Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. jan 2011

@tinaki1275 Mati ved take veci co mozes kupit u nas ako plienky a pod. nemusis balit z Grecka...
@kafoditka ja mam ten DM krem,tak ti poviem ked sa vratime ci je dobry,ci to mala prezila v zdravi,ja mam aj plny ruksak jedla nabaleneho pre malu,lebo ona uz by len prikrmy jedla...dnes mala na obed normalne hovadzie maso z polievky plus vsetku zeleninu a pomixovane s vyvarom,tak sa nadlabla,ze dovi...kedze to nebolo varene pre nu zvlast,bolo to aj normalne osolene,normalne si potom dala deci cistej vody,zrazu jej aj ta bola dobra 😀

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 celkovo su tie mlieka po 6 mesiaci tazke sa mi zda ja som zacal pred zopar dnami s aptamilom 2 a my sme predtym dokonca pili specialne aptamil extra care ktore bolo nejake setrne voci traviacemu traktu kvoli kolikam a vidim ze mi odgrgava a podbradnik je cely od mlieka.. 😠 ja zase pozriem lebo z tej nasej znacky aptamil je aj 2 nejake specialne - digestive comfort..co je lahsie na zaludok ..ale bude samzorejme drahsie ako klasicke.. 😖 nema aj Sunar nieco take?lebo ak jej teraz vymenis mlieko mozes s nou mat zopar dni problem kym si zvykne...a kedze budet mimo domu asi to nie je najstatnejsie riesenie..

mirka285
1. jan 2011

@kafoditka Domi vsak to ti vypije dost,mne vypije 450 maximum za cely den,a v noci nic,lebo ona v noci neje...

kafoditka
1. jan 2011

@mirka285 fuu a nebala si sa tej soli a korenin??

mirka285
1. jan 2011

@tinaki1275 napr. dnes som jej dala na veceru nejaku novinku od Sunaru ze mliecko s probiotikami,scucla 180 a zaspala jak dudek...ale to som mala len vzorku,tak mozno skusim aj to kupit...

tinaki1275
1. jan 2011

@noemarta to teda skoro 😖 ..mne by sa este nechcelo ... 😒 no ja pracujem len v lete 6 mesiacov, lebo tu je problem zohnat normalnu pracu na cely rok ..a ked tak sa to neoplati za tie prachy ...

mirka285
1. jan 2011

@kafoditka my vyvar nekorenime a mama ma zrusila,ze taka dobra polievocka,vraj naco by som jej davala Hippku ked mame navarene,Linda jedla jak odusu,tak nech si da dievca,akurat trosku vysmedla potom,lebo to bolo slane,ale nie moc,lebo mama malo soli 🙂

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 to skus radsej tie s probiotikami lepsie travia..a maju podobnu chut kedze su tej istej znacky ..ina znacka ma uplne inu chut a ja som skusala minuly tyzden dat malej od Humany lebo som mala este doma a vypluvala zlostne cely den...a dr. mi povedala ze teraz si uz tazko v takom veku zvykne na inu znacku ..
@kafoditka no Filipko je frajer ,to pije pekne..to ma tekutin dost podla mna..

kafoditka
1. jan 2011

@mirka285 🙂

mirka285
1. jan 2011

@merikac aj Tomas bol po polnoci vonku strielat delobuchy,a boli aj dychacky na mna ked sa vratil,a vsetko v pohode,nedovolil si ani fajcit ani pit,by som ho prizabila...

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 ja si tiez myslim ze raz za cas aj osolene trochu neposkodi .ale u nas doma nehrozi lebo ja solim a korenim vela..tak to mala bude jest tak za 15 rokov... 🙂

mirka285
1. jan 2011

baby aj sa celkom tesim,ze vypadnem z domu,uz som znudena,a aspon je tam snehu kopec,nie jak tu 😒 som zvedava,co budem hovorit,ked sa vratime 😀

mirka285
1. jan 2011

@tinaki1275 Mati ja som si najprv myslela,ze to mozno ani nebude chciet ked je to slane,ale mas ju vidiet,zlupla to jak malinu 🙂 baby a mam dilemu...ja neviem ci mam malej este po ceste kupit zimnu bundu alebo nie..ma overal a budnu co ma je 68 a je jej uplne ze akurat ☹ ona nosi uz 74 oblecenie...a neviem ci sa mi to oplati kupovat este zimnu bundu alebo nie....poradte?lebo zima bude este minimalne dva mesiace,a neviem ci len overal neni malo,ked sa ogrca,co jej dam?

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 ja sa trochu bojim ze ked pojdeme na svk tak to bude hlavne stres kvoli malej a neuzijem si to ..ze ako tu zmenu bude znasat ..ako mi bude spat ..ako si zvykne na taku kosu ..aby neochorela..ved my sme este ani sopliky nemali .. 😕 neviem ani ako to odsavat...a do toho letiet najprv do \Viedne tam 2-3 dni u segry potom 500km na vychod k mame ..tam 5-6 dni a zase nazad do \viedne na 4-5 dni ..a potom este do alp ..no neviem...uz teraz sa bojim..

mirka285
1. jan 2011

@tinaki1275 Mati ja si myslim,ze deti to zvladaju lepsie ako my,a my si len zbytocne robime obavy 😉

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 no ja myslim ze sa uz asi neoplati iba keby nejaku lacnu ...ved mas fusak nie? tak jej das tri vrstvy ako ruskej babuske a narves ju do fusaka..no nebude moderna a co ..aj tak je hviezda 😀
ja som kupila teraz pred tyzdnom u nas v lidli super overal za 12,50 eur.. ako lyziarsku kombinezku a tiez som zobrala 68 a zda sa mize za 2 tyzdne jej to neobleciem.. 😒 ale mam aj vetrovku a klasicky overal a aj taku thermo supravu a to vsetko 74..no pozicala by som ti ale si daleko 😒

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 mala si poziciat od niektorej z baba ved to by bolo najlepsie riesenie..

tinaki1275
1. jan 2011

@mirka285 mala si poziciat od niektorej z bab ved to by bolo najlepsie riesenie..

merikac
1. jan 2011

@mirka285 ja ti veru v dobrom zavidim,,,my sme mali ist lyzovat vo stvrtok, ale kedze som ochorela,tak sme neli,,tak rozmyslam, ze dnes este nalomim mm, ze by sme mohli ist zajtra,,len mam problem,,obavam sa, ze sa nezmestim, do lyziarskych nohavic ☹

monline
1. jan 2011

@mirka285 príjemnú lyžovačku vám prajem...podľa mňa jedna bundička sa malej ešte hodí, však zima bude do konca apríla, teraz kúpiš so zľavami, takže sa určite oplatí...daniel má dva overaly a dve bundy..jedna bunda a overal sú mu akurát a tie dalšie bude mať do konca zimy

Konečne mi zaspal, na druhýkrát,.. chudák tak chrčí, že si musím vkuse nadávať, že som dopustila, aby prechladol..dávam na neho pozor..je mi ho veľmi ľúto, ako mu píska hrudník a on ťažko dýcha..lekárka mu nedala antibiotiká, že skúsme bez nich, ked nemá zápal v krvi, no neviem, či to bolo dobré ☹ bojím sa, aby sme neskončili v nemocnici so zápalom pľúc ☹...zajtra je nedeľa, to je len pohotovosť na kramároch, milión chorých teplotových detí, desí ma predstava, že by sme pár hodín čakali, kým prídeme na radu..☹ Daniel má len ráno 38 a celý deň teplotu nemá, cez deň má stále super náladičku, aj jesť mu chutí...uvidím, či zajtra nastane konečne zlepšenie, potom by sme šli k lekárke v pondelok...svokra dnes radila, nech mu dám masť na hrudník..má to nejaký efekt?

mirka285
1. jan 2011

@tinaki1275 nemam od koho pozicat,kazdy potrebuje bundu....ale zajtra ked sa zastavime v Auparku,pozriem v Nexte je 50 percentny vypredaj ze ci este vobec nejake maju...
@merikac skus ho zlomit,zmena ti prospeje,ja mam lyziarske nohavice trosku vacsie,takze ja sa do nich vpracem..ale vsak chystam sa zase cvicit poctivo ked sa vratime z lyzovacky,lebo teraz som necvicila,Gabo mi zatrhol cvicit vcera...

monline
1. jan 2011

@merikac
@mirka285 tak silvestra chalani zvládli super a to tu na nich nadávate 🙂

mirka285
1. jan 2011

@monline o tej masti som pocula,ale neviem ci to pomoha,na druhej strane za vyskusanie nic nedas...

bambola
1. jan 2011

baby kolko mate tych bund a overalov 😕 ja mam pre malu len jeden overal a ten jej vzdy davam a sup do lodgera a plus mam jednu bundicku ale ta je velkost 6-9mesiacov cize jej bude az tak o mesiac dobra. ani nerozmyslam, ze by som dokupovala 😕

merikac
1. jan 2011

@monline nahriata mast vraj ano,,moja mamna je zdravonicka- teda bola,,ale aj ona dala emme, ked tak chrnela mastovu nahriatu handricku na hrudnik,,,uskodit nemohla,,takze som neprotestovala

mirka285
1. jan 2011

@bambola ved to ti staci jeden overal,jedna bunda,ale ja mam len overal,lebo bundu uz ma akurat,nemozem ju pod nu poriadne obliect,tak ja preto uvazujem,ze jej asi budem musiet este kupit lebo zima este nekoci ako hovori Mon...

tinaki1275
1. jan 2011

@monline aku mast ma na mysli ,tu specialnu na prechladnutie?.ja som taku davala deckam ked som robila au-pair a ono to asi aj pomahalo ..inac ich mamina bola detska lekarka-teda primarka na detskom odd.v jednej z viedenskych nemocnic a ona na ne nedala dopustit...
@mirka285 ked su zlavy a nieco najdes tak kup ...pravda je ze na svk to este vyuzijes...

merikac
1. jan 2011

@monline mon, to bude asi tym,,ze keby si to presral,,tak mm, vyhodi vsetkych chalanov z domu a taku hambu si istotne nechcel narobit,,

kafoditka
1. jan 2011

baby mne Filip este furt nespi 😠 idem ho nejak spacifikovat, majte sa zatial, bru noc

monline
1. jan 2011

@bambola ja mám zelenú bundu 3-6 mesiacov po Matúšovi, ešte mu stačí, len rukávy má len tak tak..overal 74 biely, je mu fajn a ešte chvíľu bude, modrý overal po Matúšovi 80 veľkosť, ten budeme nosiť do konca zimy, dávam mu ho aj teraz ak sa nechcem zdržiavať rukavičkami a čižmičkami, lebo je mu dlhší (však kto ho na ňom vidí ak je v kočíku zababušený?) a teraz dostal modrú vetrovku 6-9..táto sa mi zdala už zbytočná, no ale tvárila som sa ako sa teším..švagrinin darček

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre