Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
27. dec 2010

@merikac uplne chapem a schvalujem, na napriklad vidim na malej svagrine, co ma 14 rokov, ze je tak zvyknuta, ze dostane po com tuzi, ze ju vlastne nic nedokaze prekvapit a potesit.. a to mi pride smutne ☹ vsetkeho vela skodi
@tinaki1275: mm je taky, obcas vie prestrelit... na pobavenie, ked sme kupovali obrucky na svadbu, pytali sa nas, ci do nich nechceme dat vyryt nieco osobne a mm po sekunde uvazovania vyhrkol, ze: rodne cisla?

merikac
27. dec 2010

@denisse Nela je uzasna,,,vsimla som si,,ze rozpravas po slovensky,,,ona po cesky,,ako to riesite doma?....mluvis na deti, ci rozpravas?

bambola
27. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 zlaty
lulu ty opica, uz si mohla mat pancusky. dnes som sice von nebola lebo mala spala ale vcera som sa spacirovala po okoli ale ked neviem presne kde byvate 😠

merikac
27. dec 2010

@luludi- museli byt prekvapeni... 😀 . ozaj,,ked som smirovala po fotoalbumoch,,tak som si vsimla,,ze vy s mm,,akokeby ste boli surodenci :D

bambola
27. dec 2010

@denisse zlata je, tiez som si vsimla, ze mala rozprava cesky ale tomu sa asi neda vyhnut kedze chodi do ceskej skolky ale isto vie po slovensky, ked ju upozornis tak rozprava slovensky?

merikac
27. dec 2010

@mirka285 juuj, Mirka,,ja by som taky spolocny darcek veru brala- ze dovolenka.............ale tomu mojmu zasranovi by to aj tak nic asi nepovedalo........my sme Denisovi temto rok kupili len pamatovku do pc,,,a rifle a sachy,,,,,+ darceky od starych rodicoch,,,

tinaki1275
27. dec 2010

no uz som vas docitala...inac k tym darcekom ..mne mm vzdy urobi prekvapko po vianociach vacsinou ked sme na dovolenke vzdy kupi tajne nejaky sperk od swarovskeho ..a ze mi aspon pod stromcek da kozmetiku to je u nas pokrok ..pred takymi 2 rokmi mi nedaval nic len sa pytal ck chcem a aposielal ma kupit si to ..☹ a este som dostala aj take krasne cokoladove prasiatko pre stastie asi 1,kg,to asi aby som pribrala..ale u nas padla otazka ze co by som chcela a moja odpoved bola dovolenku na svk ...takze to bude a som maximalne spokojna..🙂)
my sme mali vcera strasnu noc..od druhej do siedmej sa Leia budila kazdych 20 minut a nie zeby plakala len nervacila..o siestej sa mi v kuchyni zosral Pinkie -ani nezaknucal predtym ze potrebuje.,,svina jedna rozmaznana..a smrad v celom dome z toho jak hrom ,tak som cistila o siestej rano celu podlahu ..a mna boli este odvcera hlava kedze som nevyspata a beriem tie odprone silne atb na tu lymfaticku uzlinu ...no co k tomu dodat ...moze byt este aj horsie..takze sa v podstate mam dobre 🙂

merikac
27. dec 2010

@bambola cize ty si s tymi prsickami u nikoho nebola?-------- ja som tiez citala to iste co ty,,,ale aj tak som sla k lekarke,,,ja viem,obcas asi prehanam,,ale no co uz somnou

luludi
27. dec 2010

@bambola adresu a telefon som ti uz davnejsie poslala v IP, byvame hned pri OD Saratov, priamo pred nami je posta 😀
@merikac: ale ano, mame podobne crty a odkedy mam tmave vlasy, tak je to este viac badat. 😉
@denisse: to je krasne 😵 😵 😵

bambola
27. dec 2010

@merikac neboli sme nikde ale mozno je to aj tym, ze mam doma lekara 😉 keby som nemala mozno by som tiez utekala tak si nic nevycitaj 😉

tinaki1275
27. dec 2010

@luludi 😀 no to je teda pripad..to sa teda tej kozmetike necudujem 😀 to je nahodou uz pokrok ,mala by si sa tesit.. 😉

merikac
27. dec 2010

@bambola vidis,,to ma nenapadlo- diagnoza stanovena hned od dveri,,,,len tak na margo, z vlastnej skusenosti,,to ze ma clovek v dome lekara, byva niekedy nie prave prinosom,,,,,ked nas nieco suzovalo, tak vzdy odpoved bola,,to nic neni,,to je len to a to a bola som vybavena- najviac sa mi pacilo, ked som mala pocit, ze slabo vidim do dialky,,tak mi dal citat tu ich tabulku na dverach,,- inokedy som videla vsetko az na samy spodok a zrazu som nedokazala precitat od spodu druhy riadok- a odpoved bola- to si na tom este dobre , ja nevidim na druhy od vrchu- a tak som pekynch par rokov chodila bez okuliarov do dialky,,,az nahodou som sa dostala k ocnemu a zistila som , ze ja konecne vidim aj tvare v telke tym hercom 😀 ,,,,,,,,,,,,,,ale je jasne,,ze ked uz bolo ozaj nieco vazne,,tak to vzdy pomohlo,,

luludi
27. dec 2010

@tinaki1275 ja som rezignovala po prvom valentinovi, kracali sme po meste, krasne snezilo, vsetko vysvietene, tazka romantika vo vzduchu a okolo nas chodili muzi s kvetmi a mm zavalil, ze kto ma meniny? moja odpoved: valentin, odpoved mm: Ano? to ich je tak vela? ja ziadneho nepoznam... Som vtedy pochopila, ze tadeto cesta nevede a po prvych vianociach - cista katastrofa - som zaviedla kult pyzama = na hocijaky sviatok si prosim pyzamo. Takze bol aj vlk syty aj koza cela.. 😉 🙂 🙂

tinaki1275
27. dec 2010

@luludi 😀 jaj takze to sidostala prve varovanie hned na zaciatku 😀 pyzamo je super vec.. 😉

merikac
27. dec 2010

@luludi takze ty mas uz celkom slušnú zbierku pyžám.......schválne ktoré sa ti páčilo najviac?

maxara
27. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 😀 teliak, ale aspon sa nenudite.. ja mam takeho ITika doma, takze viem, aka je to radost.. ale raz som ho brutalne nachytala.. mal tu kamarata z vysky, cize tu mleli debiliny o funkciach, derivaciach a integraloch a ja som sa ho spytala, ze co im taka funkcia hovori (a hlavne coho a aka funkcia to je), ved tam vsetko musis zanedbat a potom ti vyjde z toho parabola alebo hyperbola limitne sa bliziaca k nule ale nikdy sa tam nepriblizi.. a on mi zapotil, ze vsetky funkcie su na nieco a ze sa daju vypocitat, tak som mu kazala nech mi teda vypocita ochrannu funkciu plota 😀 😀 prosteeee..

@merikac mm sa dohodol s prdosmi a ver tomu, ze tazko su napomocni v hociktory den v roku.. im je jedno, ci su sviatky alebo nesviatky.. a tak to musis vyuzit.. musis sa na to pozerat, ze toto je obdobie roka, kedy maju prdosi prazdniny.. a navyse, my sme spalnu vypratali a Mato napisal mm sms, ze nepridu, lebo medved.. jasne, ze sa im nechce.. cize ideme malovat sami..mojou ulohou bolo vybrat farbu, nic viac zatial 😉

luludi
27. dec 2010

@merikac v maji budeme spolu 10 rokov, z toho 5 ako manzelia, takze ano, pyzam by sa u nas naslo dost. Hm... tazko povedat, mam vela oblubenych, mala som rada tematicke, napr. ked som lezala v nemocnici, dostala som pyzamo, na kt. zadnej strane bolo vytlacene: pozor, hryziem! alebo jarne pyzamo - biele s ruzovymi pukmi, vianocne pyzamo s lobom.
keby ste nevedeli, LOB je krizenec soba s losom a zije na polarnom pole 😉

merikac
27. dec 2010

@maxara svoju ulohu si splnila na 1*-teda dufam,,ale dolezite je, ze je uz vybrata,,,neboj oni pridu, ci?

merikac
27. dec 2010

@luludi 😀 to vianocne musi byt uzasne,,,uz viem co kupim buduce vianoce,,mam za ulohu zohnat take pyzamo celej rodine,,lebo my po stedrom vecery-nasledujuci den cely travime v pyzame 😀

luludi
27. dec 2010

@maxara 😀 🙂 🙂 no ano, ty mas doma podobnu odnoz muza z marsu 😉 ale pekne si mu dala 🙂 ja by som asi najskor zarvala, ze ci ta hyberbola bola aspon ruzova.. taketo vyjadrenia ho dokazu vzdy vyviest z miery 🙂

ericica
27. dec 2010

ahojte co porabate???ja mam chvilku pre seba malinka zaspala a druha sa hra s novymi hrackami....idem si vas preluskat kym mi mala dovoli...
ozaj nebola tu miki???ci nepisala ze bola u dr s malym lebo mal horucky a kaslal....mne malinka zase zacala kaslat dufam ze jej to nevleze zase na priedusky 😲

tinaki1275
27. dec 2010

@maxara my budeme tiez malovat ,takze v tom nebudes sama..☹ my zase malej detsku izbu ,kedze v tom novom dome su vsetky steny biele ..takze tento rok robim malej detsku uz druhykrat 😉

maxara
27. dec 2010

@merikac to tazko, oni su teraz tazki mavpazisti 😠 a trapni navyse.. ja ked som mala 17 som nebola veru taka trapna 😀

ericica
27. dec 2010

no uz vidim ze miki pisala 😀
@mirka285 juj taku spolocnu dovolenku by som brala aj ja ...mozno v lete daku last minut......ale neviem ci je dobre brat rocne dieta do eypta lebo ja mam v plane teraz egypt.....uz pozeram dlhu dobu na nete hotely a neviem si pomoct uplne som sa do toho miesta zamilovala 😀

tinaki1275
27. dec 2010

@ericica ..to by som neriskovala...radsej chod niekde blizsie ,nejake taliansko ,grecko?

maxara
27. dec 2010

@luludi ano, podobne kvapky u zahnojujem bezne.. niekedy sa uz musim krotit, lebo Gabo si uz niekedy pri mojom pohlade predstavuje aku asi stupidnu otazku idem polozit a skor ako pokracuje, pozrie na mna a povie, neviem, asi cervenuuuu 😀 a nakoniec vysvitne, ze si myslel, ze sa opytam akej farby mal zubnu kefku ten kolega, ktoreho musel vyhodit 😀 ano, mam zlu povest u jeho kamaratov, ale aspon je sranda

@tinaki1275 no aspon mozes vychytat muchy 😉

ericica
27. dec 2010

@tinaki1275 taliansko uz mam prechodene z oboch stran ale to grecko by som riskla.....nejaky pekny ostrov ale tay malinky.moj sef bol raz na ostrove kalymnos poznas ho?ze to tam moc nezije ,taky zapadakov ale ze je tam krasne more a hlavne pokoooooj 🙂

mirka285
27. dec 2010

pomooc moje dieta sa najradsej hra s diakovym od telky 😒
@ericica mne sa v Egypte velmi pacilo a urcite raz pojdeme,lebo Gabo nebol...
@merikac ja s tou hrckou tiez pre istotu pojdem,ale fakt z po sviatkoch,lebo nemienim byt dve hodiny stravit v cakarni s chorymi detmi a tiez ma ukludnuje,ze nie sme jedini hrckovi 😀

merikac
27. dec 2010

@mirka285 dialkove, mobil- to su naj hracky, ktore pritahuju emmuu ako magnet...aj mna ukludnije zistenie, ze nie sme v tom sami

merikac
27. dec 2010

@tinaki1275 ty to uz mas tak nacvine, teraz uz vies, ako nechces aby ta izba vyzerala,,,,takze mala bude mat izbicku eno - nuno,,a ani neviem ci si spominala,,ako ste sa zbyvali,,je to lepsie,,citis sa lepisie, ci si zvyknuta na take zmeny?? ja keby som sa mala stahovat,,tak neviem ako by som sa rychlo dokazala stotoznit s novym byvanim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre