Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. dec 2010

@jaruska8 som sa zasmiala na tom zemniaku,,,,to sa aj mne stava....:D

merikac
28. dec 2010

@jaruska8 pekne foto,,,,,,,,inac u nas sa vianocna atmosfera a nalada taha az do 3 kralov,,cize my stale sviatkujeme,,,pre nas nekoncia vianoce stedrym vecerom a stefana,,,,,,,,

merikac
28. dec 2010

@bellablonde juuj,,tak skore uzdravenie, hlavne pre maminu,,,lebo len tak pre nic za nic, si ludi v nemocnici nenechavaju.......a jasne, ze aj vam,,,,,,

bellablonde
28. dec 2010

@jaruska8 😀 😀 vsak je hnusne, co by si chodila von, len pekne budte v teple domova 🙂
mne to tiez akosi rychlo zbehlo a tym, ze nejdeme navstivit rodinu sa mi sviatky pekne skratili 😒
Ninka ma noveho kamosa psika? Nasa sasena dostala takeho podobneho slona, sice nerozpravajuceho, ale je z neho uplne vytesena 😀 ma na sebe zopar sustitok, piskaciek a hrkalok, z chobota mu trcia hrkajuce gule 😀

bellablonde
28. dec 2010

@merikac marianka diky, musime sa s tym popasovat

bellablonde
28. dec 2010

chcela som pridat nejake fotky, ale zistila som, ze ziadne vianocne nemame...ani spolocnu pri stromceku 😢 teda nieco by sa naslo, momentky, ktore ale vobec nevyzeraju ako zo stedreho dna
museli sme krotit maleho peta, potom rychlo zacat jest, lebo uz bol velmi hladny, napokon sme jedli jedno cez druhe, sasku sme si striedali na rukach, lebo nechcela byt v lehatku.... no proste sme mali taky mily chaos 🙂
(to poznaju asi viacdetne maminy, ze?)

jaruska8
28. dec 2010

@bellablonde Nám zase malá skoro prespinkala štedrú večeru, nuž, ale hlavné, že si darčeky pozrela. 😀 😀

jaruska8
28. dec 2010

@merikac My už ani sladké nemáme, všetko sme (s prepáčením) zožrali. 😝 😝 😝 😝

bellablonde
28. dec 2010

nam zostali len nejake zbytky na dne krabice 😀
mala som napecene tri druhy a vyjedali sme ich len co vychladli
som rada, ze je po nich a nemusime vo februari vyhadzovat 😀 😀
vcera vecer som sa pustila do chipsov a snorila v skrinke, ci nemame nejaku cokinu 😝

bellablonde
28. dec 2010

idem, saska spinka, ale petulo sa zobudil, treba mi ho obriadit
papa

tinaki1275
28. dec 2010

dobry podvecer baby ,tak nam sa zase zhorsilo pocasie,leje od vcera vecera..ale nejako mi to je aj fuk...mame za sebou dalsiu nie velmi pokojnu noc..zo 3 zobudenia ..ja uz bohuzial ani medzitym nespim ..takze moj spankovy deficit sa zvysuje kazdym dnom .a rano spala len od 7.00- 9.00 a potom sme zaspali az o tretej a to je klasika do siestej..ale to stihnem akurat domace prace ako tak,vyvencit psy a pod. 😒
Inac Leiu uz nemozem nechat samu pod hrazdickou bez vankusov okolo ,dnes som to riskla a za 5 minut sa presunula asi 2 metre pod stromcek ,bola by ho na seba stiahla.. 😒 ona sa pregulava sustavne a dokonca skrci nohy pod seba a takym podskokom sa presunie aj dopredu,ja sa desim ze mi zacne coskoro stvornozkovat ,ved to je este skoro nie?inac sedi uz prakticky sama,a miluje sediet v stolicke ked papa..tak aspon to ..lebo nase lehatko sme prikrmami prakticky zlikvidovali ..no idem ja zase otrocit k zehlicke kym mozem... 😠

bambola
28. dec 2010

@katty17 tak stari rodicia vedia ake darceky treba kupovat 🙂 ja to asi neupim, u nas miesto nie je a ked zacne lozit tak aj tak mi na tom nebude ale vsade inde 😀 a u nasich je sice velky barak ale to ju mame v prenosnej postielke, tam ma svoje ihrisko 😉

my sme sa boli na hodinku prejst, chceli sme pozriet @luludi ale asi boli este u lekara 😅 a teraz doma vyzieram kolaciky 😝

macik27
28. dec 2010

no tak pridám aj ja nejaké vianočné 🙂

mirka285
28. dec 2010

vidim,ze vsetky nase deti dostali hovoriacich psikov 🙂

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 ty sa prosim ta vykasli na jeden den na upratovanie a lahni si poobede s malou 😠

@macik27 krasna je 🙂 mamin darcek 😉

merikac
28. dec 2010

@mirka285 😀 na nas jezisko asi zabudol...nam hovoriaceho psika nedoniesol 🙂))))))))))))

merikac
28. dec 2010

baby boli sme s nununkou vonku- poviem vam,,kraaasne snezi, aj som sa bala, ze mi sa mi mala udusi pod tym platovym plastom,,,,tak som ju stale pozerala,,ale deti nam krasne prespali od 16- az do teraz,,,,,stalo to za to,,a hlavne sme sa vykecali :D- len sme nezistili , kde byva gabika 🙂))))

mirka285
28. dec 2010

@merikac aspon ste aspon poklabosili,ja som bola vonku ibapol hodku,bola som si kupit v lekarni tehu test,lebo ja stale nemam kramy 😕 test negativny tak nechapem kde tolko trcia 😠 asi ste Jeziskovi zabudli napisat,ze chcete toho psika 🙂

merikac
28. dec 2010

@mirka285 Mirka-aj mne minuly rok vysiel prvy test negativny...tak ale to som bola ja 😀

tinaki1275
28. dec 2010

baby toho psika mame asi vsetci , 😀 akurat ze mi ho mame v grectine...tak budem musiet kupit aj slovenskeho ...my sme ho ale nedostali na vianoce ale kupili este pred dvoma mesiacmi ..mala ho zboznuje..

katarina7777
28. dec 2010

@oacka nebude mat kika nahodou siestu chorobu? my sme ju prave prekonali, leo mal tri dni teploty bez inych symptonov a potom sa vyhadzal a po dvoch dnoch bol ok.

mirka285
28. dec 2010

@merikac no tak mne vzdy ked vysiel pozitivny tak som aj bola tehu,a inak mi vzdy vysiel negativny...a uz mi meskaju tyzden a ten test ma vysoku citlivost,takze by to uz ukazalo,ja asi kvoli tomu,ze som chora nemam este,alebo mi jednoducho este nechodia pravidelne...ja sa naozaj necitim na tretie dieta teraz...

katarina7777
28. dec 2010

@tinaki1275 aj my ho mame asi 2 mesiace a je to leova najblubenejsia hracka, uz aj mm vyspevuje hlava, ruky , brusko, kolena 😀 😀

merikac
28. dec 2010

@mirka285 istotne to je tou chorobou,,,,a je aj zima,,tak preto maju take meskanie 🙂

sunnygirl
28. dec 2010

Ďakujem vám dievčatá za pochvaly, aj by som s vami popísala, ale nakoľko som od pól štvrtej hore 😒 , a ťahám už týždeň (manžel uspáva neskoro večer, lebo našej princeznej sa nechce spať a potom je taká nervózna, že si strašne silno šúcha oči, až tak hystericky 😖 ) tak idem spať, dobrú noc 😉 a ...príjemné písanie 😵
- tu v ZV poriadne nasnežilo vonka je krásne ale zimno -13 bolo cez deň.
@mirka285 to je divné, ani nekojíš a návšteva z Ruska (ako ja volám menzes) nechodí?????? 😨 😨 😨 inak ja som si tiež kúpil tehu test, keď mi 2. krát meškali, ale teraz mi chodí každých 35 dní, skoro presne týždeň mešká. 😒
- ako tak letmo čítam, tak Vám detičky spinkajú, tá naša nie veľmi... 😨

sunnygirl
28. dec 2010

takto snežíííííííííí

mirka285
28. dec 2010

@sunnygirl no uz som navstevu z Ruska dva krat mala,teraz mala prist treti krat ale asi sa niekde zdrzala 😀 stavim sa,ze pride v tu najnevhodnejsiu chvilu 😠

maxara
28. dec 2010

ani my nemame psika ☹

tinaki1275
28. dec 2010

@maxara tak kupte Ninke na nejake vymesacie 😀 fakt je to super hracka..

tinaki1275
28. dec 2010

no idem sa vrhnut do boja s malou ,pokusim sa ju uspat... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre