Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nununka
28. dec 2010

@maxara 😝 som nepolepsitelna 😀 (zato ty mas dnes stastie, ze som tu) Fotku mam aby som zapadla 😉

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 no to co tam mas nechat dieta vyrevat do nepricetnosti s tymi casovymi intervalmi 3-5-7 atd...
baby v teme sa chvalili tym, ze dnes v noci im revalo dieta "len" 45minut, niektore nechali aj dve hodiny 😖 😢 to mi prislo moc. nasa mala ma vydrz a zatial nikdy nezabudla preco place a uz mi od placu aj zachripla ale pochybujem ,ze by mi prestala aj po tych 2 hodinach ale nemala by som to srdce ju nechat plakat a nepride mi to zdrave. navyse ako sme tu uz pisali, dieta skor prestane preto, ze straca doveru a nadej , ze niekto vobec pride 😕 😨

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola mne nevadi nech sa ulozi o desiatej..ale teraz sa mi uklada aj hodinu a pol a predtym do 15minut spala..a v noci tiez nic moc..budi sa a mrnci aj 3-4x...toto mi nerobila 5 mesiacov teraz zacala...tak preto hladam kde je chyba..ci su t o len zuby ale to si nemyslim ..

maxara
28. dec 2010

@nununka nie nie, to ty mas stastie, ze ja som tu.. ja chodim spavat s mojou sliepockou malinkou o 20tej do postele

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola tak to v ziadnom pripade..to je hlupost s tymi casovymi intervalmi ..ja skor som si vsimala tie rady o vnutornom rytme a pod..a aj s cumlom robim hlupost ..kym bola malinka tak som jej ho dala pred spanim a zaspala a vyplula h a bol pokoj do rana..teraz ked sa v noci prebudi tak jej ho pcham a uz si na to zvykla a vyzaduje to ..uz aj mm na mna krical ze som ju to naucila ja..

maxara
28. dec 2010

@bambola 😲 ja tiez nenechavam plakat.. ani jedovat sa.. trosku sa moze, lebo ona sa jeduje aj ked je unavena a neda sa jej zaspat za sekundu, tak sa chvilku rozculuje, ale inak ked viac, tak ju nenecham, vezmem ju hopa, lebo tak ocividne asi nechce spat, nebudem ju nutit.. cez den.. vecer mi spinkava pekne, takze to neviem, ci by som ju nechala alebo co, ale ja si k nej lahnem do izby, ona je v postielke ja vo svojej posteli a tak nemam pocit, ze by jej nieco chybalo.. asi preto neplace, je pri mne a aj nie..

tinaki1275
28. dec 2010

@nununka joj ty si teda si na mk od 2008 a mas az 19 prispevkov 😀 ( z toho asi 5 dnes nie?)uz bolo nacase aby ta peta vyprovokovala zapojit sa.. 😉

bambola
28. dec 2010

juj mna vzdy ta scena ked vasaryova umrie v peliskach rozplace 😢

robika
28. dec 2010

vcera som sa pochvalila, ze maly vecer zaspava celkom dobre, takze dnes samozrejme zaspat nevedel a trvalo nam to 2 hodinky, aj to som asi zaspala skor nez on 🙂 , tak som teraz zvedava o kolkej vstane na papanie, kedze to budeme mat posunute... ani cez den v kociku nezaspal ako obycajne, lebo tiez som aj to musela pochvalit ☹ , alebo to bolo kvoli tomu, ze s nim nesiel mm, ale ja ...
ja som si na Filipkovi vsimla, ze ako som s nim stale, tak je az stastny, ked konecne vidi uz aj niekoho ineho ako mna... asi ho niekedy nudim ☹

nununka
28. dec 2010

@tinaki1275 😀 😀 presne....to som chodila na mojasvadba....ale tam som neprispela ani ň 😀

@maxara aha tak to mam ozaj stastie ja 😉

monline
28. dec 2010

@maxara až teraz som prišla, si tu ešte? našla som si meil na gmaily, idem na to pozrieť..malý mi až teraz zaspal, je zachrípnutý a kašle, je celý rozhodený dnes so spaním ☹

bambola
28. dec 2010

@maxara maxi ja nevravim, ze nechat chvilku poplakat nie je ok tak ako napr. meruska alebo ked vidis, ze vyslovene vymysla (co este tak male deti nevedia) ale nechat rumadzgat dieta do nepricetna az uplne rezignuje a zenevrie na cely svet....tak to teda nie 😒

robika
28. dec 2010

@tinaki1275 ja som dakde citala, ze dietatko sa vzdy po par mesiacoch zmeni a zase mu treba najst novy system na vsetko, ze prvy taky zlom je okolo 6 mesiacov, vraj aj tie zabehnute rezimy sa musia zmenit, lebo uz su pre babatko nevyhovujuce... mozno je to teraz u vas

bambola
28. dec 2010

@robika z toho si nic nerob, nasa je tiez cela stastna ked pride mm z prace, tiez potrebuje zmenu, nielen vkuse na moj ksicht cumiet 😀

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola provokuj ze pozeras nieco normalne ..ja tu mam uz po milionty raz sex and the city .. 🙂

tinaki1275
28. dec 2010

@nununka so mnou to bolo rovnako ale ja som nebola ani registrovana..a nasla som super tipy na svadbu ..a teraz som s pripojila k babm az ked mala leia mesiac..a stala som sa na nich zavislou .. 😀

robika
28. dec 2010

@bambola ja som si myslela, ze to je iba u nas tak, ze nova tvar ho vie hned rozveselit...
ja neviem maleho nechat plakat viac ako 5 minut, aj ked mrnci dlho, tak to beriem tak, ze tak ako je teraz mu to vadi a chce bud zmenit polohu alebo nieco ine, ved este nevie povedat, ze mu nie je dobre a toto je jedina moznost, ako nam to dat najavo...

maxara
28. dec 2010

@bambola presne tak som to aj ja myslela.. a ked sa este krava pochvali do verejneho fora, ze nechava v noci dieta revat 45 minut a niektore aj dlhsie.. az mi zle ostalo.. by som socku za nimi poslala.. 😠

@nununka obe sme mali 😉 ja v nestasti

@monline ano este som tu 🙂 dufam, ze to beries s rezervou ten mejl 😅

tinaki1275
28. dec 2010

@robika presne to som citala aj ja..a nie som nadsena..a este jeden psycholog niekde na rodine pisal ze deti od 6-12 mesiacov maju vraj najmenej stabilny spanok..je to aj kvoli mnozstvu impulzov a podnetov ktore prijimaju cez den a nevedia spracovat ,nemaju dostatocne vyspely nervovy system..no neviem dufam ze vychytam nejake muchy a mala sa ukludni ..je to az nezvycajne..ona je vyslovene nervozna... 😒 kope ruckami a nozkami v postielke a akoby hika..nikdy neplace(teda zatial)

nununka
28. dec 2010

@tinaki1275 ja som takto zavislacila pocas tehotenstva...a teraz uz len obcas, aby som bola v obraze a prispievat uz vobec nestiham..
Dobru nocku, idem do hajan.

monline
28. dec 2010

@maxara už to odpisujem, hned to pošlem

tinaki1275
28. dec 2010

@nununka dobru a prispej obcas 😉

bambola
28. dec 2010

@robika ja som raz bola doma tri dni s malou sama a uz ten treti den bola taka nervozna uz som nevedela co s nou, plakala mi aj na rukach a hned ako vosiel do dveri mm akoby utalo, smiech dobra nalada a ockovi na ruky 🙂 proste uz potrebovala trosku zmenu 😉

tinaki1275
28. dec 2010

@monline @maxara baby vy ste nejake tajomne 😕

bambola
28. dec 2010

@tinaki1275 vianocne Pelisky musia byt 😉

monline
28. dec 2010

@tinaki1275 🙂 maxi mi dizajnuje obývačku 🙂

tinaki1275
28. dec 2010

@bambola u nas to funguje zopar minut a napr. na krmenie chce zase mna..co mm vyhovuje.. 😒 tak ho teraz nutim aby aspon sedel pri nas napr.pri poslednom krmeni pred spanim v spalni a drzal ju za rucku ,ona totiz inac drzi moju druhu ruku a ja sa nemozem hybat ..lebo sa bojim ze si mala potom nebude moct zvyknut ked budem od aprila robit a budu ju musiet niekedy aj ukladat vecer ini (moja mama alebo mm)..

bambola
28. dec 2010

@nununka dobru noc 🙂

tinaki1275
28. dec 2010

@monline nechcela som byt netaktna.. 🙂 tak to by mohla aj mne poradit...

maxara
28. dec 2010

@monline ake dizajnuje.. videla si ten nakres? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre