegu, co su kamosi, aky chce... bol rad.. musim povedat, ze aj ja som bola, ked som videla ten jeho blazeny usmev 😵 😵 😵
@maxara: teda misko je super.. si ho straz 😉 🙂 ja kamene lubim, ale najradsej nosim perly a musle 🙂 tie mi tak neovplyvnuju naladu. Posobia na teba kamene?
@mirka285: neeeeveriiimmm, som videla v albume tvoje brusko.. a v dobrom zavidim 🙂 a hlavne ta chvalim verejne

monline
27. dec 2010

@luludi tak aspoňže si muža potešila..a on sa asi bude snažiť ti to vynahradiť, nie?

luludi
27. dec 2010

@monline @maxara: my uz sme fungovali na velmi podobnom rezime, tak dufam, ze sa to coskoro upravi, podla davida to je rastovy spurt... kedze je mojmu dietakovi mala uz aj 74, verim, ze po polroku sa to kusok zastavi 😅

bambola
27. dec 2010

@mirka285 @maxara dakujem , pojdem kuk 🙂

alllexa
27. dec 2010

Ahojte, ja sa z darcekov tesim, dostala som Dancing stage na XBOX (na obrazovke ide hudba a sipky, podla ktorych mam nohami stlacat jednotlive panely na takej podlozke), tak na to tancujem🙂 Okrem toho som dostala karaoke aj s mikrofonom, tiez na XBOX, tak si ma susedia uziju..🙂

@maxara - nemas to lahke s tymi zdravotnymi tazkostami:( My do bazenu tiez tak skoro nepojdeme, budem rada, ked sa Miskovi ten zadocek vobec zahoji, lebo to stale vyzera rovnako, zajtra ideme na kontrolu.

@mirka285 @monline - jaj, a vy co riesite celulitidu? Ved ste obe stihle! Podla mna je super, ze mate dobru postavu, celulitidu ma 95% zien. Mirka, a s tym supanim tvare - to Ti urcite prejde. Ja mam zase totalne vysusenu tvar aj ruky, hoci si ich stale kremujem. Az sa mi z tej suchej pokozky robia cervene flaky pri nose.

@luludi - my mame tiez s malym boj, chodi spat okolo desiatej a vcera sme dokonca bojovali do pol dvanastej! Tebe potom aspon spi, ale moj sa do rana este 4 krat zobudi...

@katarina7777 - to je smutne, ze ste mali take Vianoce:(

@tinaki1275 - nas tiez vcera vecer strasne plakal, ale asi z bruska, zubok ma uz vonku. A tiez sa mi dost casto prekakava az na chrbat🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre