Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. jan 2011

@miki060707 dakujem...ti poviem,ze ma tie sanky prekvapili,cakala som ze to bude vacsi smejd,ale celkom v pohode dobre su a ked som dala do nich hrubu deku malej vobec nebolo zima,fakt v nich spala vyse hodinu na kopci,a uplne v pohode sme boli tri hodky vonku...

mirka285
5. jan 2011

@aalexis007 tu lubi aj nasa,ale jeden poharik je jej uz malo... 🙂

maxara
5. jan 2011

Tak som domaaaa,
najprv som zbehla do plusu, tam som mala jedny saty vyhliadnute, boli krasne, tesne pod kolena, obycajske jednoduche rovne.. ALE mali len o cislo mensie.. teta ma sprdla, lebo si ma pamatala ako na ne cumim ked som bola tesne po zlcniku, ze predala moje cislo asi pred dvoma tyzdnami... no ale ked mi povedala cenu ze 170 eur aj som bola rada, ze nemala moje cislo.. potom som bola v inom obchode, teta by na mna navliekla veci na moju babku, tak odtial som prchala.. a potom mi zacalo treba stat a kedze ninka sa dosajzila medzicasom, isla som domov, prebalit, vycikat a podho do BA.. odviezla som Ninku mm a oni ma spolu cakali v aute pred Avionom, takze som sa mala ponahlat. Za 45 minut som presla z parkoviska (zaparkovali sme presne na opacnej strane ako su obchody kam som sa chystala) krizom cez cely avion do CaA, tam som nasla a vyskusala 4 saty, potom som hladala este bolerko navrch, nenasla som, tak som isla zaplatit za saty a ze 15 eur 🙂 tak som sa potesila, lebo tam nemali tu prelepku s novou cenou. Potom som utekala do peaks... daco daco .. tak som nic nenasla, resp mi prislo trapne kupit bolerko za 40e ked saty mam za 15, tak som utekala zas krizom cez cely avion do auta a to vse za tych 45 minut.. Mm vrcal ale celkom v pohode ton hlasu nahodil a ze ci ideme do tesca.. tak tam som si kupila bolerko za 7e a saty za 20e a som spokojna.. akoze vyzeram strasne, ale tak to do 13teho nezmenim..
Este musim pohladat tu kabelku plesovu a ked nic tak zbehnem tu v pk do plusu, tam maju celkom pekne..

@mirka285 Miriiii aka si uzasna, ze si prisla, uz som sa ta nemohla dockat 😀

mirka285
5. jan 2011

@maxara som ti chybala co???ty traposka ty ides plesat??jeeej,ja som este v zivote na ziadnom plese nebola a nikdy som nemala na sebe nejake paradne saty,este aj na vlastnej stuzkovej som bola vo volajakom trapnom kostyme...

miki060707
5. jan 2011

@maxara no Peti, supeeeer, zohnala si, čo si chcela a za dobrú cenu, dobreže aj nemali tvoje číselko... 😉 si ušetrila moooc

miki060707
5. jan 2011

@mirka285 no ja som mala nohavicový kostym na stužkovej 😀

cigaretka5
5. jan 2011

@maxara sopm tu tisic rokov nebola ale mam pocit ze do tabulky znacis aj prvy zub, tak mi sme tej nasej objavili prvy zub 25/12/2010 na rodinej oslave v PK a uz mam aj druhy. Inak tu tabulku neviem klasika najst ak by si bola so good a poslala mi link

noemarta
5. jan 2011

@maxara nooo tak to si dobre nakupila, supeeer.
@mirka285 vitaj doma, takze bolo dobre cooo, si si uzila aspon snehu, kedze si nelyzovala, to bol krasny rozpravkovy pohlad zeee??
Ty si nebola este za peknu, tomu neveriiiim... a na vlastnej svadbe si nebola za princeznu??? tak teraz v septembri budes !!!! my chodime kazdy rok na ples, akurat tento rok nejdeme, kedze este kojim, to si neviem predstavit..

noemarta
5. jan 2011

@merikac preco som si myslela ze pride nejake ukoncenie.... 😕 😕 😕 😕

mirka285
5. jan 2011

@noemarta ked som maturovala som bola taky tucko a vobec mi to nepasovalo a ked som sa vydavala tak detto 😕 poviem ti,ze bolo uplne super,vobec sa mi nechcelo ist domov...

miki060707
5. jan 2011

@mirka285 ty a tučko 😀 to mi ani nevrav

maxara
5. jan 2011

@mirka285 jasne traposka ze si mi chybala.. nejdem plesat, idem len na nejaky vadny vecierok, ale vo formalnom obleceni, cize koktejlky 😒

@miki060707 veru usetrila som brutalne vela 😉

@cigaretka5 poznacila som si a zaroven ti pripominam vypolrocie tvojej malinkej tak aj miery potom poprosim 😉
teraz mam len jednu ruku, ale tabulka je vo fotoblogu julovky2010 napr aj ja ich mam pridane medzi oblubenymi fotonlogmi, tak sa prosim preklikaj kludne cezo mna, cez moj fotoblog

@noemarta ano, nie su sice prenadherne ale aspon mozem v nich ist

mirka285
5. jan 2011

@maxara ty jake vychytavky vzdy nakupis?uz sa tesim na foto 😵 ozaj nejaka nova tehula tu neni?myslim ci necaka niekto druhe?

maxara
5. jan 2011

@mirka285 miri ja chcem vidiet tvoju tuckofotku zo stuzkovej.. alebo zo svadbyyyyyy 😵

oacka
5. jan 2011

@maxara no super si sa ohákla... ja som si predvčerom kúpila v tom peak a dačo bolerko za 5 evri... 😀 jaaaj, ne v tom! v inom, ten avioňácky my na vyhode nemáme...☹

maxara
5. jan 2011

@mirka285 nie preco? snivalo sa ti nieco? 😀

maxara
5. jan 2011

@oacka no tak to som presne hladala 😀 ale ty si mi ho vyfukla

maxara
5. jan 2011

baby musim ist, zajtra navtiram

oacka
5. jan 2011

@mirka285 že tučko?????? koľko si mala? 65 kg????? 😀 😀 😀 tú fotku by som aj ja chcela vidieť. 😀

mirka285
5. jan 2011

@oacka no hej asi tolko...ale mne kila navyse proste nepasuju.bola som strasna...ja som sa sama sebe ani ako nevesta nepacila 😵
@maxara kam ides? moja Linda mi tu hore dole lozi po celej postielke a prdi 😀

oacka
5. jan 2011

@mirka285 prečo sa pýtaš na tehule? chceš byť prvá????? 😉

mirka285
5. jan 2011

@oacka jaaj daj pokoj...prave mi skoncili moje vytuzene kramy,takze budem sa mat na pozore 😕

meruska
5. jan 2011

@maxara vyhodny nakup 😉

meruska
5. jan 2011

@oacka moja zas stale porovnava Timka s mm ked bol maly...aj on uz vedel toto, aj on vtedy vyzeral takto, aj on...aj on....akoby nic nemal zo mna ☹

8aninka5
5. jan 2011

Ahojte....prepacte ,ze sa vam tu miesam...nasla som vasu temu a par stran somsi o vas precitala...velmi vas chcem poprosit o radu..ja mam tiez julove babatko..mala sa narodila 13.7. a ked som si bola vybavovat rod.prispevok-hned pri narodeni,ten co sa dostava teraz po pol roku,tak ma pani odbila,ze mam prist az ked bude mat mala pol roka..a ked som tam dnes bola,zas ma odbila,ze som mala prist skor...ze keby som prisla skor (co som aj bola) ze by mi vysiel ten 256 a ze teraz budem mat len 190 ☹ ☹ ☹ ale ako som to ja mala vediet pred 2 mesiacmi...lebo vraj potrebuju mesiac az dva na schvalenie...mam pocit ze som v slepej ulicke..lebo ked som tam bola skor ,tak mi to nechcela zobrat a teraz mi zas tvrdi,ze uz je neskoro na to aby mi shcvalili ten 256E....co mam robit...ako ste to vy riesili?ako to vam vypocitali????tiez mate tych 190 ci vam schvalili 256...ak mozete poradte mi,budem vdacna....

kafoditka
5. jan 2011

@mirka285 vitaj doma 🙂 pekne fotky, tak som rada, ze si so sankami spokojna 😉 a naozaj by si nam tu mohla hodit jednu svadobnu foto 😉

mirka285
5. jan 2011

@8aninka5 podla mojho nazoru je to jedno,ze si tam bola az teraz,dolezity je datum nastupu na rodicak a kedze nastupujes v decembri,tak ti prinalezi ten vyssi...

mirka285
5. jan 2011

@kafoditka cauko,no asi mi to tu nikto neuveri,ale ja ziadnu svadobnu foto nemam...ja som mala na svadbe len 12 ludi,takze nebolo moc co fotit,a ked som sa odstahovala od mojho ex,o ziadne fotky som nemala zaujem 😖

tinaki1275
5. jan 2011

@mirka285 no vitaj ,uz si nam tu chybala..urcite si si vsimla ako malo sa bez teba diskutovalo 😀 , ste hviezdy na tej fotke..a to druhe babo je tej baby z Trnavy?
@maxara je super ze si tak lacno nakupila..
@miki060707 mojej mamine doslo to mliecko ale poslem ti ho az po 20 .1 ked dojdem..nechcem ju tym zatazovat uz aj tak mi vybavuje kopu veci ..ale ja ti ho poslem.. 😉

kafoditka
5. jan 2011

@mirka285 no to je pochopitelne... ja len ze si ta neviem predstavit ako tucka, ved aj v deviatom mesiaci tehu si vyzerala super aj ked mi budes urcite oponovat - tak si ta fakt neviem predstavit 😕 🙂

mirka285
5. jan 2011

@tinaki1275 Mati cau,vsak ste toho tolko popisali,ze som to len tak trosku preletela...to druhe babo je sestrin maly,ta kocka z Trnavy nemohla ist na svah,lebo mala iba kocik a to sa s kocikom nedalo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre