Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
6. jan 2011

@petrap001 ja este doplnim, ze aj noe uz pracuje- tak nech si aj ten tvoj pekne zvyka,,,ze na MD to nieje len oddych a dovolenkovanie :D

tinaki1275
6. jan 2011

@bambola tak to vyzera ze 20.1.doletime do viedne dnes sa bookuju letenky 😀 a 7.2.pojdeme nazad do aten a tam ostanem este take 2-3 dni mam kopu behaciek kvoli tomu ze slov.obcianstvu vo musim vybavit malej..ja mam ale este furt strach ze do toho nieco pride.. 😒 uz chcem tak strasne vypadnut z tohto ostrova 😉

tinaki1275
6. jan 2011

@merikac na seba si zabudla..aj ty pracujes.. 😀

petrap001
6. jan 2011

dakujem 🙂 to je smola,ze ste boli chori skoro vsetci,my chvalabohu nic,len alex mal trosku upchaty nostek,ale uz ok.a od vianoc ani nemame sneh a je celkom teplo,no teplo...nemrzne 🙂 ale dnes by malo zas.

merikac
6. jan 2011

baby,neviete ma odporucit na nejaku stranku,kde je pekne napisane ako by som mohla rozsirit jedalnicek tej mojej buchte,,stale do kola jej davam mrkvu, zemiaky, brokolicu, kuracinku, banany a vyzivu a chlebik,,s obmenami,,ale myslim,ze uz by som mohla zaradit aj ine prikrmy,tu na MK som nasla temy,,ale tam kazda prida svoj nazor a to co dava,,ja by som potrebola nieco ako tu hodila raz meruska,take zhrnutie- daaaakujem za kazdy tip

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 tak ale ja uz od 19.11- cize ziadna novinka- a ty kedy vlastne prides?

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 tak to sa dlho nezdrzis,,,,,co mm, nema dlhsie volno?........a neboj,vsetko bude ok,,mala to zvladne lepsie, nez vy dospelaci

tinaki1275
6. jan 2011

@merikac morcacie si este nepridala?a aj kralicie masko mozes..a uz aj bezvajecne cestoviny.. a zo zeleniny -patizon ,hrasok ,sladka cuketa-neviem ci to mate..,,ja uz chcem dat aj zelenu fazulku dr.mi povedala ze vraj mozem..a spenat so zltkom ...

bambola
6. jan 2011

@tinaki1275 kurnik vsak ty budes v blave ked budem het v BB 🙄

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 no spenat som skusala, aj ine masko,,,ale vsetko to je na ten isty sposob,,,uvarim masko, pridam zeleninu,,vidis aj ryzu som uz k masku pridavala aj cestoviny,,,,,,hrasok, ci fazulu, som neskusala,,ale citala som teraz niekde ze je dobra cervena sosovica, vraj je uvarena za 5 minut a je osupana, tak z nej nenaduva,,,,,,,,,a co jogurty, ci pribinakcy?? to este radsej nie,,ze? obsahuju mlieko ci uz niektora skusala aj to?

tinaki1275
6. jan 2011

@merikac no zvycajne chodievame na mesiac ale ja sa potom koncom februara odtrepem na take tri tyzdne na Cyprus..ku tej kamoske co bude rodit a je sama..takze nejako aj finacne si tolko dovolenky nemozme dovolit..a mm ma dost dovolenky -zvycajne mesiac plny kazdy rok a este robi nejake sluzby soboty-nedele a zat to berie extra volna ale aj jemu bude treba ked pojdem ja do prace koncom aprila a on bude musiet ostavat s malou kym nepride moja mama..

robika
6. jan 2011

@merikac tu je zopar receptov, apon na inspiraciu : http://www.choredieta.sk/index.php/vyziva-poruc...

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 jaaaaaaaaaaaj, takto sa veci maju,,,,,a kamoska ma kedy termin?? boze ako to uteka ako voda,,,,,uz vidim ako sa tesis, ked bude mamina uvas a bude ti pomahat,,,,,tento krat to bude ine ako ked chodila na navsetevu 🙂)- aspom si myslim

mirka285
6. jan 2011

@merikac Emmka podla mna uz jogurt mozes dat,zacni bielym,mozes jej do neho primiesat ovocie a mal by byt plnotucny ,pribinacik sa moze od roka,lebo obsahuje tvaroh,ale pribinacik je podla mna humus,same ecko,ja by som ho nedavala vobec,segra dala minuly tyzden a maly jej ho cely vygrcal ☹

merikac
6. jan 2011

@robika jeeej, velmi pekne dakujem,taketo nieco som hladala,,,,,lebo niekedy som si bola neista,,ci mozem to alebo ono pouzit pri priprave jdela,,,,,,,hned mam odlahcenu hlavu🙂

merikac
6. jan 2011

@mirka285 ved prave dnes som citala,,ze co vsetko ten pribinacik obsahuje, tak som zostala taka zneistena,,ze toto a pre deti???? 😨 😲

petrap001
6. jan 2011

@merikac ja uz davam jogurty asi 2 tyzdne.davam mu organicke a co su vhodne pre deti od 4 mesiacov.aspon tu je to napisane,jasne ze 4 mesacnemu by som nedala.ale zlozenie maju podla mna dobre,ale zbytocne budem pisat ake,ved na sk su aj tak ine..a nic mu nieje od nich a chutia mu velmi.nadrvim mu do nic piskotky a papame 🙂
a spenat so zltkom ma tiez rad.ale cestoviny som este nedavala a ni strukoviny 😕 a zatial len kuracie maso.kralika tu nemaju ale citala som uz,ze vraj mozu uz aj kvalitne hovadzie ci bravcove..no co ja viem,co si myslite?

merikac
6. jan 2011

@petrap001 ja som citala o tom hovadziom,vraj ma viac zeleza ako upravuje krvinky,,,ale to len vo fore,,,

gabika41
6. jan 2011

@merikac tak,to som nebola ja........... 😖

merikac
6. jan 2011

@petrap001 booze ako idiot som napisala tu vetu,, 😲

merikac
6. jan 2011

@gabika41 tak teba som potom nevidela 😀 - ale chodime s nunu kocikovat,,tak sa mozes pridat k nam,,,bude veselsie,,pravda ak chces

8aninka5
6. jan 2011

@vierkaha ahoj,,tak ak som spravne pochopila ty tiez este len pojdes vybavovat?????????

petrap001
6. jan 2011

@merikac 😀 😀 😀 ved sa chapeme,tak co 😀

miki060707
6. jan 2011

@mirka285 moja dcéra pribináčika by nezjedla ani za svet, ona len vanilkové jogurty,...zvolenský, alebo lentilkový 🙂
inak pekný dnik

aalexis007
6. jan 2011

@merikac Ahojky, môžem sa spýtať - keď varíš malej papkanie - tak potom jej to všetko mixuješ? A ako jej robíš mäsko? Ja dávam zatiaľ malému len kupované, ale chcem mu začať variť, ale mám z toho strašnú hlavu, že ako. 😀 😀 😉

aalexis007
6. jan 2011

A na jogurtoch je napísané, že od koľkého mesiaca ho môžu deti???? To kupujete nejaké špeciálne?

bambola
6. jan 2011

@mirka285 inac co citam tie diskusie vselijake tak baby kupuju golface az pre take vacsie deti, rok a viac 😕

merikac
6. jan 2011

@aalexis007 ja mam taky maly hrncek s ruckou,,,myslim, ze je cca400ml..tam dam masko, vlozim neskor zeleninku a varim az kym nezostane vody len tak do polovicky az stvrtky a to potom cele spolu rozmixujem,,(,ci tam dam cestovinu, alebo ryzu,,vsetko robim spolu v tom hrnceku)- maslo a ani olej nedavam,,ani ked robim spenat,,,tej vare rozmixovanej je ptom cca 200ml, zalezi kolko vody necham,,ale viac jej chuti taka kasovita konzistencia ako tuhsia,,,,

mirka285
6. jan 2011

@bambola no to mas pravdu,golfac nie je vhodny na nejake prechadzky po meste alebo v prirode,je to skor kocik na rychle presuny a do nakupnych centier,kde su rovne podlahy,ziadne obrubniky alebo dovolenky aby si si ho mohla zobrat do lietadla...lenze ja mam aj druhy kocik,ktory sa nechavam a golfac chcem naozaj len na tieto prilezitosti...takze u teba,no ja neviem ,Matka je este mala iba na golfac,ale ty zase pouzivas manducu,takze ti podla mna tiez staci..

mirka285
6. jan 2011

@miki060707 mala ma rozum,vie co je dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre