Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
3. jan 2011

@bambola dakujem 🙂 🙂 🙂

vierkaha
3. jan 2011

@katty17 tak tú radosť poznám, ja skúsim mrkvu primiešať zajtra alebo pozajtra, Maťo s príkrmami ešte len začína, tak zatiaľ má len jednu zložku, ale potešila si ma že sa vám to takto podarilo, dúfam že aj nám to takto pôjde.

jeiny
3. jan 2011

@maxara

vznikol 2.12.2010...tak poctivo cakam, kedy mi to dojde 🙂

jeiny
3. jan 2011

inac mne mala tiez najskor nechcela papat prikrm a som zistila ze u nas to bolo v lyzicke 😀 odkedy papame s tou malinkou umelou, nema problem s nicim 🙂

tinaki1275
3. jan 2011

@bambola mne to robila asi prve dva tyzdne..vzdy po prikrme vypila 150tku mlieka..po tych 2 tyzdnoch zrazu prestala 2-3 dni este trosku vypila cca 60-80 ml a teraz uz so zelelninovo-masovym iba cajik a to je schopna vypit tak 100ml...

tinaki1275
3. jan 2011

@maxara joj pekna je pekna ta tabulecka.. 😉

kafoditka
3. jan 2011

Tak momentalne mam najvacsieho macka v tabulke 🤐 .... 😀

kafoditka
3. jan 2011

Baby musim vam povedat, za tak, ako som sa tesila zo zimy a zo snehu samotneho, tak teraz chytam nervy, ze znova pada 😠 😠 pre mna proste zima skoncila so sviatkami a snehu som si uzila dost u nas v CA.. akurat dnes som sa vytesovala, ze konecne suche cesty v BA a ako vidim, nie nadlho 😠 JA UZ CHCEM JAR..

monline
3. jan 2011

Ahojte...dnes sme boli na kontrole a malému sa tie priedušky polepšujú, tak sa teším...
a ešte foto môjho maróda dnes 🙂

gabika41
3. jan 2011

@monline to je teda fesacisko..... 🙂

leanax
3. jan 2011

ahojte ... čítam, že už prikrmujete. Ja som už tiež moju kočku začala prikrmovať najprv čistú rozmixovanú mrkvičku, potom som pridala zemiaky, kaleráb, petržlen a brokolicu, kedy čo mám. Všetko jej chutí. Dala som jej ochutnať aj kupenský hipp príkrm a tiež chutilo. Zeleninka jej chutí ale ovocie nie. Nechutí jej ovocná výživa ☹ Možno časom, skúšam častejšie jej dávať či tomu príde na chuť. Ak spapá príkrm tak už nepapáme mliečko vydrží aj tri hodiny 🙂

leanax
3. jan 2011

@monline ahoj aj mi sme mali zápal priedušiek, celé sviatky sme boli doma na antibiotikách ale už je nám lepšie už aj lieky nemusí brať a aj dýchanie je krajšie, už len nech sa uzdraví čo najskôr...

tinaki1275
3. jan 2011

@monline no ten teda s tym sibalskym pohladom vobec chory nevyzera.. 😉 inac mi prezrad ako to robis ze sa ti stale na fotkach smeje,ja som uz zufala Leia sa smeje stale ale ako vidi fotak-koniec..najvaznejsie dieta na svete.. 😠

ericica
3. jan 2011

@monline maly jw uuzasny 😵 😵 😵 ani som nevedela ze ste mali zapal priedusiek 😖 nam sa to taha ako sopel uz odvtedy co sme boli v nemocke 😒 zajtra ideme na kontrolu a ked to bude lepsie tak nas aj zaockuju....

@kafoditka a kde snezi v BA?lebo u nas je cisto.....ale to je naprd pocasie ,bo do stredy hovoria mraz a potom uz +4 stupne a dazd 😠 😠 😠
ja uz chcem taku teplu jar vhodnu na vychadzky 🙂

bambola
3. jan 2011

ahojte, tak sme sa vratili z prechadzky, samozrejme kym som nas obliekla, zniesla kocik a malu tak zacalo snezit a vystihli sme najvacsiu snehovu fujavicu 😠 ale kym snezilo tak som nakupila a potom uz bolo fajn, dokonca tak prijemne teplo 🙂 mala spala skoro cely cas, asi hodinku a pol 😎 , zababusena az po celo 😀
@tinaki1275 mozno som spravila chybu, ze som ju zacala krmit prikrmom az ked uz bola hladna, tesne som to nestihla 😔
@monline veru riadny fesacisko 😵 , betar maly vobec nevyzera chory 🙂 maťka posiela jednu liečivu uslintanu pusu 😀 a to ti uz tak krasne sedi?

zrzulka
3. jan 2011

citam o prikrmoch tak sa opytam, my sme tiez dnes zacali s mrkvou, dala som pol flase alnatury, na zajtra ma druhu polku... chcem sa opytat kedy sa pridava k zelenine maso??? planujem 3 dni mrkva, potom pridam zemiak, brokolicu atd len si uz nepamatam kedy sa k zelenine radi maso... poradte...
maly je asi anemicky lebo vraj ma biele usi ... po chorobe mu idu robit krvny obraz tak som zvedava

zrzulka
3. jan 2011

@bambola kde kupujes zeleninu na prikrmy prosim ta?????, toto zimne obdobie je blbe na cerstvu zeleninu, premyslam ci varit a ci radsej pouzivat flasky....ci mrazenu zelinu....

merikac
3. jan 2011

@monline jeej Mon,,Danielko je krasnucky v tej modrej kombinacii mu to svädci a vobec nevyzera ako marod

merikac
3. jan 2011

@kafoditka ale Dominika,,,ved vonku je tak krasne,,prave som sa vratila z prechadzky a tak krasne snezi,,,ze wou- mysim,,ze takato vecerna prechadzka sa da porovnat uz len letnemu vecernemu kupaniu niekde v prirode popripade v bazene :D

merikac
3. jan 2011

@maxara jeej , dakujeme za aktualizaciu tabulocky 😵

merikac
3. jan 2011

@ericica Erinôčka- vsetko krasne k tvojim narodeninkam,,,vela zdravicka, stasticka,,rodinnej pohody a ziadne nezhody,,,,,a nech si ta tvoj mm, nadovsetko vazi a oskakuje ta ako ten najvzacnejsi drahokam

denisse
3. jan 2011

tak my sme dnes nenabrali odvahu na prechadzku po vcerajsom reve sa mi dnes nechcelo pol hodiny obliekat seba aj deti a potom sa po 10 minutach vratit domov ... som z toho smutna ☹ v piatok potrebujeme ist na kontrolu na klbiky, nelu musim brat so sebou, vobec neviem, ako to zvladnem, ked mi bara bude celu cestu tam aj naspat revat v kociari ako blazon ... az ma z toho boli zaludok ... 😢

merikac
3. jan 2011

@denisse kiez by mali teraz moje pismenka pravdu- ale mozno ta tvoje krasulky prekvapia a Nelka bude vynimocne sledovat cestu v kociku.............skus v to verit ,aspom dufat 😉

denisse
3. jan 2011

@merikac
diky 😎

bambola
3. jan 2011

@zrzulka leni pravdupovediac kupila som mrazene baby carrots a dnes aj mix brokolica karfiol ale kalrab mam cerstvy 😉
inac ten kalerab sa ma tiez uvarit vsak? 😕 sorry, ze sa tak blbo pytam ale ja som jedla vzdy surovy 🙂

bambola
3. jan 2011

baby minule ste mi narobili take chutky, ze som si spravila na veceru cestoviny s morskymi priserkami 😎 😝 😝

maxara
3. jan 2011

Pekny vecer.. trosku som si poobede schrupla, prepadla ma nejaka zimnica ci co.. ☹ prikladam aj ja pampusika.. prva je Ninka v krmiacej stolicke, kuknite ako dostala nadherne capacky a na druhej nam Ninka cita pravidla kris=kros

bambola
3. jan 2011

aj vase decka su vecer ako z divych vajec? 😕 nevie ako by sa ulozila, krici, pisti, ked ju ma mm tak ho hryzie do nosa ale ma pri tom taky riadny drive a zuri ked sa jej nedari, mne dnes vykmasala a dodriapala celu ruku (zase jej musim ostrihat nechty 🙄 ) no nevie od radosti co so sebou. teraz sa zase vklude hra lebo som jej dala dole plieknu tak je spoko s holou 😀 ale ako tak pozeram uz zase pocikala deku , potvorka 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre