• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
tak dufam ze to pojde,lebo moje meno s tym ova znie strasne :unamused: maxara veru,pocasie nadherne,aj vetrik pofukuje no hotova parada,na prechadzku ako stvorene :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafo - ja som si povinnost splnila :slight_smile: ja by som chcela nejako dat dokopy tu tabulku, co robila terina... :frowning2:
19. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica to je supeeer, gratulujem k babulke... a sem s tym linkom
19. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :grinning: :grinning: tak ti poviem, ziadne pocasie sa mi nikdy nezda skarede, ked sa preebudim s takouto naladickou... a ked kvitne hamamel, tak to je radost :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxa.. a keby si jej poslala ip, ze nech ti preposle tie udaje?
19. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica, gratulácia! :slight_smile: :wink: Bude to teda Edina?
ddnes som si dala sľub,že nedbudem veľa písať,lebo je to vážne závislosť! :frowning2:
maxi,ak máš možnosť, daj tabuľku, ja nemám na notebooku ani word ani excel iba nejaké napodobeniny, tak to nejdem skúšať...
s tými menami je to divné - moja svokra je Lászlová a mne povedali, že ja musím byť Lászlóová - s jedným ó navyše, že tak je to spisovne... ale nevadí mi to, len kým to niekde na úradoch povysvetľujem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica gratulujem k dievcatku :slight_smile:
no ja teraz lutujem trosku, ze som bola nedockava a kupila kocik neutralny. ale neva. peknunky je aj tak :slight_smile: ale teraz by som radsej nejaky s kvetinkami :sweat_smile:
19. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafo - ja som si uz pozbierala... ale mam len wordovy dokument, taku strohu tabulku... je tam nick, po vcerajsku aj nas vek, okres, termin porodu, pohlavie, meno, alebo ako ho teraz volame a datum narodenia, co je samozrejme prazdne... tak ak by ste chceli, ja sa s tym mozem trosku pohrat... mozte mi trebars poslat nejake tipy, co by sme tam este chceli mat... alebo nechceli :slight_smile: a tie co sa k veku a ostatnym nevyjadrili, sa mozu vyjadrit pripadne do IP
19. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veru nahadzujte brušiná do albumu! :sunglasses:
19. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tým čo už majú deti,môžeš dať aj ich,maxara.
19. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka ano to som rozmyslala, ze tam pridam surodencov... alebo napisem aspon ze prve a x-te .. :grinning: ale mozem...
19. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej maxa, to by bolo super!! ja si myslim, ze tolko udajov do tabulky staci bohate..
19. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto mi prave poslal drahy, ze keby som sa nevedela rozhodnut:

Najkrajšie meno na Slovensku je podľa štatistov LENKA lebo 3 veci, ktore muzi najviac miluju sa koncia na lenka:
1) mi LENKA,
2) dovo LENKA
3) pa LENKA
19. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem uz sa zacinam na malu tesit sica je tam este 2 % sanca na chlopa ale ja sa uz tesim na nasu princeznu...este to ikto nevie okrem vas a mojej sestry a samozrejme muzika :grinning: slubeny link
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5949848&tab=1
19. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneee, typicki chlapi :grinning: :grinning:
no tak mi teda budete musiet trosku pomoct... idem tam dorobit stlpec so surodencami a akoze tam dam pocet a ich mena?? :sweat_smile:
maxara, tak to je dobre :slight_smile: mas vtipneho manzelika :grinning:
19. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz mal vsetko vyberat muz aj meno aj kocik ale povedal ze kocik si mozem vybrat ja ako bolestne ze sa mi nesplnilo to co som si priala....co poviete pekny....je k nemu aj autosedcka aj fusak takej istej farby :dizzy_face:
erica ten je kraaasny, ma fakt peknu farbu
maxa, s cim potrebujes pomoct?
19. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urob,ako len chceš,maxara. :wink: daj mená,ak sa ti chce.
19. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podla mna chlapi lubia aj bublaNINKU a huspeNINKU a slaNINKU...
19. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara- ake uda&je ti treab poslat do IP? ja mam termin iny ako pise konik

kafoditka..tak sa ta opytam rono..lebo sa nikto k tmomu nevyjadril..ako chranit pre urieknutim v brusku?este v noci som tu napisala celu tu story
alebo mi pomozte vybrat farbu pre babu ten fialovy je pekny ale sa bojim ze sa bude moc spinit....
a co tu spominate s tymi tabulkami????mala by som sa zase odfotit aj v 20 tyzdni :slight_smile:
dugy,niektoré kočky nosia na ruke červený náramok, takú nitku alebo čo, keď sú tehotné.
19. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy, teraz citam konika, tak v pohode mozes sem, ale trebars ked vas nieco napadne ked tu nie som, tak radsej do IP aby som neprehliadla
19. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj maly sa ma vcera pyta ci som si to nerozmyslela s tym menom,ze jemu sa Lindoslava nepaci moc,a nevedel pochopit ze to je Linda a nie Lindoslava :grinning:
Dobre uprsane ranko prajem, gratulujem k novym dievcatkam a chlapcekom.
Vidim ze ste rozoberali vek, ja budem mat v marci 29 ale vsetci mi hovoria ze vyzeram na menej....takze taky stred medzi vami.
Moj chrustik ma stastie lebo ma dve sesternice ktore ho budu rozmaznavat, hodila som par foto s mojimi kockami do albumu.
Mi ani neuverite ze este nemam ani jednu foto s bruskom... musim sa dokopat a potom pridam fotku aj do juloviek.
Co budete dneska varit na obed?

Inak prijemne prekvapko dneska rano , ze sme porazili Rusov... ti nas musia nenavidiet :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj ja mám iný termín ako mi dal koník! máme ti poslať IP,maxara?
ja mám termín 23.6. 2010. mne už moj muž išiel na nervy,ako zas od rána pindal v obývačke a potom tak hlasno kričal góooool,že som sa vážne zľakla,až mi do revu bolo! :angry: :angry: ale super, že sme vyhrali! :dizzy_face:
19. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok