• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 :grinning: + rychle dievca
28. dec 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline si tu zlato? :confused:
28. dec 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :wink: vyzera to tak ...uz je klud 20 minut..a ja som sa pustila do citania mudrej knizky o spani co mi poslala este v juli jedna baba do IP..to som netusila ze to budem potrebovat ..mozno sa docitam nieco co este neviem.. :wink:
28. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ak najdes daku zarucene osvedcenu radu,,tak sa snou podel......
28. dec 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mon tu neni,,ale zlato som aj ja,,, :grinning: ,,,,,,,,,,maxi,,sikulka,,,krasne zdekorovane,,ja som na teketo veci lava,,viem co sa mi paci,,ale zrealizovat a napadnut ma to,,tak to by som asi zo sameho svojho konca nevydolovala,,,,,,,,,,,
28. dec 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: ale jasne, aj ty si zlato.. hlavne ked lichotis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vedela som, ze cosi vysivas..ale nezaregistrovala som na ake vankuse,,,,inac ziram,,ze ty si aka kreativna a akcna medzi sviatkami,,vysivas,,malovat idete,,som zvedava, cim este stihnes do konca roka prekvapit,,,ja sa tak medzi sivatkami leda zmohnem na vlozenie riadu do umyvacky :grinning: ...........ano,,priznavam bez mucenia,,som zdochliak- teraz do pismena,,okrem hrdla ma chytili aj sople :angry:
28. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 joj nestras beries nam nadej :frowning2:
28. dec 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 mirka sa asi pridala k malej a gabkovi sledovat tv :grinning:
28. dec 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac vlastne som sa uz teraz docitala kde je asi nas problem..nechavam ju spat popoludni vela..az 3 hodiny a to od pol stvrtej do po l siedmej .. a vraj pred vecernym spankom ma byt hore az 4 hodiny a aktivna...asi jej zajtra hodku useknem a uvidim co to s nou urobi ..
28. dec 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 tak toto som sa snazila urobit aj ja s malou a zopar krat sa mi stalo,,ze zalomila o 19,30co nevydrzala,,ona proste okolo tej piatej, pol siestej musi spat,,
28. dec 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, citam ze rozoberate spanok, ako vam spia deti cez den? ale doma, nie vonku, lebo nas maly spi doma zasadne 2 x 20 min. za cely den, ked sme vonku v pohode vydrzi aj tri hodky ale iba ked sa vozi a v tomto pocasi sa mi nechce chodit tak dlho po vonku, vlastne sa ani neda tak som rada ked spi aj hodku, ale ako napr. dnes no hotova psychiatria ja uz z neho nemozem, stale sa chce len nosit a malicko spi, ako mu mam ten spanok doma predlzit?
28. dec 2010 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275
@merikac no nebudem klamat,mala ma najvacsiu zabavu teraz,suchoce so vsetkym co nasla v postielke....a pred spanim je ona hore,sice zalomi okolo pol siestej ale iba na pol hodku maximalne a o osmej uz pekne spinka...ja nechapm co dnes robi,ona je zase uplne cula :frowning2:
28. dec 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak to uz ani nespominam, aka som strasne chora.. ved preto aj nejdem spat.. spim teraz s Ninkou v izbe, mm spi v modrej novej.. spanu dnes celu napenetroval a strop uz aj vymaloval na bielo, zajtra vsetky steny na farebno a pozajtra umyvat.. a nastahovat veci, lebo na silvestra musim uvolnit vsetky izby, lebo tu bude coromoro
a ja mam momentalne beton v nose.. nejde mi nijak von, ani kvapky nic.. a potom sa zrazu spusti taky, ze na 10 servitok.. uz ani nehovorim, ze som s nimi rezignovala a chodim smrkat do umyvadla, do zachoda.. nos mam brutal cerveny, takze si ani netrufnem prilozit vreckovku nan.. :frowning2:
28. dec 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ako tak sledujem, tak mame tie deti na jedno kopyto,,na striedacku si kazdy den jedno z julovciat bere sluzbu a zabava rodicov do neskorych nocnych hodin,,,,,,,,,,:D
28. dec 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara asi takyto stav caka aj mna o den +mozno zajtra rano,,ale stva ma, ze koncom novembra som bola chora,,ze co to dofrasa zase mam?!.......tak budes mat riadnu zaberacku postihat to,,,,ale potom aky pokoj na dusi bude a ten sex v novej spalni,,,,,,,, :grinning:
28. dec 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac leo je ma teraz taky slaby hlas, ze hned po 10 sekundach placu je zachripnuty, takze uspavam na rukach :frowning2:
28. dec 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac na sex mozem zabudnut.. :unamused: momentalne mam take kramy brutalne, ze sa mi ani postavit z kresla nechce.. je mi zle a do toho ten blby sopel.. a o pruhu ani nehovorim, mam pocit, ze sa mi ta hrca zvacsila, kedze mm maluje (a medzitym si po tri krat schrupne), tak ja sa mam starat o nu, cize ponatahovat, prebalit.. akoze.. dva dni registruje, ze mam pruh, ze ju nosi vsade a aj pride, ale potom uz zas zabudne.. :frowning2:
navyse v januari sa idem dat operovat, cize to musim nejako vymysliet medzi kramami (a teda rozhodne by som nemala prist do ineho stavu, co s mojim stastim sa stane) a hned tie najblizsie kramy zas idem na ten krcok :frowning2: a potom 6 tyzdnov ziaden sex..
28. dec 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak maly uz konecne zaspal , este bol hladny , jaj kedy uz vyjdu tie zuby nech je to zase moje usmievave slniecko :unamused:
28. dec 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erytrea Ninka mne spi pekne.. vlastne mi spi kazde 3 hodiny aspon pol hodinu az hodinu.. a podvecer okolo 17tej potiahne az do 19tej.. ale potom mi o 21vej pekne zaspinka, takze ju nechavam
28. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti sucitim s tebou viem presne ako ti je... :cry:
28. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :frowning2: aj ty si uzivas.. Kati, kedy prides na SVK? Aby som sa niekedy na februar objednala k dr do NR :wink:
28. dec 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobra si s tym vysivanim, ja by som sa na take nikdy nedala, lebo ja som v tom lava alebo by mi to trvalo 3 mesiace :wink:
@mirka285 :frowning2: povedz preco ja musim mat vsetko naraz.. nech mi je uplne naskapatie :unamused:
@maxara fuu, tak teba caka pekne neprijemny zaciatok roka,,,,,,,,a co kojenie ?..ako to poriesis? donesu ti ninku aspom raz za den na kojenie:?
28. dec 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara chcela by som dojst zaciatkom februara lietadlom, nech vyskusam co povie chrustik na lietanie, kedze v marci chceme ist na dovolenku a tam bude let 5-6 hodin.
28. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to uz kojit nebudem.. uz teraz kojim len rano a vecer a aj to ma len par kvapiek.. dokonca, ked je velmi hladna, tak mi prso odmietne uplne, ju nebavi ho len tak cuckat a ja si to ani nemusim odsat, vobec ma to netlaci, prsa mam makke a vecer jej potom z toho prsa dam, to vypije, ale nech si cucen 20ml max.. vacsinou z oboch.. normalne mmi potom este vypije 150ml mlieka
28. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no vsak ti stale hovorim,ze na teba sa raz zosype velke stastie :wink:
28. dec 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no tak daj vediet.. ci objednam sa a napisem ti?
@maxara este si dories tieto problemy a potom si daj pokoj svaty s lekarmi aspon na 20 rokov, dufam ze ti misko pomoze s ninkou.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok