• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@bambola dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 tak tú radosť poznám, ja skúsim mrkvu primiešať zajtra alebo pozajtra, Maťo s príkrmami ešte len začína, tak zatiaľ má len jednu zložku, ale potešila si ma že sa vám to takto podarilo, dúfam že aj nám to takto pôjde.
3. jan 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara

vznikol 2.12.2010...tak poctivo cakam, kedy mi to dojde :slight_smile:
3. jan 2011 o 15:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac mne mala tiez najskor nechcela papat prikrm a som zistila ze u nas to bolo v lyzicke :grinning: odkedy papame s tou malinkou umelou, nema problem s nicim :slight_smile:
3. jan 2011 o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne to robila asi prve dva tyzdne..vzdy po prikrme vypila 150tku mlieka..po tych 2 tyzdnoch zrazu prestala 2-3 dni este trosku vypila cca 60-80 ml a teraz uz so zelelninovo-masovym iba cajik a to je schopna vypit tak 100ml...
3. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara joj pekna je pekna ta tabulecka.. :wink:
3. jan 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak momentalne mam najvacsieho macka v tabulke :zipper_mouth: .... :grinning:
3. jan 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby musim vam povedat, za tak, ako som sa tesila zo zimy a zo snehu samotneho, tak teraz chytam nervy, ze znova pada :angry: :angry: pre mna proste zima skoncila so sviatkami a snehu som si uzila dost u nas v CA.. akurat dnes som sa vytesovala, ze konecne suche cesty v BA a ako vidim, nie nadlho :angry: JA UZ CHCEM JAR..
3. jan 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...dnes sme boli na kontrole a malému sa tie priedušky polepšujú, tak sa teším...
a ešte foto môjho maróda dnes :slight_smile:
3. jan 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to je teda fesacisko..... :slight_smile:
3. jan 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... čítam, že už prikrmujete. Ja som už tiež moju kočku začala prikrmovať najprv čistú rozmixovanú mrkvičku, potom som pridala zemiaky, kaleráb, petržlen a brokolicu, kedy čo mám. Všetko jej chutí. Dala som jej ochutnať aj kupenský hipp príkrm a tiež chutilo. Zeleninka jej chutí ale ovocie nie. Nechutí jej ovocná výživa :frowning2: Možno časom, skúšam častejšie jej dávať či tomu príde na chuť. Ak spapá príkrm tak už nepapáme mliečko vydrží aj tri hodiny :slight_smile:
3. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ahoj aj mi sme mali zápal priedušiek, celé sviatky sme boli doma na antibiotikách ale už je nám lepšie už aj lieky nemusí brať a aj dýchanie je krajšie, už len nech sa uzdraví čo najskôr...
3. jan 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ten teda s tym sibalskym pohladom vobec chory nevyzera.. :wink: inac mi prezrad ako to robis ze sa ti stale na fotkach smeje,ja som uz zufala Leia sa smeje stale ale ako vidi fotak-koniec..najvaznejsie dieta na svete.. :angry:
3. jan 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline maly jw uuzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani som nevedela ze ste mali zapal priedusiek :confounded: nam sa to taha ako sopel uz odvtedy co sme boli v nemocke :unamused: zajtra ideme na kontrolu a ked to bude lepsie tak nas aj zaockuju....

@kafoditka a kde snezi v BA?lebo u nas je cisto.....ale to je naprd pocasie ,bo do stredy hovoria mraz a potom uz +4 stupne a dazd :angry: :angry: :angry:
ja uz chcem taku teplu jar vhodnu na vychadzky :slight_smile:
3. jan 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme sa vratili z prechadzky, samozrejme kym som nas obliekla, zniesla kocik a malu tak zacalo snezit a vystihli sme najvacsiu snehovu fujavicu :angry: ale kym snezilo tak som nakupila a potom uz bolo fajn, dokonca tak prijemne teplo :slight_smile: mala spala skoro cely cas, asi hodinku a pol :sunglasses: , zababusena az po celo :grinning:
@tinaki1275 mozno som spravila chybu, ze som ju zacala krmit prikrmom az ked uz bola hladna, tesne som to nestihla :pensive:
@monline veru riadny fesacisko :dizzy_face: , betar maly vobec nevyzera chory :slight_smile: maťka posiela jednu liečivu uslintanu pusu :grinning: a to ti uz tak krasne sedi?
3. jan 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam o prikrmoch tak sa opytam, my sme tiez dnes zacali s mrkvou, dala som pol flase alnatury, na zajtra ma druhu polku... chcem sa opytat kedy sa pridava k zelenine maso??? planujem 3 dni mrkva, potom pridam zemiak, brokolicu atd len si uz nepamatam kedy sa k zelenine radi maso... poradte...
maly je asi anemicky lebo vraj ma biele usi ... po chorobe mu idu robit krvny obraz tak som zvedava
3. jan 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola kde kupujes zeleninu na prikrmy prosim ta?????, toto zimne obdobie je blbe na cerstvu zeleninu, premyslam ci varit a ci radsej pouzivat flasky....ci mrazenu zelinu....
3. jan 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jeej Mon,,Danielko je krasnucky v tej modrej kombinacii mu to svädci a vobec nevyzera ako marod
3. jan 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ale Dominika,,,ved vonku je tak krasne,,prave som sa vratila z prechadzky a tak krasne snezi,,,ze wou- mysim,,ze takato vecerna prechadzka sa da porovnat uz len letnemu vecernemu kupaniu niekde v prirode popripade v bazene :D
3. jan 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jeej , dakujeme za aktualizaciu tabulocky :dizzy_face:
3. jan 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Erinôčka- vsetko krasne k tvojim narodeninkam,,,vela zdravicka, stasticka,,rodinnej pohody a ziadne nezhody,,,,,a nech si ta tvoj mm, nadovsetko vazi a oskakuje ta ako ten najvzacnejsi drahokam
3. jan 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme dnes nenabrali odvahu na prechadzku po vcerajsom reve sa mi dnes nechcelo pol hodiny obliekat seba aj deti a potom sa po 10 minutach vratit domov ... som z toho smutna :frowning2: v piatok potrebujeme ist na kontrolu na klbiky, nelu musim brat so sebou, vobec neviem, ako to zvladnem, ked mi bara bude celu cestu tam aj naspat revat v kociari ako blazon ... az ma z toho boli zaludok ... :cry:
3. jan 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse kiez by mali teraz moje pismenka pravdu- ale mozno ta tvoje krasulky prekvapia a Nelka bude vynimocne sledovat cestu v kociku.............skus v to verit ,aspom dufat :wink:
3. jan 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka leni pravdupovediac kupila som mrazene baby carrots a dnes aj mix brokolica karfiol ale kalrab mam cerstvy :wink:
inac ten kalerab sa ma tiez uvarit vsak? :confused: sorry, ze sa tak blbo pytam ale ja som jedla vzdy surovy :slight_smile:
3. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby minule ste mi narobili take chutky, ze som si spravila na veceru cestoviny s morskymi priserkami :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer.. trosku som si poobede schrupla, prepadla ma nejaka zimnica ci co.. :frowning2: prikladam aj ja pampusika.. prva je Ninka v krmiacej stolicke, kuknite ako dostala nadherne capacky a na druhej nam Ninka cita pravidla kris=kros
3. jan 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vase decka su vecer ako z divych vajec? :confused: nevie ako by sa ulozila, krici, pisti, ked ju ma mm tak ho hryzie do nosa ale ma pri tom taky riadny drive a zuri ked sa jej nedari, mne dnes vykmasala a dodriapala celu ruku (zase jej musim ostrihat nechty :rolling_eyes: ) no nevie od radosti co so sebou. teraz sa zase vklude hra lebo som jej dala dole plieknu tak je spoko s holou :grinning: ale ako tak pozeram uz zase pocikala deku , potvorka :angry:
3. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok