Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. jan 2011

@merikac ja asi nie, ale aspoň ma teší, že ma tak peknú pravidelnú okrúhlu hlavičku, že mu to pristane aj takto..však chlapci chodia na ježka 🙂 nie každý je na hamšíka 🙂

merikac
3. jan 2011

@monline Mon ukecala si ma,,ale musis uznat, ze Ninka je v nej originalna- ved nech to slovo zbytocne stale nepisem

katarina7777
3. jan 2011

@gabika41 aj nas Leo ma dneska 6 mesiacov, narodil sa v noci o 2:10, Lucka sa o kolkej narodila?

@maxara zajtra maleho odmeriam a odvazim, potom ti poslem IP.... zlata si ze "manazujes" tu tabulku. 🙂

monline
3. jan 2011

@merikac Ninka si tam sedí ako veľká kočka 🙂 na gauči je to také drobátko malé, ale v tej stoličke kočka 🙂

monline
3. jan 2011

@katarina7777 gratulka k polrôčku 😉

merikac
3. jan 2011

@monline ved daniel je rozkosny,,,a co by robil od mala on s takym pacom?? vies co by to bolo pre neho aby si tymi dlhymi mihalnicami na tych krasnych kukadlach popravoval stale ofinu?!- no namahave hovadsky 😀

kafoditka
3. jan 2011

Baby neviete mi poradit, co najlepsie zabera na suchy drazdivy kasel? Ja som uz mala bromexin, robitusin pijem jak kacica vodu a vobec mi to nepomaha ☹ zrazu mi vyschne v hrdle a nasleduje taky zachvat kaslu, az ma napina a tecu mi slzy 😒

kafoditka
3. jan 2011

@katarina7777 Kati gratulka k pol rocku, moj maly sa narodil 2:37 😉

monline
3. jan 2011

@merikac som sa dobre zasmiala ako som si to predstavovala 🙂 no..bolo by to otravné..to popravovanie blond ofiny z tých modrých kukadiel bude neskôr, keď z neho bude ešte väčší frajer..😀

merikac
3. jan 2011

@kafoditka bioparox

kafoditka
3. jan 2011

@monline Moni, aj keby mu jediny vlasok nenarastol tak to abslutne nevadi, lebo Dankovi bohate stacia jeho kukadla do vybavy a baby budu z neho hotove 😉

kafoditka
3. jan 2011

@merikac bioparox pouzivam ked mam zapalene hrdlo, to mozem aj pri kasli??

merikac
3. jan 2011

@monline to som mala raz taku kolegynu zabavnu a ona mala syna s takymi krasnymi velkymi ocami a vzdy ked nam opisovala ako ho hresila a este so zvysenym adrenalinom ,,tak nezabudla dodat,"",kukol na mna tak vyjavene,,az si tymi mihalnicami ofinu nadvihol"" :D vzdy som bola z tej jej hlasky mrtva

monline
3. jan 2011

@kafoditka my si zvykneme dávať mukonasal
zatiaľ všetky baby v jeho okolí očaril- mňa, niku, babky, tety 🙂

merikac
3. jan 2011

@kafoditka ja som teraz uzivala,,a mala som chytene aj priedusky a zabralo to,,tak ma to len tak napadlo,,,lebo ma zarove bolela aj mandla ,,,a ked zabera na sople a hrdlo,,tak hadam pomohol aj na tie priedusky,,,,

katarina7777
3. jan 2011

@kafoditka
@monline diky kocky 🙂 . kafko ja by som uz do 2:37 nevydrzala 😝

merikac
3. jan 2011

@katarina7777 gratulka k polrocku- ale nam to leti baby s tymi deturencami,,ani si neuvedomujeme ako my pri nich rychlo starneme :D

monline
3. jan 2011

@merikac tuším takýmto deťom sa viac toho prepečie, čo? 🙂 musel byť zlatý a jeho mama z neho namäkko 🙂 tie oči silná zbraň

merikac
3. jan 2011

@monline to rozhodne,,,,,,krasne oci dokazu zazraky

tinaki1275
3. jan 2011

@monline no ja tiez robim opicky ale len co zasvieti cervene svetielko..je koniec..
mne je mizerne ,dam si nieco od bolesti a idem do postele a rano pojdem k dr.malu necham mm pred nemocnicou v kociari a pojdem.. 😒
dobru noc vam prajem

merikac
3. jan 2011

babulky,,neviete mi poradit aku latku- makku a kde by som zohnala na autosedacku? dostala som autosedacku,,ale potah na nej je zhodraty,,tak ho chcem dat nanovo usit,,ale teraz netusim,,ci predavaju nieco take makka,,alebo sa to podsiva niecim makkym, ci nazehluje?! viete poradit?

monline
3. jan 2011

@tinaki1275 opatruj sa..nech ťa to rýchlo prejde..a nehraj sa na hrdinku, čo všetko sama zvládne, máš šetriaci režim, k lekárovi určite choď

@merikac určite ti poradia v obchode, kde predávajú látky..ja netuším ako sa to obšíma, pritom kedysi som šila veľa

bambola
3. jan 2011

@monline moni vzdy ked sa povie novorocne predsavzatie tak mna napadne: pit budem ale fajcit neprestanem 😀 😀

monline
3. jan 2011

@merikac ja som si reči o starnutí zakázala minimálne kým budem chodiť malému na rodičko medzi mladé maminy🙂

robika
3. jan 2011

@monline Danielko vobec nevyzera, ze je chorucky, ten jeho usmev je rozkosny, 🙂 taky maly huncut 🙂 a uz normalne sedi? som rada, ze sa ma uz trosku lepsie

@kafoditka ako velmi Ti Filipko vyrastol, je velmi zlatucky, na tej fotke na stolicke vyzera, ze je z neho velky sibal 🙂

mojmu Filipko uz tiez zacali rast vlasky, ale este su iba ako take paperie a blondave, ale ktovie po kom 🙂

monline
3. jan 2011

@bambola to je dobré 😀 😀 😀 niečo podobné ako nápis v čakárni u lekára- Kvety a bonboniery nepijem 😀

merikac
3. jan 2011

@monline no ja neviem ci sa mam za to hambit,alebo co,,ale ja som si v zivote novorocne predsavzatie nedlala,,mna to ani len nenapdne,,az do chvile,,ked niekto tuto frazu- novorocne predsavzhatie- nepouzije,,,,,

monline
3. jan 2011

@robika nesedí ešte dlho, len chvíľočku dokáže, ak sa podopiera...našťastie napriek tomu ako vážne tie priedušky mal zanesené, to znášal veľmi dobre, väčšinou s dobrou náladou a úsmevom..dokonca ja ked mal teplotu bol fajn naladený..aj ja sa neskutočne teším, že lekárka potvrdila zlepšenie..a ja si teraz budem nahovárať, že aj lieky zabrali, ale aj tá masť na hrudníku

bambola
3. jan 2011

@katarina7777 gratulujeme k vypolrociu 😉

bambola
3. jan 2011

@monline ja to skor poznam ako: kvety a bonboniery do obalok nestrkajte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre