Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
4. jan 2011

@noemarta ako v praci????

tinaki1275
4. jan 2011

@oacka no vyhazduje cumliky ,taha tie postranne vankuse, vykopava nohami a keby mohla tak vyrve tie postranne bocnice.. 😖 neuveritelne kde berie tolku energiu .poslednu spanok bol pre 4 hodinami ..medzitym uz mala 2x mlieko a aj ovocie(po zobudeni o 18tej) a kupala sa a bola s nami v supermarkete..clovek by si myslel ze padne mrtva..ale nieeee.. 😠
@oacka ja mam normalne na bruchu modrinu co ma tak kopla..

oacka
4. jan 2011

@kafoditka teraz čítam dve: Mal to byť pekný život a Čistá nuda... ale nepísala to Evita. je to super rýchle čítanie. 😀

merikac
4. jan 2011

@kafoditka ani ja som nevidela zuby,,a vysli jej tak cca po 5-6 dnoch a jasne,,bolo to sprevadzane hnackami a za ten tyzden mi teda riadne schudla,,

oacka
4. jan 2011

@tinaki1275 ty brďo!!!! to je aká aktivita! tak to moje lenivé dieťa sa tak maximálne prevaľuje na brucho a načahuje za hračkami a občas kope nožkami. 😀 ale zato si pospevuje. 😀

monline
4. jan 2011

@merikac ked ja sa len bojím, že tá stará vražda (lekárka) mu predsa len mala dať antibiotiká..akože- tiež som za to, aby sa nedávali ked to nie je treba..ale ked vravela aký má rozsiahly zápal priedušiek, tak možno to bolo nutné..stále je zahlienený, chrčí a píska menej, ale vidíš- zase teplota, pritom od piatku už nemal..zúbky ktovie, nie je poznať nič dramatické, ale zas ani pri spodných nebolo a zrazu boli vonku..a v plienke mal teraz večer tiež zelené..čo nemáva..a v posledné dni je takmer iba kojený, dnes mal len asi 10 lyžičiek telacieho so zeleninou okolo 4
uvidím ako bude zajtra..

kafoditka
4. jan 2011

@oacka Cista nuda ma zacala akotak bavit az od polovice a ta prva je fajn, pri tej som si aj poplakala 😉

oacka
4. jan 2011

@kafoditka no ani mňa to zatiaľ nebaví, ešte som len začala. tá o New Yorku ma baví viac... a páči sa mi,že netuším,čo sa tam stane.

kafoditka
4. jan 2011

@oacka tak ti ani nepoviem 🤐 🙂

kafoditka
4. jan 2011

No baby idem to moje dieta znova uspat, doteraz mi tu pustal zvuky vlacika.. dobru noc vsetkym..

oacka
4. jan 2011

@kafoditka dobrú noc!

ericica
4. jan 2011

@oacka ktoreho herca myslel.?toho mladeho?no ale ja som zhodnotila ze by som vo svet moslimov asi dlho nezila,lebo ja by som sa tak muzom podriadovat nevedela 😖 😖 😖

tinaki1275
4. jan 2011

@monline no uz je asi nacase zmenit dr...mne sa to zda trochu divne pri rozsiahlom zapale priedusiek nedat ATB..ved to si nikto netrufne ani pri dospelom nie\? ani ja nie som za atb ale ked treba tak treba..ak ti tvoj instinkt hovori ze nieco nie je ok ..nabehni tam zajtra zase..lebo este skoncite v nemocnici.. ☹

oacka
4. jan 2011

@ericica toho modrookého... ani mne sa nezdal nič moc, to je akože hlavný hrdina? nám sa s mm veľmi páčil seriál na Jojke Piliere zeme, už dávno sme si na filme tak nezgustli.

merikac
4. jan 2011

@monline ja som sa tiez takto vratila raz dr,,najskor nie ATB a po 4 dnoch sme boli u nej znova,,nedalo mi ako kasle,ze nech ju pre istotu popocuva a nasa mala akurat dovolenku , tak druha dr,,nam hned nasadila ATB,,vraj u takychto deti sa radsej neriskuje,,tak neviem,,my maminy obcas radi prehaname a pri domienke,,ze sme take mozeme naopak zas nieco zanedbat,,tak asi radsej volit prehnanu starostilivost ,,,,,

oacka
4. jan 2011

@merikac aj naša schudla pri teplotách... resp. prestala priberať, už 2 týždne nepribrala......ale aká som hrdinka! som sa na to za tie 2 týždne ani raz neposťažovala. 😀 😀 😀

ericica
4. jan 2011

@monline mon ty brdo presne takto isto sme boli aj my a ked sa nam to vratilo zase sme dostali atb....prvykrat unasin a druhykrat penicilin (penbene)ten nam zabral a potom sa to zas zacalo vracat boli sme aj na plucnom ale vsetko bolo ok a dnes ked jej kontrolovala dychanie tak povedala ze na nu mame davat extra pzor ziadne navstevy ani mi nikam nemame chodit ze malinka ma citlive priedusky a nabeh na astmu....ale to len ked nebudeme davat pozor 😲 😝

ericica
4. jan 2011

@oacka no vidis a mna ten film nechytil za srdce,,,,mozno som nepochopila dej lebo obe moje opice vyvadzali 😠

oacka
4. jan 2011

@ericica my máme zatiaľ šťastie,že naša kráska o pol ôsmej už odfukuje.... som zvedavá, kkedy sa to zmení..

tinaki1275
4. jan 2011

@oacka bud rada ze je trochu leniva..aspon aj nieco priberie..ta moja co zje , tou energiou zlikviduje.papa uz asi tyzden velmi dobre ale je extremne ziva...nie zeby som sa netesila..ale ked ja sa teraz ani pohnut nemozem a ona sa nbeude sama hrat v detskej ohradke alebo pod hrazdickou ..a je zvyknuta na prechadzky v manduce kazdy den a to ja teraz fakt nemozem 😠 .

ericica
4. jan 2011

idem prichystat na noc cipok keby bola horuca aby som v noci nebehala po byte,,,,,

@monline aj ja by som radsej sla naspet,mna minule dr sprdla ze kde som doteraz trcala a potom sme skoncili aj tak v nemocke.... ☹ ☹ ☹

tinaki1275
4. jan 2011

@oacka stastna to matka 😀

ericica
4. jan 2011

@oacka ooooch stare krasne casy....nasa ma cudny rezim ona totiz dlhsie ako dve hodky hore byt nevydrzi a ked jej trva poobedny spanok do 4 tak o siestej zaspi a taha do siedmej potom skor ako o 9 ju neulozim 😖
ale dakedy ako napr dnes zaspala o tretej a spala do pol siestej a okolo osmej bola KO.....

tinaki1275
4. jan 2011

@ericica my mame po kazdom ockovani rovnaku reakciu -teplota a nervozita az 3 dni ... 😒 a vzdy aj nozky opuchnu ..uz sme boli ockovani 3x ,stvrte nas caka za tyzden 😒

oacka
4. jan 2011

@tinaki1275 tak u nás priberanie nehrozí... ona zje len toľko, čo zas vyspieva a vyrehoce. v poslednej dobe sa furt smeje.... odkedy bola chorá,tak nechce piť, naraz vypije len okolo 70 ml mlieka,čaj vobec... také husté kaká,že to z nej ide na 4krát. dávala som jej striekačkou nasilu, ale som sa rozhodla,že nebudem, asi vie,prečo to robí... aj tak to potom vygrcne.... ona asi bude mať dačo s tým helicobacterom... stále kaká tmavozelené...

oacka
4. jan 2011

@ericica no naša toľko cez deň nenaspí,asi preto zaspí skôr.

ericica
4. jan 2011

@tinaki1275 to vazne tri dni vsak by som sa zblaznila a akurat teraz odisiel mm do francuzka.....och moje ruky zajtra ju budem sama nosit cely den ☹ :- 😝
a u vas je iny rezim v ockovani? lebo my ideme az v lete.....a potom v 15 mesiaci a v 6 roku dietata....

ericica
4. jan 2011

@oacka a to vydrzi byt tak vela hore a este ma aj dobru naladu tak sa nestazuj 😀 moja ked uz prejdu tie dve hodiny coje hore je veelmi nervozna a len co ju ulozim a kojim tak uz ma oci zavrete.....

oacka
4. jan 2011

@ericica ale naša aj ke´d zaspí o piatej a pol siedmej sa zobudí,tak o siedmej ju zas ukladáme a ona zas zachrápe. ona už od piatej podriemkáva tak po 20 min.,dlhšie nie.... po šiestej ju dám na holato na posteľ,nech sa doničí,vtedy cvičí na gynekologické prehliadky 😀 😀 😀 😀 😀, chytá si nohy a ukazuje šušuru ostošesť. a o siedmej je KO.

ericica
4. jan 2011

akurat ju tu chytam vedla mna a nezda sa mi horuca asi zabral ten viburcol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre