Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. dec 2010

@tinaki1275 no to je mozne, ale ako nahle zacitim ten taky rybaci pach, tak koncim.. ale potom na dlho ani po pristave nemozem chodit 😀 😝

maxara
30. dec 2010

@nununka 😨 v stenaaach? to ako? tomu nerozumiem.. co na nich mate?

bambola
30. dec 2010

inac ma v suvislosti s tymi morskymi priserkami napadla taka mila story....mali sme na preklade v skole takeho docenta ktory mal tak vlastny nazor a sposob prekladania, no bola s nim dost sranda 😀 a niekto raz napisal do prekladu, ze "plody mora" (zrejme to tak mali skoro vsetci😉) ako sa tomu aj zvycajne nadava a on zacal strasne nadavat, ze sme sa nechali oblbnut komercionalizmom a neviem cim, ze to si len tak obchodnici nazvali, ze potom chlieb a rohliky su plody pola 😀 😀 😀 tak to nas celkom pobavilo vtedy a on to vedel este takym dobrym sposobom podat, ze my sme vsetci mrtvi pod lavicami 😀

tinaki1275
30. dec 2010

no idem ja trochu zehlit a budem nakukavat .. ☹

merikac
30. dec 2010

@mirka285 no mozeme,,ja mam od vcera otvorene ruzove vinko- navsteva nedopila .-))

maxara
30. dec 2010

@bambola veru niet nad vtipneho prednasajuceho.. tam sa chodi rado.. ja som tak rada chodila na logiku 🙂 vzdy som tam polemizovala s profakom, vsetci kukali, ze o com, ale mne to celkom islo.. raz som nemala svoj den, zle mi bolo a unavena som bola.. nic sa mi nechcelo, aj som tam cucala jak zdochlina a on sa spytal pred koncom prednasky ze: "aky mame cas?" a zo mna vyletelo: "Najvyssi." a vsetci sa zasmiali a on taku kamennu tvar, iba kutom mu sklbalo a potom zadrel: "uz som sa zlakol, ze ma dnes sklamete." 😀

merikac
30. dec 2010

@bambola odteraz budem mm, kazat kupit plody pola,,, 😀

bambola
30. dec 2010

@maxara 😀 😀 tak tak a tento je este aj odbornik v tom co robi a to ich je na tej fakulte zalostne malo 😒 on mi chyba najviac 😉

maxara
30. dec 2010

a pre zmenu neznasam uspavacov hadov.. mala som aj takeho a ta prednaska zacinala v stredu rano o 7mej.. strasneeeee, vsetci sme spali.. a ten pan mal asi 100 rokov a smrdel, ako keby si susil oblek v igelitke 😝

merikac
30. dec 2010

@maxara 😀 -to bol na tom ako my - ked nenapises dlhsi prispevok 😀

maxara
30. dec 2010

@merikac Meri, ale ved ja som cele dni doma.. tak o com mam pisat? 😔 nechcela som vam sem pisat tu nechutnost, co sa mi snivala.. najhorsi sem.. aspon pre mna, kedze neznasam pohlad na hlieny 😝

merikac
30. dec 2010

@maxara no len pekne napis,,,,viec co,,radsej nie,,v prvy moment som si precitala,,ze neznasas pohlad na hieny,,,,ale to su hlieny,,,,a to brrrrrrrrr neznasam ani ja 😖

maxara
30. dec 2010

@merikac 😀 😀 😀 spomeniem len, ze som mala a mam strasne upchaty nos tri dni.. takze.. s tym to uzko suviselo.. a bola som v pozicii Brucea Willisa 😀

bambola
30. dec 2010

@merikac tak ale uznaj, de facto mal pravdu s tymi plodmi pola a plodmi mora 😀

bambola
30. dec 2010

@maxara co si bojovala s velkym hlienom a tvarila sa pri tom strasne dolezito 😀

mirka285
30. dec 2010

@maxara este ze si nebola v pozicii Chucka Norissa 😝

merikac
30. dec 2010

@bambola no veru mal------- a istotne mal aj nejake take priezvisko ktore mu pristalo 😀

merikac
30. dec 2010

@maxara tak anilen netusim co sa ti zomlelo s hlienami v spolocnosti Brucea Willisa 😲

maxara
30. dec 2010

@bambola jasne, ze mal pravdu.. ja som dlho nechapala, co konkretne su plody mora.. ved to moze byt hocico.. ci vsetko chuti rovnako? alebo co?
No ten sen teda iba hlavnu pointu, kedze to bolo dost drsne pre moj antihlienovy zaludok.. Ja som naplnala mojim soplom take makke gulicky ako naboje do soplometu. Pri mne stal nejaky profesor a nejaky mudrlant co riadili boj z blizka proti nejakym zaskodnikom.. a nedali sa nijako odplasit, zabit ani nic, iba mojim soplom, ktoreho bolo vsade strasne vela.. a ked som sa uz cela spotena a znechutena zobudila, zistila som, ze mam total plno, tak som utekala do kupelky, aby som nesmrkala pri Ninke.. a potom som si zase lahla a za chvilku zas.. otrasne.. a samozrejme ta podobnost s istym panom je v tom, ze som bola jedina, ktora mohla tie gulicky naplnit.. Inak takto to znie celkom v pohode.. tusim sa naucim abstrahovat pointu a nebudem sa rozkecavat, aspon mi nebude tak casto nevolno 😀

maxara
30. dec 2010

@mirka285 no Miriuz len Chuck by mi chybal.. to by tam tie prisery uz davno neboli 😉

merikac
30. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - zobudila som si malu,,,,kde ty na taketo vyplody chodis.....................

mirka285
30. dec 2010

@maxara som zvedava ci to ide?

mirka285
30. dec 2010

@maxara jeee ide mi to,odpadnem co som sa naucila,teda co ma Maxi naucila 🙂

maxara
30. dec 2010

@merikac 😀 to sa mi snivalo

@mirka285 😉 ale nikomu to nehovor 😀

katarina7777
30. dec 2010

@maxara peti tak soplove sny som este nemala... pre mna by bola nocna mora sen s chuckom norrisom lebo ho neznasam...brrr

monline
30. dec 2010

ahoj baby
díky
@mirka285 @tinaki1275 @merikac za pochvalu nášho bývania..nestíham čítať čo ste písali, všimla som si len, že sa mirka pýta na dugynu..mám na ňu kontakt na gmaily a z času na čas ju tam vidím svietiť, občas si niečo napíšeme, písala, že na koňa už ani nechodí a že sa majú dobre, zúbky ešte nemajú
Danko len pred chvíľou zaspal, chudák tak chrčí, ale nemal teplotu a mal pomerne dobrú náladu..uvarila osm kapustnicu a spravila pomazánky, sú geniálne, smrdím cesnakom 🙂

mirka285
30. dec 2010

baby neviem ako vy ale ja mam spomaleneho kona a nebavi ma to cakat kym sa mi otvori jedna stranka,takze vas opustam...dobru noc vsetkym 🙂

monline
30. dec 2010

@maxara sople? je vôbec toto heslo v snári? 😀 😀

nununka
30. dec 2010

@maxara soplove scifi 😀 😀 😀 😀
Dobruuu noc.

bambola
30. dec 2010

@maxara az teraz som si vsimla.....co mas proti vyprdzovatku 😀 nahodou mile slovo 😀
@merikac amen, a tiez by som si priipila ale dame si az o rok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre